Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Článek o mladých kuřácích cigaret a mladých zhulkách
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Dá se jim pomoci?
Ano
Ne
Ať skočej z mostu
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Organika Článek o mladých kuřácích cigaret a mladých zhulkách Příspěvek č. 1

Zdarec, tady je článek o mladých 12-15 letých kuřácích a vyhulencích, co se léčej na dětský psychyatrii. Co si o tom myslíte, dá se takovýmhle lidem pomoci?

http://aktualne.centrum.cz/domaci/z...phtml?id=216140

Kousek citace z článku:

Postupně začal být Filip na marihuaně závislý, denně v poslední době vykouřil i 16 jointů, přestával chodit do školy a poflakoval se venku s novou partou. Když rodičům došla s jeho záškoláctvím trpělivost, poslali ho na vyšetření k psychiatrovi, ten doporučil, aby šel do léčebny.

V Dobřanech je dva a půl měsíce. "Vím, že to škodí, ale kouřit nepřestanu, pomáhá mi to se odreagovat," říká. "Jestli budu hulit trávu, to ještě nevím, ale rozhodně na ni teď mám obrovskou chuť."

Old Post 16-08-2006 v 09:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Článek o mladých kuřácích cigaret a mladých zhulkách Příspěvek č. 2

Ten článek je dost tak zkreslený, ale i tak mě to sere.
Ty děcka to kouří, protože je to v módě a jsou kvůli toho IN. Hulí denodenně až jim to fakt vyj*be ten jejich pidi mozek, časem přestanou hulit, protože jim už to nepříjde jako frajeřina a aby ukázali jak jsou hustý, přejdou na něco tvrdšího a ejhle je to tu.
Podle koho myslíte že vnikají tyhle teorie o tom že to je přestupní droga apod. Je to podle mladistvých bez vlastního názoru na tento svět, jenom se snaží jít s dobou, hot konzumní lidi.
Marihuanu prostě kouřit pro požitek a né proto, že chcete být někdo !!!

Old Post 16-08-2006 v 09:29 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 3

2minigrow: trocha nesuhlasim s tvojim nazorom.latky obsiahnute v cigaretach maju rozny efekt na organizmus kazdeho cloveka,niektori ludia sa stavaju hned po prvej inhalacii zavysli a citia potrebu doplinit si tieto latky,zvysovanie tolerancie a zvysovanie davok vedie k zavislosti... Niekto moze do toho padnut po cigarete,niekto moze vyfajcit 5 krabiciek a nic.

Old Post 16-08-2006 v 09:50 AM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 4

V dnešní době se lidi chtěj podobat ostatním,, stačí se podívat kolik ikon je nám předhazováno v časopisech, televizy atd. rodiče sou nevyrovnaný,, nemaj na ně čas nebo se užíraj depresema v tom horším případě k tomu chlastaj,,, babičky sou některý potvory a tak se to v dítěti vyvíjí od malička, možná chtějí být dřív dospělý, tak proto,, Chce být jako ten a ten,, protože si myslí že se bude mít dobře... otázka: Co mám udělat abych se cítil jako on,, aby mě měly všichni rádi? fakt hrůza,, pomoct se dá ,, ale můžou za to hlavně rodiče,,, dítě by se mělo cejtit dobře a ne hledat věci který by mu sebevědomí dodaly, chce to zájem něco dělat,,chodit do kroužků nebo nějakou zálibu,, u toho se můžou uvolnit,, rodiče by je měly nechat co nejdýl hrát si a neříkát: jak se jim hodí: na to seš malý...na to seš už velký .... prostě jsi a my tě máme rádi,,, co víc si přát? jenže proč dávat vinu rodičům,,oni taky měly rodiče atd. chtělo by to začít znovu,,,

Když líčí, jak včera sbíral nedopalky, září mu oči.
"Včera jsme u sámošky našli šest takhle velkých vajglů,"

nemyslím si, že by ho bavilo sbírat vajgly,ale zářej mu oči když to vypráví, konečně dělá něco důležitého,, taková blbost,, otevřít oči jim lidi můžou,, když si uvědomí,, že dítě všechno vnímá odmalička,, ikony začnou říkat pravdu,, že mají také= problémy,, ale umí se s nimi líp vypořádat,, ukázat dítěti že je vyjimečné a ne ho předělávat podle svého nebo ho zanedbávat... zlatá střední cesta,,,to je můj názor

RASTA

Old Post 16-08-2006 v 09:54 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 5

btw...mozem?co keby ludia v reakcii pripadne uviedli kedy zacali hulit?
moj pripad...25...

Old Post 16-08-2006 v 09:59 AM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papírek
Stálý Člen

Karma uživatele papírek - 20% PěstitelskáKarma uživatele papírek - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 6

to mini:myslimk ze mas pravdu,ty decka si jeste nejsou sto uvedomit ze se da hulit proste proto ze zhulenost je fain...frajeriny vedou k tvrdym drogam ne GANJA!si myslim

Old Post 16-08-2006 v 10:00 AM
papírek je offline   Profil uživatele papírek   Find more posts by papírek   Foto galerie člena papírek   Click here to Send papírek a Private Message   Add papírek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MastaHBlastaH
Stálý Člen

Karma uživatele MastaHBlastaH - 66% PěstitelskáKarma uživatele MastaHBlastaH - 66% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 99 

Příspěvek č. 7

2drevo kocur: reagoval som len na obsah clanku... co sa tyka marj,tak viem,ze deti si na nu mozu vytvorit velmi lahko psychycku zavislost,kadzopadne by som rozbil hubu dealerovy co to preda decku
edit: prvy krat som hulil,ked som mal 15,ale zacal som asi v 17

Old Post 16-08-2006 v 10:01 AM
MastaHBlastaH je offline   Profil uživatele MastaHBlastaH   Find more posts by MastaHBlastaH   Foto galerie člena MastaHBlastaH   Click here to Send MastaHBlastaH a Private Message   Add MastaHBlastaH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 8

krEDIT-takze zatial vediem hehehehe

Old Post 16-08-2006 v 10:08 AM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

a jak víte že začali hulit jenom kvuli tomu aby byli IN? myslíte že to platí pro všechny?
Ale je pravda že v tomhle věku asi jo, no...
...nemluvim o tabáku, tam je to jasný...

Old Post 16-08-2006 v 10:09 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 10

16 jointov denne???
to si ani ja nedovolim

Old Post 16-08-2006 v 10:12 AM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 11

ja som hulil po prvy krat asi v 13tich a naplno som zacal tak v 15 mozno aj neskor predtym to bolo len ak ma niekto ponukol(co sa u nas casto nestava)

Old Post 16-08-2006 v 10:15 AM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 12

prvy krat to bolo v lesiku nad mlynskou dolinou...s olgou...dik oli moj zivot dovtedy siel dolu vodou,potom sa to este uryxlilo hahahha

Old Post 16-08-2006 v 10:26 AM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 13

Když mě bylo 12 přišel kamarád za mojí starší ségrou s dvoulitrovou flaškou s čajem a houbičkama,, že jich je tam jen 15,, tak to můžu,,jenže po vypití půl flašky a něco.. mi bylo divně, nespala sem celou noc a měla halucinace a on mi druhý den řekl že jich tam bylo 150,,, to bylo teprv psycho pro "malou holku",,
takže když se s někym bavim co sem měla poprvé,,všichni vyvalí oči že ve 12 sem měla cca 90 hub,,hulit sem začala později (ne o moc) ale důležitý je pro mě jak sem na tom teď..pohoda (zaťukám)

RASTA

Old Post 16-08-2006 v 10:52 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 14

Každopádně něco takovýho je na "Kamarád" měl tenkrát dostat pořádně do držky, něco takovýho se nedělá, už vůbec ne s halucinogenama!!!

citace:
Původní příspěvek od Viva
Když mě bylo 12 přišel kamarád za mojí starší ségrou s dvoulitrovou flaškou s čajem a houbičkama,, že jich je tam jen 15,, tak to můžu,,jenže po vypití půl flašky a něco.. mi bylo divně, nespala sem celou noc a měla halucinace a on mi druhý den řekl že jich tam bylo 150,,, to bylo teprv psycho pro "malou holku",,
takže když se s někym bavim co sem měla poprvé,,všichni vyvalí oči že ve 12 sem měla cca 90 hub,,hulit sem začala později (ne o moc) ale důležitý je pro mě jak sem na tom teď..pohoda (zaťukám)

Fotr woe!

Old Post 16-08-2006 v 10:55 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 15

...mne sa zase podarilo vypit caj s medom s hubkami,malo ix byt 30,ked som to potom dopocital bolo ix okolo 300...presla mi depka...ale neviem ak by som vedel skutocny pocetny stav...sranda bola v tom ze som ratal s 30 ks a zazil 300 bez toho aby som o tom vedel...a bolo to velmi rozziarene...

Old Post 16-08-2006 v 11:07 AM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kuči
Stálý Člen

Karma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% PěstitelskáKarma uživatele Kuči - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 16

Taqy přinesu svojí trošku do mlýna....--->
Znám 16-tiletý kluky který už tak rok kouří bylinu(víme o co de)
Na první pohled byste z nich poznali rastafariany ,->z toho vyplívá že nekouří trávu jen tak pro machrování ale z vyznání k rastafariánství
Jsou to kluci nejvíc v pohodě a kouří trávu tag... jak bych to řekl... s rozumem. Nepálí 15 jointů denně a není to pro ně přestupní droga jako pro jejich ¨kámoše¨(tím myslim ty uťáplý teenagery) Hulí pro svoje vyznání. vidí v tom víru a spojení mezi sebou- je to omezená partička kluků který maj spolecnou zálibu a směr. jak víme marihuana vam obrátí hodnotový žebříček--> ale k dobrýmu(vsak to znate) a ty kluci to pochopili. Chtěl sem to sem napsat protoze je to zas odvrácená strana tohodle tematu a nemuzeme hazet vsechny nezletiletý do jednoho pytle => mimocho¨dem padlo tady neco o prodeji, stejne jako já, i oni nemají radi kdyz se z trávy dělá
¨něco na prodej¨. Oni si to sami pestují aby nedelali ostatním lidem problemy. Já je znám a az na to ze sou o par let mladsi s nimi mám mnoho veci blizkých... a jeste ke vsemu nakonec hodne sem si s nima povymenoval zkušenosti o pěstování

Budu rád když na tohle budete reagovat co si o tom myslite
Mír

edit: ještě něco bych chtěl dodat: tyhle rasti ani nekouří cigarety, cože sem rád že se nedali zvyklat jako teď skoro každej mladej

K míru nevede žádná cesta, mír je cesta.

Old Post 16-08-2006 v 11:25 AM
Kuči je offline   Profil uživatele Kuči   Find more posts by Kuči   Foto galerie člena Kuči   Click here to Send Kuči a Private Message   Add Kuči to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5148100 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív