Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Protivusova "Kouzelná skříňka" ve scrogu I
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 33










Cosecha

Co dodat. Je dobojováno.
zraní nádherných 63 dní. Poslední dva po tmě.
Přijemně euforická chuť mně pěkně zmastila po navratu od moře.
K modelu je to blíže neurčený model. Vevdrech přežila 1 ze 3 odrůd. Nazval jsem ho zmašťovák I.
Další kytičku jsem ještě neochutnal. Neb je v porovnávácim projektu se skleníkem.


Jinak druhá fotka je moje favoritka

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Naposledy upravil Protiva 14-09-2006 v 12:47 PM

Old Post 14-09-2006 v 11:06 AM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 34





Usuušeno zabaleno
Grow chvalitebně. Je pořád co zlepšovat, ale výnost 100g -+ nějakej špek, je velmi uspokojivý.

Smoke report:
Jemná chuť a přijemnej háááj mně bude krátit nudný dny na mysi v chebu

Jinak dík všem karmákum a ještě nějaký foto´z sušenýho

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 18-09-2006 v 19:16 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protest
Stálý Člen

Karma uživatele Protest - 83% PěstitelskáKarma uživatele Protest - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 35

Taky teď začínám 2. pokus s 250W!
Doufám, že budu mít aspoň půlku, co ty!

K+

Grow Up: | 1.st OUT 2006 - Odcizeno | 20W BOX - sklizeno 2g | 3rd indoor System - In Design | Letošní OUTDOOR 2013 - IN PROGRESS |

Other: | Jak bezpečně poslat semínka poštou - návod| Choroby, škůdci a problémy s pH - užitečné rady a informace - !!ČTĚTE!!|

Old Post 05-10-2006 v 20:18 PM
Protest je offline   Profil uživatele Protest   Find more posts by Protest   Foto galerie člena Protest   Click here to Send Protest a Private Message   Add Protest to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CPA
Stálý Člen

Karma uživatele CPA - 78% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od Protiva
Usuušeno zabaleno
Grow chvalitebně. Je pořád co zlepšovat, ale výnost 100g -+ nějakej špek, je velmi uspokojivý.

Smoke report:
Jemná chuť a přijemnej háááj mně bude krátit nudný dny na mysi v chebu

Jinak dík všem karmákum a ještě nějaký foto´z sušenýho

krásná úroda,taky už musim začít indoor -pro tebe K+

Old Post 13-11-2006 v 21:09 PM
CPA je offline   Profil uživatele CPA   Find more posts by CPA   Foto galerie člena CPA   Click here to Send CPA a Private Message   Add CPA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mus4k
Stálý Člen

Karma uživatele mus4k - 90% PěstitelskáKarma uživatele mus4k - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 37

Zdrawim na první indoor mi to přijde docela slušný taky doufám že to tak bude vypadat nějak u mě k+ letí pro tebe



Komu se nelení tomu se zelení





Old Post 14-11-2006 v 05:59 AM
mus4k je offline   Profil uživatele mus4k   Find more posts by mus4k   Foto galerie člena mus4k   Click here to Send mus4k a Private Message   Add mus4k to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 38









Vánoce s WW.

Tak tu máme zase sklizeň.
Abych řekl něco o growu. Byl ve znamení mé 80p nepřítomnosti. O 300 km dále jsem na ní pozitivně myslel, zatim co mí věrní se starali o kytky. S 6 zůstala jen jedna. A protože jsem pozitvně naladěná osoba, jsem rád, že sklizeň probjehla podle plánu a na vánoce bude zas dobrá modelka


Jinak trochu technickej udájů.
Model: Bílá vdova (evidetně s víc než dobré matky)
Room: Až na nějaký dílčí upravy zůstvá 250W sodík a bublák.
Hnojky: Klasicky AH s pár zálivkama enzimů, několik postřiků Phiťákem, zakončeno Konečnim řešením.
Přikoupyl jsem ještě kamíka, který to poslední tejden nezvládli vytápět, čím společně s FS dali najevo kytce, že je konec.


Jinak celkový hodnocení si nechám až k smokreportu

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Naposledy upravil Protiva 16-12-2006 v 13:24 PM

Old Post 15-12-2006 v 18:46 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rooftop
Stálý Člen

Karma uživatele Rooftop - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rooftop - 77% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 39

na prvni indoor pekny :-)
doufam ze i mne tady neco takovyho vyroste

Old Post 21-12-2006 v 19:06 PM
Rooftop je offline   Profil uživatele Rooftop   Find more posts by Rooftop   Foto galerie člena Rooftop   Click here to Send Rooftop a Private Message   Add Rooftop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 40








Nějak jsem zapoměl dát smouk report, sypu si popel na hlavu
Tak ve zkratce: WW měla mooc dobrou chuť. Dáte si jedno a máte chuť na další

A teď k nedávný kose
Bohužel jsem se mi vystřídalo kwčtinek víc, takže to může bejt kříženec G13 a taky nemusí. Každopádně už si to tejden pohuluju a chuť je příjemně nasládlá, háj ani né tak silnej jako veselej. Prostě co chtít víc


Snad jen fota

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 20-06-2007 v 11:08 AM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Hlína Nový kolo v hlíně a srogu Příspěvek č. 41


Repasoval pár věcí v pěstírně. S těch bijících do očí:
Jedu hlínu+srog
zahradnická folie je málo blyštivá, vyměněna

No teď ke kwetinám
(řezi od člena XY, odrůdy snad trefim)
Copírynk s Encyklopedie modelů
dík: motte, Nirvana shop


Nebula © (hvězdný mrak) fír štuk

Genetika: lehce převažuje Sativa (Haze), pak Indica.
Specifikace: držitelka čtvrtého místa na Hightimes Cannabis Cup 1999! Jak název napovídá, rostlina je pokrytá třpytícími se krystalky THC. Její ovocné aroma a vůně je delikátní pro většinu zkušených kuřáků. Je schopná Vás odvézt do království prostoru. Je transcedentální a dokáže vás donést za hranice Vašeho chápání. Pokud chcete vyzkoušet svět mlhovin, právě ona čeká aby Vám přinesla pravou hloubku.
Doba kvetení: 56 - 62 dnů
Výnos na m2: 450 - 500 g
Výnos na rostlinu (outdoor): 500 - 600 g
Doba sklizně (outdoor): polovina října (na 50. stupni sš)
Tipy pro pěstování: je háklivá na nedostatek světla, čím více slunce tím lépe!



Big Bud (Velka palice) draj štuk
je jednou z nejstarsich komercnich odrud. Nas Big Bud je vyslechten pro maximalni vynos s minimalnimi ustupky z kvality. Vetve mohou byt kvety zatizeny natolik, ze je bude treba privazat. Big Bud ma nektere vlastnosti Skunku a slusny, dlouho trvajici, raus.

* Plant type: Best suitable for indoor growing.
* Plant height: Medium- Indica/Sativa mix
* Stoned or high?: Stoney yet high- Allround Buzz
* THC level: Medium 8-15%
* Flowering Weeks: 8/9
* Yield (Sea of Green on one m2) : 600
* Harvest Month: 10
* Grow difficulty: Easy (Good for beginners)

Northern Lights cvaj štuk
je vysoce prizpusobena pro vnitrni pestovani. Temer vsechny slibne moderni vnitrni odrudy obsahuji geny NL. Vysoky pomer list/kvet, kompaktni palice, dobre vynosy a vyjimecna produkce pryskyrice, to jsou vlastnosti predstavovane touto nadhernou kvetinou. Northern Lights je velmi lukrativni pro indoor pestitele. Kour je plny ac neutralni chuti.

* Plant type: Best suitable for indoor growing.
* Plant height: Short- Mostly Indica
* Stoned or high?: Stoned- Indica Body Buzz
* THC level: Strong 15-20%
* Flowering Weeks: 8/9
* Yield (Sea of Green on one m2) : 500
* Harvest Month: 9
* Grow difficulty: Moderate

Chrystal (Krystal) один
je White Widow (Bila vdova) zpetne krizena s Northern Lights. Palice Chrystalu jsou velke a lepkave s temer ´petrolejovym´ aroma a rychle nastupujicim ucinkem. F1 hybrid Chrystal produkuje vyjimecne vynosy vysoce kvalitni a ocenovane travy, a co vic, je mnohem jednodussi k zpracovani nez White Widow. Chrystal se umistil na prvnim miste v Dutch Highlife Cupu v roce 2002.

* Plant type: Best suitable for indoor growing.
* Plant height: Medium- Indica/Sativa mix
* Stoned or high?: Stoney yet high- Allround Buzz
* THC level: Strong 15-20%
* Flowering Weeks: 9
* Yield (Sea of Green on one m2) : 500
* Harvest Month: 9/10
* Grow difficulty: Moderate

Euforiji один
Flowering Time : 7 weeks
Environment : Indoor/Outdoor

Developed by our breeders in 1996. A very fine Skunk selection, very commercial, very heavy bloom, bumper harvest, the famous Skunk high, taste is not so sweet as our other Skunk selections.


Ad foto. je asi s 2-3 tejdne růstu

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Naposledy upravil Protiva 05-07-2007 v 12:40 PM

Old Post 01-07-2007 v 19:02 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Diablero
Nový Člen

Karma uživatele Diablero - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 42

Zajimave reseni

Old Post 24-06-2016 v 02:48 AM
Diablero je offline   Profil uživatele Diablero   Find more posts by Diablero   Foto galerie člena Diablero   Click here to Send Diablero a Private Message   Add Diablero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2889850 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív