Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Pestovani s lampou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Blow-Ganja
Nový Člen

Karma uživatele Blow-Ganja - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 16 

Škůdci Pestovani s lampou Příspěvek č. 1

tak jsem si zaridil lampu je 25W bodová. Muže bejt ? a jeste nemam skrin jenom tak to mam na stoliku a nad tym lampu ., muze ostat ? skrin bych velmi nechcel

Old Post 10-03-2006 v 20:00 PM
Blow-Ganja je offline   Profil uživatele Blow-Ganja   Find more posts by Blow-Ganja   Foto galerie člena Blow-Ganja   Click here to Send Blow-Ganja a Private Message   Add Blow-Ganja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 2

No jestli to chceš mit takhle na stolku, tak hodně světla uteče pryč. Potom 25W je dosti málo! Ta skřín by se velmi osvědčila...

No je to hruza no... Ale kdyz (asi) nejsou peníze tak se holt neda nic delat, bohuzel od toho se bude odvyjet i tva sklizen - jestli vubec naka bude -

Old Post 10-03-2006 v 20:08 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 3

To mas jako zarovku?

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 10-03-2006 v 21:04 PM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 4

to Blow-Ganja : nazdarek, za tychto podmienok urodu neziskas...

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 10-03-2006 v 21:10 PM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkaskunk
Stálý Člen

Karma uživatele Punkaskunk - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 5

kup si sodik nebo to dej aspon za vokno..aby to vypadalo pekne : )

Old Post 10-03-2006 v 22:32 PM
Punkaskunk je offline   Profil uživatele Punkaskunk   Find more posts by Punkaskunk   Foto galerie člena Punkaskunk   Click here to Send Punkaskunk a Private Message   Add Punkaskunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 6

blow-ganja:mno nevim nechces to nejak upgradovat.25W je tak na cteni!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 11-03-2006 v 08:02 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blow-Ganja
Nový Člen

Karma uživatele Blow-Ganja - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 7

uz jsem vybavil skrin od fotra ale asi ten sodik nevybavym. vzdyt ta 25W supr hreje

Old Post 11-03-2006 v 08:48 AM
Blow-Ganja je offline   Profil uživatele Blow-Ganja   Find more posts by Blow-Ganja   Foto galerie člena Blow-Ganja   Click here to Send Blow-Ganja a Private Message   Add Blow-Ganja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gucspeed
Stálý Člen

Karma uživatele Gucspeed - 24% PěstitelskáKarma uživatele Gucspeed - 24% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 8

Blow-Ganja :hriat hreje aj radiator...

Murrayův zákon:
Jestli se vám napoprvé nikdy nic nepovede, rozhodně se nedávejte na parašutismus


http://www.chilloutmixes.com


Old Post 11-03-2006 v 08:54 AM
Gucspeed je offline   Profil uživatele Gucspeed   Find more posts by Gucspeed   Foto galerie člena Gucspeed   Click here to Send Gucspeed a Private Message   Add Gucspeed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blow-Ganja
Nový Člen

Karma uživatele Blow-Ganja - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 9

ja jsem to spravil ze do skrinky jsem dal zarovku 25W bodovu potomvnitrek skrine jsem obalol aleboalem a zalevam 2x denne

Old Post 11-03-2006 v 09:06 AM
Blow-Ganja je offline   Profil uživatele Blow-Ganja   Find more posts by Blow-Ganja   Foto galerie člena Blow-Ganja   Click here to Send Blow-Ganja a Private Message   Add Blow-Ganja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 10

to si ze me delas srandu hned vedle pridavani prispevku je ted uplne velke cervene varovne pole takze ani nemusim rikat at si prectes FAQ

Old Post 11-03-2006 v 09:11 AM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blow-Ganja
Nový Člen

Karma uživatele Blow-Ganja - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od zaya.cz
to si ze me delas srandu hned vedle pridavani prispevku je ted uplne velke cervene varovne pole takze ani nemusim rikat at si prectes FAQ


mojo ja nevim faq jsem prectel a poradit se muzu ne ?

Old Post 11-03-2006 v 09:13 AM
Blow-Ganja je offline   Profil uživatele Blow-Ganja   Find more posts by Blow-Ganja   Foto galerie člena Blow-Ganja   Click here to Send Blow-Ganja a Private Message   Add Blow-Ganja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zaya.cz
Stálý Člen

Karma uživatele zaya.cz - 72% PěstitelskáKarma uživatele zaya.cz - 72% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 12

stejne by me zajimalo jak jsi cetl..vytazek z faq hned prvni sloupec o osvetleni:Květina potřebuje pro svou existenci - provádění fotosyntézy - světlo o správném spektru a co největší intenzitě. Pro indoor pěstování se dají prakticky použít pouze dva typy osvětlení: vysokotlaké výbojky (HID[15]) a fluorescentní zářivky.
Naopak naprosto nepoužitelné (buď kvůli výkonu, přílišnému hřátí nebo nevhodnému spektru) jsou obyčejné žárovky, halogeny a mercury vapor (MV - rtuťové) výbojky

Old Post 11-03-2006 v 09:17 AM
zaya.cz je offline   Profil uživatele zaya.cz   Find more posts by zaya.cz   Foto galerie člena zaya.cz   Click here to Send zaya.cz a Private Message   Add zaya.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 13

Blow-Ganja: Kdyz ti tu kazdej radi a ty na to stejne kasles, tak co cekas? Zarovka je uplne na nic. O cem se chces jeste radit dal?

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 11-03-2006 v 10:20 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Přesně tak.
To rovnou můžeš dát ty květiny do tmy a vyjde tě to nastejno .
Jestli chceš pěstit, tak si kup aspoň úsporku WarmWhite, myslím, že do 100 Kč se s jednou někde v OBI vejdeš.

Old Post 11-03-2006 v 10:28 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blow-Ganja
Nový Člen

Karma uživatele Blow-Ganja - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 15

nj ja nekaslu ok no necko skusim tak napsu

Old Post 11-03-2006 v 10:32 AM
Blow-Ganja je offline   Profil uživatele Blow-Ganja   Find more posts by Blow-Ganja   Foto galerie člena Blow-Ganja   Click here to Send Blow-Ganja a Private Message   Add Blow-Ganja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 16

ja sem to taky ze zacatku zkousel pod podovku nedoporucuji!!!

zivot je kratkej tak si ho uzit dokud to de!

Old Post 11-03-2006 v 11:01 AM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:17 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8874810 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív