Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » mám nějaké malé kytky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lucasco
Nový Člen

Karma uživatele lucasco - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 11  

mám nějaké malé kytky Příspěvek č. 1

čau všichni: asi před 14 dny jsem zasadil seminka a dal jsme to rovnou ven ted jsou kytky cca 5cm a myslim že je to málo může mi někdo poradit co si o tom myslí?? dik předem

Old Post 23-05-2006 v 19:54 PM
lucasco je offline   Profil uživatele lucasco   Find more posts by lucasco   Foto galerie člena lucasco   Click here to Send lucasco a Private Message   Add lucasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 2

mne zo semienok tiez vyrastli male kytky. to je v poriadku. casom narastu.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 23-05-2006 v 20:00 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marino#1
Nový Člen

Karma uživatele Marino#1 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 3

máš to uplně v poho,tohle je normální,za čtrnáct dní z toho palmy neuděláš

Old Post 23-05-2006 v 20:20 PM
Marino#1 je offline   Profil uživatele Marino#1   Find more posts by Marino#1   Foto galerie člena Marino#1   Click here to Send Marino#1 a Private Message   Add Marino#1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zapla
Stálý Člen

Karma uživatele Zapla - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 4

2 Lucaso:

Pokud se ti zdá že je máš moc malé, bude to možná tím, že jsi hodil seminka primo do půdy ven, příště si raději udělej sazenice a venkovní půdu trochu smíchej se substrátem, ať se ty malé kořínky taky probijou tou těžkou zeminou..




Balkón 05 Zapla

"You smoke herb in Zimbabwe? "Yeh, One night we go to a soldier place and a guerilla call out to me and give me a touch of something... and that was it. No wonder they won the war! Tell ya boy, dem mon smoke some god herb mon! Dem tell me they smoke that herb and feel brave. Them tell me it make them... invisible."

Old Post 24-05-2006 v 07:40 AM
Zapla je offline   Profil uživatele Zapla   Find more posts by Zapla   Foto galerie člena Zapla   Click here to Send Zapla a Private Message   Add Zapla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zapla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seraa
Nový Člen

Karma uživatele Seraa - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 5

pravda pravda je lepši udelat sazenice nez hazet ty seminka primo do hliny,budou mit radost, ze jsme jim pomohli rychleji na svet

Everybody

Old Post 28-05-2006 v 19:05 PM
Seraa je offline   Profil uživatele Seraa   Find more posts by Seraa   Foto galerie člena Seraa     Add Seraa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durike
Nový Člen

Karma uživatele durike - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 6

moje planty su zo semienok od SEMTAMTUKA ze papaja ale mam ich uz mesiac a maju 7 cm.jednu ktora bola trosku vacsia mi zozrali psi
staci ti???len dufam ze sa trosku spamataju ale to bude asi tym pocasim ze???

Old Post 29-05-2006 v 12:53 PM
durike je offline   Profil uživatele durike   Find more posts by durike   Foto galerie člena durike   Click here to Send durike a Private Message   Add durike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucasco
Nový Člen

Karma uživatele lucasco - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 7

počasí je letos pekně na shit kytky uz se mi vzpomatovali a jsou v poho

Old Post 29-05-2006 v 17:20 PM
lucasco je offline   Profil uživatele lucasco   Find more posts by lucasco   Foto galerie člena lucasco   Click here to Send lucasco a Private Message   Add lucasco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 8

kamos mal o od mna ice queen a mossad,uz som sa tesil na nejake fotky,potom mi miesto toho prisiel mail ze mu filip-jeho pes ktoreho som nexal pozdravit-zozral kytivo...a to bol prvy clovek co ix daval do zeme...zostali dve snad nieco bude.
p.s.mozno nakoniec vyhuli psa...

Old Post 29-06-2006 v 12:28 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 9

ad durike_to zalezi v com ix mas,podla mna...ak das prilis velky crepnik,problem je v udrzani-pripadne -neprehnani s vodou...
ja presadzam na trikrat,ked vidim ze rastlina ma uz slusne korene ide von...
a samozrejme neviem co mas za pocasie---

Old Post 29-06-2006 v 12:37 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-05-2017 - Malé kytky - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0390040 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív