Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » nasel sem pole...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Cpt. Spaulding
.. keďže jediný druh cannabisu, ktorý je teraz schopný kvitnúť je ruderalis, ktorý vyzerá dosť "zdechlo"... takže


Hm... A čo hovoríš na súčasné problémy growerov s predčasným kvitnutím? A to im kvitnú samice, ktoré spravidla kvitnú neskôr ako samci. Podľa mňa by to bola veľká náhoda, že by to bol ruderalis. A okrem toho sa vyskytoval skôr len na východnom Slovensku a v Maďarsku...

Marihuana je dar.

Old Post 12-05-2007 v 19:08 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34

citace:
Původní příspěvek od Ono
Hm... A čo hovoríš na súčasné problémy growerov s predčasným kvitnutím? A to im kvitnú samice, ktoré spravidla kvitnú neskôr ako samci. Podľa mňa by to bola veľká náhoda, že by to bol ruderalis. A okrem toho sa vyskytoval skôr len na východnom Slovensku a v Maďarsku...


prečo velká náhoda ? veď R je schopný rásť kdekolvek, tak prečo by sa nemohol objaviť pri niekoho poličku ?
ad výskyt; ja som z BA a tiež ho tu máme
a predčasné kvitnutie je podla mňa spôsobené predčasnou výsadbou.. tento rok sa mnohí nevedeli dočkať
nechcel som povedať, že je to na 100% ruderalis, ale nikto iný tu túto možnosť nespomenul

Old Post 13-05-2007 v 17:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
opicca
Stálý Člen

Karma uživatele opicca - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 39 

Příspěvek č. 35

tak kdyz pudes kolem tak to zalej

Old Post 21-08-2007 v 14:23 PM
opicca je offline   Profil uživatele opicca   Find more posts by opicca   Foto galerie člena opicca   Click here to Send opicca a Private Message   Add opicca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 36

Taky se mi to letos stalo, ale zjistil sem nakonec že je to kámošovo pole, tak občas mu tam mrknu, snažím se nějak poradit a i vstřebávat rady od něho, takže je z toho taková příjemná symbioza

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 21-08-2007 v 15:08 PM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 37

Neobjevil jsem sice policko ale kdyz jsem se prochazel tak hle najednou vidim peknou samici na balkone priste vam to vyfotim a taky kdyz jsem byl nastivit otce tak jsem koukal ze soused mel ve skleniku asi 30 rostlin konopi

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 22-08-2007 v 10:56 AM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2110640 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív