Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » veřejné osvětlení vs. dozrání
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Romanisko
Nový Člen

Karma uživatele Romanisko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 20  

Dotaz veřejné osvětlení vs. dozrání Příspěvek č. 1

Ahojte. Mám kytky venku na dobrém místě, ale přes noc na ně silně svítí velké veřejné osvětlení. Zajímalo by mě, jestli to nebude vadit v době dozrávání. Díky.

Old Post 22-07-2006 v 17:30 PM
Romanisko je offline   Profil uživatele Romanisko   Find more posts by Romanisko   Foto galerie člena Romanisko   Click here to Send Romanisko a Private Message   Add Romanisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

asi jo Příspěvek č. 2

??? asi jo v kvetu je dulezita tma!!! ale i vrustu kiti si taky musi odpocinout jaky byti bylo kdyby si nemohl uz nikdy spat?? asi bysi umrel zdur bramborak

Old Post 22-07-2006 v 17:43 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shlukmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Shlukmaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 3

verejne osvetlenie = sodikove lampy 50-70w vacsinou
takze to asi vadi a dost...!podla mna! aj ked efektivny dosah 70w je asi 25cm ma to zly ucinok na rastlinu

Old Post 22-07-2006 v 18:03 PM
Shlukmaster je offline   Profil uživatele Shlukmaster   Find more posts by Shlukmaster   Foto galerie člena Shlukmaster   Click here to Send Shlukmaster a Private Message   Add Shlukmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

zase na druhou stranu, v parku jsou svetla taky, a trava (normalni)
normalne roste a kvete

Old Post 22-07-2006 v 19:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 5

Nazdar, podla mňa to bude vadiť hlavne v tom, že ti rastliny vobec nezačnú kvitnúť. Minulý rok som mal pwp na balkóne kam svietila asi 30 metrov vzdialená lampa a kvitnúť mi začal až keď som ho presunul do zahrady.

Každá rastlina je inak citlivá a ako vieme tá "naša" je na úplnú tmu citlivá až moc. Asi preto normalní tráva normalne roste a kvete

Old Post 22-07-2006 v 22:46 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romanisko
Nový Člen

Karma uživatele Romanisko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 6

Dík za odpovědi. Kytky jsou už moc veliké, abych přesadil. Nechám je tam, kde jsou a uvidím. Že by nějaký dobrý model?????? :-)

Old Post 23-07-2006 v 01:06 AM
Romanisko je offline   Profil uživatele Romanisko   Find more posts by Romanisko   Foto galerie člena Romanisko   Click here to Send Romanisko a Private Message   Add Romanisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shlukmaster
Stálý Člen

Karma uživatele Shlukmaster - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 7

neviem de presne to mas ale co povies na zatmievanie?

Old Post 23-07-2006 v 19:31 PM
Shlukmaster je offline   Profil uživatele Shlukmaster   Find more posts by Shlukmaster   Foto galerie člena Shlukmaster   Click here to Send Shlukmaster a Private Message   Add Shlukmaster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 8

jo riskujes tim hermace bramborak

Old Post 24-07-2006 v 06:44 AM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romanisko
Nový Člen

Karma uživatele Romanisko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 9

Kytky nádherně rostou, je hezky vidět, jak se otáčí za sluničkem. Nechám je tam jak jsou, třeba ta lapma zařídí nečo spešl.... . :-) Čééééést.

Old Post 25-07-2006 v 11:19 AM
Romanisko je offline   Profil uživatele Romanisko   Find more posts by Romanisko   Foto galerie člena Romanisko   Click here to Send Romanisko a Private Message   Add Romanisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sanobano
Stálý Člen

Karma uživatele sanobano - 55% PěstitelskáKarma uživatele sanobano - 55% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 10

Pred pár rokmi som okúsil podobnú skúsenosť.

Ešte som pestoval v záhrade, hneď vedľa dreveného plota, za plotom
chodník a tam sodíková lampa (žlto-červená - typujem 400W).
Plot mal výšku 2m, tak som neustále zaštipkával. Koncom augusta traja ľudia držiac sa za ruky sme ju nevedeli obchmatnúť, no kvety vždy nikde.
Koncom septembra sa na vrcholcoch tvorili akokeby samé miniatúry samotnej rastlinky, perfektne lepkavé, pocukrované, no žiadne kvety.

Tak to aj skončilo, koncom októbra ani jeden kvet,
zato celkom gigantická lepkaňa. Ešte že ju niekto týždeň pred vianocami z povaly ukradol, ináč by som sa určite zbláznil...

Old Post 25-07-2006 v 11:57 AM
sanobano je offline   Profil uživatele sanobano   Find more posts by sanobano   Foto galerie člena sanobano   Click here to Send sanobano a Private Message   Add sanobano to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sanobano! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b1ghed
Stálý Člen

Karma uživatele b1ghed - 38% PěstitelskáKarma uživatele b1ghed - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 11

mam s tym tiez skusenost. minuly rok som mal v zahrade tri kytky na ktore v noci svietilo verejne osvetlnenie vzdialene asi 30-40m. Kytky mi normalne rastli aj v priebehu kvetu. Sice kvitnut zacali trochu neskor ale hulenie to bolo kvalitne. Neboli badatelene ziadne odchylky.
Ked v noci svieti mesiac tiez to nijak neovplyvnuje kvitnutie. Mozno tiez zalezi na type osvetlenia. Svetlo ktore svietilo na moje kytky nemalo sodikovu vybojku ale dve kratke neonove trubice.

NO WAR, BUT THE CLASS WAR



experiment v bublaku

obrazky moje

ucinna zvlhcovacka

Old Post 25-07-2006 v 14:21 PM
b1ghed je offline   Profil uživatele b1ghed   Find more posts by b1ghed   Foto galerie člena b1ghed   Click here to Send b1ghed a Private Message   Add b1ghed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Peshmerga
Stálý Člen

Karma uživatele Peshmerga - 61% PěstitelskáKarma uživatele Peshmerga - 61% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 12

Já s tím veřejným osvětlením mám podobné zkušenosti. Pro veřejné osvětlení tady používájí silné sodíkové "žárovky" a to rozhodně v období květu nedělá MJ nic dobrého. Samci sice vyrostou i přes noční osvětlení, ale samicím to asi nedělá dobře a výsledky prvním rokem byly mizerné.

Druhým rokem jsem umístil velké květináče na dřevěný systém, na spodku jsem umístil kolečka ze starých kancelářských židlí a každou noc je snadným způsobem přemístím k plotu a přehodím přes ně černý plastický závěs (něco jako neprůsvitný skleník), takže už na ně žádné světlo nepronikne. Outdoor MJ totiž dokáže bezproblémově tolerovat světlo měsíce, ale silné sodíkovky pravděpodobně narušují to konečné stádium kvetení a dozrávání.

Je to sice práce navíc, ale od té doby jsem s dozráváním neměl žádné problémy, výsledky byly a doufám, že i letos budou povzbuzující a odměňující. Rád bych věděl, jak se problém veřejného osvětlení snaží jiní Groweři vyřešit.

Naposledy upravil Peshmerga 25-07-2006 v 14:53 PM

Old Post 25-07-2006 v 14:44 PM
Peshmerga je offline   Profil uživatele Peshmerga   Find more posts by Peshmerga   Foto galerie člena Peshmerga   Click here to Send Peshmerga a Private Message   Add Peshmerga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koumles
Stálý Člen

Karma uživatele Koumles - 46% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 13

a co takhle rozbit lampu az budes potrebovat tmu na kvet

Old Post 25-07-2006 v 15:09 PM
Koumles je offline   Profil uživatele Koumles   Find more posts by Koumles   Foto galerie člena Koumles   Click here to Send Koumles a Private Message   Add Koumles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Koumles :
a co třeba robzbit ti okno?

Old Post 25-07-2006 v 15:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romanisko
Nový Člen

Karma uživatele Romanisko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 15

Ahojte, lampu rozbijet nebudu. Mě třeba vadí, když někdo rozkope bus zastavku a tak..... . Zkusím kytky nechat tak a uvidím. Prostě budu mít zkušenost. Dnes odpoledne byli u mě policajti a donesli mi nějakou obsílku. Mazec je, že šli okolo mé zahrádky a neřekli mi nic. Je možné, že si toho nevšimli???? Nebo mám čekat nějaké komando za nějaký čas????

Old Post 25-07-2006 v 20:56 PM
Romanisko je offline   Profil uživatele Romanisko   Find more posts by Romanisko   Foto galerie člena Romanisko   Click here to Send Romanisko a Private Message   Add Romanisko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Romanisko :

cajti to vetsinou zasahujou az v kvetu, kdyz maj jistotu ze v tom je dost THC aby mohli dat vyzsi sazbu

Old Post 25-07-2006 v 21:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5566570 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív