Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » moje kyti papája
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

moje kyti papája Příspěvek č. 1




tady jsou

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 19-06-2006 v 18:50 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 2

info?

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 19-06-2006 v 20:41 PM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 3

jo hod info pls stáří,odruda atd.......?

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 19-06-2006 v 21:26 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novota
Stálý Člen

Karma uživatele Novota - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4

...hnojivo, substrat...

Music & weed - ma favourite combination

Old Post 20-06-2006 v 18:25 PM
Novota je offline   Profil uživatele Novota   Find more posts by Novota   Foto galerie člena Novota   Click here to Send Novota a Private Message   Add Novota to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blood_THC
Stálý Člen

Karma uživatele Blood_THC - 84% PěstitelskáKarma uživatele Blood_THC - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 5

Tu strednu by si mal okopat sa mi zda ze mas koru a to neni dobre. Zabranuje to prevzdusnovaniu zeminy.

Outdoor 2006 Outdoor 2008

Old Post 20-06-2006 v 19:06 PM
Blood_THC je offline   Profil uživatele Blood_THC   Find more posts by Blood_THC   Foto galerie člena Blood_THC   Click here to Send Blood_THC a Private Message   Add Blood_THC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 6

takže je to papaja jak už jsem psal v uvodu tredu.
stáří 33 dní přesně.
Hnojky krystalon start, ve květu OBM (jestli ho seženu).
- ta prostředmí rostlinka není moje, ale je kamošova, když se na ni podíváte, tak se mi zdá nějaká nažloutlá hledal jsem sice, ale nejsem si jist, spíš vůbec netuším proč tomu tak je. je to jeho jedina kyti, tak pomocte prosím jesti víde čím to je. předem děkuji za každou odpověd. :-)
Blood_THC: ja slovenštinu moc neovládám, takže jestli kora znamená po česky kůra, tak ta tam není, ale ma to hozený z kětináce do zemně a přikrytý tou zeminou co vyhradal

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 20-06-2006 v 19:56 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 7

jo a ještě sub. je uplně na hov** je to perlit s komsotem, pistem a jen maličkou davkou rašeliny protože jsem neměl žádnou jinou lepší hlínu, ale je plánována aktualizace a možná časem i přesun klonů do první skřině. a toje vše přátelé během týdne připojím dalši aktualizaci

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 20-06-2006 v 20:01 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 8

ty vole, Kolomane, vždyt to má napsaný i v názvu!!!!!
Za tu chvíli co jsi tu teda pěkně perlíš!!
koště: sorry za OT, jestli vadí tak to smažu, ale tomuhle klukoj já se prostě musím smát!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 20-06-2006 v 20:04 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 9

něco mi žere kytku a já neví co to je skusim udělat nějaký detajl ale nevim nevim žadní brouci, nic jen malinký direčky v listeh.

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 20-06-2006 v 20:34 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 10






juj

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 20-06-2006 v 20:36 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 11

koště: hele to tady má hodně lidí, s toho si prej nic nemáš dělat...
btw. Papayu jedu taky, takže držim palce!!!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 20-06-2006 v 20:38 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 12

o jeje, ale rozsadíš ne???

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 20-06-2006 v 20:39 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 13

už je to naplanované tak na zítřek. doufám že se ale už moc nesrostli kořenama

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 20-06-2006 v 20:52 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 14






tak už jsem zase tu. Přesadil jsem to do zahradnického substrátu s perlitem a jemným pískem. Když jsem je rozesazoval tak mi pukalo srdce protože kořínky byly už moc srostlé. a ted to vipadá takhle

jsem tu a jsem tu rád

Naposledy upravil kostě 22-06-2006 v 18:36 PM

Old Post 22-06-2006 v 18:26 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 15

ta první kyti roste jak z vody ale ta druhá je taková zakrslejší. nehci se ptát jako uplný kokot, myslíte že bude požát taková ( myšleno menší než da druhá) a nebo to dožene a bude se mít čile k světu

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 22-06-2006 v 18:50 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostě
Stálý Člen

Karma uživatele kostě - 64% PěstitelskáKarma uživatele kostě - 64% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 168 

Příspěvek č. 16






tak jsem tu. a stěma dírama je to čím dál tím hoší prej neboj se, ale ja sem přímo posranej začímá se to rozšiřovat co mám dělat ! help please !

jsem tu a jsem tu rád

Old Post 23-06-2006 v 21:21 PM
kostě je offline   Profil uživatele kostě   Find more posts by kostě   Foto galerie člena kostě   Click here to Send kostě a Private Message   Add kostě to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5679930 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív