Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » PoŽÁrnÍ SwĚtlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Nápad PoŽÁrnÍ SwĚtlo Příspěvek č. 1





ZKUŘ all zajímalo by mě , kdo má zkušenosti s tímto požárním světlem , které přikládám na obrázku . Zajimalo by mě , jestli by někdo nevěděl jak se zapojí , aby svítilo pořád (nebo na vypínač) ..... povedlo se mi udělat akorát , aby to svítilo na nabití což tak i funguje.
fachá to na principu výpadku proudu: celou dobu co jde proud , tak se nabíjí, a hned jak nastane výpadek , tak se rozsvítí.
Jediná věc , která mě napadla si koupit tlumivku a zapojit to na ní .Poradte ....kdo to doma má , tak určitě si s tím bude vědět rady . díky moc

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 07-04-2006 v 13:30 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 2

Nějak sem nepochopil co přesně s tím máš v plánu?

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 07-04-2006 v 13:41 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 3

mno potreboval by jsem z vás nějak dostat , jak to mam zapojit , aby to svítilo. protože jak jsem psal , tak tam se porad nabiji a vybijy baterka.... a ta uz je tak v prod*lï , ze uz se nenabije. a nekdej sem slysel , ze se da udelat aby ti to svítilo na vypinač, jako máš normální osttní zářivky . proto by me zajimalo kdo to doma má a jestli uz to skousel

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 07-04-2006 v 13:44 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 4

Nevim jestli to de zapojit na 230v aby to svitilo porad protoze tech 230v tam slouzi jen k nabijeni baterky.
To je vlastne menic napeti kde se z baterky(asi 12v) dela 230v ktery docasne napaji zarifku.
Teoreticky by slo misto baterky napojit trafo s napetim co ma baterka a melo by to svitit. Otazka je jestli je ten menic stavenej na dlouhodobej provoz, o cemz pochybuju

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 07-04-2006 v 13:57 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 5

mno 12W tam 100% neni je tam asi 4,5V +- ted si nevpomenu , protoze ta baterka se mi zahadne ztratila

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 07-04-2006 v 19:32 PM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 6

k cemu to vlastne mas?na kyti nebo jak?

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 07-04-2006 v 20:27 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 7

mno kdyby to šlo , tak by jsem s tim skusil svítit kytičkám ... jen tak ze začátku na růst. a potom mam ještě akvárko a tam nemam světlo

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 08-04-2006 v 08:49 AM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 8

to nema cenu jestli jim chces svitit zarivkou tak si porid TLDcko toto je na nic teda aspon to tak vypada.nenamahej hlavu tohle je uz vymysleny.
A navic tohle svetlo je jen na 4.5V vid?no fakt kasli na to......

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 08-04-2006 v 10:12 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 9

tak jo noo dam na tebe .. ale stejně by jse m to rád zprovoznil , muze se to vyuzit i na jiný věcy , než je svícení v growboxu .... ta zářivka je 6W a já mam dvě (jedna je náhradní)

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 08-04-2006 v 11:38 AM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 10

jako prisvicovatko do pokoje v poho

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 08-04-2006 v 22:56 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyroman.cz
Stálý Člen

Karma uživatele pyroman.cz - 55% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 11

mno tak vidite, tak co vyzna se v tom nejakej odbronik z těch co tady sou , (nebo se za sebe vydavaj ) ??

pyroman-sig

muj 1. indoor

1. priprava na OUT DOOR

Old Post 09-04-2006 v 10:04 AM
pyroman.cz je offline   Profil uživatele pyroman.cz   Find more posts by pyroman.cz   Foto galerie člena pyroman.cz   Click here to Send pyroman.cz a Private Message   Add pyroman.cz to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pyroman.cz! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

podobnou mrchu pouzivam na prisvecovani aby se ty kyti uplne nezblby kdyz vypadne proud jinak nedumej nad zapojenim pac tadytim neusvitis ani .... jednu kytku...

Old Post 11-04-2006 v 10:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-08-2006 - potrebne svetlo - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2611580 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív