Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vlastní názvy pro kytičky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Artush
Nový Člen

Karma uživatele Artush - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 1

Vzdycky jsme chodili zalivat k veceru..byla tak hezka,listy rozlozene jako motyli kridla..... "Evening butterfly"...

Old Post 14-09-2006 v 19:29 PM
Artush je offline   Profil uživatele Artush   Find more posts by Artush   Foto galerie člena Artush   Click here to Send Artush a Private Message   Add Artush to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakenick
Stálý Člen

Karma uživatele fakenick - 41% PěstitelskáKarma uživatele fakenick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

Seminka jsme nasli, tak odrude rikame Plavacek. A jedna kyticka, kterou sem si nechal doma rikam Liduska. Je to muj nejvernejsi posluchac me hry na kytaru (respektive jedina, ktera nemuze utect).

Naposledy upravil fakenick 20-09-2006 v 20:34 PM

Old Post 14-09-2006 v 19:46 PM
fakenick je offline   Profil uživatele fakenick   Find more posts by fakenick   Foto galerie člena fakenick   Click here to Send fakenick a Private Message   Add fakenick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 3

hm, jakoze davat jmena kytkam je z meho pohledu neskodne roztomile, ale ja nazyvam kytku podle geneticke prislusnosti - modelu.. co neni zaskatulkovane je nounejm nebo proste "kytka", nebo pokud ma na sobe naky dominatni prvek tak jmeno podle nej.. tvar, barva...

ale rozhodne ne nake pi*oviny jako Marenka, Karkulka, Eleonora, hermous Emil atd..

p s y c h o 8 4

Old Post 14-09-2006 v 19:46 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leštěnka
Stálý Člen

Karma uživatele Leštěnka - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 4

Minuly a prvni rocnik byla (a je) Pohovka a letos mam Milosku

Týý jo! A švihla sebou o zem, až jí korálky zachřestěly

Už to balíš?!Co můžeš spalit dnes neodkladej na zitrek...

TRAKTORIAL! n!

Old Post 14-09-2006 v 19:54 PM
Leštěnka je offline   Profil uživatele Leštěnka   Find more posts by Leštěnka   Foto galerie člena Leštěnka   Click here to Send Leštěnka a Private Message   Add Leštěnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 5

Loni jsem měl třeba Cyrila, protože na sv C. & sv M. byla stejně velká jako já a já myslel, že to bude samec. Nebyla.
U kámoše ve skleníku byla Marie a loni Bouřka.
Nebo můj letošní model vzniknul prcem hermafroditního No Nameu a řízků z Black Dominy. Takže z toho letos rostou nádherný Black Dominiques (familiérně Dominiky).
To sou takový asociace, no.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 14-09-2006 v 22:31 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 6

evka ale to mal kamos

Old Post 14-09-2006 v 22:48 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

fialka, kvasnice, a naposledy to byly kočičince, kytky byly na balkóně a v bytě byly dvě kočky, na kytkách bylo tolik chlupů, že jsme je tak pojmenovali, ale bylo to super kouření, no a potom mordory když je to moc dobré

Old Post 15-09-2006 v 08:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plantážníci
Stálý Člen

Karma uživatele plantážníci - 86% PěstitelskáKarma uživatele plantážníci - 86% PěstitelskáKarma uživatele plantážníci - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 8

loni se nám na poli voprcal samec shivy bílou vdovu a chronika

semena mám zatim v šupleti a říkam jim:

chro-shick & wshiwak

ale budou tak na out...


  • плантация 2005
  • плантация 2007

Old Post 16-09-2006 v 11:45 AM
plantážníci je offline   Profil uživatele plantážníci   Find more posts by plantážníci   Foto galerie člena plantážníci   Click here to Send plantážníci a Private Message   Add plantážníci to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Známý pojmenoval svou no-name odrůdu Jessica Flečrová (nebo jak se to píše).
Měla fajn sativový high, ale bylo třeba toho zhulit hodně a ku konci stavu to byla vražda .

Old Post 16-09-2006 v 12:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 10

Tak já mám Kafíčko, podle charaktersitické vůně...

Old Post 16-09-2006 v 17:48 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 11

pekne nazvy, moctaky sem mrte dlouho pestoval nonamy, nez sem se dostal k original genetice...takze nazvy taky byli a dosud jak jiz se tady psalo , si je lidi pamatujou..tak treba, kamos mel kytku pestoval ji doma v kvetinacku a potom ji dal mamine k narozkam, pojmenoval ji Mamaskank, dalsi co si vzpominak byla kyticka ktera byla cela omotana pavucinou , dostala nazev Spajdrmasakr...-dobre koureni. dale veci jako citronovka, indie(kour dovezeny z indie,mazakr zkourenost co sem kdy kouril z venkovej nejlepsi,kamos jezdi makat po svete a dovez mi 2g a jako nej nej-byli z toho 2 seminka ale zel kyticky este pred kvetem odesli do nebe...pak treba mrkev-kour chuti i vuni pripominal mrkvicku parada

Old Post 16-09-2006 v 21:43 PM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cernoch
Stálý Člen

Karma uživatele cernoch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 12

loni jsem měl čtyři noname kytky:
Královna - nejkošatější, impozantní dáma
Princezna byla menší královny
Doutník - jediný silný stonek s dlouhou palicí
Outsider Voňavka naprcaná - zpočátku se jí nedařilo, rostla na mezi na mraveništi, po přesazení na zahrádku se rozjela a odměnila se mi opojnou vůní a semínky; pyl přinesl darem vítr.
Letos mám rostlinky tři, jména pro ně ještě nemám

možnosti tu sou

Old Post 16-09-2006 v 22:55 PM
cernoch je offline   Profil uživatele cernoch   Find more posts by cernoch   Foto galerie člena cernoch   Click here to Send cernoch a Private Message   Add cernoch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 13

ja som mal alebo respektive braxo dal nazov : troublemaker ..myslim ze ho to aj vystihovalo

Old Post 17-09-2006 v 12:10 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 14

vždy když ji vidím tak pět kroku před sebou, tak si říkam "tady je, holka moje zelená"

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 17-09-2006 v 14:47 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rostislaw
Stálý Člen

Karma uživatele rostislaw - 47% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 15

loni sem sklidil velkou kytku Durban Poisona,kamarád ji začal říkat POJIZDNY a tak se to u nas zažilo letos uz nesadíme Durban Poison,ale pojizdného

mjcvmnbvnb

Old Post 17-09-2006 v 22:10 PM
rostislaw je offline   Profil uživatele rostislaw   Find more posts by rostislaw   Foto galerie člena rostislaw   Click here to Send rostislaw a Private Message   Add rostislaw to your buddy list     Navštiv homepage uživatele rostislaw! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 16

předminulej rok jsem měl SAPONA, to proto, že smrděl po saponátu, ale kouření to bylo super, krásně energický, myslím, že jsem asi zatim lepší model nevypěstoval.
měl jsem z něho pouze tři semínka, ale já vul je stratil
a ten samej rok jsem měl taky KUŽI, ten byl zase tak hnusnej, že prd chutnal jak kuže, nebo tak nějak

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 19-09-2006 v 19:57 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1539300 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív