Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Podezřele moc SAMCů !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
misak
Stálý Člen

Karma uživatele misak - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Obecné Podezřele moc SAMCů !!! Příspěvek č. 1

Čau šlechtiltelé,moc prosím o RADU

Konec května jsem zasadil Outdoor, celkem 13 kytí,na 2 fleky do kukuřice. 10x Big Bud,3x Shiva vše ze semen. Všechny se chytly a celkem krásně vyjely, před pár dny se přeply na květ a zrada.Ze 13 kytí pouze 5-6 samic.!!!! Nakupoval jsem seeds minulej rok na podzim ve Vídni a vše ok. Do Února jsem je skladoval v chladnici, nerozbalený. Hnojím Advanced H. Holland 1,2,3 přesně podle návodu. Prosím poradte čím to??,aspoň se poučit pro příští sklizen.
Dík.

Old Post 10-08-2006 v 18:29 PM
misak je offline   Profil uživatele misak   Find more posts by misak   Foto galerie člena misak   Click here to Send misak a Private Message   Add misak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shakelukas
Stálý Člen

Karma uživatele shakelukas - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 2

zdar,treba v te kukurici maj hodne kyselou pudu a potom se neni cemu divit ze mas vic samcu nez samic..........

Old Post 10-08-2006 v 18:42 PM
shakelukas je offline   Profil uživatele shakelukas   Find more posts by shakelukas   Foto galerie člena shakelukas   Click here to Send shakelukas a Private Message   Add shakelukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 3

Mohl jsi mít moc kyselé ph půdy, podle u je poměr samec : samice - 50:50, takže ses ještě trochu nestrefil... Co se dá dělat, aspoň budeš mít co vařit...
edit : Tak mě někdo předběhl...

Old Post 10-08-2006 v 18:48 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belladonna
Stálý Člen

Karma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 4

No ja bych to zas tolik nehrotil,proste to tak je no,bud rad,ze aspon tech 6 jsou samice.

Old Post 10-08-2006 v 19:19 PM
belladonna je offline   Profil uživatele belladonna   Find more posts by belladonna   Foto galerie člena belladonna   Click here to Send belladonna a Private Message   Add belladonna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 5

Taky sem čekal trošku větší pohromu. Půl na půl je sice pech, ale sou tady i tací co maj samí samce. Já musím zaklepat sem neměl samce ani jednoho, ale soused měl hned tři a nějaký hermouše. Ale on měl noname, a já dobrou genetiku, ale ta neurčuje pohlaví. Poměr by sice neměl být půl na půl, mělo by být víc samic (z biologického hlediska oplodní jeden samec víc samic), ale prostě ses špatně terfil..

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 10-08-2006 v 20:08 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 6

tak příště zasaď řízky - tam to je celkem jistý

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 10-08-2006 v 20:35 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salieri
Stálý Člen

Karma uživatele Salieri - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 7

maji strasne PH ja byt tebou tak si zmerim ph
potrebujes ph asi 6,5-7,1 ti neuškodí to je nejlepší ph

Old Post 11-08-2006 v 00:19 AM
Salieri je offline   Profil uživatele Salieri   Find more posts by Salieri   Foto galerie člena Salieri     Add Salieri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0710000 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív