Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Mesiašovo pěstění
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11 12
Autor
Téma 
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 161

Podle mě takhle žloutnou, protože kořeny prorostly do tej jílovitej nekvalitní půdy.
(nepamatuji se, zda - li si to tu někde psal, nebo se tomu bránil,ale jak vidím z fotek, tak je tam hafo jehličnanů a tudiž ani pH nebude zrovna ideální)

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 27-08-2007 v 12:20 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mus4k
Stálý Člen

Karma uživatele mus4k - 90% PěstitelskáKarma uživatele mus4k - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 162

Souhlasim s JAHmaicanemřekl bych tak na 95%kyselost půdy způsobená jehličím které opadává a okyseluje půdutaky máme kyti v podobnejch podmínkách,ale přidali sme strašně hodně dolomitickýho vápence na dlouhodobý srovnání PH
Každopádně kytky máte pěkný tak ať to vyjde brzy se sejdem na test
PeAcE Mus4k

Komu se nelení tomu se zelení





Old Post 27-08-2007 v 13:39 PM
mus4k je offline   Profil uživatele mus4k   Find more posts by mus4k   Foto galerie člena mus4k   Click here to Send mus4k a Private Message   Add mus4k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 163

No na kyselost moc nevěřím, protože to podleží je samá kamenina a jíl. Možná to prorůstá do toho jílu a kytku to dusí, ale když uvážím, že má 20 litrů kvalitní hlíny tak proč se ty krávy kytky snažej prorůst do toho jílu? No neva, dejme tomu, že by to bylo kyselostí, dá se to řešit teď když už jsou kytky velký? Že bych přidal něco do zálivky nebo tak? Každopádně dnes udělám ještě jednu hloubkovou sondu a změřím PH.

EDIT: Nemluvě o tom, že k tomuto žloutnutí dochází i u kytky Mexican Sativa, která je ale v kbelíku. Tím pádem jsem vyvrátil vliv půdy... Já mám hlavně schízu jestli to je přehnojený nebo nedohnojený. Pokud to je přehnojený - tak když zahnojim víc tak umřou a pokud to je nedohnojený a já nezahnojim tak umřou. A já nevím nevím jak s těma hnojkama. Moc sem jich tam letos nedal. Kytky zdlábly pár balíčků OBM a jedí první Alga Bloom. Když to tady tzak píšu tak asi budou nedohnojený.... :-) Dá se to nějak zjistit? Žloutnou zatím jen velké listy a paličky paličkovatí, takže kytka neumírá pouze se podle mě zbavuje toho co nemůže uživit. Je to možný?

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 27-08-2007 v 14:41 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 164


Políčko číslo 2, Nouzofka

Takže nouzofka je v nouzi. Nebo spíš prošla krizí. Když jsem zjistil, že ty kytky na tomhle políčku ani moc nerostou, tak jsem si začal říkat, že bych je třebaa ještě přesadil, jenomže když jsem jel s rýčem a potřebným náčením na pole, tak jsem zůstal civět jako opařený. Taková ta stráň kde byli moje kytky byla prokácená. Podrost byl vykácen a stromy zůstaly ležet jeden přes druhý. Prodral jsem se tou spouští k místům, kde by mělo být políčko a našel jsem spoušť. Strom ležel přímo přes pole. Dvě kytky se mi podařilo zachránit, ostatní jsem na místě popravil. Ty lesnící co to tam vykácívali si toho políčka asi vůbec nevšimli... :-) Každopádně tahle újma mě nemrzí, tak jako další dvě katastrofy o kterých vám budu psát...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 06-09-2007 v 11:28 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 165

Políčko číslo 1.

Tak kytky na tomhle políčku jsou velké a slibně rostlé, jenomže žloutnutí se pořád nezastavilo. Nechápu už vůbec... Snažím se to pořád řešit, zkoumám PH, místo na kořeny, živiny, všechno, ale letos se mi asi nezadařilo... Každopádně žloutnutí se budu věnovat v dalším příspěvku. TAdy se podívejte na to jak to tam vypadá v celku: Tady jsou kytičky z pole v tomto pořadí: Zasa Skunk, Black Domina, Zasa Skunk, Pot of Golden (Který mimochodem teprve přichází do květu), Erdbeer, Mexican Sativa, Skunk n. 1.... Chybí fotka jenom jedné Black Dominy...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 06-09-2007 v 11:37 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 166









Políčko č. 1

Tady jsou fotky kytek z prvního políčka.

Foto 1: Zasa Skunk


Foto 2: Black Domina


Foto 3: Zasa Skunk


Foto 4: Pot of Golden - pořád nekvete !?!


Foto 5: Erdbeer


Foto 6: Mexican Sativa


Foto 7: Skunk 1


Foto 8: Malinká Black Dominka ...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 06-09-2007 v 11:43 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 167











PALIČKY!!!

Ale jo, nějaký tam budou, i když se děje mnoho nepříjemností, tak už teď jsou nějaký paličky vidět... :-) Ty nejhezčí, co jsou do růžova jsou z malé kytičky, kterou jsem jako celou ještě neprezenotoval, bude z ní asi maličko, ale zatím má určitě cenu za nejhezčí paličky... :-) A ty fialové jsou z Black Domin a ta bíla je z Erdbeeru, nebo ze ZAsa Skunku...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 06-09-2007 v 12:06 PM

Old Post 06-09-2007 v 11:50 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 168










ŽLOUTENKA - POMOC!!!!!

No a co říct tady k tomu? Já už fakt nevím. Zkoumám a zjiŠtuji. Ph zdá se být v normě. Živin mají holky taky dost. Asi sem jim letos prostě nelíbí počasí, tak se rozhodli opadat už dřív. Paličky pořád valje, ale listí systematicky žloutne a odpadává. Listí, které není žluté je řekl bych zrzavě žíhané. Nafotil jsem to, tak kdyby někdo poznal z listí příčinu, byl bych strašně vděčný.

Žloutnutí se projevuje u kytek v zemi i v květináči!!! A na fotkách omrkněte jak to vypadá...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 06-09-2007 v 12:05 PM

Old Post 06-09-2007 v 11:58 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 169






A jako by toho všeho letos nebylo dost, tak začala ještě:

Plíseň !!!

No jo, tej se asi člověk nevyhne, pokud nejní kytka pod stříškou jako byla loni na balkoně. Ale začala nějak brzo... A tohle pršlavé počasí jí bude vyhovovat bestii. Neznáte někdo nějaký laciný a účinný přípravek proti plísni?

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 06-09-2007 v 12:03 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 170

Pindulinka doporučuje toto:

...za překlad diky, ona ví...



Fungicid / Sprej proti prachové plísni

Ingredience:

1 galonová nádoba (cca 4,54 litru - prostě kýbl)
voda
3 polévkové lžíce jedlé sody
1 polévková lžíce bělidla
1 polévková lžíce prostředku na mytí nádobí

Návod:

Ustřihněte a odstraňte nejhůře napadené listy.
Smíchejte ingredience s vodou.
Postříkejte zbývající listy z vrchní i spodní strany.

Použijte větší dávku na listy jevící známky napadení a jen lehkou na nenapadené, bělidlo může poškodit a změnit barvu listů.

Velmi důležité: nepoužívejte příliš mnoho bělidla! Použijte ne více než 1 díl bělidla na 10 dílů vody. Váháme s doporučením použití bělidla, protože může poškodit vaše rostliny, pokud je ho použito příliš mnoho. Použijte jej na své vlastní riziko a zkuste se vyvarovat postříkání zdravých listů.

--------------------------------------------------------------------------------
Využijte mléko!?
Někteří vědci jsou přesvědčeni, že mléko má germicidní (zabíjející choroboplodné zárodky) vlastnosti, a je účinné proti prachové plísni.

Tady je recept:
Smíchejte 1 šálek mléka s 9 šálky vody.
Nalijte roztok do rozprašovače a postříkejte celou rostlinu včetně spodních stran listů.
Udělejte to dvakrát týdně a váš problém s prachovou plísní by měl zmizet.
Mléko účinkuje dvěma způsoby: má germicidní účinek - zabíjí houbové spóry - a také zřejmě stimuluje rostliny takovým způsobem, že se stanou odolnějšími proti nemocem. Podle současných univerzitních testů se sprej z mléka a vody ukázal jako účinnější než dva nejoblíbenější syntetické fungicidy, prodávané dnes v obchodech

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 06-09-2007 v 12:08 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 171

Mesias> Co sa tyka tych zltych listov, je to zapricinene tym, ze korene z kvalitnej pody prerastli do nekvalitnej s nizkym obsahom zivin. Ked nebodaj mala este aj ine PH - sok a zlte listy su na svete. Mam presne ten isty problem, jedine co sa da robit je dufat a hnojit. Dokonca sa to aj rymuje gl

Old Post 06-09-2007 v 13:07 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 172











KYTKA KOPŘIVOVÁ

No, tak pole si pomalinku chátrá dál. Dneska jsem se tam byl mrknout a žloutnutí se nezastavilo a plísnutí se pokusím zastavit až dnes odpoledne. Ale teď něco pro odreagování. Kytka, která jak jistě všichni víte byla nasazena metr od cesty je nyní vystavena dalšímu nebezpečí. Z jedné strany sice byla cesta, ale z druhé bylo, jak bylo z fotek zřejmé kukuřičné pole. A kukuřice je sklizena! Takže kytka je teď odkrytá skoro ze všech stran. A kousek od ní je nasypaná hromada siláže. Ale nevadí, kytička zatím roste dál. A řekl bych, že nejlépe ze všech mých kytek. A zabarvila se holka do fialova. Taky se vám to zdá, nebo je letos nějak moc fialek? Asi dobrej rok... A tady už teda fotky oné zmíněné kytičky... (Na těch prvních dvou fotkách asi budete muset pátrat aby ste jí našli. Je fakt dobře nenápadná. Z 1 metru jí většina mých kamarádů pořád neviděla...)

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 09-09-2007 v 11:06 AM

Old Post 09-09-2007 v 11:00 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 173







KRASAVICE B52

Tak tady tu holčičku mám úplně nejraději!!! Fakt je krásná a úžasná. Povím vám k ní něco. Semínko jsem zasadil hodně hodně dávno. Byla mezi prvníma kytkama, které jsem začal předpěstovávat. Rozhodl jsem, že zůstane doma. Jelikož doma jsem nechtěl mít žádné velké obludy, tak jsem jí škrtil v malém, tak jedno, dvou litrovém květníku. Vegetila si pěkně na balkoně dokud nepřišli ty strašné kroupy. Pak byla přestěhována na půdu, kde se jí krásně dařilo. Půda byla ale také po pár problémech zrušena a tak se tady ta kytička odstěhovala na pole. Kvést začala jako první a její paličky mi při každé návštěvě políčka dělali velikou radost. Nyní jsou už mocné a čeká je už jenom tak čtrnáct dní možná 3 týdny květu. Barví se pěkně do růžova a paličky jsou i celkem tvrdé... Bohužel celkovou sklizeň z této kytky bych viděl spíš na menší množství... (max. 20g)

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 15-09-2007 v 11:45 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 174

Po hodně dlouhé odmlce se vracím, abych napsal jednu velmi smutnou zprávu... UKRADENO!!! Něco maličko na políčku zbylo, ale to nemělo cenu tam nechávat, a tak to bylo sklizeno hned. Kytka kopřivová je jediná kytka, kterou jsem sklízel celou... Bohužel tím dosti utrpěli i mé plány, co wse týče semínek do příštích let, takže, kdyby se našel někdo s pár přebytečnýma semínkama, určitě bych za to byl vděčný... Moje dlouhodoba absence se dá vysvětlit pouze zklamáním a znechucením... Viník krádeže nebyl odhalen, ale myslím, že to množství co vzal se ještě někdy někde ukáže... A ani se na to moc netěším, protože to beztak ukradl někdo známí... :-(..

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 23-12-2007 v 09:52 AM

Old Post 18-11-2007 v 11:20 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Freeloader
Stálý Člen

Karma uživatele Freeloader - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 175

No jo no lidi sou kurvy a nezbejva nic nez pristi rok zacit zase znova nekde jinde rok vod roka mi to pomalu pripada pracnejsi!Este ze mam v zaloze neproflaklej sklenik!

No aspon ze ten Hodne Supr Skunk

Old Post 19-11-2007 v 19:00 PM
Freeloader je offline   Profil uživatele Freeloader   Find more posts by Freeloader   Foto galerie člena Freeloader   Click here to Send Freeloader a Private Message   Add Freeloader to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 176

ty jo a proc si to nesklidil o pard dni drive stejne je uz snih nebo u vas ne?skoda to at se dřaří!!!

Old Post 20-11-2007 v 20:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11 12  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3638560 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív