Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Napálili jste někoho?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Maximiq
Stálý Člen

Karma uživatele Maximiq - 82% PěstitelskáKarma uživatele Maximiq - 82% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 66 

Jak jsme napálili kámoše Příspěvek č. 1

Mám kamaráda Petra a ten, když jsme byly mladší, byl strašný herec. Dal si trochu alkoholu, dělal že je ožralý. Dal si prda, dělal že je zhulený.
Jednou jsme si řekli, že ho vyzkoušíme. Natrhali jsme jitrocel, usušili a ubalili z něj špeka. Pak jsme si zakouřili v klubovně. Co následovalo sem od té doby nežral.
Petr vyskočil na stůl a 1/4 hodiny pařil (bez hudby), pak začal zpívat, když slezl ze stolu motal se a jazyk se mu pletl jak při draku. Na naše upozornění, že to hraje, že nám ostatním nic není nereagoval. Jak dlouho to trvalo si už nepamatuju, je to hodně dlouho.
Když jsme mu druhý den řekli, že to nebylo konopí odpověděl:"mě se to zdálo nějak slabý".

A podobnou příhodu máme z hospody, kde nám tvrdil, že 100% pozná klasické pivo od nealka, že je přece Čech atd... Když šel na záchod, nalily jsme mu do půllitru nealko Radegast. Když přišel ze záchodu, nadhodily jsme téma, že si ho teda někdy vyzkoušíme jestli pozná nealko pivo. On se napil (nealka) a říká:"to přece musím poznat, tohle je pořádný pivo, nealko je sladší, to bych poznal...."

Je s ním sranda. Naposledy když jsem ho viděl, tak mi tvrdil, že o jeho kreslené vtipy projevily zájem Trnky Brnky. A to vůbec neumí kreslit! Kecka.

[Edited by Maximiq on 29-05-2001 at 07:48 PM]

Old Post 29-05-2001 v 18:34 PM
Maximiq je offline   Profil uživatele Maximiq   Find more posts by Maximiq   Foto galerie člena Maximiq   Click here to Send Maximiq a Private Message   Add Maximiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Palec dolů Příspěvek č. 2

Jo clovece ja mam taky dost podelanou historku. Jedny holce vod nas ze skoly dali napit z flasky od finlandia vodky. Byla v tom !!!normalni!!! voda. A vona nejen ze nepoznala ze to neni vodka ale jeste delala nachcanou. Tak todle uz sem fakticky nezral

Old Post 29-05-2001 v 20:15 PM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

No to jsem jednou seděli v parku a měli jsem hůlo ale neměli papírky,tak jsem skočil za jednou holkou co seděla na proti....no papírky neměla,tak nám dala cígo a pracně jsem ho vysypali a narvali hulením...fakt hnusná práce...nooo a pak ta holka přišla jestli si s náma může zahulit....

jo jasně řekl jsem pohoda....nooooo a ona: To jste moc hodný,ale DOUFAM ZE TO NENI SKUNK TEN MI NECHUTNA ......no řekněte měli jsem někdy jinou trávu která by chutnala líp než skunk...já ne....


Nebo jednou byla nouze tak jsem šli koupit hulení...za jedním típkem ...říkal že je to skunk...nooo to víte každej si hodí cenu když je to skunk,ale pohoda....jo jinak říkal že je to pro dvacet lidí taková palice velká tak gramovka...no což jsem pochyboval,ale....no fakt měl brutální keci jak moc je to dobrý....tak jsem to koupili ....
měl jsem ještě u sebe jedno ubalený brko nějakýho nic moc hulení,ale zhulovalo...tak jsme ho pozvali...a on prej že je to staršně dobrý hulení...hmmm no řekl jsem si ...že je to magor...jak to může říct....
pak odešel..a mi jsem si smotali půlku týn palice co nám prodal,to podle něj tak pro 10lidí...hulili jsme to ve dvou...a fakt nám to nic neudělalo...fakt vůbec nic...asi jako ta technika :-))))))))

Old Post 31-05-2001 v 16:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 4

To zase já dal kámošovi hlavku z beladonny,a říkal jsem že je to brutal,on mi odpověděl že se jen tak nezhulí,že je drsný hulič,a že takoý trávy by mohl zhulit plný kýbl.dopadlo to tak,že si dal jedno pivo,a dva prásky,pak 2 hodiny blil na záchodě,a my se mu smáli pěkně zákeřně,co jinýho moh taky čekat.A asi po půl roce jsme si z něj udělali trošku drsnější srandičku,kámoši přibalili do špeka takovou malou petardu/no fuckt malou moh si to držet v prstech,zapálit,trochu to prdlo a nic/dali jsme ji ke konci,aby to nebylo divný,že nehulíme.Já jsem odpálil,a szpečík koloval.když se dostal do ruky onomu šťastlivci,nikdo už nechtěl že už jsou všichi zhulení a tak.Kámoš si hezky pokuřuje,pokašlává,a když jsme čekali že to bouchne,on to típ,že jde na dvoiku troiku,a že si to schová.Pak když jsme ho po týdnu potkali,málem nás zmlátil,jelikož balil nějakou ženskou,a jak se tak procházeli nabídl jí onoho špečíka.Prý se tak lekla,že se poblila,a její brácha mu málem rozbil hubu

[Edited by Koblihostrom on 31-05-2001 at 08:26 PM]

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 31-05-2001 v 19:18 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psychedelix
Stálý Člen

Karma uživatele psychedelix - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 5

To já byl jednou v parku, a potkal jsem tam takové diskáče co hulí. Byli pěkně vyhulení a chytli nějakého většího brouka, střevlíka nebo co a ten jeden ho rozříz nožem napůl, vzal a narval do šlukny. Já se ho ptám, co jako dělá, on že nabíjí pro Frantu - jeden jejich kámoš, pěkný magor. Na střevlíka natlačil ještě nějaké sušené listí - ze stromů. Přišel Franta tak mu hned cpali šlukovku pod nos. Začal hulit - smrad jak hovado, no nevim jak může chutnat pečený brouk se senem:-), radši jsem šel kousek dál, ale smrad mu nevadil, beztak myslel že to je nějaký skunk:-), a pak začal přivírat očka se slovy: "dost dobrá gandža:-)))". Asi tam zbyl nějaký super hyper aktivní šit:-).


Jinak jsme nachytali jednoho týpka, co říkal že hulí a tak - ale věděli jsme že jen tak machruje, že jsme nabili lišejník:-) a začali jsme jako hulit. Jakmile obešlo několik koleček, tak jsme se začali chlamat a jako že jsme vyhulení, co bude dělat. On se začal řehtat jak blázen, řekl: "Světe div se, to je dobré" a pak začal mlít věty bez hlavy a paty. My jsme se chlamali, a poslouchali ty zázraky, co jeho churavý mozek vymýšlel a nechali jsme ho tak 15 minut. Pak jsme mu řekli, ať nedělá magora, že to byl lišejník:-). Byl docela zmatený, a nasraný, a my jsme si ho tak rok ještě podávali:-). Teď už hulí jako že hulí a je v klidu:-).

A ještě: Jednou jsme šli do hospody a potkali jednoho ožralého týpka co chtěl, ať mu poradíme do které ulice má zahnout, že netrefí domů. Ožralý byl fakt drsně, taktak stál a my jsme se ho zeptali jestli nechce zahulit. Sem měl takovou větší skleněnou šluknu tak jsem nabil od bráchy model - fakt dobrý, nějaký outdoor skunk, ta šlukna tak pro čtyři lidi na fest výhul. Týpek jak slyšel o hulení tak hned ožil, měl tak 29 - od pohledu nějaký motorkář, abych ho blíže specifikoval. Jak viděl tu šlucknu, tak že takových vyhulil už dnes 9. Sem mu řek, že by se posral, a on že je zvyklý. Tak sem mu to dal, dal si 3 prdy, my jsme si s kámošem dali po prdíku, jelikož jsme už byli taky líznutí, a aby jsme v hospodě nebyli moc vytataření. Týpka jsme samozřejmě vzali sebou, protože už po pár metrech to vypadalo na velice dobrou show:-), začal se totiž plazit po takových květináčích, co slouží jako zátarasy. Jakmile jsme přišli do hospody tak jsme ho začali zpovídat, jakou hudbu poslouchá a tak, mluvil dost nesouvisle a říkal něco jako
"je to dechovka, ale menší" - kdoví co myslel. Pak se na to začal ptát u vedlejších stolů, jestli někdo neví co to je za styl. My jsme mu říkali, že Moravanka:-) a bylo to fakt dost pro normální lidi - čuměli na něj jak na vola. Pak jsme si dali píva a on si to svoje vzal, položil vedle krbu a lehl si hned vedle toho píva na podlahu, a vypadalo to, jako by se rozvalil někde na pláži:-), no představte si to. Pak si to pivo samozřejmě rozlil. Dal si další, a začal korzovat po hospodě od stolu ke stolu a vypadalo to, že si myslí, že je nějaký šoumen a všichni ho žerou nebo co, ve skutečnosti vypadal dost bídně a nikdo ho neznal..... Nakonec celou komedii ukončil majitel, jelikož náš kolega jak tak korzoval po místnosti a vyšel zpoza rohu jeho oblíbeného krbu se majitele lekl a chrstl na něj celé pivo, načež majitel nás asi měl hustě zapsáno v podvědomí v kombinaci s tím týpkem tak řekl: "zaplaťte a odejděte". Tak jsme šli, stejně toho už tak bylo na nás docela dost:-).

Old Post 20-06-2001 v 06:10 AM
psychedelix je offline   Profil uživatele psychedelix   Find more posts by psychedelix   Foto galerie člena psychedelix   Click here to Send psychedelix a Private Message   Add psychedelix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flasmaster
Nový Člen

Karma uživatele Flasmaster - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 2 

Obecné To me fakt zkroutilo Příspěvek č. 6

Neustale me obtezovali zakladaci at se podelim o nakej ten model. Oni jako nosmokers hovno vedeli o tam jak a co. Jednou me to fakt dojelo. A to uz dal neslo. Padlo rozhodnuti: Inu vydal jsem se do mistni prikopy natrhat koprivy, ktere jsem sikovne ususil, nacoz jsem je strelil za 4 kila za filma tem zakladakum. Coz o to prachy jsem mel tak proc ne.

Ale co se stalo to jsem fakt nejel. Fakt ulet.
O dva dny pozdeji prisli i z bandou kamosu, ze tak dobry huleni jeste nemeli. A skemrali o dalsi a navic zebrali semena. Asi pul hodiny do mne hustili sve zazitky co delali sjeti.
Vzkazal jsem jim, ze sklidim a donesu.
Tohle bylo na me moc. Nabil jsem sklo a bloumal co dal.
Inu natrhal jsem opet koprivy a opet jsem je ususil.
Doma jsem nasel nejake semena (byla to mrkev). Nacoz jsem jim to dotah. Vybral jsem od nich litr a dal jsem jim tu mrkev. Holt nezkuseni.

Old Post 22-06-2001 v 19:30 PM
Flasmaster je offline   Profil uživatele Flasmaster   Find more posts by Flasmaster   Foto galerie člena Flasmaster   Click here to Send Flasmaster a Private Message   Add Flasmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 7

tak to mi pride jako FAKT SVINARNA prodat nekomu za litr suseny koprivy
nadruhou stranu je to peknej dukaz placebo efektu

--
MIKI

Old Post 25-06-2001 v 07:43 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aleš
Stálý Člen

Karma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% PěstitelskáKarma uživatele Aleš - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 174  

Palec dolů ! Příspěvek č. 8

Flasmaster:
Tak to je fuckt HUSTÁ sviňárna.To,že začínají hulit a nepoznají normální pálo ještě neznamená,že jsou horší než ty.A PRODÁVAT a navíc kopřivy,s tim bych se moc nechlubil :-(
Je to fakt smutný slyšet takovouhle věc a ještě slyšet,jak se tim někdo CHLUBÍ :-(((
Doufám,že sis ty prachy užil :-(((


"God is busy,can I help you?" - Satan
BAFOMET

600W Sylvania,drip system - PP,Budha,Nebula - SKLIZENO

EkoTeam 600W,drip system - OrangeBud a DurgaMatha - SKLIZENO

EkoTeam 600W Philips,drip system - 8X OrangeBud - SKLIZENO

EkoTeam 600W+400W,drip system - 4xOB+5xBelladonna - SKLIZENO

Old Post 29-06-2001 v 20:04 PM
Aleš je offline   Profil uživatele Aleš   Find more posts by Aleš   Foto galerie člena Aleš   Click here to Send Aleš a Private Message   Add Aleš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 9

<B>Flasmaster</B>: To je tak trochu hovězí udělat na někoho takovou sviňárnu a ještě se tim chlubit.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 03-07-2001 v 07:48 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julius Caesar
Stálý Člen

Karma uživatele Julius Caesar - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 95 

Pohodička Příspěvek č. 10

... parada, mozno to je trochu svinarna, ale aspon je vidiet koho to mas pred sebou a co z neho ide. Niekedy je to na pobavenie a niekedy neveris vlastnym ociam.
... bol som na jednej malej sukromnej party, kde sa objavil niekto, ktory mal vela mudrych reci a stale. Asi sa snazil tymto sposobom na seba uputat pozornost, ked mu to inac neprislo vhod. Rozpraval vela a kadeco az nadabil na temu, ciernej gulky, ako, preco, ako fasa, ako on a co vsetko uz on. My sme pozorne pocuvali a v ramci pocuvania davom kolovala mala faja. On dalej rozpraval veci, no vselijake, potom dostal do ruky malicku faju. Chytil, pozera a to co je. Potiahol, rozkaslal sa nam tam, zacal sa kuckat, oci mu vyleteli z jamok, aj si zaslzil a opytal sa: To co s temi pre oneho dali? No, coi my vieme, no to, o com ty tu uz nejaku tu dobu rozpravas... Odpoved: Ahaaa,...

Old Post 03-07-2001 v 09:59 AM
Julius Caesar je offline   Profil uživatele Julius Caesar   Find more posts by Julius Caesar   Foto galerie člena Julius Caesar   Click here to Send Julius Caesar a Private Message   Add Julius Caesar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Julius Caesar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 11

Jo to je v poho, udělat si z takového vola srandu, ale prodávat kopřivy (navíc za litr), je dle mého soudu pěkná sviňárna.

Můj kámoš koupil asfalt místo haše a podruhý zas zmačkanej papír místo skunku. Prostě hnus.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 03-07-2001 v 10:04 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julius Caesar
Stálý Člen

Karma uživatele Julius Caesar - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 95 

Příspěvek č. 12

... a nie len asfalt, Budapest - Sziget - festival, cierna gulka, vlozis do faje, zapalis, tahas, nic, tahas nic, tahas a sup do huby, roztaveny vosk (predtym pravdepodobne pekne zafarbeny, popr. koli vone obtrety o to co to malo byt.) aha Praha, pekny slusny. Vlozis do faje, zapalis a nic, zapalic a nic, vytiahnes ani prt s obhoretia, zmacknes, ovonas, urves, vsetko sedis, ochutnas, no a chutila ta susena slivka...

Old Post 03-07-2001 v 10:48 AM
Julius Caesar je offline   Profil uživatele Julius Caesar   Find more posts by Julius Caesar   Foto galerie člena Julius Caesar   Click here to Send Julius Caesar a Private Message   Add Julius Caesar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Julius Caesar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Julius Caesar
Stálý Člen

Karma uživatele Julius Caesar - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 95 

Palec nahoru Příspěvek č. 13

... kazdy na to nejaky sposobom dojde, ci skor alebo neskor. Preto sme tu...

Old Post 03-07-2001 v 10:50 AM
Julius Caesar je offline   Profil uživatele Julius Caesar   Find more posts by Julius Caesar   Foto galerie člena Julius Caesar   Click here to Send Julius Caesar a Private Message   Add Julius Caesar to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Julius Caesar! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
Stálý Člen

Karma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% PěstitelskáKarma uživatele majklovec - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 264 

Příspěvek č. 14

Weedof: Máš pravdu, od té doby už nekupuje na ulicích, ale koupil si 150W sodík a je to spokojenej člověk.

.: kalkulačka spotřeby :. .:kalkulačka výkonu :. .: Maroc # Afghan :.
............: šlukovka ze žárovky :...........

Old Post 03-07-2001 v 10:52 AM
majklovec je offline   Profil uživatele majklovec   Find more posts by majklovec   Foto galerie člena majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message   Add majklovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
INFECTION
Stálý Člen

Karma uživatele INFECTION - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 96 

Příspěvek č. 15

Jo taky nesnáším lidi, co pastí...když ke mě příde nějakej smrádek, tak mu řeknu, že nemam a hotovka!

Nejvíc prudí vojáci...může za to muj vzhled - no jako,
když u sebe něco mam a slaví třeba civil, tak jim něco dam... nebo i za dobrou cenu prodam...když nejsou kačky na pivko!

To jednou sedíme s kámíkama v parku příde cígo a prej, jestli nechceme skunk z Afriky. A my už jenom, aby byla prdel, že jo a za kolik u sebe má. Prej za 200Kč a
vyndal igelitovej pytel )) _my uplně v prdeli - mrtvý smíchy... málem sme dostali přes držku vod kámošů.

Old Post 04-07-2001 v 20:24 PM
INFECTION je offline   Profil uživatele INFECTION   Find more posts by INFECTION   Foto galerie člena INFECTION   Click here to Send INFECTION a Private Message   Add INFECTION to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JUPITER
Nový Člen

Karma uživatele JUPITER - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 17 

Příspěvek č. 16

Jednou sme chlastali u kámoše na chatě a měli sme na poslední brko. Tak sem ubalil jointa, jedna půlka čistej skunk a do předu sem nacpal kopr.Vodpálil sem a podal
sem ho jednomu klukovy. Tem magor zhulil tu první půlku a podal mi špeka s tim, že už nemůže, že je ůplně na kopr.

Old Post 07-07-2001 v 22:51 PM
JUPITER je offline   Profil uživatele JUPITER   Find more posts by JUPITER   Foto galerie člena JUPITER   Click here to Send JUPITER a Private Message   Add JUPITER to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3112280 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív