Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » co po útoku?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Má cenu ještě pěstovat?
This poll is closed.
Jo. Nic zas tak hroznýho to neni. 19 54.29%
Nech to bejt a uvidíš... 15 42.86%
No je to bída...moc šancí tomu nedávej 1 2.86%
Tak to bude na prd...vytrhni to ze země 0 0%
Total: 35 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 17




Tak dneska jsem by na políčku a kytička to hezky rozdejchává. Pomalu, ale jistě a tvoří nový lístky. viz foto...

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 06-06-2006 v 20:46 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od Šedý Semínko
Musíš tam hodit granule proti slimákům. Mě ty kurvy sežraly asi 20kytek za 2dny

Už to nějak neřešim...vim, že bych měl, ale poslední dobou jsem tam žádnýho slimejše nezahlídl.

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 07-06-2006 v 06:15 AM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 19

no mal som podobny problem, asi 40 percent planticiek mi zozrali slimaci(komplet) a polku zo zvysku mi naky hlodavy zmrdici odzrali pri koreni akytka padla jak podtata, bolo to minuly rok. Yo: na mravce je v poho masipat okolo stonky perlit, nedokazu prejst po niecom tak suchom..... a vobec to neskodi
cus

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 07-06-2006 v 14:01 PM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 20

Ty naše holky se dostanou ze všeho...mluvim z vlastní zkušenosti protože mi je každej rok ožere kocour...jen trvá trochu ¨dýl než se daj do kupy.

Early Misty 2006

Old Post 07-06-2006 v 15:20 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od BomberMan
Ty naše holky se dostanou ze všeho...mluvim z vlastní zkušenosti protože mi je každej rok ožere kocour...jen trvá trochu ¨dýl než se daj do kupy.

Když už tu mluvíš o domáích mazlíčcích... kamarádka mi říkala, že jí taky kytku ožrala kočka a pak jí vypadaly chlupy kolem očí
Nestalo se tý tvý taky něco?

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 07-06-2006 v 18:03 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Palec nahoru jou jou Příspěvek č. 22



Dneska bylo opravdu krásně a musím říct, že kytičce se vede velice dobře... řidávám fotos, myslim, že komentáře netřeba, snad jen, že jsem již začal hnojit celou dávkou

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 09-06-2006 v 20:52 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majkos
Stálý Člen

Karma uživatele majkos - 62% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 23

Hmmm respekt kamo uz vypadaj vice k svetu na to jak byly pekne ozrane tak se ti o dost vice zpravili .pokud takhle budes pokracovat dal budes moct z toho mit moooc pekny kyticky

Old Post 11-06-2006 v 22:16 PM
majkos je offline   Profil uživatele majkos   Find more posts by majkos   Foto galerie člena majkos   Click here to Send majkos a Private Message   Add majkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od majkos
Hmmm respekt kamo uz vypadaj vice k svetu na to jak byly pekne ozrane tak se ti o dost vice zpravili .pokud takhle budes pokracovat dal budes moct z toho mit moooc pekny kyticky

Děkuju, děkuju. Za prvé jsem rád, že někdo přispěl, protože tu bylo chvíli mrtvo. Za druhé...je tak nádherný počasí, že když příjdu teď po dvou dnech na pole, zas je nepoznám, takže moje laskavá péče se ztrácí v poměru s péčí sluníčka roste to jak z reggae .
Dneska jdu na políčko a připravím kytičkám plácek pro nasazení do země. Jestli máte zájem tak muj první outdoor - ožraná kytí je součástí

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 12-06-2006 v 08:28 AM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marihouba
Stálý Člen

Karma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% PěstitelskáKarma uživatele Marihouba - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 155  

Příspěvek č. 25

Jo jo, slimaci sou svine, a dneska sem se byl kouknout na kytku (po trech dnech) a ty kurvy ji celou sklidili, ze uz nemela sebemensi sanci na preziti , takze Vanishem na ne,...

Dont drink too much if you cannot take it, it might be better to smoke Marihuana.

Thanks to Macka B

in progress 70w

Old Post 13-06-2006 v 19:16 PM
Marihouba je offline   Profil uživatele Marihouba   Find more posts by Marihouba   Foto galerie člena Marihouba   Click here to Send Marihouba a Private Message   Add Marihouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5075760 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív