Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » MATKA
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Obecné Příspěvek č. 1

napadla mě otázka - co je lepší: matka ze semínka a nebo jako první řízek z rostlyny která vyrostla ze semena? Někde jsem četl že je lepší řízek! U prvního řízku by neměla nastat žádná degradace a navíc by měl růst rychleji. Vzhledem k tomu že s matkou nemám zas tak velké zkušenosti, tak se raděj optám... díky.


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 16-12-2001 v 14:56 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JFKALFA
Stálý Člen

Karma uživatele JFKALFA - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 128 

Příspěvek č. 2

mno hele matka z rizku, neni moc gut, pac nevis jak stara je matka ,ze kery je to uriznuty (pokud to vis ,gut) , ze seminka vis,jak je ta kytka stara i matka ma svoji zivotnost

Old Post 16-12-2001 v 15:37 PM
JFKALFA je offline   Profil uživatele JFKALFA   Find more posts by JFKALFA   Foto galerie člena JFKALFA   Click here to Send JFKALFA a Private Message   Add JFKALFA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 3

mmno já to sadil sám, teda myslím tu matku ze semene, poté jsem ji z hlíny dal do bableru a přežila to, je teď spokojená a mlaská si - jenže já jsem nedočkavej a chci sklízet. Jo a jedná se o Mazara......


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 16-12-2001 v 15:42 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tim
Stálý Člen

Karma uživatele Tim - 21% PěstitelskáKarma uživatele Tim - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 165 

Příspěvek č. 4

Je dobre, ze jste tady nacali diskuzzi o matce, protoze mam par otazek. Chtel bych rozjizdet skrin a nevim jak se to dela s matkou. Podle me bych mel mit nekolik seminek a nechat je vykvest, potom si jednu vybrat za matku a prepnout ji zpet na vyvin? A to ji mam udrzovat v jine skrini? Nebo muzu pouzit stejnou a nechat matku prodelavat dalsi obdobi zaroven s rizky?

Predem dekuji za radu :-)

It is 4:20!!!
Time for smoke.
HighLife

Old Post 16-12-2001 v 15:47 PM
Tim je offline   Profil uživatele Tim   Find more posts by Tim   Foto galerie člena Tim   Click here to Send Tim a Private Message   Add Tim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 5

Nejlepší na zjištění pohlaví matky (jako že to ve růstovém období je dost nemožné), je si z ní vzít řízek a nechat ho vykvést (třeba i jako malinkou rostlinku) a matku ani raději nepodrobovat přepínáním na květ, nemusela by to zkousnout - navíc s tím řízkem se mi to zdá jednodužší. Jinak matka se udržuje mimo kytí v malé skřínce třeba i s menším osvětlením - malá zářivka -18w.


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 16-12-2001 v 16:30 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

tady Příspěvek č. 6

Tady ysme to probírali:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2046

Old Post 16-12-2001 v 18:56 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 7

Jo jasně netopýre, vím o tom, ale ta debata se rozvinula v bazaru a já si myslím že by se měla přenést právě do indooru..... taky jsem chtěl znát názor ostatních ganjagrowerů či clonemasterů (např. DR SMOKALOT), kteří si toho ani nemuseli všimnout.........


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 17-12-2001 v 05:22 AM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blackberry
Stálý Člen

Karma uživatele blackberry - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 54 

to smokalot - matka Příspěvek č. 8

tozn. tedy, ze vlastne ani nezalezi na tom zda bude ze semena nebo z rizku?? takze jsou veskere debaty na toto tema zbytecne??

Old Post 18-12-2001 v 19:02 PM
blackberry je offline   Profil uživatele blackberry   Find more posts by blackberry   Foto galerie člena blackberry   Click here to Send blackberry a Private Message   Add blackberry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viridis
virtuální člen

Karma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% PěstitelskáKarma uživatele viridis - 92% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 874 

Příspěvek č. 9

to Dr. Smokalot: Zdar - rozsiril bych otazku, mohu-li: dochazi casem k degeneraci materialu v pozdejsich generacich rizku ? /kytka z rizku z rizku z rizku z rizku..../ (neudrzuji zatim zadnou kytku tolik generaci, abych mohl delat zavery). Pokud ano, v kolikate generaci (zhruba) se neda pocitat s qalitnim rezivem ?

elektrika čerpadélko z filmovky vysokotlake cerpadlo hydromat pojezd
modif. bubbler
(S)měj se dobře !

Old Post 19-12-2001 v 06:33 AM
viridis je offline   Profil uživatele viridis   Find more posts by viridis   Foto galerie člena viridis   Click here to Send viridis a Private Message   Add viridis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mephisto
Stálý Člen

Karma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% PěstitelskáKarma uživatele mephisto - 40% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 143 

Upozornění řízek - řízek - řízek ... Příspěvek č. 10

takže určite degeneruje. ještě s několika kámoši pěstíme a kolovala mezi náma california. původně ze semínka, potom se z toho udělali řízky, z těch řízků zase další řízky atd. během 1 1/2 roku byli výnosy téměř poloviční. palice řídší a docházelo tu a tam taky k deformaci listí ... - takže určitě degenerujou.

LEGALIZE IT !!!

Old Post 19-12-2001 v 21:49 PM
mephisto je offline   Profil uživatele mephisto   Find more posts by mephisto   Foto galerie člena mephisto   Click here to Send mephisto a Private Message   Add mephisto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stoned stone
Nový Člen

Karma uživatele stoned stone - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 2 

Dotaz Příspěvek č. 11

Este takova malinka otazecka na konec . Kdyz se delaj rizky z normalni kytky ze semena do jaky optimalni visky by se mela matka nechat vyrust nez se z ni udela prvni rizek???

Old Post 20-12-2001 v 08:09 AM
stoned stone je offline   Profil uživatele stoned stone   Find more posts by stoned stone   Foto galerie člena stoned stone   Click here to Send stoned stone a Private Message   Add stoned stone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 12

Matka ze semena (pokud není feminesed) je riziko, protože z toho můžeš mít i otce, což sice na řízky je, ale co s nima, že?

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 21-12-2001 v 23:50 PM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 13

ahoj lidi......
bavil jsem se s jedním zkušeným indorářem a ten pěstuje takto:
Ačkoliv matka může růst třeba 10let, on z důvodu zachování kvality jí nepěstuje více než 1 rok. Další matku si vybírá z řízků, což je ten který se ujme nejlépe a je ze všech řízků nejlepší - nejlíp roste - z toho pak udělá další matku....... to zní logicky (výběr asi ze 40řízků)!
Podle toho co zatím znám si myslím že matka může degenerovat - což záleží v jaký podmínkách roste a jak se k ním pěstiltel chová.... špatné zacházení = degenerace.
Důkladnou selekcí řízků se však kvalita dá udržet či mírně pozvednout (tím myslím že řízek z matky může být lepší nežli samotná matka - zas tak o moc to ale asi nebude....)

Toť můj názor - pokud se mýlím, prosím opravte mě!


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 22-12-2001 v 11:41 AM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 14

Taky mám podoný názor,, Myslím si že k degeneraci dochází, ale je to podle mě přirozená evoluce.. Kyti se mění k tomu, aby pro ni byly podmínky co nejpřijatelnější...

Oscar
Enjoy joint

Old Post 23-12-2001 v 11:40 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
16-09-2007 - Mala otazka - 0 odpovědí
04-11-2006 - Matkaren - 15 odpovědí
11-06-2005 - Matky - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4098030 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív