Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Dude zdraví Growery!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Dude zdraví Growery! Příspěvek č. 1

Ahoj všichni! Držím se pokynů a hned toho využiju k několika dotazům. Jsem outdoor pěstitel. Letos mám za sebou docela úspěšnou vegetaci a ve fázi kvetení mě zaskočilo několk věcí které bych rád diskutoval. Hodně se pohybuju na fóru Nirvana seeds ale doma je doma...
Takže tohle je moje letošní vegetace:
http://img72.imageshack.us/img72/9638/9growpi8.jpg

Trochu mě zaskočilo prorůstání kořenů ven z hlíny. Vzhledem ke stáří (77. den), velikosti květin (160 - 180 cm) a objemu květináčů (~20 l) se mi do dalšího přesazování nechce. Řeším to stálým přísunem vody a hnojiva Kristalon (N, P, K, Mg). Ocenil bych další tipy pro podporu úspěšného kvetení.
http://img226.imageshack.us/img226/6563/hh7forum5rootsdh5.th.jpg

Další "problém" jsou různé poškození listů. Kromě žloutnutí na spodní části rostliny i různí požírači a možná i chemie.. V růstu jsem hnojil i každodenně ale rostlinám to evidentně prospívalo. Ocenil bych radu jak na hmyz který žere listy.
http://img72.imageshack.us/img72/3241/hh7forum6leaveuh7.th.jpg
http://img72.imageshack.us/img72/7821/hh7forum7leave2qs5.th.jpg

Nakonec několik obecných dotazů:
1) Trháte při kvetení listy které žloutnou nebo jsou jinak poškozené?
2) Jak detekujete správný čas pro sklizeň (kromě počítání dnů kvetení). Zajímají mě vizuální znaky jako barva pestíků, množství pryskyřice, počasí, atd.
3) Jaké jsou podle vás ideální podmínky pro sušení rostlin. Teplota, vlhkost?
4) Jak dlouhodobě uchováváte paličky "svěží"? Lednička, mrazák, plastové boxy?

Předem díky za Vaše názory a ještě jednou všechny zdravím!

Old Post 29-07-2006 v 14:51 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Re: Dude zdraví Growery! Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od dude9
Nakonec několik obecných dotazů:
1) Trháte při kvetení listy které žloutnou nebo jsou jinak poškozené?
2) Jak detekujete správný čas pro sklizeň (kromě počítání dnů kvetení). Zajímají mě vizuální znaky jako barva pestíků, množství pryskyřice, počasí, atd.
3) Jaké jsou podle vás ideální podmínky pro sušení rostlin. Teplota, vlhkost?
4) Jak dlouhodobě uchováváte paličky "svěží"? Lednička, mrazák, plastové boxy?


1) ano, mohly by chytit plíšen a dělat problémy, navíc už svoji funkci neplní.
2) když zhnědnou všechny pestíky
3) netuším, bohatě postačí na půdě nebo seníku
4) v mrazáku ideální, možno zakopat, v pětilitrových sklenicích, vršky přetažené igelitem, omotané gumou.

+ samozdřejmě VÍTEJ!

!

Po pár letech zpět.

Old Post 29-07-2006 v 15:11 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Díky! Příspěvek č. 3

Díky Lahvane a nOsi! Já vždycky čekám když je několik dní pěkně slunečno a trhám je pokud možno za tmy. Ani nevim proč, ale nějak mi to připadá rozumější než ráno.
Co se týče sušení, jsem ze svý půdy dost rozpačitej. Když svítí slunce je tam hrozný hic, a pokud prší tak zas vlhko. Jenže jinou možnost nemám. Moje partnerka moc tu vůni nemusí takže v pokoji to nepůjde..

Děravé - sežrané listy
Ještě by mě moc zajímalo jak bych holkám mohl pomoci od těch škůdců co jim žerou listy (ty spousty malých dírek - viz. fotka u prvního příspěvku). Poškozených listů pořád přibývá..

Taky denně řeším desítky slimáků - napáchali spoustu škody a ikdyž jich už ubylo, pořád je to problém. Před chvílí jsem jich zabil snad 30. Vím že pomáhá sůl, jenže přesolit hlínu kolem nechci jelikož občas když hodně prší naplní se mi "bazén" ve kterým jsou květináče a ty pak tu vodu sajou.

Na ty kořeny co lezou ven nějakou radu nemáte? Když přisypu trochu hlíny, vyleze jich potom ještě víc a kvůli zalévaní už stejně další dát nemůžu.

Peace!

dude

P.s.: Lahvane gratuluju k tvýmu skleníku a držim palce!

Old Post 30-07-2006 v 11:40 AM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


Zdarec. Ja vyresil problem s tim ze mi vylezaji koreny tim ze jsem dal ten kvetinas na druhej kvetinac naplnenej perlitem. Tady mas foto pro lepsi predstavu

Old Post 30-07-2006 v 12:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Re: Díky! Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od dude9
slimáci - napáchali spoustu škody a ikdyž jich už ubylo, pořád je to problém. Před chvílí jsem jich zabil snad 30. Vím že pomáhá sůl, jenže přesolit hlínu kolem nechci jelikož občas když hodně prší naplní se mi "bazén" ve kterým jsou květináče a ty pak tu vodu sajou.


na slymejše stačí i piliny, nebo jsem někde četl, že i kolo z písku o nízké zrnitosti, ale jakmile to bude mokry, tak to cajzlové přelezou, zkoušel jsem i střepy, ale nezabírá. Možná nějaký ''miniostnáč''.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 30-07-2006 v 12:44 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Double-pot & piliny Příspěvek č. 6

Díky pánové za velmi dobré tipy! Oba určitě vyzkouším. Pokud budou piliny fungovat, ušetřím denně půl hodiny vraždění slimáků.. ;-)
Dnes jsem aplikoval Hit-amin od Plagron tak už se těším na přírůstky v kvetení.. :-)
Budu Vás informovat o výsledcích. Růst mám zdokumentovaný, takže to bude série od semínka k paličce (doufám).

Ať vám to roste & kvete!

dude

Old Post 30-07-2006 v 21:05 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 7

Rád bych oznámil změnu svého nicku. Důvodem bylo uvědomění si že člen Dude (Shpongler) si na tomto fóru zaslouží jedinečnost nicku. Děkuji za pochopení.

ares

Hollands Hope 2006
Ares grow 2007
The Emperor Wears No Clothes

Old Post 13-09-2006 v 22:11 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 8

wozáp djůd - nevermind this
jsem te tu uz i vital jako jmenovce
toz vítam ares

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 14-09-2006 v 07:06 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ares
Stálý Člen

Karma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% PěstitelskáKarma uživatele ares - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 9

Dude: Já vim, mluvili jsme o tom ale víš jak... Díky za re-welcoming!

Hollands Hope 2006
Ares grow 2007
The Emperor Wears No Clothes

Old Post 14-09-2006 v 16:42 PM
ares je offline   Profil uživatele ares   Find more posts by ares   Foto galerie člena ares   Click here to Send ares a Private Message   Add ares to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2021 - Zdravím všechny growery! - 0 odpovědí
22-08-2020 - Zdravím všechny growery !!!!! - 20 odpovědí
28-10-2017 - zdravim growery - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6937720 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív