Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » pomoc!diry v listech->skudci,plisen,spatny ph?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dark_project
Nový Člen

Karma uživatele dark_project - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 7  

Palec dolů pomoc!diry v listech->skudci,plisen,spatny ph? Příspěvek č. 1




asi pred 5 dny zasahly moje nebohe kyticky brutalni kroupy,nastesti to holky zvladly a odnesly to jen s orvanymy listy..jeste ten vecer jsem kytky kontroloval,byly normalni,jen trosku odrane,pohoda
dalsi den jsem ke kytkam prisel a vidim na listech takove jako by hnede skrabance(mrtva mista?),myslel jsem si,ze je to nasledek tech krup...nic jsem nepodnikal a myslel si,ze je vse ok..ale posledni 3 dny se nektere skrabance meni v podivne diry,se zahnedlymy okraji,rozmistene po cele roslitnce,na krajich i veprostred listu,kyti se mi zdaji jeste vice potrhane a orvane nez predtim..viz fotky
skudce jsem na rostlinkach zadne nevidel,asi vedi kdy chodim kyti checkovat a vzdycky se schovaji,nebo je to nejaka exoticka plisen,co napadla kytky po kroupo-soku,nebo neustale deste totalne rozhodily ph substratu..?co myslite,ze se s nimi deje a co bych mel podniknout?

Old Post 27-05-2006 v 16:07 PM
dark_project je offline   Profil uživatele dark_project   Find more posts by dark_project   Foto galerie člena dark_project   Click here to Send dark_project a Private Message   Add dark_project to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 2

no podle fotek to je docela zkáza (alespoň mě by to děsně mrzelo)
Nemusíš se ale bát. že to je nějakej cannabisterminátor, je to dle mě jenom od těch krup.
Napiš, jak to je starý a co to je za od růdu...
Let it grow

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 27-05-2006 v 18:01 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Suri
Stálý Člen

Karma uživatele Suri - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 3

Podle mne to byli ty kropy.Zameraj se na to ci i nový listky co vyrastají z kytky sou tak poskození.Jestli ne (co se mne zdálo s fotek ze ne) tak by se upokojil ty kytky sou uz dost silni na to aby to vydrzeli.Jestli sou novy listky v poho tak to nemohou byt skudci,A tak si myslim ze búde sakra dobra uroda,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Kdo hulí ten umí

Old Post 27-05-2006 v 19:39 PM
Suri je offline   Profil uživatele Suri   Find more posts by Suri   Foto galerie člena Suri     Add Suri to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 4

nic sa s nimi nedeje..trosku dotrhane listy, ide sa dalej ako predtym...nic katastofalne to neni.

Old Post 27-05-2006 v 19:44 PM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7247080 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív