Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » double.clon.attack
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

ice Příspěvek č. 65



tak tady je.
tahle potvora držela kilčo finálního (suchého) materiálku
jestli to je povedené FIM zástřihnutí nebo ne,tak z toho mě de hlava kolem

Naposledy upravil zfiře 08-08-2007 v 12:08 PM

Old Post 26-11-2006 v 13:09 PM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Pohodička Příspěvek č. 66


ICE toho na silvestra hodně nasmál.až se mu huba trhala

kompromitující foto 00:00

Naposledy upravil zfiře 16-02-2007 v 14:01 PM

Old Post 07-01-2007 v 22:04 PM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Pohodička Příspěvek č. 67





zdravíčko.......takže po delší době je tu pár koštovacích postřehú od jednoho smoukera tady z okolí.postupem času příbude ještě několik.........


Tak za mnou přišel kámoš,že prej jestli bych mu nenapsal Smoke Report k modelu ICE,tak tady je!
Nešlo říct ne,takové chlupaté šišce,která se podobala nějaké plastelíně,kterou ani v Tescu nemají!)
Co se týče hustoty pryskyřice,byla tak hustá,že se dala opravdu vytvarovat z malých ůlomků šišek kulička
nebo nějaká postavička(kdyby jste se to neodvažovali otestovat!-)Pryskyřice by se vám ale tak lepila na prsty
že by vám to slepilo prsty.No tak jsem to teda koštnul a ted' se to všecho pokusím popsat na pár řádcích...
Z netu od dárce jsem zjistil,že je to mutaceSkunk NR.1a další star White Widow.Skunk NR.1)Thc asi 15%.
Už ta kombinace zní velmi lákavě!Bylo to poznat i na chlupech(Yetti je ve srovnání s Vdovou vyholený nácek!-)
Kdybych měl porovnávat s jiným Skunky modelem tak právě s White Widow.Z té je decentně
cítit chut' po odpálení,i když ne tak výrazně jako White Widow.Dost tomu ubrala asi delší doba skladování.
Když bylo st'ato před 5měsíci.Takže vůně nebyla hodně výrazná na čichání,ale dost svěží na odhulení!-)
Chut' mě až tak nepřekvapila,lehce zemitá,ale hutná...Jen první prdík do plic polahodil mému mlsnému jazýčku...
Každopádně je to high model,velmi intenzivní stav,žadná odaplovačka,jen při přehulení.Co prd to hodina rauše.
Po 4 prdech jsem byl 4hodiny high.Pozor ale,pro huliče-začatečníky bych nedoporučoval,max. 2šluky a Game over!
Tento model jsem testoval mnohokrát,pokaždé jsem byl velmi vesele naladěn,pokud jde tedy o stav,tak ten je skvělý.
Chut' bohužel vzala po těch měsících za své,ale po sklizni byla určitě velmi fresh,více nasládlá,stejně jako vůně.
To je asi vše,co bych chtěl k ICE napsat.Tak nazdar,třeba při dalším Smoku...Paece....Legalize Ganja!!!!

Naposledy upravil zfiře 18-03-2007 v 13:35 PM

Old Post 18-03-2007 v 13:29 PM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 68




Několik dní po testování modelu ICE jsem dostal další krásně vzhlížející šišku,tentokrát modelu 4WAY,tak tady máte
další vyvoněný Smoke report.Info k šišse znělo takto:4Way-4 typy Cannabis Indica v jednom,takže další lahůdkový kouř...
Po prohlížení jsem zjistil,že je o pár týdnů dříve poklizené,podle bílých vlasků,ale hustota pryskyřice byla i tak ohromující.
Po mírném dosušení za oknem jsem se dal do testu,vůně po pomazlení připomínala něco jakobych měl na prstech smůlu
z borovice,jako jehličí.A chut' po odpálení připomínala hašiš,k ničemu jinému se nedá přirovnat,silně zemitá chut' kouře.
Co se stavu týče,tak po 2prdátorech a pár minutách už jsou cítit u'činky tohoto dost silná Ganja!Opět raději dávám
WARNING pro huliče-laiky,Cannabis Indica je spíš na meditační ůčinky,takže po více jak 3prdátorech by byly tak
meditační,že by šli raději domů spát,nebo by nebyli přinejmenším komunikativní...Prostě 2prdy jsou optimální maximum.
Při pořádném prdu se rozvine na jazyku hashoidní chut',která zůstane na delší dolbu...Co víc dodat,není ani co.Protože lidi
chtejí stejne vždy vedět to podstatné,to jsme posal,tak Good High!!!Jdu meditovat k domácímu Hifiaparátu!-)Legalize It!!

Old Post 18-03-2007 v 13:54 PM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Pohodička další páálič z okolí Příspěvek č. 69

tak a je tu další report.....


tento model bych doporučil každému hajzlovi který si myslí že venkovní hulení se nevirovná a nedá srovnávat s IN-DOOR.tento vzorek prý ICE je jeden s nejlepších modelu co jsem kdy hulil.a že vím o čem mluvím!První Pohled Mluví za Vše.Jen S Těží by skušený hulic nebo lajk poznal zda se jedná o IN-Door nebo OUT-Door:-)Hned první pohled na šišku tohoto modelu mě uchvátil.Struktura hustá a pevná pomalu jako kámen(Bez prdele)Každa setina milimetru byla obrosená mízou.Snad dobrou pulhodku jsem si prohlížel vyjmečnost tohoto modelu.bylo mě až líto hulit tak nádhernou šišku.Nakonec jsem se odhodlal a kousek ššky jsem nožíkem odřezal.A hned po prvním prdu jsem vjedel že tohle není bežné hulení jaké hulívám.a to at IN-nebo OUT!Tohle bylo silnejší.Dal jsem si 4prdy(což je v mém případe docela málo)než jsem vykouřil pulku cigarety tak jsem byl Do SLOVA a Do PÍSMENE jako kdybych zahulil poprvé!!!Chutná podobně jako medovina trochu i jako karamel...

Naposledy upravil zfiře 18-05-2007 v 00:16 AM

Old Post 15-05-2007 v 11:43 AM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Příspěvek č. 70

Pozdě ale přece..... ........................................

A= FOUR WAY

B= ICE

na netu jsem vyhrabal recenzi na tvoje zelí které jsi měl minulý rok. Minule ti to prý nedošlo tak ti to přeposílám.


Jelikož nevím, který vzorek je Ice a který Four Way, tak je budu hodnotit jako model A a B.

model A:

1) vůně: Citlivému nosu bude připadat ostře dráždivá, plně aromatická, sladce vonící.
2) vzhled: velmi tvrdá šiška, kompaktní forma. Stačí se podívat a už víš, že bude dost lepit.
3) chuť: sladká, jako mix různého ovoce, ale vím, žu u outdooru je vždy co se týče chuti co zlepšovat.
4) účinek: přišel mě jako typický pro indiky, přivede tě do vnitřního světa, jakoby psychedilické high.

model B:

1) vůně: bohatý buket, plná, lehce patrná, ale o5 velmi příjemná.
2) vzhled: hutné nugety s velkými krystaly plyskyřice.
3) chuť: hlavní je svěží chuť, de poznat sladko-kyselá chuť.
4) účinek: svěží high, spíše aktivní, ikdyž podle toho jak se cítím a kde jsem.

platí po oba modely:

5) dotyk: jestliže se jich člověk dotkne, a nebo drtí na jonta, tak se díky krystalům neskutěčně lepí ruce.
6) kamenný efekt: po prvním zabafání se může lehce stát, že se člověk přehulí, protože pozná, že stačí mnohem méně, což je o5 výhoda (aspoň šetří plíce)


Jinak oba modely byli velmi dobře usušené. Nedrobyly se, le ani nebyly vlhké. Proto tvoji poslední sklizeň hodnotím velmi pozitivně a doufám, že budu mít možnost ještě ochutnat. :-)


PS: pěstuj dále a peace

Old Post 26-10-2007 v 14:08 PM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zfiře
sponzor paměti

Karma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% PěstitelskáKarma uživatele zfiře - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 251  

Palec nahoru Příspěvek č. 71

zdravíčko G

včerejší story s paličkou FOUR WAY

v hospode se objeví známej z Prahy.
zveme ho na jointa
odmítá
zhulíme tedy pulku bez něj
*a teď to začíná*
vracíme se do boxu a davame vajglíka dalšímu příchozímu který sním odchází
a opět se objevuje kamo z Prahy
daváme mu pro jeho známého paličku
po 15 minutách se vrací bez známého
a zhulený jako svině
přitom zběsile paří do hudby
a u toho prej leze do prvního patra
pohyby rukama tomu opravdu nasvědčují
následují další patra až nakonec řekne
čtvrté patro*a čáuuuu vy jste tady taky to je ale náhodička a vítá nás rozevřenýma rukama.
všichni v boxu padaj smíchy
to nikdo nečekal hehe
SENSI SEED asi vi co dělaj.na FOUR WAY to fakt sedí....
a taky se vrací ten co dohulil toho vajgla
ptam se ho jen tak orijentačně-teď si zhulený a jedeš výtahem.v kterém patře vystoupíš
a on že
jedu jedu jedu á čtvrté patro vystoupím ale spát budu v pátém hehe

buď náhoda nebo kvalitní práce od SENSI SEED
ale kvalita je to rozhodně...a po roku...no nehul to

Old Post 27-12-2007 v 19:04 PM
zfiře je offline   Profil uživatele zfiře   Find more posts by zfiře   Foto galerie člena zfiře   Click here to Send zfiře a Private Message   Add zfiře to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9269910 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív