Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Obecné Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE. Příspěvek č. 1

Tak jsem se rozhodl,že letošní úrodu nenechám na náhodě a tak jsem nelelnil a sklizeň pojistil.Mám totiž neblahý dojem,že mi out někdo sklidí nebo poseká kombajnem-v tom případě byl bych odkázán pouze na svojí zahrádku a z té by mi na celý rok asi nevystačilo
Takže po skušenostech z 2x400w.indooru,jsem se porozhlédl po groweru na skušenosti ostatních pěstitelů s větší watáží a začal si pohrávat s myšlenkou postavit si pouze na skoušku a na jednu sklizeň 3x400w.
Místo bylo vcelku jasné,jenom můj mrazák o výkonu 400w.s matkárnou na zádech,musel krapítek ustoupit aby uvolnil místo asi tak na čverec o stranách 1,50m.


Model je od Kannana a sice Sensi star(řízečky),které jsem doplnil o 3kousky super skunku(semeno)-dohromady to jest 36 kousků.
Sluníčko nahrazují lampy 3xSILVANIA grolux.
Větrání je zajišťeno pomocí 3větráků o výkonu-viz foto. 2 jsou přítah,1odtah od stínítka.Stínítko nepřekrývá celý prostor nad kytkama,takže teplý vzuch může nerušeně utíkat z prostoru pěstírny pryč do okna.
Kolem prostoru kytek,jsou mé oblíbené polystydénové izolující desky na fasádu-abych nešpinil zeďZ těch jsem měl postavenou mojí předchozí pěstírnu.
Co dále....?
Ehm,tak třeba truhlíky-25x25x26cm.(šířkadélkahloubka)
Substrátek-namíchané od voka-na domácí květiny,trochu písku,perlit,rašelinka a do spodku keramzit.
Nějaké mňamky pro holky-wuxal,AB extrakt(vermifluid),plagron na květ a samo že dobrá voda

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 06-07-2006 v 17:56 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 2




.....Již výše jmenované věcičky potřebné pro provoz na fotkách.........

Old Post 06-07-2006 v 18:04 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 3




.....

Old Post 06-07-2006 v 18:05 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 4



............

Old Post 06-07-2006 v 18:07 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 5

hm, vypada to paradne. budu te sledovat :P chystam se jet od zari 2*400w a mam na to plochu 2x3m o kolik bys ji zmensil? at rostou a nezahrivaji se .P

Old Post 06-07-2006 v 20:09 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Re: Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE. Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od sundance
Model je od Kannana a sice Sensi star(řízečky),které jsem doplnil o 3kousky super skunku(semeno)-dohromady to jest 36 kousků.

Znáš původ toho Super Skunku ?

Old Post 06-07-2006 v 20:18 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 7

to Liberal: taky chci něco podobnýho rozjet...mám už všchno postavený ale ještě nejsou řízky...prostor je to 2x1m a 1.8 na výšku...chlazení jeden velkej otočnej ventilátor(chladnej sklep)...doufam že to bude stačit? co myslíte?

Old Post 06-07-2006 v 20:55 PM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 8


El liberal--Já jsem měl 2x400w.na 1m čvereční,16kytek.Ale upřímně si myslím,že to bylo dost na husto,takže ta tvoje věc by mohla mít úspěch...a kdyby jsi nebyl spokojen,tak to vždycky můžeš předělat,tak aby to bylo to pravé ořechové.

Regga-pardoon,jsem si spletl modely není to super skunk(ten jsem pěstil předtím)toto je Skunk number one a jeho původ je nad slunce jasný-z hollandského Sensi seeds bank.

Naposledy upravil sundance 31-08-2006 v 19:38 PM

Old Post 06-07-2006 v 22:18 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 9

Loex-ty vole,já to chtěl také rozjet spíš ve sklepě u matčiného přítele v baráku-odcestoval na delší dobu pryč,ale nežli jsem se dokopal k tomu abych se rozhodnul a šel do toho,tak uběhl měsíc a já jsem měl pouze řízky které ještě nebyli připravené na přepnutí,mezitím borec ohlásil příjezd v nejbližší době a to mi udělalo čáru přes rozpočet,takže jsem to rozjel doma-adresu nedávám

Si myslím,že ta tvoje věc bude v poho alespoň co se týče přístupu ke kytkám,já bych také raději udělal takovej obdélníček než-li čtverecTeď to vidím ale chybama se člověk učí a je dost dobře možné,že to nechám možná ještě na jednu várku ať je prdel a udělám z toho obdélník

Sundance

Old Post 06-07-2006 v 22:34 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 10



Když už tady jsem tak přidám aktuální foto.
Přepnuto bylo 2.7.06.takže to už pomalu máme skoro 5 dní na květu-teď nastáva takové to ticho před bouří,tedy alepoň doufám že to tak bude

Old Post 06-07-2006 v 22:47 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 11

sundance: este jsem se chtel zeptat jak ses na tom s teplotou, prece jen 3*400w musi docela radne pect

Old Post 07-07-2006 v 00:07 AM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 12

No,topí to pekelně,to máš pravdu.Recept na teplotu je takovej-bydlím v podkroví a tady je teplo jako kráva i když venku je akorát.Takže jsem to vyřešil jednoduše-mám otevřené balkonové dveře a u kytek je otevřené okno,takže mi vzniknul průvan plus ještě 2 větráky který si tahaj vzduch přímo od země a to díky flexi alu trubkám ve kterých jsou usazeny.
Nevýhodou je,že ten průvan jde přes můj pokojík kde hnípu a samo že na spaní to musím zavřít aby mi nezábli nohytakže tam zůstane otevřené okno ale to samo o sobě není ůplně ono.

Teplota přímo pod lampamy je nějakých....38 stupínků,na úrovni vršků kytek je 28 a teplota substrátu je vostrých 20.

Old Post 07-07-2006 v 00:31 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 13


Ještě dodám foto takové šikovné věcičky kterou jsem zabavil matce-stejně to nepoužívala

Old Post 07-07-2006 v 14:30 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seed
Nový Člen

Karma uživatele Seed - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 7 

3*400 Příspěvek č. 14

mam na tebe dotaz neni to zbytečnýs svitit na takovou plochu 3*400w asi čim vic světla tim lip ale spiš sem to myslel kvuli spotřebě, ja mam rozměr skříne 150x150x230 posledni je výška. Moje slunce je Sunmaster 600w. myslim si že to stači ,nevim třeba kdybych přidal, vynos by byl větši co ty na to a popřipadě čtenaři?

Old Post 07-07-2006 v 16:29 PM
Seed je offline   Profil uživatele Seed   Find more posts by Seed   Foto galerie člena Seed   Click here to Send Seed a Private Message   Add Seed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spuk
Stálý Člen

Karma uživatele Spuk - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 15

Mohu ze zeptat sceho mas to stinitko???

Old Post 07-07-2006 v 17:05 PM
Spuk je offline   Profil uživatele Spuk   Find more posts by Spuk   Foto galerie člena Spuk   Click here to Send Spuk a Private Message   Add Spuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 16

SEED---No,možná zbytečné to je ale myslím si že čím větší watáž,tak tím lepší výnos,samozřejmě zaleží na genetice,trochu štěstí a hodně šikovnosti,tohle všechno bude potřeba k pořádnému výsledku a to mám také v plánu.
Vem také v potaz,že tam je 36 kytek,takže si myslím že zase tak z cesty tohle není.
Problém s elektrikou nemám,zase tolik šťávy to nezbaští-nejede to přeci nonstop,ale pouze 12/12 a zapnuté na noční proud.


SPUK--NO,ehm,stínítko ja tak trochu PUNK,nebudete tomu věřit,ale ja to starej deštníkpotaženej jak jinak než-li alobalem

Old Post 07-07-2006 v 17:54 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0338510 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív