Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Drogy za volantem: jak se řídí s marihuanou?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
ganjik
Stálý Člen

Karma uživatele ganjik - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 52  

Článek na iDnes.cz -- Drogy za volantem: jak se řídí s marihuanou? Příspěvek č. 1

Zdravím,

objevil jsem ?zajímavý? článek na iDnes.
Co vy na to?

--ganjik

P.S.: Stejný příspěvek jsem přidal i do breederova threadu o Monitoringu médií. Díky Dude ;-)

Ganjik

Naposledy upravil ganjik 30-08-2006 v 17:03 PM

Old Post 30-08-2006 v 13:05 PM
ganjik je offline   Profil uživatele ganjik   Find more posts by ganjik   Foto galerie člena ganjik   Click here to Send ganjik a Private Message   Add ganjik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 2

dobry
jenom bych si dovolil pridat link

a jeste pro doplneni pridam Jak se řídí s alkoholem

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 30-08-2006 v 13:13 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knoblauch
Nový Člen

Karma uživatele knoblauch - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 8  

řízení pod vlivem Příspěvek č. 3

Zdravím všechny (growery i negrowery) ;-)

Výsledky těch testů uznávám a souhlasím s nima ...
Sám ze své zkušenosti vím, že vše co tam prezentují a k čemu docházejí jen a jen pravda... alkohol je buřič a ganja spíš uklidňuje ..

Co ale sám vím, že řízení pod vlivem marihuany je celkem častý ( nejen u mě :-D ) a že na to teď v každým větším městě mají mašinky, co to dokáží zjistit a taky Vás podle toho ohodnotí .. (nejen bodově, ale i finančně :-/ )

Že všeho moc škodí je obecně známo nejen na tomhle, a uznejte sami, že když řídíte "spálený jak kopřivy" :-D tak máte pocit že to je spíš nějaká vesmírná odyssea ne cesta z práce/do práce/ z klubu/ do klubu bo tak něco ....

Myslím si ale, že by mohli vymyslet nějakou minimální povolenou hranici, protože až se do toho naši příslušníci sboru národní bezpečnosti opřou naplno, asi se budou divit co "zkouřenejch paprik" tu jezdí ....

Jestli máte někdo nějaký postřehy sem s nima ;-)

Mějte se .. ;-)

chci se něco přiučit :-)

Old Post 30-08-2006 v 16:10 PM
knoblauch je offline   Profil uživatele knoblauch   Find more posts by knoblauch   Foto galerie člena knoblauch   Click here to Send knoblauch a Private Message   Add knoblauch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

myslim, ze je velice ale opravdu velice nevhodne ridit pod vlivem cehokoliv.

Ten clanek je dobry, to ja na zacatku pripomnel, ze je to neskodna a dobra rekreakčni zalezitost.

Old Post 30-08-2006 v 16:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

ano, musim říct, řídim zhulenej a ano, je to nebezpečný. Řídim takhle už tři roky. A nejvážnější nehoda, jakou jsem způsobil bylo v noci nacouvání do za mnou stojícího auta -> škoda nulová. Jenom by mě zajímalo, kolik nehod způsobí lidi, co přetejkaj sebevědomím nebo chlastaj, za tři roky. Mě nejde o to sám sebe obhajovat, jde jenom o to, že společnost vnímá ganju stejně jako alkohol (za volantem) a to neni dobře.

Old Post 31-08-2006 v 08:44 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

ok, tak je ganja bezpecnejsi,
ale jde o to, ze by jsi nemel byt pod vlivem niceho, co te takhle ovlivnuje chapes?
I tak se muze stat ze zpusobis nehodu.
Predstav si ze zhuleny srazis nejakou holcicku ci ti "skoci" pod auto

Old Post 31-08-2006 v 08:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 7

Nemyslim ze je huleni za volantem bezpecnejsi.
Proste mate ovlivnene mysleni, a to uz staci k vetsi nehode. Co kdyz ste zhuleni fakt fest, podle me kdyby nekdo byl na prechodu, tak ho razem sejmete, huleni nehuleni. Mate spomalene reakce a to je ono. Rozhodne bych to nepodcenoval!

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 31-08-2006 v 09:54 AM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

kdyz nekoho sestrelim zmastenej budu mit uplne stejny vycitky jako kdyz ho sestrelim strizlivej. zabil bych ja, ne droga. je to moc jednoduchy hazet vinu na drogy. stejne sem skourenej porad.......
a navic za zadnou cenu nikdy nedam vzorek slin, moci ani cehokoliv jinyho. aspon mi neprisijou verejny ohrozeni. nikdy nedavat zadny vzorky.

Old Post 31-08-2006 v 10:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

ale tohle je verejne ohrozeni!

Pochop, ze tve reflexy nejsou OK, a nemuzes tak rychle reagovat.
neohrožuješ sebe, ale okoli. respektive značně zvyšuješ nebezpečí

Old Post 31-08-2006 v 10:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

mozna, ale takle mi to neprisijou.....
kourim travu celej den a jezdit sockou fakt nemuzu. rizeni zkourenej povazuju za svuj nejveci konicek. uvidime jak dlouho mi vydrzi.

Old Post 31-08-2006 v 11:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

to je jako mit konicek ruskou ruletu u cizi hlavy
JInak te mam rad, libi se mi tvoje jine nezory, ale na tomhle se nemuzeme shodnout

Old Post 31-08-2006 v 11:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

hele to je v poradku, nejde aby se lidi shodli ve vsem. (jinak muj konicek neni bezhlava jizda ulicema, mam slabost pro velky limuziny)

Old Post 31-08-2006 v 11:50 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

praxer: jako jasně, rozhodně bych NEMĚL řídit pod vlivem čehokoli (prášky, ganja, alkáč, other drugs), ale je zase blbost, že seice maj testery na ganju, ale berou ganju jako alkáč. Tyhle látky se pořád berou podle jednoho metru a to je špatný. Stejně špatný jako jezdit pod vlivem.

na druhou stranu má voidman pravdu. Nelze soudit podle člověka kterej si dá třetího špeka v životě (něčeho silnýho) a je z toho vyplesklej. Ten test tak jak ho tam prezentovali nebyl nijak zvlášť průkaznej, páč na tohle se dělaj studie s x počtem osob, který jsou testovaný v určitým čase (ne jedno odpoledne blbnutí na xx polygonu) a z toho se dělaj závěry. Tenhle článek je klasickej produkt okurkový sezóny. O čem ty lidi maj psát?

Old Post 31-08-2006 v 12:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanizek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% PěstitelskáKarma uživatele Hanizek - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 795  

Příspěvek č. 14

Tahle debata nemá smysl. Nezlobte se na mě, ale lézt za volant pod vlivem čehokoliv (kromě minerálky) je vyložená nezodpovědnost. Nikdy nevíte, co se posere a já osobně bych za volant zhulenej nevlez

Dogface boy!

Abandoned-places.com

Old Post 31-08-2006 v 15:10 PM
Hanizek je offline   Profil uživatele Hanizek   Find more posts by Hanizek   Foto galerie člena Hanizek   Click here to Send Hanizek a Private Message   Add Hanizek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dela_Negro
Stálý Člen

Karma uživatele Dela_Negro - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 15

Heh chlapy vy me udivujete ...ja hulim uz par let...autoskolu jsem delal JEDINE!!! zhulenej,pac sem byl klidnejsi a vsechno mi slo lip,nez kdyz jsem byl strizlivej...je jasny,ze poprve sem tam sel cistej,ale fakt sem byl nervni jako blazen a neuridil jsem nic...

jinak ridicak uz budu mit 4 rokem...jezdim tri roky a jen jedna nehoda...sesrotovala me zenska,ktera nedala prednost...ja nikdy nic nezavynil...
taky zalezi kdo jakej je ridic,ze???kdyz je nekdo kretyn,kretej se ani neumi rozjed do kopce a zafajci si,tak se nemuze divit,ze neco provede a takovyho cloveka bych se na silnici bal...

moje oblibena vec pri jizde autem,je misto cigarka hulit jointa,proste si v klidku jedes,v klidku vyprdis a je to pohodicka,zadnej stres nic...samozrejmne nesmis jezdit jak meml...to ani s tim bodovym systeme nejde...proste je kravina aby ,kdyz jsi zhulenej se neco posere-....posrat se to muze i kdyz sem strizlivej...potkas v protismeru predjizdeciho kokutka s ksiltovkou a felicii,nebo staryho klouboucnika,kterej je snad jeste horsi...

ano souhlasim,mozna to je drobet nezodpovedne,ale kdyz ten clovek se chova zodpovedne,tak v tom nevidim problem....ted zalezi jak moc jste na to zvykli a kdo co vydrzi....ja s tim nemam problem....

Old Post 31-08-2006 v 15:35 PM
Dela_Negro je offline   Profil uživatele Dela_Negro   Find more posts by Dela_Negro   Foto galerie člena Dela_Negro   Click here to Send Dela_Negro a Private Message   Add Dela_Negro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 16

mi se ridi zhulenymu dobre jestli to za volant patri nebo ne je individualni nekde ve meste bych si to mozna nedal ale normalne jezdim zhuleny pomaleji a opatrneji..s temi reflexy je to horsi ale zalezi tez jaky model a jaky druh zhulenosti...
jo jinak este k jinym drigam sem jel jednou s kamosem zhribovany a uz nikdy v 60 kiometrove rychlosti sem myslel ze jedem strasne rychle a ten ridic byl taky zhoubovanej..uz nikdy.. jo a esli mi nekdo bude rikat ze sme chuj ze jsme jeli zhribovany a ohrozovali lidi tak to bylo v noci na vesnici za nuloveho provozu asi tak kilometr jizdy ale stacil

Old Post 31-08-2006 v 16:41 PM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3581670 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív