Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Což takhle vyjít z ilegality?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Pohodička Co budeš dělat až po tobě zbyde jen kříž? Příspěvek č. 1







Již dlouho se mi honí v hlavě myšlenka opustit své jméno papaja mimochodem vzniklo tím, že paja byl už obsazen a prezentovat sve nazory pod svym jmenemy jsem byl tedy neschopen.
Neboli prestat hrat s moci hru na kocku a neviditelnou mys. v dobe, kdy ve Velke Britanii protidrogovi poradci Dolni snemovny doporucili legalizovat cannabis, v dobe kdy dochazi k totalnimu uvolneni situace s konopim v Helvetii, v dobe uvolneni a v podstate dekriminalizaci pestovani a drzeni konopneho kvetu mi tato situace zacina byt necim povedoma. A sice pripomina mi nafouklou bublinu, jez musi prasknout, ponevadz nic na svete se nenafukuje do nekonecna. Snad i trochu pripomina situaci pred padem zlocinneho rudeho systemu na sklonku 20 stoleti po narozeni Pane.
Take si vetsina lidi myslela sve, ale nebyli schopni prezentovat sve nazory verejne. U nas to snad dela FiXka Dolezal. mel jsem moznost s timto panem mluvit cca 2 hodiny zhruba pred 3 mesici-povidal o tom jak si skoro nic nepamatuje, ze pry huli 20 let a zvanil cosi o tom, že Grower je pro velkopestitele-tedy pro lidi prodavajici kvety. Nic to jen mimochodem.
takze co dal? Psat o svych nazorech pod prezdivkou?
Zaplat Pan Buh za Legalizaci.cz, za oslik-coz je obcanske sdruzeni za legalizaci konopi, A co my?
neudelame nejakou natlakovou akci?
Coz se třeba spojit a otevrene se priznat k pestovani?
To je jeden z mnoha napadu.
Sel jsem o vanocich a zastavil mestske strazniky. rekl jsem jim, ze mam v kapse konopi, at mne zatknou. koukali na mne rozpacite a pote mi rekli, ze maji svych problemu dost a poprali mi hezky vecer a odesli . Casto se clovek boji jen strasaku ve sve hlave a srdci, jez existuji jen tam.
Shodou okolnosti jsem se ocitl ten samy den na plese policie a diskutoval s jakymsi policistou starsiho veku. Po nekolika minutach uznal nesmyslnost kriminalizovani jakkekoliv rostliny.
Legalizujte pampelisku, nebot se z ni vyrabi pampeliskove opojne vino. legalizujte kozlik lekarsky- vynikajici sedativum. Mimochodem zkuste si koupit sypanou smes z kozliku lekarskeho - stoji cca 50 kacek za 50 gramu a svarte si z tretiny pytliku caj, ten nechte 20 minut vyluhovat a vypijte. Ucitite blahodarne ucinky na lidsky organismus kozlika lekarskeho.
Prosim napiste zde sve nazory na puvodni otazku v nazvu tohoto thredu. Diky paja papaja

...

Naposledy upravil papaja 12-11-2005 v 04:32 AM

Old Post 11-01-2002 v 21:05 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

Vystoupit????Spise ne..... Příspěvek č. 2

Ja ti nevim myslenka je to rozhodne dobra, ale otazka co se stane???Kdyz uz nas vsechny nesberou, tak rozhodne alespon ja budu mit dost velke trable v zamestnani..Zadna firma ktera se oriantuje na sirokou verejnost nechce aby bylo jeji jmeno "staci jmeno zamestnance" prezentovano s nejakou cinnosti odporujici zakonum tehle zeme. Pro mne a jiste i vetsinu lidi kteri pestuji, je vystoupeni z ilegality jasnou cestou dolu.nechci prijit o sve pomerne dobre zamestnani a uz vubec nechci aby se nekdo "policie" stourala v mem soukromem zivote.Hulim,pestuju, ale nemusi to nikdo vedet.Az tahle spolecnost dozraje a lide zmeni sve vesmes stupidni nazory na konopi rad z ilegality vystoupim, ale zatim ne........
kazdopadne K4Y

End

Old Post 12-01-2002 v 05:08 AM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Souhlasím s pájou papajou, je čas! Příspěvek č. 3

Samozřejmě, že pro řadu lidí to bude životní komplikace, ale bez obětí se lidé ještě nikdy k ničemu neprokousali. Navíc, není nutné, aby v tomto úsilí pochodovali všichni s odhalenou tváří a jmenovkou na klopě. Strana nebo občanské sdružení mohou "vystavit" jen ty, kteří jsou na to připraveni. Již se na to těším a hlásím se jako nástěnkář a básník naší travní revoluce. I když tuším, že nástěnkařinu mi asi "vykousne" Wallhala.
Bez žertů, ta strana by zase nebyla až tak složitá věc. Koncept mám, včetně programu a stanov, návrh nového drogového zákona je před dokončením hrubé stavby, teď už jen ty lidi!

Kdo nehulí s námi, ať si dělá co chce, ale nesmí nám to zakazovat!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 12-01-2002 v 07:30 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 4

Nevím jestli zrovna politická strana je to pravé. I když v Kanadě funguje konopná strana a snad vcelku úspěšně...Nicméně měl jsem na mysli spíše akce podobné Společnosti za veselejší současnost, pokud si pamatujete tuto společnost na sklonku komunismu. Tedy hepeningy například před Úřadem vlády atd.
Jistě to chce účastnit se tradičních demonstrací na počátku května MMM, jež v Čechách pořádá Oslík.sledujte http://www.legalizace.cz
Podle ohlasů na úvodní článek- potvrzuje mi to, že opravdu i v době svobody slova se mnozí bojí promluvit veřejně. Důvody jsou opět možnost ztráty práce či jakýchsi pomluv ze strany ostatních spoluobčanů. HHtop jak by sis představoval program té strany?
Pracuji jako učitel a na škole jsem řekl, že občas kouřím bylinu jménem konopí indické a měl jsem problémy-musel jsem podepsat, že neužívám tvrdé drogy atd.., nicméně ten, kdo mne udal ředitelce, bylo dítě...

...

Old Post 13-01-2002 v 13:36 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sido
Stálý Člen

Karma uživatele Sido - 13% PěstitelskáKarma uživatele Sido - 13% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 149 

ztrata zamestnani Příspěvek č. 5

Papaja mas muj obdiv ze jsi se k tomu priznal, i kdyz pokud by me slo jen o ucitelsky plat klidne bych se tak priznal :o)) Neber to osobne :o)) .Ale jinak ani nahodou.Svoboda slova a vbec svoboda toho zit po sve v teto zemi neni,nebyla a jak to bohuze vpada jeste dlouho nebude..............

End

Old Post 14-01-2002 v 05:32 AM
Sido je offline   Profil uživatele Sido   Find more posts by Sido   Foto galerie člena Sido   Click here to Send Sido a Private Message   Add Sido to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 6

jen a jen souhlas Sido
toz zatim aspon se naucime o kvetinach neco vic, nez jen co do nas
tlacili bolsevismem prolezle ucitelky...Myslim tim sledovani rustu kazdeho listku, nebo jsem takovy blazen jen ja?

...

Old Post 14-01-2002 v 19:36 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 7

to papaja : To je presne to, nad cim uz dlouhou dobu premejslim. Sakra, vim ze konopi neni nic spolecensky nebezpecneho, vim, ze je spolecensky neuznavane, tak proc nebojovat za jeho legalizaci vsema prostredky ??

Anonymita webu je sice pro spoustu lidi nepostradatelna, ale ja bych svoje jmeno do kolonky hulic napsal a hned. A vsichni lidi kolem me vedej, ze hulim, mama, tata, babicka, deda, druhej deda, vsichni kamosi .... A to nikdo z nich o konopi predtim nevedel a mel nazory ala NOVA.

Akce typu MMM sou sice hezke, ale kdyz tam prijdu a sednu si a lidi, kteri sedi vedle me si povidaj o tom jaxi vcera dali herak, tak pochybuju o smyslu podobnych seslosti.

Takze ja se hned pripojim. k+

Proste bych udelal databazi pjestitelu a hulicu a predal to pred televiznima kamerama policii

Old Post 14-01-2002 v 21:59 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Limba,CsC
Stálý Člen

Karma uživatele Limba,CsC - 24% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 94 

Upozornění Zajímavý nápad Příspěvek č. 8

Ten poslední nápad zaujal.
Pokud "by se" podařilo něco takového uskutečnit ve velkém, mohlo by to mít opravdu zajímavý průběh.

Ad absurdum: jít za asistence médií dobrovolně na mimisterstvo vnitra k Výpravčímu se seznamem několika desítek tisíc dobrovolně se udávajících huličů a pěstitelů....
...jenže právě tady bych viděl slabinu. Několik desítek tisíc je moc a s nima nic nenadělají, ale konkrétní jeden či dva zahradníci na konkrétním obvodním oddělení před konkrétním vyšetřovatelem - to už je jiná káva...

....snažím se!!!

Old Post 14-01-2002 v 22:28 PM
Limba,CsC je offline   Profil uživatele Limba,CsC   Find more posts by Limba,CsC   Foto galerie člena Limba,CsC   Click here to Send Limba,CsC a Private Message   Add Limba,CsC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugo
Stálý Člen

Karma uživatele Hugo - 18% PěstitelskáKarma uživatele Hugo - 18% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 9

Marcova teorie je dobrá. V tomhle státě čadí kde kdo, ale je rozdíl mezi konzumentem a huličem. Konzument něco dostane, koupí, ukradne, vyžebrá ale hulič je člověk, co si sám vypěstuje. Má v pěstování koníček a zelo je jenom jeho odměna a potěšení. Je to prostě životní filozofie. Alespoň takhle to vidím já. Ale těchle lidí je tady, vzhledem k ostatním, setsakramensky málo. A přitom hlavně tihle lidi by do toho šli nejvíc. Situce podle Limby s těmi davy je krásná pohádka. Bohužel jenom pohádka.

.......get high.......higher than before..........

Old Post 14-01-2002 v 23:17 PM
Hugo je offline   Profil uživatele Hugo   Find more posts by Hugo   Foto galerie člena Hugo   Click here to Send Hugo a Private Message   Add Hugo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

Příspěvek č. 10

Myslím, že by nastala situace patová. Moc nemůže přeci vést soudní spor se skupinu řekněme 100 lidí..
To prostě nejde-tedy alespoň je to můj názor...

...

Old Post 14-01-2002 v 23:22 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 11

Ja si nemyslim, ze hulic neni spravny hulic, kdyz nepestuje. Znam par lidi, co pravidelne huli(treba 4 roky), ale na pestovani si proste netroufnou, bud z casoveho hediska nebo proste proto, ze se bojej. Radsi dou pracovat a za vydelane penize si trafku koupi. Maximalne tak parkrat zkusi outdoor.
Nerikam, ze je tro spravne, ale je potreba takoveto lidi respektovat a brat je jako hulice. Proste kazdy kdo bali speky a ma primy kontakt s travou je hulic. Hulic neni pouze ten, kdo si obcas potahne a podobne.

Takze bych prilis nestepil ganja komunitu a delil ji na casti typu pestitel a konzument. Je to otazka nazoru na vec.

Old Post 15-01-2002 v 05:41 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 12

2 Marc: Souhlas...

Taková masová akce, by byla sqělá, kdyby se přihlásili nějaký veřejně respektovaný osobnosti (herci, politici, vysokoškolský profesoři, úspěšný podnikatelé......), zmáknout média a prezentaci (aby třeba reportáž nemohla bejt moc zkreslená) a potom aby se na každou policejní stanici dejme tomu v po 12.30 po celej zemi dostavilo přiznat se množství lidí větší než by dokázali zvládnout a třeba by se to hnulo (viz sit-ins v šedesátejch)...

Bohužel asi jenom taková utopie...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 15-01-2002 v 20:51 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 13

Dude: no, kdybych byl schopnej strážmistr, tak z tý fronty bych nás bral jednoho po druhym, nechal legitimovat, zdokumentovat o co jde, 10 strážníků a hodinu 50 lidí, za den tisíc... to bys musel přitlačit na počet, aby se to FAKT nezvládlo. Jiná věc jsou obstrukce, nemám papíry, ... to je pak na hodinu každej a basu na 1000 lidí na stanici fakt nemaj...

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 15-01-2002 v 23:08 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Pohodička :-) Příspěvek č. 14

To jo! Na straznici by se s nama nepiplali.(jestli by tam nebyli media). Pekne do autobusu a hura za mesto. Tam na vas stuudenou vodu holemkove!Sak my vam ty knoty udusime! :-)
Zrejme to by byl ne prilis ucinna demonstrace nasi "sily lidu". Alespon poucna z nasi strany a osvezujici taky.

Tim

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 16-01-2002 v 03:25 AM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 15

Prece te za to, ze vypestujes par kytek nezavrou do basy. Vetsinou sesh vysetrovanej na svobode a jestli nemast vic kytek nez 50 dostanes podminu. Fakt se nebojim toho, ze by nas zavreli )) Zvlaste, kdyz se sam priznas.

Old Post 18-01-2002 v 10:10 AM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
papaja
Stálý Člen

Karma uživatele papaja - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1438  

dopis Příspěvek č. 16

Myslím, že to není špatný nápad sestavit jakýsi dopis státní moci tedy parlamentu, policii a tisku s přiznáním skutečnosti, že pěstujeme konopí, vysvětlit proč. Jaksi hodit moci rukavici a vyzvat ji, aby si všimla , co se děje v EU a upozornit na nesmyslný zákon.

...

Old Post 23-01-2002 v 18:13 PM
papaja je offline   Profil uživatele papaja   Find more posts by papaja   Foto galerie člena papaja   Click here to Send papaja a Private Message   Add papaja to your buddy list     Navštiv homepage uživatele papaja! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-12-2005 - Co takhle nucená legalizace?? - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6061280 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív