Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Idea Growb0X 140W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 1


Chuzz farmari..
Taq Vam predstavuju svoji skrin...bohuzel ale nemuzu 100% rict co tam je za model...bud je to Orange bud nebo Super/Silver/ Haze (v kvetu snad budu moudrejsi) dostal sem nezakoreneny rizky .. momentalne sou ve skrini tyden , tyden predtim byly v parnicku...
Ted naky inf0zz:
Pěstirna rozmery 100x45x45
Puda:normal od AGRO ph 6.5+perlit
Hnojeni:Hnojit zacnu pristi teyden a to kristalonem
Vybojky:2x70W jedna son-t druha lucalox obyč.
Vetrak:Uz tam neni co je na fotkach,mel sice velkey
vykon ale nedalo se spat , takze nyni tam jsou 2 vetraky z PC od zdroje jeden na odtah tepla a druhy tam fouka ..
no uz nevim co sem napsat , snad jen to ze ta skrin ma i predni dvere a ze ty sodikovy lampy sou tam pridelany na pevno takze posouvam kytky smerem dolu
..to casem poresim.. a je to muj prvni IND00R takze dik za kritiku a rady do budoucna .. /je to foceny Cannon FX65 ..bohuzel spatne naskenovany/..pristi fotazz tak za 3 tejdny





[Edited by Idea on 09-01-2002 at 06:10 PM]

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 09-01-2002 v 16:49 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

foto 2 Příspěvek č. 2


cert vyletel z elektriky...

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 09-01-2002 v 16:52 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

foto 3 Příspěvek č. 3


rizky..

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 09-01-2002 v 16:53 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

foto 4 Příspěvek č. 4


moje holky ..

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 09-01-2002 v 17:04 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

foto 5 Příspěvek č. 5


tenhle sovetskej vetraq uz tam neni... =)

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 09-01-2002 v 17:06 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 6

zatim to vypada nadejne...

doufam, ze nas budes prubezne informovat... a ukazovat nove prirustky...

Old Post 09-01-2002 v 19:12 PM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondrakopecky
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

Nejsem nekej expert ale vypada to dobre jen tak dal a preju hodne stesti. a jinak karma jede k tobe

Old Post 09-01-2002 v 19:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
COBBA
Stálý Člen

Karma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% PěstitelskáKarma uživatele COBBA - 63% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 8

Celkem gut skrin ,ale ty lampy mas fakt moc vysoko ,takhle by si z toho mel spoustu klacku ,malo listi a paliic. Vypada to ,ze vyskal lamp se neda menit ,tak zkus aspon ty kvetniky necim podlozit. Pro zacatek tak 15 - 20cm od lamp a az se ty rizky rozjedou tak klidne i mnohem bliz. Koukam ze vam na ulici asi chbej 2 lampy verejnyho osvetleni ,no do toho mi vlastne nic neni ,ale ty stinitka z lamp nejsou moc bobry pro pouziti ve skrini ,vybojka neni rovnobezne s osou stinitka a rozptyl svetla neni rovnomernej ,radsi si udelej nakou parabolu ,klidne i pro obe vybojky jen jednu velkou ,kam namontujes obe.

Old Post 09-01-2002 v 21:40 PM
COBBA je offline   Profil uživatele COBBA   Find more posts by COBBA   Foto galerie člena COBBA   Click here to Send COBBA a Private Message   Add COBBA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

na ja :) Příspěvek č. 9

Jasny,ty kytky jsou tak nizko jenom kvuli ty fotce aby vynikla skrin ,jinak mam pod tim tacem basu na piva takze ty svetla sou ted tak 25 cisel nad vrcholkama..
..ty svetla budu stejne casem delat pohyblivy takze o tom stinitku popremejslim..
PS:ty lampy byli stejne ze staryho staveniste,tam uz nikomu platny nebyli...

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 09-01-2002 v 21:47 PM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 10

IDEA: Chceš říct, že jim jsou dva týdny,,, ??? Já mám v bubbleru ww 6. den a vypadá 2x starši,,, ( tak to bude asi tím bubblerem nebo odrůdou,,,) Jinak móóc hezký !! Doufám, že budeš mít brutální sklizeň,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 09-01-2002 v 22:10 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sativa
Stálý Člen

Karma uživatele sativa - 88% PěstitelskáKarma uživatele sativa - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 369  

Nápad Příspěvek č. 11

mas to pekny, jen tak dal K4U
ale to svetlo se mi zda moc vysoko, skoda, ze nedje vyska regulovat....aha, tak nic

[Edited by sativa on 13-01-2002 at 12:13 AM]


Holandsko - tam a zpět a levně = NÁVOD

Miniprojekt 70W

Old Post 10-01-2002 v 22:35 PM
sativa je offline   Profil uživatele sativa   Find more posts by sativa   Foto galerie člena sativa   Click here to Send sativa a Private Message   Add sativa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 12

2 Sativa Jenže vo už psal, že jinak má podložený ty květníky,,, ale že když to fotil, tak je dal dolů

Oscar
Enjoy joint

Old Post 11-01-2002 v 23:17 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WiB
Stálý Člen

Karma uživatele WiB - 63% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 102 

Palec nahoru Fakt pěkný Příspěvek č. 13

by ti řekl jeden Samotář

Attack government which have broken 'The basic human laws' sign!
High grow, higher harvest, highest High! ->

Old Post 17-01-2002 v 21:31 PM
WiB je offline   Profil uživatele WiB   Find more posts by WiB   Foto galerie člena WiB   Click here to Send WiB a Private Message   Add WiB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 14

zdravíčko,Idea,no máš to pěkný,ale na dva týdny jak řek Oskar se mi zdají taky nějaký malý,já mám teď kyti taky dva týdny na pořádném světle,a mají šest pater,některý jsou už po zástřihu,a jedou tak rychle že se nestačím divit,obvzláště s jednou si nevím rady,roste jedno patro za dva dny je to kříženec Jacka Herera,a zabírá mi čtvrt skříně,jen pro orientaci listy jsou přibližně 10 cm dlouhý kyti 10-12 cm vysoký/kříženec jacka 20 cm/každá kyti má teď po zástřihu dalších 6 výhonků,a jedna jich má dokonce 11,zastřihl jsem fimem.No jak ti kyti pořádně zakoření dal bych je tak 10 cm od lampy,ať se tolik nenatahují,já jel první sklizeň taky pod 2x70w,a měl jsem kyti od výbojky 8cm,je taky dobrý dát mezi kyti a lampy sklo,pak můžeš dát kyti na těch 8 cm bez problémů.Hnojení já taky hnojil kristalonem start pro růst,ale teď jsem najel na wuxal super,a zdá se mi že kyti jsou zdravější/pěkně tmavý listoví/a začaly krásně vonět.A hlavně nezapomeň udržovat ve skříni vlhkost,jinak to budou malí zakrslíci,já to vyřešil tak,že jsem pověsil do skříně hadr,tak aby byl dole v nádobě s vodou,vlhkost tak teď mám okolo 50%+ jedenkráte za den kyti ještě zvlhčuji rozprašovačem.Teplotu bys taky neměl pouštět nad 30 stupňů,no trochu jsem se rozkecal he he tak ať ti rostou k4u

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 18-01-2002 v 18:49 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 15

2 Koblihostrom: Ta moje zdrawá WW se větví teda mega hodně,, 16. den bez zástřihů - přes 30 výhonků,,, to je dost psycho, že,,,

Oscar
Enjoy joint

Old Post 18-01-2002 v 19:10 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idea
Moderátor

Karma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% PěstitelskáKarma uživatele Idea - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 293  

fotazz Příspěvek č. 16


hIgh
Myslim,ze vim proc Ti kyti sou tak maly,pac sem dostal dost slaby rizecky.. tak 5 cm vysoky a nektery nemeli ani dve patra (presto thnx monk :) nez sem je dal do skrine tak sem je mel tyden v parnicku a dva to ani neprezili... ale sem rad aspon za ty 4 =)
Jinak ted sem trocha predelaval ventilaci ve skrini,teplota tam je ted 29°C ,jsou tam 3 mensi vetraky a jeste planuju jeden od zdroje ze dam na odtah nad vybojky.jinak ted jsem je dal trochu dal o d vybojek aby se trocha vytahli,musim to vsechno vyzkouset :)
2Koblihostrom:ten kybl s hadrem urcite skusim a to sklo by to mozna vyresilo :) jinak na ne strikam rozprasovacem tak 3x denne ...
Jinak vcera sem je poprve pohnojil kristalonem a chtel bych se zeptat jestli bych je mel zastrihnout.Tak dik za rady a za karmy
Let's gr0w :) a ted naky photaazz

-== Skunk ==- 2x70W
-== Masterkush ==- 2X50W
-== balkon 2002 ==-
-== holky za oknem - nebula budha ==-
-== OuTd00R 2002 ==-
-== PoweR PlanT~250W ==-

Old Post 19-01-2002 v 10:45 AM
Idea je offline   Profil uživatele Idea   Find more posts by Idea   Foto galerie člena Idea   Click here to Send Idea a Private Message   Add Idea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3446380 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív