Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » 100 kytek (legalni konopí)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Pujdete do akce 100kytek?
ANO, koupím 1 baleni
ANO, koupím vice baleni
NE technicke konopi mně nezajima
NE mam tech. konopí z jineho zdroje
NE Technické konopí mne zajímá, ale sázet ho nebudu
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

100 kytek (legalni konopí) Příspěvek č. 1




100 kytek 2006 - 7. ročník

Pěstujte konopí beze strachu!

Milí groweři, dovoluju si vas upozornit na jedinečnou nabidku občanskeho združení konopa.

text z jejich webu www.konopa.cz/100kytek:

100 kytek 2006 - 7. ročník

Nabízíme vám již sedmou variantu prodejního letáku akce „100 kytek aneb Pěstujte konopí beze strachu“. Obsah a podoba tohoto nosiče se v něčem oproti loňsku změnily, namísto soutěže jsme například zařadili slaďoučký recept, to podstatné ale zůstalo. V letáku opět naleznete podrobný pěstební postup, legislativní úpravu pěstování konopí v ČR i to nejdůležitější – sáček se 100 semeny technického konopí.

Obsah letáku:

Botanická charakteristika technického konopí, Popis odrůdy BENIKO, Legislativa v ČR, Konopí na zahrádce a v chalupě, Pěstební postup, Zpracování, Využití vlákna, semínka, odpadu, Recept na konopné kuličky plné energie.

Jak leták a 100 semínek zíkat?

Pište si a objednávejte na binkova@konopa.cz, nebo na adresu sídla našeho sdružení.
Cena jednoho balíčku je 45 Kč.
Zaplatit můžete předem na náš bankovní účet nebo dobírkou. K ceně 45 Kč bude připočítána dobírková částka 68 Kč.



Jak to cele proběhlo u mně?
Objednal jsem 2 balení seminek (jedno baleni pro kamarada k narozkam) přes email.
Druhý den mi bylo odpovězeno, že seminka byla odeslana.
Dostal jsem normalně do schranky nedoporučený dopis, obsahující informační letaček se semeny, a složenku.
Ještě dnes jsem odeslal 90kč přes českou poštu.

Nezneuživejte prosim ochotu a duvěru kterou do vas organizace Konopa vložila a uhradte složenku!



Technické konopí mužete využit ke spoustě věcí, třeba
-jako darek
-k rozsevu všude kolem sebe
-k sasazeni mista, ktere vam minule vyčorovali (čorkaři si pokouří )
-ke spoustě dalších věcí (osvěta rodičů, a pod)


Pokud se rozhodnete technicke konopi sklizet, mužete využit chutných semen anebo si skusit udělat podle navodu z letaku vlastní konopné vlakno!


Každý spravny grower, který se troku zajima o okelogii by mněl znat dalši využití konopí.


Každým rokem se hovoří o akci 0, při ktere se ma společnymi silami huličů a groweru všude osit technicke konopí.
Proč technicke?:
-nepřekročite zakon
-nikdo krom vas nebude vědět o vašich květinach (čorkaři nebudou vědět co je kvalita a co je technika)
-policie bude zahlcena počtem anonymnich udani ze strany duchodcu a spol a nebude moct řešit normalni pěstitele ==> fakticka dekriminalizace (ale stražniku, to neni moje to tu rostlo stejně jako o metr vedle)
A podobně.

Naposledy upravil 16-05-2006 v 20:49 PM

Old Post 16-05-2006 v 20:42 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 2

takže vravíS že po česku budú kolovať samé oprcané outdoory?

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 16-05-2006 v 20:55 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 3

he, bych musel bejt dement abych nerozeznal techniku od nejakyho narachanyho modelu a letous budou mit outdoorari radost, az budou s brekem vymackavat ze svejch krasnejch palic seminka od teplyho technickyho samce...
edit: koukam, ze gona byl rychlejsi...

FIRST INDOOR 150W

Old Post 16-05-2006 v 20:58 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 4

cawko, no je to zaujímavé a je to super napad ale stále je to technické konopí a moc sa mi to pestovať nechce...
ale odcenujem to

Old Post 16-05-2006 v 20:58 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

aha, takže pošlu email na konopu, a poptam se, jak je to s tim ošukem jinych rostlin.

Chtěl jsem to rozesadit hlavně do města, kte snad tolik outdooraru neni.

Old Post 16-05-2006 v 21:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 6

Přesně tak. Sice jsem si říkal, že udělám blamáž na lidi a rozseju všude kolem techniku, ale čeho tím docílím? Jenom toho, že kolem budou lítat mraky technického pelu a naše šlechtěné modýlky se budou kazit! Nene, za to mi to opravdu nestojí. Když už pěstit tak nevím proč techniku...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 16-05-2006 v 21:10 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

protože ji mužeš třeba rozset v okoli školy, a pak pozorovat bezradne policajty, jak řeši udani od duchodcu že vyděli rust tu marihuanu

Old Post 16-05-2006 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 8

Pořád mě ta bezradnost lidí za to nestojí. To si raději letos nechám pár políček ojebat nějakým noname samcem a příští rok rezeseju kolem dokola svoje aspoň trochu pořádná semínka...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 16-05-2006 v 21:16 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 9

100p support: Taky zkusim vysázet, ale stovku fakt nedám

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 16-05-2006 v 21:20 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 10

praxer, chapem kam tym mieris ale je to veeelmi tazko realizovatelne, pretoze to chce hodne casu a trpezlivosti. Kolko ludi si v tomto uponahlanom svete najde cas na vysadzovanie techniky a nehovoriac o tom, ze nikto to nebude sadit dost blizko u svojho fleku, z dovodov vyssie popisanych ... Ja sam som rad, ze mam chvilku casu na par svojich rastliniek a tiez nechcem aby mi ich znehodnotila technika..
Naozaj ale ocenujem tento thread, pretoze je vidiet ze ta zaujima growing aj z ineho hladiska. Upliest si vlastne kannabis ponozky musi byt velmi zaujimave
Teraz ma napadlo, keby ta technika bola feminizovana, bolo by to o niecom inom

Old Post 16-05-2006 v 21:49 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

Některe odrudy jsou hermači, a jine jsou oboupohlavní.
oTis :
ono jsem nemyslel, aby s tim bylo moc prace, když se to tak vezme, je konopi prakticky plevel ( i když krasny) a tech. konopi je velice malo naročne.
Ja to vidim tak, že třeba pujdu na vylet/prochazku.

Uvidím hezký svah třeba i mao sluný a hnedka tam hodim par seminek.
Některe z nich určitě přežijou a hle! Už je konopí na světě. A bude se přirozenym zpusobem rozmnožovat.

Old Post 16-05-2006 v 21:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 12

Jo chapem, je lahke zasadit semienko do prirody, ale obavam sa ze tvoje nadsenie zdiela len malo ludi. A dalsia vec je, ze tam kde zasadis techniku, moze mat pobliz niekto policko a ked to bude mat palice plne semen tak ho to moc nepotesi... Dalsia vec je, ze kusok od nasho mesta, na poli, rastie konope divoko a dlhe roky sa stym nic nerobi. (A nieje to teda moc nenapadne, 3m rastliny..)

Old Post 16-05-2006 v 22:20 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

no budu se to snažit sazet spiše na mista kde by sadil jenom malokdo.
Nevim kolik lidi se tim nadchne, ale je nevadi mi sazet sam.
Aspon nemuzu rict ze jsem pro rozvoj konopi neudelal nic.

Old Post 16-05-2006 v 22:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 14

Souhlasim, ze pyl z techniky je pekne svinstvo a basta fidli.
Souhlasim taky, ze vysetrovani nevinych rostlin za hristem ci ve skolni zahradce je zabava pro celou skolu a okoli a taky skvela osveta o nesmyslu marijuanove prohibice.
Pokud se to bude praktikovat, doporucuji nabonzovat rostlinky jeste pred odpylenim, ci vystrihat vcas samce :-) to by melo k nenasrani zbytku sveta bezcennym pylem stacit

crazy P.S. vystrihej ze 100 kytek samce potaji na skolnim pozemku :-))) lol

jak smutny by byl svet bez zelene

Old Post 17-05-2006 v 03:57 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ExTip
Stálý Člen

Karma uživatele ExTip - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 15

hele neobjednavejte si 100 semen od nej, ale zajdete do zverimexu a tam koupis 1kg semen techniky za cenu cca okolo 60kc a je to to same a pro toho kdo chce chodit a rozhazovat seminka (to uz z jakehokoliv duvodu),to bude lepsi nez jich mit 100 ,ale nekalikanasobne vic(odhadem 10tisic v kile), za podstatne nizzsi sastku, nez chce Konopa, takze na tom akorat vydelava...letak stejne nekde zahodite, ne?-a kdyz si ho budete chtit precist, tak na netu nekdde odkaz, peace a sry ze kazim ksefty panu KONOPA

Old Post 17-05-2006 v 06:46 AM
ExTip je offline   Profil uživatele ExTip   Find more posts by ExTip   Foto galerie člena ExTip   Click here to Send ExTip a Private Message   Add ExTip to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

ExTip :
ale ja s konopou nemam nic společneho.
Prostě jsem si všiml jeji nabidky.

Samozrejmne je to vyhodnější koupit v vzerimexu ale to by se mi potom blbě davalo jako darek

Old Post 17-05-2006 v 07:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7374420 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív