Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Špatná barva
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jack
Nový Člen

Karma uživatele Jack - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 18 

Obecné Příspěvek č. 1

Mám SuperSkunk a BubbleGum asi 10dní v růstu, rostou pěkně, ale zdaj se mi moc světlý (jsou světle zelený a některý maj tmavě zelený fleky). Když jsem jel minule v bubláku kytí byly mnohem tmavší. Mám je začít hnojit??
400W SON-T, hlína - pH6-6,5, teplota 26-28C

PS: Jo nikdo mi neřikejte, že jsou přelitý!! NEJSOU!

Old Post 02-02-2002 v 16:42 PM
Jack je offline   Profil uživatele Jack   Find more posts by Jack   Foto galerie člena Jack   Click here to Send Jack a Private Message   Add Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 2

a cim je hnojis, pokud hnojis...?

Old Post 02-02-2002 v 18:02 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jack
Nový Člen

Karma uživatele Jack - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 18 

2Walhalla2000 Příspěvek č. 3

Zatím jsem je nehnojil (nestarší má 13dní), protože na substrátu bylo napsaný, že hnojivo obsahuje. A že se má hnojit až 3 týdny po vysazení. Jinak mam připravenej Kristalon Start.

Old Post 04-02-2002 v 14:41 PM
Jack je offline   Profil uživatele Jack   Find more posts by Jack   Foto galerie člena Jack   Click here to Send Jack a Private Message   Add Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

CO2 Příspěvek č. 4

Mno a co takhle CO2..... třeba je ho nedostatek.
Když mě ještě bavilo si hrát s CO2, tak jsem zjistil že po asi dvoudenní CO2 kůře byl kytičky výrazněji zelené.
Dnes to řeším aktivnějším větráním......


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 04-02-2002 v 15:27 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

svetly kyti Příspěvek č. 5

Taky mam takovej problem. Pod 400W 14 rizku.6 je v bublerech, ty si chrochtaj, ale tech 8 v 5l kvetnicich sou hrozne svetly od zdola az nahoru a tenky stonky, substrat cca 1/3 kokopres 1/3 perlit 1/3 substrat pro mnozeni /jemnej ale malo zivin/ a 2 hrste bio humusu na 5l. Hnojim cca 1 za tri dny 1/3 koncentraci AH cca 2dcl, obcas voda. Stary cca. 4 tydny - problemi uz od presazeni.

Old Post 06-02-2002 v 12:39 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 6

Colek tos mi vzal z huby mám úplně přesně ten samej problém jak ty. Nevyřešilo by to Fe? Nebo je ma něj moc brzo? Pomozte nám s tímhle problbem prosím!!!!!!!

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 05-05-2002 v 19:28 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teabooster
Grower Team

Karma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% PěstitelskáKarma uživatele teabooster - 57% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 284 

světlý listy Příspěvek č. 7

čau pánové
Lacky a all vykašlete se na CO2
chtělo by to snížit teplotu,třeba za cenu zvednutí lampy
váš problém by mohl být v zahřívání substrátu-teplota 26-28 je dost vysoká a takhle mladý kytky potřebujou spíše více vzducu než světla
ani zatim žádný stopový prvky vašim mladym kytičkám nechybí
takže snížit teplotu zvednutim lampy,protože energie světla je zatim spíše na škodu
udělejte a uvidíme za 3 dny-mělo by se to zlepšovat

Old Post 05-05-2002 v 20:02 PM
teabooster je offline   Profil uživatele teabooster   Find more posts by teabooster   Foto galerie člena teabooster   Click here to Send teabooster a Private Message   Add teabooster to your buddy list     Navštiv homepage uživatele teabooster! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 8

- taky se přidam,

podobnej problém jsem měl taky, malý kytičky jsem nejdříf nehnojil a byly takový světloučký(hodně jarní barva-jak bez světla),

potom jsem jim dal trochu hnojiva AH asi 1/3 koncentraci a nic,

pak jsem vyzkoušel obyčejný hnojivo - herba flor HF30
- nejdřív 1/2 koncentraci a druhej den hned plnou,
kytičkám to velmi prospělo, během dvou dnů se zbarvily do tmavozelena a brutálně začly růst,

to co psal teabooster k tomu samozřejmě potřebuješ taky

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 06-05-2002 v 07:56 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 9

podle me to neni poradne pohnojeny do smesi kokos/perlit/ muzete lejt 1/2 AH hned co tam kyti zasadite (teda zakorenej klon)

Old Post 06-05-2002 v 20:38 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cpt. Pierre
Stálý Člen

Karma uživatele Cpt. Pierre - 72% PěstitelskáKarma uživatele Cpt. Pierre - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 121  

Pohodička Příspěvek č. 10

Díky chlapi!!!!!
Ještě jeden problémek mě trápí:krom toho že sou žlutý, tak taky nerostou do výšky jen se košatěj nahoře a vyrůstaj jim tam nový a nový zelený lístky...Info: Jsou to WW řízky z 20.4., T=20-26(když svítí)stupňů, vlhkost 79%, 400W Tesla. Byli v RW, teď sem je dal do raš. zakořeňovačů a začali se právě košatit víc. Ale vůbec nerostou do výšky. Sem moc netrpělivej nebo dělám něco špatně?

Why drink and drive when you can smoke and fly?


Cpt. Pierre

Old Post 06-05-2002 v 20:52 PM
Cpt. Pierre je offline   Profil uživatele Cpt. Pierre   Find more posts by Cpt. Pierre   Foto galerie člena Cpt. Pierre   Click here to Send Cpt. Pierre a Private Message   Add Cpt. Pierre to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8414270 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív