Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak nejlíp naložit s řízkama...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Jak nejlíp naložit z řizkama... Příspěvek č. 1




Zdar zdar, taxem si konečně sehnal řizečky cca 20ks (chtěl bych to, ale posílit, třeba o dalšich 20ks), ale nevim jak s nimi naložit, nevím zda rozjet sog, scrog nebo nějakou bush či prostě freestyle..., jedná se zatim o tyto odrůdy:
G13xBonzo
G13xDiesel
G13xBlue Berry
WW, ICE, PPP, Medicine Man x Deep CHunk...výška od 5cm do 25cm..., to taky neni dobré...
včera byli přesazeny do květinačů o rozměrech 10x10x10mm naplněný substratem na pelargonie..., puvodně jsem se rozmýšlel jestli mám rozjet sog, přepnul jsem tedy slunce (600w Planstar) na 12/12, ale vzhledem k velkym rozměrum skříně (150x120x120cm) a malymu počtu řezů jsem si řekl, že to je celkem blbost diky docela nevyužitýmu prostoru...můj cíl je dosahnout co nejvyššího vynosu a o kvalitě tak nějak nepochybuju Přikladám fota jak to vypada...jinak na některejch řizkách jsou takový vyžrany tečky, tipuju, že v tom maj držky mušky nebo svilušky, ale žadnejch pavučinek ze spoda listu jsem si nevšiml, no jen se podivejte...jinak teplota po včerejšku nějakejch 27,7°C a vlhkost nad 60%....tak diky za rady i tipy

Old Post 19-07-2006 v 10:37 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 2

Zdarec

No tak nalož si je klíďo do vocta

ne to byla sranda tagže :

Ta vejška je trochu problém

Jestli sog tak podložit do stejný roviny ale do toho bych nešel

Scrog je vohranej bush ani nemluvim tagže jedině svůj vlastní
freestyle s individuelníma vylepšeníma jež bude inspirací obyvatelstvu
této komunity , popřípadě objevit novej styl

ťoť má rada se kterou asi ameriku nobjevíš

Zkrátka hlasuju pro freestyle s postupnym tuningem podle toho , jak
se to bude vyvíjet

Každopádně se na to těšim

good luck , K- za to stínidlo

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 19-07-2006 v 11:42 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 3

Oki, ale stejne me v hlave leži pořad sog...si představ šoupnout tam tak 70ks a s každy udělat jeden salamek..., bohužel musim vychazet z toho co mam ted, takže to nakonec bude asi freestyle..., prinejhorsim nedopestuju a rozjedu novou varku..., jinak stinitko jsem umyl

Old Post 19-07-2006 v 21:16 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 4

koukam, že mám chybu i v nadpisu, jinak co zpusobilo ty vyžraný tečky na listech? kamosovi to udealo to samy, behem dvou dnu....koupil jsem nějakej připravek na svilušky od NEUDORFFu, taxem na ně připravenej

Old Post 19-07-2006 v 21:22 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozzy
Stálý Člen

Karma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% PěstitelskáKarma uživatele kozzy - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 5

to nejsou svilušky, mě se to teď na jednoum listu objevilo taky. Z ničeho nic za cca jeden den, byl list asi jak ten tvuj. zespodu na listu jsem objevil nějaký černý jakoby kapičky cca 2-3mm, možná to byl nějakej živočich tak jsem to smyl. Jsem zvědavej jestli se to bude objevovat znova. tak pak jedině nějak chemka

Old Post 19-07-2006 v 21:36 PM
kozzy je offline   Profil uživatele kozzy   Find more posts by kozzy   Foto galerie člena kozzy   Click here to Send kozzy a Private Message   Add kozzy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 6

vím, ale ze spoda neni nic videt...žadny tečky, žadny fleky, žadny pavučinky....jen prostě dírky...vyžrany...že by si třeba mušky smlsly? ty už jsem zlikvidoval...

Old Post 19-07-2006 v 21:58 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 7

No tak počkej jestli se to bude projevovat dál a uvidíš : podej raport

Jinak ten nápad s 70 ks řezů je krásnej ale zní utopicky
N kdybys je sehnal tak by to bylo good

Nebo vem gilete a udělej z těch extrémně vysokejch řízků 2 kusy.
Prostě si to tam množ do tý doby než jich bude aspoň 40-50 což
je sice zdlouhavý ale taky řešení Levný , účinný ale zdlouhavý

Kdybych nikam nespěchal tak bych si asi takle hrál rád

Add stínidlo : neřikám že je špinavý Je to jenom ošklivé káčátko
a myslim že takovádle hezká skříńka by si zasloužila
lepčí

Eště dotaz : Co obsahuje ta zavařovačka v koutě za pochybnou tekutinu ?

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 20-07-2006 v 10:25 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 8

konopí - nevim co řešíš - máš k dispozici 20 řezů a jedno šestikilo - uvažuj selsky - buď uděláš pod tim šestikilem 20 kytek s tim že budeš chtít vod jedný aspoň 25g v jednom extrému až po 5 kytek který by měly dát po 100 g - včetně všech přechodovejch variant - zkus se zamyslet která varianta je pravděpodobnější - osobně bych ti doporučoval kompromis - vyházet 10 nejhnusnějších prcků a z 10 zbylejch špičkovejch jedinců udělat v šesti až sedmilitrovejch květníkách elitní posádku
a eště doplnění - vyhoď tu rouru, pořiď normální stínidlo který bude mít standardní rozptyl a vodraz - i když teď do těch veder by to chtělo spíš nahradit Nurturlajtkou
jak píšeš vo poškozencích a schmlencích - ty bych okamžitě vyřadil - avancírujou na nakažení ostatních a optimální výsledky z nich stejně nebudou - akorát budou zabírat místo ostatním dobrejm kytkám
ad slovíčkaření typu sog - bush - freestyle - to fakt nenávidim - dementní krafy vokolo hovna - jakože když je víc kytkek na metr tak je to sog - vyser se na tyhle dementní lamí teenagerovský kecy
ad 70 kusů - aby ti to nepřerostlo a aby z toho něco bylo tak to pojedeš minimálně 3x než to vychytáš pořádně
good luck
Snark

Snark in the System

Naposledy upravil snark 20-07-2006 v 11:54 AM

Old Post 20-07-2006 v 11:40 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 9

taxem nakonec našel takovy zeleny maly housenky či co, myslite, že SPRUZIT pomůže?

Old Post 23-07-2006 v 18:06 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 10

hmmm spruzit je přírodní pyrethroid - spíš bych nasadil chemku - nějakej širokospektrál - sumithion nebo karate

Snark in the System

Old Post 24-07-2006 v 11:29 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 11

no hele mám tady něco podobnyho, jestli mysliš KARATHANE LC, tak ho tady mám, ale bez navodu....jinak tady mám ještě TALSTAR EC, Dithane DG, Bravo 500, VAZTAK 10EC a Acrobat MZ, tak kdyby se to nahodou hodilo, dejte vědět....diky.....jinak pořídím 100l ALL MIXU, 20ks 6l kvetniku, AH enzymy a du na to....

Old Post 24-07-2006 v 12:05 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 12

tak naskytl se dalši problem a to s hnojenim....řizky jsem střiknul phytaminem a cropmaxem....davkovani myslim 1ml/2l cropmaxu a max.5ml/l phytaminu a kyti zacli brutalne žloutnout, předtim jsem tyhle hnojky pučil kamošovi a kyti mu potom postupně zežloutly všechny, jak je to kurwa možny? drahý hnojky a zabijej kytky?? Jinak jeden řizek a to zrovna Medicine man byl samec, takže mě to překvapilo a nasralo..., byl to jedinej slušnej kus z tohohle modýlku....kyti jsem jinak ještě nepřesadil....

Old Post 01-08-2006 v 12:26 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:50 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7690570 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív