Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Kytky za oknem- vyčouhlý
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Kytky za oknem- vyčouhlý Příspěvek č. 1

Čus Groweři, potřebuji od vás pár rad, před týdnem jsem si dal naklíčit semínka, (10ks) a včechny mi naklíčily, tak jsem je dal do kelímků od jogurtu, a dal jsem to za okno, ale oni mi strašně vyčouchly, fakt hodně, nevíte proč ? Když je to za oknem.
Jo a ještě jesem na to po večerech svítil úsporkou (11W) myslíte že to těm kytkám pomůže a nebo jsem jim tim spíše uškodil? Díky za odpovědi, pokud se mi to podaří, přidám foto ( blbne mi net teď)
AHOJ

Old Post 20-03-2006 v 16:10 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 2



tady se pokusim postnout ty foto

Old Post 20-03-2006 v 16:12 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marshall
Nový Člen

Karma uživatele Marshall - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 3

Tohle dělají všechny kytky co rostou za oknem, táhnou se za světlem. Já bych ti doporučil je nějakým způsobem zatemnovat. Možná zakrýt nějakou polopropustnou látkou! Marshall

Old Post 20-03-2006 v 16:24 PM
Marshall je offline   Profil uživatele Marshall   Find more posts by Marshall   Foto galerie člena Marshall   Click here to Send Marshall a Private Message   Add Marshall to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Marshall
Tohle dělají všechny kytky co rostou za oknem, táhnou se za světlem. Já bych ti doporučil je nějakým způsobem zatemnovat. Možná zakrýt nějakou polopropustnou látkou! Marshall


Jako jak zatemňovat, můžeš to prosím nějak rozepsat? ¨Vždyt když to zakreju tak to neporoste vůbec nebo jo? To světlo to potřebuje.
Jäk to mám teda doma nejlépe předpěstovat.
Díky všem za rady.

Old Post 20-03-2006 v 16:28 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Foxan
nechal bych to tak, protože s tím zkrátka nic lepšího neuděláš!! musel bys na ně svíti jedině úsporkama nebo něčím podobným.....


no po večerech na to svítim 11w úsporkou myslíš že to pomůže?
A bude z těchhle kytek něco?díky.
ps: kdy je teda nejlepší čas na předpěstování, aby to takhle nevyčouhlo?

Old Post 20-03-2006 v 17:05 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pa6i
Stálý Člen

Karma uživatele Pa6i - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 6

Zkus to dat pres den ven na slunicko, treba u nas bylo dneska na slunicku 24 C, a uplne jasna obloha.

Old Post 20-03-2006 v 18:08 PM
Pa6i je offline   Profil uživatele Pa6i   Find more posts by Pa6i   Foto galerie člena Pa6i   Click here to Send Pa6i a Private Message   Add Pa6i to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 7


citace:
Původní příspěvek od Pa6i
Zkus to dat pres den ven na slunicko, treba u nas bylo dneska na slunicku 24 C, a uplne jasna obloha.


No já jsem to měl dneska celej den za oknem, a tam jsem změřil teplotu - 45 stupňů !!
Tak snad se ty kytky chytěj.

Jo jinak loni jsem poprvé sázel, nic jsem o tom nevěděl, jako o trávě,ale jinak jsem aktivní zahrádkář.
Dal jsem semínko do květináče v LISTOPADU, a taky to bylo takhle vyčouhlý, pak jsem to někdy v únoru přesadil do většího květináče, a pozoroval jsem to.
No a asi v květnu jsem to dal ven, byla to docela velká kytka, s pár listama, ale pěkná.
No a nakonec z toho byla MEGA velká kytka, která někdy v září měla nádherný paldy, a suprovej účinek, ani nevim jak se mi to podařilo, a až pak jsem našelů tohle supr forum kde jsem nabral spoustu zkušeností.

Old Post 20-03-2006 v 18:22 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 8

takže.. to co máš momentálně za oknem ti určitě nezačne qést jelikož jsou moc malý na to aby qetly. I když to záleží na fotoperiodě (12/12 a miň) tak dokud kýtíz není dostatečně vyvynutá, sama nezačně qíst, a tady na fotce nevidím ani pořádně rozjetý lístečky klidně jim přisvicuj čím chceš (snad jim to nic neudělá) ale pokud mají už tmu, nerozsvěcuj jim, nebo se ti můžou zbláznit a pak s toho zblbnout (ale u takhle malejch kýtíz snad ne). S tím že sou vytáhly toho moc nepořešíš, snad jen je "podsadit" a to tak že prostě kousek zahrabeš do hlíny (kámoš když je má moc vytáhlý je tzv "zasukoval" ) a taky bacha na to aby ti v těch kelímkách moc nepřerostly, zasukujou se ti jejch kořínky do sebe a pak se budou blbě odělávt od sebe

[size=1]

Old Post 20-03-2006 v 18:26 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od wad
takže.. to co máš momentálně za oknem ti určitě nezačne qést jelikož jsou moc malý na to aby qetly. I když to záleží na fotoperiodě (12/12 a miň) tak dokud kýtíz není dostatečně vyvynutá, sama nezačně qíst, a tady na fotce nevidím ani pořádně rozjetý lístečky klidně jim přisvicuj čím chceš (snad jim to nic neudělá) ale pokud mají už tmu, nerozsvěcuj jim, nebo se ti můžou zbláznit a pak s toho zblbnout (ale u takhle malejch kýtíz snad ne). S tím že sou vytáhly toho moc nepořešíš, snad jen je "podsadit" a to tak že prostě kousek zahrabeš do hlíny (kámoš když je má moc vytáhlý je tzv "zasukoval" ) a taky bacha na to aby ti v těch kelímkách moc nepřerostly, zasukujou se ti jejch kořínky do sebe a pak se budou blbě odělávt od sebe


Díky, uvidím co z těch rostlinek bude, třeba za měsíc, a jak jsi psal, zkusím to přesadit, dím to do toho kelímku až po ty vyčouhlý stonky.Když mi to pojde tak se nic moc neděje ,semínek mam hodně, sice noname ale z dobrýho hulení od kámoše.
Kterej měsíc je asitak nejlepší na předpěstování za oknem, za předpokladu že na to nubudu vůbec ničim svítit?
Myslíš že když zasadim dalších 10-20 semínek tak koncem dubna že nebude pozdě a nevyčouhne my to tolika? Přeci jenom toho světla už bude mnohem víc. Díky moc, každá rada se hodí.
AHOJ.

Old Post 20-03-2006 v 18:48 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 10

Jeste klidek,zatim poschanej co nejvic a nejkvalitnejsi sminka.
(Grow it @LL)
Taky uz se nemuzu dockat ale vyplati se jeste pockat.


rid se podle pocasi,ven nejdriv kdyz uz budes vedet ze teplota nepude moc k nule pres noc.

Old Post 20-03-2006 v 21:41 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 11

Predpestovanie oklo marca na slnku je podla mojich skusenosti blbost, radsej si pockam az bude fotoperioda aspon 17/7 , potom tie rastliny nebudu take vytiahnute, a zatial som vzdy mal rastliny vacsie a lepsie tie, ktore som predpestovaval neskor,ako tie ktore som sadil skor...

@ ThomasSK:

V tvojom pripade by som to rano pri vychode slnka dal na !juzne! okno, a vecer oklo tej 17:00 by som to dal do skatule a tam by som svietil usporkou tak do tej 22:00 , zhruba tak aby to malo 18 hodin kvalitneho svetla, tak si to kdyztak prerataj , a taktiez by nezaskodilo tam na tie stonky nejako fukat s ventilatorom, staci PC ventilator, potom im zhurbnu stonkuy

An.

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 21-03-2006 v 08:46 AM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anonymer
Stálý Člen

Karma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anonymer - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 342 

Příspěvek č. 12

@Pharel : , je to skutocne tak

???
FUCK SYSTEM
rise SVK unda repp

Slovak cooperation 2005
Botanic project (Out v našom podaní) 2007

Old Post 21-03-2006 v 15:31 PM
Anonymer je offline   Profil uživatele Anonymer   Find more posts by Anonymer   Foto galerie člena Anonymer   Click here to Send Anonymer a Private Message   Add Anonymer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Anonymer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 13

No zítra to zkusím přesadit , a zahrabu to víc do země,tak aby to tolika nečouhalo,snad to kytičky přežijou, když ne tak mám semen dost, a když se chytěj tak je to paráda.
Letos chci pěstovat taky hodně v kýblech, co myslíte , budou to pěkný kytky když to bude v 10ti lytrovym kýblu?
Čus.

Old Post 21-03-2006 v 19:21 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 14

ThomasK : Rozhodně to zahrab až po ty děložní lístky, tim je fakt nerozhodíš a uvidíš, že jim to jenom prospěje. Kýble jsou rozhodně v klidu!!!! Když se budeš o holky pěkně starat, tak určitě budou v 10ti litrovej kýblech v pohodě Hodně zdarrrrru!!!

Old Post 22-03-2006 v 06:56 AM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
highmat
Stálý Člen

Karma uživatele highmat - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 15

MNE SA PRI SADENI ZA OKNO stalo toto:
za oknom, kde je aj balkon vyrastli vsetky normalne, malinka stonky...
za oknom, co bolo samotne sa kytky velmi vytiahli, este viac ako tie tvoje a do tyzdna sa polamali...tak na to fakt pozor, bopo zlomeni ti zacne zomierat a ani po vzpriameni sa uz nepostavili na nohy

bude to asi tym, ze kym "balkonove"mali dostatok k svetla-fotoperiodu vacsiu ako iba na samotnom okne...
a ked su velke tak ich iba poriadne zahrab do zeme.
tiez som si za okno dal 4rastlinky a uz sa zacina dvihat zem, tak dam vediet ako mi to dopadlo...

fucking shit is this weed BUT I breed IT to feed my need

I love cannabis indica!!!

AMO+ Mora

Old Post 22-03-2006 v 07:46 AM
highmat je offline   Profil uživatele highmat   Find more posts by highmat   Foto galerie člena highmat   Click here to Send highmat a Private Message   Add highmat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 16

Díky všem za rady, teď jsem přišel domů a kytičky se hezky sluní za oknem, kde je přes 35 stupňů. Nevím jestly je dneska přesadím, ale asi jo, až navečer.
Dneska jsem se s kámošem bavil na zajímavé téma - on mi řikal že prej vzaly koňský hovno, a do něj píchly semínko, a prej to vylezlo, a byla z toho pořádná kytka. Myslíte že je to možný, když se to dá přímo do toho hovna ?
Každopádně to chci také zkusit, mějte se , AHOJ.

Old Post 22-03-2006 v 13:24 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:45 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5244430 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív