Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pestovanie na okne - jednoducho a lacno
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 47 48 49 50
Autor
Téma 
High_Lukas
Nový Člen

Karma uživatele High_Lukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 769

Nějak to tu zapadlo. Mam dotaz, pokud bych dal na okno tak na podzim autoflowering kytku, jak by to dopadlo?

Old Post 11-07-2012 v 22:17 PM
High_Lukas je offline   Profil uživatele High_Lukas   Find more posts by High_Lukas   Foto galerie člena High_Lukas   Click here to Send High_Lukas a Private Message   Add High_Lukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 770

co jsem zkoušel měl jsem 4g takže super ,on květináč měl sotva litr :-),pokud je to z darovaného semene je to v pohodě pokud z kupovaného je to škoda spíš přisvítit ať to roste jinak investice spíš pro zábavu než učel.

Old Post 12-07-2012 v 08:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
High_Lukas
Nový Člen

Karma uživatele High_Lukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 771

Ok díky moc

Old Post 12-07-2012 v 11:12 AM
High_Lukas je offline   Profil uživatele High_Lukas   Find more posts by High_Lukas   Foto galerie člena High_Lukas   Click here to Send High_Lukas a Private Message   Add High_Lukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 772

No pozor pokud trefíš na dobrý slunný rok a kytka bude za jižním oknem tak určitě něco sklidíš jen toho nebude tolik no.

Old Post 12-07-2012 v 12:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obivanka
Nový Člen

Karma uživatele Obivanka - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 773

citace:
Původní příspěvek od kvasimodo
tak som si dal chvilku prestavku .... ale koncom februara ked boli tie najvedsie mrazy tohto roku som to nevydrzal a musel som zasadit aspon nieco .... takze tohto roku to zacalo asi takto .... (sadil som na private spolu s kamaratom) ...


Vidím že si to dal zakoreniť do tých Jiffi tabliet, nevadí že sú vlastne rašelinové, a tá nemá moc vyhovujúce pH? Tiež sa do nich chytám zakoreňovať, len som si neni istá či ich použiť.

Old Post 06-04-2013 v 16:59 PM
Obivanka je offline   Profil uživatele Obivanka   Find more posts by Obivanka   Foto galerie člena Obivanka   Click here to Send Obivanka a Private Message   Add Obivanka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 774


To Obivanka - v roce 2009 jsem začínal pěst pro svoji spotřebu ze zdravotních důvodů.Nemám zahrádku a sadit někam do kukuřice a nechat sklidit nenechavce tak jsem zvolil okno v paneláku.Podívej se třeba sem na moje začátky

http://grower.cz/forum/showthread.p...=5&pagenumber=1

Můžu doporučit naplnit kelímek od jogurtu vlhkou hlínou a semínko zasadit přímo do hlíny (do kelímku nezapomeň udělat vespod dírky).Udržovat vlhkost a za 3 - 5 dnů vyleza ven.Jak správně uvádíš Jiffi tablety mají špatné pH ale taky se to nechá vyklíčit a po týdnu přímo do hlíny, lepší je rašelinový květníček (vypadá jako květník z lisovaného šedého papíru) nebo to dej do rockwolových kostek.Možností je několik a stačí si pročíst některé pěstební seriály a vybrat si co ti nejlíp vyhovuje.

Řízky zasunuju do brček od pitíček (mají různé barvy a dají se tak lehce označit jednotlivé modely),ty potom nechám v půldecákách ve vodě než vylezou kořínky - cca 14 dnů , potom řízky dám přímo do květníků s hlínou.

- klíčení semínek v Jiffu 2013

mimacka

Old Post 07-04-2013 v 11:24 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simpi23
požitkář

Karma uživatele Simpi23 - 59% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 775

kvasimodo: K+ ten začátek vlákna je super... tohle docilit za oknem to je neskutečný

Old Post 09-04-2013 v 19:03 PM
Simpi23 je offline   Profil uživatele Simpi23   Find more posts by Simpi23   Foto galerie člena Simpi23   Click here to Send Simpi23 a Private Message   Add Simpi23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krypl808
Nový Člen

Karma uživatele Krypl808 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 776

Tak tohle mi roste za oknem

Old Post 12-04-2013 v 16:16 PM
Krypl808 je offline   Profil uživatele Krypl808   Find more posts by Krypl808   Foto galerie člena Krypl808   Click here to Send Krypl808 a Private Message   Add Krypl808 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sterad
Nový Člen

Karma uživatele Sterad - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 6  

Obecné Příspěvek č. 777


Ahoj, už dlouho nikdo nenavázal na Kvasimódův thread - jednoducho a lacino ;-), tak přidávám své letošní příspěvky k windooru.

Okno mám na jihozápad a kytičkám se daří:

Ve sbírce mám:

1x odrostlý řízek medicinmana (odštěpek z kámošovýho outu) cca 2 měsíce starý i se zakořeněním - bílý květník

Naposledy upravil Sterad 25-07-2014 v 10:58 AM

Old Post 25-07-2014 v 10:09 AM
Sterad je offline   Profil uživatele Sterad   Find more posts by Sterad   Foto galerie člena Sterad   Click here to Send Sterad a Private Message   Add Sterad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sterad
Nový Člen

Karma uživatele Sterad - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 778


1x no name ze semena z loňského outu sázený začátkem května ( pohlaví zatím nevím) - zelený květník

- obě zaštipované, ode dneška i roztažené ;-)

Old Post 25-07-2014 v 10:56 AM
Sterad je offline   Profil uživatele Sterad   Find more posts by Sterad   Foto galerie člena Sterad   Click here to Send Sterad a Private Message   Add Sterad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sterad
Nový Člen

Karma uživatele Sterad - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 779


dále 4 týden staré "řezy" teprve kořenící v substrátu:

2x medicinman - odlomené větve z kámošovýho outu (bylo mi jich líto ;-) - hnědé květníky

Old Post 25-07-2014 v 10:57 AM
Sterad je offline   Profil uživatele Sterad   Find more posts by Sterad   Foto galerie člena Sterad   Click here to Send Sterad a Private Message   Add Sterad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sterad
Nový Člen

Karma uživatele Sterad - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 780


1x malý medicinman - ten už má i kořeny ;-)

1x no name řez - nějaká sativa - nalezená kytka při procházce se psem, snad mi majitel to malé štípnutí odpustí ;-)

(zbytek fotek v galerii)

Jinak řídím se pravidlem - jednoduše a lacině - substrát univerzální z Lídlu, smíchaný s perlitem a keramzitem ( u posledních velkých řízků je to už bez perlitu - došel a nechtělo se mi ho kupovat).

Hnojiva: výluhy a výkvasy z kopřiv a kostivalu, na zakořenění odvar z vrby. Na květ mám zbytek Kristalonu Gold po mamce, tak ho hodlám dodělat.Toť vše ;-)

Ať to roste ;-)

Old Post 25-07-2014 v 10:58 AM
Sterad je offline   Profil uživatele Sterad   Find more posts by Sterad   Foto galerie člena Sterad   Click here to Send Sterad a Private Message   Add Sterad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sterad
Nový Člen

Karma uživatele Sterad - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 781


Přikládám aktuální foto:

Old Post 11-08-2014 v 12:28 PM
Sterad je offline   Profil uživatele Sterad   Find more posts by Sterad   Foto galerie člena Sterad   Click here to Send Sterad a Private Message   Add Sterad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jimmySK
Nový Člen

Karma uživatele jimmySK - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 782


Ahojte, tu su moje windoor krasky. Prvy pokus s pestovanim. Nizsia je Royal bluematic a vyssia Northern light, obe auto od RQS sadene 17.7. Mam JV okno. Mam tam pomer 55% cernozem, 45% izbove rastliny a keramzit. Na hnojenie pouzivam "slepici hnoj". Na radu od Zedyho ich teraz planujem dat do sklennika, kedze zacinaju kvitnut, aby som mal aspon nejaky vynos, kedze slnka je naozaj velmi malo. Cize s tymito rastlinkami asi uz v tejto sekcii nebudem prispievat, no planujem zasadit dalsiu. Len pre radost z pestovania, keze taky bol povodny kvasimodov odkaz

Old Post 20-08-2014 v 06:58 AM
jimmySK je offline   Profil uživatele jimmySK   Find more posts by jimmySK   Foto galerie člena jimmySK   Click here to Send jimmySK a Private Message   Add jimmySK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spike6
Nový Člen

Karma uživatele spike6 - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 783

Zdravím, chystám se dneska udělat pár řízků z hlavní kytky (1,5 m), která pomalu začíná kvést (spodní větve dát pryč a je škoda je vyhodit). Jenže řízky mi budou chvíli kořenit, proto se chci zeptat jestli se dá takhle na okně vydržet celou zimu (stále řízkovat), abych měl na jaře pár klonů, které bych mohl zasadit a nečekat ze semen.

Old Post 21-08-2014 v 09:23 AM
spike6 je offline   Profil uživatele spike6   Find more posts by spike6   Foto galerie člena spike6   Click here to Send spike6 a Private Message   Add spike6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 784

V zime ti budou kvect.tak ze to nepujde.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 21-08-2014 v 09:30 AM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 47 48 49 50  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2542780 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív