Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Soutěže » Soutěžní otázka od Mandala Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10
Autor
Téma 
canimi
Stálý Člen

Karma uživatele canimi - 29% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 113

INDIE

Old Post 13-10-2006 v 09:29 AM
canimi je offline   Profil uživatele canimi   Find more posts by canimi   Foto galerie člena canimi   Click here to Send canimi a Private Message   Add canimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
datelwoody
Nový Člen

Karma uživatele datelwoody - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 114

Indie, to je přeci úplně jasný! debilové, kdyby aspoň nějaká ženská byla výhrou, nějaký semena si strčte do hajzlu

Old Post 13-10-2006 v 11:10 AM
datelwoody je offline   Profil uživatele datelwoody   Find more posts by datelwoody   Foto galerie člena datelwoody   Click here to Send datelwoody a Private Message   Add datelwoody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubakubykula
Nový Člen

Karma uživatele kubakubykula - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 115

Indie

Old Post 13-10-2006 v 14:24 PM
kubakubykula je offline   Profil uživatele kubakubykula   Find more posts by kubakubykula   Foto galerie člena kubakubykula   Click here to Send kubakubykula a Private Message   Add kubakubykula to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 116

Severní Indie

Old Post 13-10-2006 v 17:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CoRRaN
Nový Člen

Karma uživatele CoRRaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 117

South India

Old Post 14-10-2006 v 15:26 PM
CoRRaN je offline   Profil uživatele CoRRaN   Find more posts by CoRRaN   Foto galerie člena CoRRaN   Click here to Send CoRRaN a Private Message   Add CoRRaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 118

North India------------treba lol

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 14-10-2006 v 17:24 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bigstuff
Nový Člen

Karma uživatele Bigstuff - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 119

North India

Old Post 14-10-2006 v 18:46 PM
Bigstuff je offline   Profil uživatele Bigstuff   Find more posts by Bigstuff   Foto galerie člena Bigstuff   Click here to Send Bigstuff a Private Message   Add Bigstuff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ebidos
Nový Člen

Karma uživatele ebidos - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 120

India

Old Post 15-10-2006 v 15:55 PM
ebidos je offline   Profil uživatele ebidos   Find more posts by ebidos   Foto galerie člena ebidos   Click here to Send ebidos a Private Message   Add ebidos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hasacek
Nový Člen

Karma uživatele Hasacek - 37% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 121

Indie

Canecreek

Old Post 17-10-2006 v 08:46 AM
Hasacek je offline   Profil uživatele Hasacek   Find more posts by Hasacek   Foto galerie člena Hasacek   Click here to Send Hasacek a Private Message   Add Hasacek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edy
Stálý Člen

Karma uživatele Edy - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 122

já sázím na Mexiko přinese mi určitě štěstí

Old Post 19-10-2006 v 17:41 PM
Edy je offline   Profil uživatele Edy   Find more posts by Edy   Foto galerie člena Edy   Click here to Send Edy a Private Message   Add Edy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Radoslav
Uživatel

Karma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% PěstitelskáKarma uživatele Radoslav - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 384  

Příspěvek č. 123

Tibet

Sodík 400W - můj první indoor
Kukuřice 2007
Plagron Royalty Mix - 400W


Pěstujte a budete mít vždy co kouřit.

Old Post 20-10-2006 v 19:15 PM
Radoslav je offline   Profil uživatele Radoslav   Find more posts by Radoslav   Foto galerie člena Radoslav   Click here to Send Radoslav a Private Message   Add Radoslav to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Budulín
Stálý Člen

Karma uživatele Budulín - 90% PěstitelskáKarma uživatele Budulín - 90% PěstitelskáKarma uživatele Budulín - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 124

Severní Indie

Old Post 21-10-2006 v 11:51 AM
Budulín je offline   Profil uživatele Budulín   Find more posts by Budulín   Foto galerie člena Budulín   Click here to Send Budulín a Private Message   Add Budulín to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 125

nevím

[size=1]

Old Post 21-10-2006 v 14:44 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
braniqo
Stálý Člen

Karma uživatele braniqo - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 126

india

Old Post 22-10-2006 v 08:55 AM
braniqo je offline   Profil uživatele braniqo   Find more posts by braniqo   Foto galerie člena braniqo   Click here to Send braniqo a Private Message   Add braniqo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 127

jizni indie lol



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 22-10-2006 v 23:16 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MandalaMike
Sponsor

Karma uživatele MandalaMike - 94% PěstitelskáKarma uživatele MandalaMike - 94% PěstitelskáKarma uživatele MandalaMike - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 128

High!

The contest is closed now!
No more answers please...;-)

End of the week we announce the winners!
Thanks to everyone and good luck,

Mike

www.mandalaseeds.com

Old Post 23-10-2006 v 11:08 AM
MandalaMike je offline   Profil uživatele MandalaMike   Find more posts by MandalaMike   Foto galerie člena MandalaMike   Click here to Send MandalaMike a Private Message   Add MandalaMike to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MandalaMike! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-01-2010 - Soutěž o seeds - 42 odpovědí
31-05-2007 - 2. Soutěžní otázka od Mandala Seeds - 98 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2003270 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív