Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Revoluce v boji proti slimákům
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
bassman
Stálý Člen

Karma uživatele bassman - 84% PěstitelskáKarma uživatele bassman - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 113

VANISH SLUG PELLETS
Nástraha proti slimákům, plzákům, hlemýžďům
Vysoce účinná, granulovaná požerová nástraha na bázi atraktivních látek pro slimáky, plzáky a hlemýždě, která obsahuje metaldehyd
Aspeciální repelent vůči teplokrevným živočichům (domácí zvířata)

Old Post 29-06-2006 v 10:51 AM
bassman je offline   Profil uživatele bassman   Find more posts by bassman   Foto galerie člena bassman   Click here to Send bassman a Private Message   Add bassman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 114

VANISH SLUG PELLETS...ma to nejaka nadnarodna siet v predaji alebo len growshops?ak to zozeniem skusim to nastrazit ale nie priamo do zeme...pasce okolo...

Old Post 29-06-2006 v 12:25 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 115

Já to řeším pískem ale jinak sůl sklo atd.

Early Misty 2006

Old Post 29-06-2006 v 13:30 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 116

BomberMan

...ako myslis ze na piesku slimaci idu do fleku?
...sklo hej len to treba pravidelne menit,ako sa na to lepi hlina uz to nie je az tak ostre...ale kto ma destruktivne sklony,na rozmrdavani flasiek si celkom pride na svoje...

Old Post 29-06-2006 v 15:11 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 117

Slimáci neradi lozijou po sypkym protože se jim to lepi na hubu. Mam to v místech kde jich je každej rok fura a navic u nějakejch shnilejch stromů a zatim v pohodě a starosti si z toho nedělam.

Early Misty 2006

Old Post 29-06-2006 v 19:25 PM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 118

Ak zozeniem ten Vanish skombinujem Smrtonosnu pascu...piesok,sklo,Vanish,sol na nejakej dobrej podlozke...

Slimacik Macik,vystrc rozky,daam ti maaaslo na parozky...co sa za mladi naucis,dostava v zrelom veku novy zmysel...

Old Post 29-06-2006 v 19:29 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanleyman
Nový Člen

Karma uživatele Stanleyman - 72% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 119

ackoli respektuju vsechno zive, slimaky exterminovat pac to co delaj mejm kyti (nepestuju jen konopi) je udes a zaslouzej si smrt.
Pouzivam slug pellets vsech moznejch druhu, preferuju destivzdorne na bazi fosforecnanu zeleziteho. Sezenete ve vetsine zahradnictvi. Investice se prevelice vyplati. Velmi ucinne, hlavni je nepredavkovat, jinak hrozi nebezpeci ze to sezerou psi kocky a buhvico, ackoli je to nezabije, tak jim to patrne taky nijak mimoradne neprospeje. Taky pokud toho mate kolem kytky moc, tak to ma tendenci zahnivat a prestane to plnit svoji funkci pac to slimejse pritahuje z sirokyho okoli namisto toho aby to upoutalo pozornost slimejse, kterej si to willy-nilly sine kolem. Slimaci peletkam daji prednost pred samotnou kytkou, takze jich kolem kytky staci rozhodit tak 10 pokud je kytka v zemi, pokud v kvetinaci, tak max. 5 peltek a prubezne doplnovat jak to ty svine zerou. Za uspech rucim.

Old Post 01-07-2006 v 17:18 PM
Stanleyman je offline   Profil uživatele Stanleyman   Find more posts by Stanleyman   Foto galerie člena Stanleyman   Click here to Send Stanleyman a Private Message   Add Stanleyman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanleyman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 120

Letos mi ty bestije sežrali mnoho kýtí a tak jsem sadil docela pozdě, škoda, že mě dřív nenapadlo dát ty kytičky na strom.
Přivázal jsem je k větvím, nechal vyrůst po 4. patro a ok.
Příští rok to tak udělám zase určitě.
Je to jednoduchá a levná metoda pro ty, co nemají možnost předpěstu jako já.

Old Post 01-07-2006 v 20:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 121

mě sežraly jednu kytku ale jsem zvědavy jestli to rozchodi už se mi stalo že kytka pokud má dobrý kořenový systém tak by tu ránu měla zvládnout?Nebo se mýlím?

Old Post 02-07-2006 v 06:04 AM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BomberMan
Stálý Člen

Karma uživatele BomberMan - 20% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 122

Buď v klidu. Jestli má dobrý kořeny tak to rozchodí. Mě ožral kytky kocour tak že trčely jen pakýly úplně bez listů a daly si to. Jen to strašně zpomálí růst.

Early Misty 2006

Old Post 02-07-2006 v 10:32 AM
BomberMan je offline   Profil uživatele BomberMan   Find more posts by BomberMan   Foto galerie člena BomberMan   Click here to Send BomberMan a Private Message   Add BomberMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 123

Tak jsou to řízky které byly zhruba pred 14-21ti dny dány do zakořenovače tak neměly takové kořeny ale uvidíme protože by mě to kurva sere slimáci jedni zasraní.a ten růst to už je jasné ale už ted vím že budu to muset dohnat pod lampou.

Old Post 02-07-2006 v 13:59 PM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sillium
Stálý Člen

Karma uživatele sillium - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 124

dnes jsem se byl mrknout na ganju a tu co mi žežraly ty kurvy slizké plazivé to nerozchodila a odešla do konopného nebe tím pádem jsem vyhlasil valku slimákům a jiné havěti která si bude chtít pochutnat na mojich rostlinkách.SMRT SLIMAKUM A HLEMIZDUM.

Peace

Old Post 04-07-2006 v 14:10 PM
sillium je offline   Profil uživatele sillium   Find more posts by sillium   Foto galerie člena sillium   Click here to Send sillium a Private Message   Add sillium to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rives22
Stálý Člen

Karma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 80  

Nápad Příspěvek č. 125



jen pro názornost....stačí omotat kolem stonku a scvaknout kancelářskou sponkou.....výška stačí 15-20cm.......vyskoušeno už 2 roky a slimejši nemají odvahu na to vlízt!!! Funguje na 100% a je to šetrne k vaší půdě.....

Old Post 12-03-2007 v 21:16 PM
Rives22 je offline   Profil uživatele Rives22   Find more posts by Rives22   Foto galerie člena Rives22   Click here to Send Rives22 a Private Message   Add Rives22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 126

Rives22 : Jojo, šmirgl je dobrej.
My jsme minulej rok používali písek a najemno nadrcený skleněný střípky - taky pomáhaj!!!
Tenhle rok budu mít vcelku kvalitní osazenstvo, tak nechci nechat nic náhodě a ke střepům a písku dokoupm ještě ten Vanish proti slimejšům

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 12-03-2007 v 21:54 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rives22
Stálý Člen

Karma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Rives22 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 80  

Nápad Příspěvek č. 127

JAHmaican: Vanish je zbytečně drahej ) fakt stačí jen ten šmirgl....ten Vanish je taky trochu chemka ne?? Já jedině šmirgl....nic lepšího a jednodušího není!!!!!!

Old Post 12-03-2007 v 22:08 PM
Rives22 je offline   Profil uživatele Rives22   Find more posts by Rives22   Foto galerie člena Rives22   Click here to Send Rives22 a Private Message   Add Rives22 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 128

Stoprocent souhlas, slimácí horší než mrazík jako... pet lahve kolem, šmirgl, minové pole.... a ještě moje specialitka od babky : zakopat do země zavařku a nalít pivo ( do toho vleze všecka havět a utopí se )

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 12-03-2007 v 22:11 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9152000 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív