Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pivo je zdrave a chmel je prevlecene konopi :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hellboy
Stálý Člen

Karma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% PěstitelskáKarma uživatele Hellboy - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 378  

Nápad Pivo je zdrave a chmel je prevlecene konopi :) Příspěvek č. 1

http://www.novinky.cz/zdrav/79039-p...re-infekce.html

Vsimnete si hlavne casti o vyplavovani serotinu, je to stejny mechanismus jako u vyplavovani serotinu a dopaminu endokanabinoidnim systemem.....tagze huleni sice neni tradicni ceskou drogou, ale mam k nemu predpoklady diky tradicnimu pivarstvi
Dalsi zajimavost je sedativni ucinek, delaji se dokonce prasky na spani z vytazku chmele a třezalky (znama psycholožka je bašti, pač sem ji zakazal ty chemky co zrala predtim ... Imho zde jsem u dalsi zajimavosti, konopi a chmel jsou rostliny pribuzne, ktere se na sebe daji dokonce roubovat sedativni ucinky jsou velice podobne jako Canabinoid CBD v konopi, ktery mimochodem neni na seznamu zakazanych latek

Old Post 09-03-2006 v 08:36 AM
Hellboy je offline   Profil uživatele Hellboy   Find more posts by Hellboy   Foto galerie člena Hellboy   Click here to Send Hellboy a Private Message   Add Hellboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvire
Stálý Člen

Karma uživatele zvire - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 2

Hi all!
jj o tom ze se daji roubovat jsem cetl v skoro jedine knize co jsem precetl (varime s konopim) a tam o tom pisou ze kdyz se to nak naroubuje tak kdyz se s toho udela pivo tak ze vam prej staci jedno a jste pod stolem ale musi to prej bejt naroubovany ze skera jinak to "stoji za hovno"
PEASE!

Old Post 06-04-2006 v 20:18 PM
zvire je offline   Profil uživatele zvire   Find more posts by zvire   Foto galerie člena zvire   Click here to Send zvire a Private Message   Add zvire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dejwik
Stálý Člen

Karma uživatele Dejwik - 74% PěstitelskáKarma uživatele Dejwik - 74% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 3

Nedalo by se vyuzit roubovani na chmel kvuly rychlejsimu ci vydatnejsimu rustu ?

> Síta na výrobu hašiše plastelínové konzistence <
> Dejwix ~Salvia garden~ 70W Sodík <
> Návod na výrobu šalvejového extraktu<

Proč je duchovní rozvoj v naší kultuře považován za anomálii a použití chemických látek při něm přímo za ďábelský čin ?

Old Post 01-06-2007 v 14:24 PM
Dejwik je offline   Profil uživatele Dejwik   Find more posts by Dejwik   Foto galerie člena Dejwik   Click here to Send Dejwik a Private Message   Add Dejwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 4

To dejwik: Rozhodně bych počítal, že kořeny, co jsou původně dimenzovaný na liánu o délce víc jak 5 metrů, by dodaly relativně malému keříku travky víc než dostatek živin a vláhy, a to i v neúrodné a dost suché půdě. Docela bych to i vyzkoušel, ale obávám se že na podobné roubovací experimenty bude čas až někdy za dlouhých zimních večerů..

Pokud člověk jednou prožil strach, stává se strach méně děsivým. Část odvahy pochází prostě z toho, že víc víme. Vévoda Leto Atreides |Brian Herbert: PkD:C|

Ave satanas - diskuze o satanismu a věcech souvisejících

In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi

Old Post 07-06-2007 v 18:55 PM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 5

JosefCorrino: Bohužel, co jsem četl, tak jde naroubovat jen chmel na konopí, obráceně se to nikdy nepovedlo. Říká se, že tímto způsobem se dá vypěstovat psychoaktivní chmel, ale nikde jsem tu neviděl praktický pokus...

Old Post 07-06-2007 v 21:07 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JosefCorrino
Stálý Člen

Karma uživatele JosefCorrino - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od The Chemical
JosefCorrino: Bohužel, co jsem četl, tak jde naroubovat jen chmel na konopí, obráceně se to nikdy nepovedlo. Říká se, že tímto způsobem se dá vypěstovat psychoaktivní chmel, ale nikde jsem tu neviděl praktický pokus...

Aha, tak ne konopí, ale psychoaktivní chmel.. No stejně až bude houby co na práci tak někdy skusim.. Mohla by to bejt docela sranda ne? Navíc si představ, jak zjara vyškubeš jezeďákum na chmelnici třebas 30 rostlinek, nasadíš tam svoje. A oni se ti o to budou až do sklizně starat.. Jen to chce vyčapat kdy to oškubou hehe..

Pokud člověk jednou prožil strach, stává se strach méně děsivým. Část odvahy pochází prostě z toho, že víc víme. Vévoda Leto Atreides |Brian Herbert: PkD:C|

Ave satanas - diskuze o satanismu a věcech souvisejících

In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi

Old Post 07-06-2007 v 23:19 PM
JosefCorrino je offline   Profil uživatele JosefCorrino   Find more posts by JosefCorrino   Foto galerie člena JosefCorrino   Click here to Send JosefCorrino a Private Message   Add JosefCorrino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

prave jsem vykouril chmelovou pryskyrici (upravil jsem ji tak jako se dela skuff)
a ucinky NAPROSTO totalne luxusni!!! prijemne pocity, mirne otupeni, zlepseni nalady!!
zalozim o tom therd. protoze tohle je fakt strasny luxus!

Old Post 14-06-2007 v 19:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 8

2josef: a v nejhorsim, kdyz to oskubou, tak se pomejou konzumenti piva

2praxer: to je hafo zajimavi. By me to nedapadlo. Zkus vyrobit chmelovej hasis

Old Post 20-07-2007 v 17:49 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8034180 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív