Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Revoluce v boji proti slimákům
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
wolverin
Stálý Člen

Karma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% PěstitelskáKarma uživatele wolverin - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 509  

Příspěvek č. 97

citace:
Původní příspěvek od BASE
sul skořápky to je na prd stejně sem to měl ožraný sou to svině k tý kytce se dycky dostanou



to nechapem ako mohli preliezt skorapky, to som este nevidel....nezazil.... ak nefunguju ,rozsyp okolo piliny co dostanes hocikde pre morcata a skrecky..to neprelezu aj keby chceli. mam to odskusane. ved tam poloz na tie piliny toho slimaka a uvidis co sa bude diat

edit: funguje to aj s pieskom

Old Post 05-05-2006 v 16:53 PM
wolverin je offline   Profil uživatele wolverin   Find more posts by wolverin   Foto galerie člena wolverin   Click here to Send wolverin a Private Message   Add wolverin to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wolverin! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASE
Stálý Člen

Karma uživatele BASE - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 98

vopravdu mi ty skořápky mrchy přelezly

Old Post 05-05-2006 v 17:06 PM
BASE je offline   Profil uživatele BASE   Find more posts by BASE   Foto galerie člena BASE   Click here to Send BASE a Private Message   Add BASE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 99

PET-ky = > 100% odskusane (by me )

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 05-05-2006 v 21:13 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soulQuake
Stálý Člen

Karma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% PěstitelskáKarma uživatele soulQuake - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 100

já měl pole u "lihně" slimáků a nic mi neožrali, protože měli v okolí co žrát a kytky sem tam zasadil, až když byly už 30cm dlouhé a toho sem v krátké době docílil tak, že jsem je rozpěstovával v sadbovači, kterej byl mezi 30cm dlouhou vegetací (to bylo někde jinde, ne u těch slimáků) ... dle mě nejpraktičtější řešení bez zbytečných starostí

Old Post 07-05-2006 v 15:29 PM
soulQuake je offline   Profil uživatele soulQuake   Find more posts by soulQuake   Foto galerie člena soulQuake   Click here to Send soulQuake a Private Message   Add soulQuake to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LoWeR
Stálý Člen

Karma uživatele LoWeR - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 101

Kurvy slimaci bestyja mi zežrala Auroru indiku dřiv neš stačila trochu vyrust!to mě fakt nasralo ikdyš byla v květinači a na pařezu Hrrrrrmmmm

Old Post 15-05-2006 v 12:20 PM
LoWeR je offline   Profil uživatele LoWeR   Find more posts by LoWeR   Foto galerie člena LoWeR   Click here to Send LoWeR a Private Message   Add LoWeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Farm
Stálý Člen

Karma uživatele The Farm - 83% PěstitelskáKarma uživatele The Farm - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 102

Nejlepši je kolem zahrady kde jsou kytky nasypat 10 cm pasek pisku a je po starostech i když prši přesto nelezou jinač zdolaji cokoliv mrchy jedny!

Prvni domaci kvití
Babička
Speed Queen one

Old Post 15-05-2006 v 13:40 PM
The Farm je offline   Profil uživatele The Farm   Find more posts by The Farm   Foto galerie člena The Farm   Click here to Send The Farm a Private Message   Add The Farm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mairo
Stálý Člen

Karma uživatele Mairo - 79% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 103

Nebo mě napadlo si najmout ukrajince a pokaždý by prostě toho slimáka sundal z tý kytky třeba plamenometem nebo by to drobet třeba polil benzínem, hodil po slimákovy pohled s jiskrou v oku.......a?

Don´t worry be happy

*První outdoor*
Co po útoku slimáků
Stromové radovánky
!?Flashback -je to fakt sranda?!

Old Post 17-05-2006 v 13:59 PM
Mairo je offline   Profil uživatele Mairo   Find more posts by Mairo   Foto galerie člena Mairo   Click here to Send Mairo a Private Message   Add Mairo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hudi
Nový Člen

Karma uživatele hudi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 21  

Nápad Příspěvek č. 104

skus okolo rastliniek obmotat medeny drot, najlepsi je upne tenky pohuzvany, ja som to pouzival celi rok a uplne to fungovalo.

je to jednoduche a ucinne!!!

Old Post 17-05-2006 v 14:02 PM
hudi je offline   Profil uživatele hudi   Find more posts by hudi   Foto galerie člena hudi   Click here to Send hudi a Private Message   Add hudi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h@nk@
Stálý Člen

Karma uživatele h@nk@ - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 105



takže,sice sem založil speciálně trýd pro tento způsob likvidace slimáků ale nějaký MOD mi ho vmíchal sem i přesto že sem jasně psal že ho budu aktualizovat a přidávát své poznatky s parazitickou hlístici Phasmarhabditis Hermaphrodita pod obchodním názvem Nemaslug (r), tímto mu tedy děkuji

link na příspěvek pro ty co nevědí o čem je řeč: http://grower.cz/forum/showthread....9246#post389246


takže trvalo to týden od objednání po doručení českou poštou obchodním balíkem(dobírkou) po telefonické objednávce

objednával sem toho víc ale to sem nepatří, takže přikládám fotky malého (12 milionového baleni ) které stálo přesně 389,- s dph

aplikovat budu buď dnes nebo zítra,podle času-ovšem co nejdřív protože už vylízají první hajzlici

budu moct porovnávat účinky protože kolem mé zahrádky je spousta jiných

jakmile budu mít nějaké postřehy a první výsledky tak je budu zveřejňovat !!!přímo do tohoto příspěvku!!!, nechci aby to bylo rozházený po tomhle nepřehledným trýdu...

Old Post 24-05-2006 v 13:40 PM
h@nk@ je offline   Profil uživatele h@nk@   Find more posts by h@nk@   Foto galerie člena h@nk@   Click here to Send h@nk@ a Private Message   Add h@nk@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 106

spravne, atomovku na ne, na svine! Neni to trochu krute? piliny a skorapky u stonku funguji taky a nemusis nic kupovat.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 24-05-2006 v 17:55 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h@nk@
Stálý Člen

Karma uživatele h@nk@ - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 107

Ježíši :
1.souhlasím že to sou svině(sežerou uplně všechno bez kompromisu) a vůbec tady nemaj co dělat ;-)
2. ne není to ani trochu kruté,už jen z důvodu že by to bylo v rozporu s 1. bodem (btw co se Ti na tom zdá kruté?-nejspíš Ti asi nerozumím)
3.piliny a skořápky nefungují, (už sem to někomu psal v předcházejících příspěvcích), prostě na menší místo s méně slimáky určitě ano,to se dá uhlídat ale na velké místo s opravdu hodně slimáky je potřeba něco radikálnějšího a přitom šetrného,což tohle oba požadavky splňuje,takže ještě zbývá aby to fungovalo a budu 100% spokojen:-)

Naposledy upravil h@nk@ 24-05-2006 v 19:00 PM

Old Post 24-05-2006 v 18:48 PM
h@nk@ je offline   Profil uživatele h@nk@   Find more posts by h@nk@   Foto galerie člena h@nk@   Click here to Send h@nk@ a Private Message   Add h@nk@ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 108

no nevim co povazujes za misto s mnoha slimaky, ja pestuju v krovi kde je jich tak 10 na m2 a hrozne mi to ozirali. od ty doby co jsem si kolem kytek zacal davat skorapky (jak mi tu nekdo poradil), provazek a sem tam jsem se kolem vymocil nemam s zadnymi zviraty problem a i dost ozrana kytka to rozdjchala. Krute? Predstav si ze ti nejaky mali paraziti nalezou nosem do utrob a zaziva te rozezerou-asi to neni nejpomalejsi a nejprijemnejsi smrt vid? Je mi jasny ze ty uz sis biologicky zbrane nakoupil, dal jsem to sem jen jako alternativu ktera u me na 100% funguje.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 25-05-2006 v 09:41 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DR.VYPALENY
Nový Člen

Karma uživatele DR.VYPALENY - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 109

no ja jsem dal na kytku uřezanou petku a myslel jsem že je to na100% bezpečne,ale ty svině vylezli po petce a dirou nahoře vlezli dovnitř a všechno to schalovaly.

Old Post 30-05-2006 v 07:38 AM
DR.VYPALENY je offline   Profil uživatele DR.VYPALENY   Find more posts by DR.VYPALENY   Foto galerie člena DR.VYPALENY   Click here to Send DR.VYPALENY a Private Message   Add DR.VYPALENY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 110

JA SKUSIM MEXANICKE ZABRANY,NARVEM DO DOSTIECIEK SPENDLIKY

Old Post 21-06-2006 v 12:32 PM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 111

petky mam aj ja ale s uzaverom...dierkovanym...som zvedavy ci sa prezeru dovnutra...

Old Post 28-06-2006 v 11:06 AM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trojbodka
Stálý Člen

Karma uživatele trojbodka - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 112

ad vanish...co to je...poznam nieco s tym nazvom ale to je praci prasok...

Old Post 28-06-2006 v 11:08 AM
trojbodka je offline   Profil uživatele trojbodka   Find more posts by trojbodka   Foto galerie člena trojbodka   Click here to Send trojbodka a Private Message   Add trojbodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9719410 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív