Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » materiál na fajku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Pepiča
Nový Člen

Karma uživatele Pepiča - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 6 

Pohodička Příspěvek č. 1

Ja si myslim že hlina.

Pepiča

Old Post 18-10-2001 v 21:41 PM
Pepiča je offline   Profil uživatele Pepiča   Find more posts by Pepiča   Foto galerie člena Pepiča   Click here to Send Pepiča a Private Message   Add Pepiča to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiča
Nový Člen

Karma uživatele Pepiča - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 6 

Pohodička Znova jakej materiál fajfky ? Příspěvek č. 2

Nejdřiv jsem hulil ze železné potom z dřevěné a teď
z hliněné fajky.
Ta hliněná se mě zdá nejlepší.Stejně lepší je vlastně
Joint.A co vy ?

Pepiča

Old Post 18-10-2001 v 21:50 PM
Pepiča je offline   Profil uživatele Pepiča   Find more posts by Pepiča   Foto galerie člena Pepiča   Click here to Send Pepiča a Private Message   Add Pepiča to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travnicek
Nový Člen

Karma uživatele travnicek - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 8 

Ne Příspěvek č. 3

Myslim, ze slukna je stejne nejlepsi, ale musi byt z kvalitniho dreva. Nesmi se vypalovat, aby ti nekazilo chut.

Old Post 18-10-2001 v 22:10 PM
travnicek je offline   Profil uživatele travnicek   Find more posts by travnicek   Foto galerie člena travnicek   Click here to Send travnicek a Private Message   Add travnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konart
Stálý Člen

Karma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% PěstitelskáKarma uživatele konart - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 164 

Příspěvek č. 4

Hulil jsem už z dýmek z různých materiálů, dřevo, hlína, keramika, sklo, kov, ale podle mě je nejlepší kamenná dýmka. Dýmka broušená z černého jemného mramoru v sobě skrývá určité tajemno, je příjemná do ruky, dobře chladí a dobře se čistí.
Jointy hulím vyjímečně, nevychutnám si dost dobře matroš. Papírek udělá svý, ale né, že bych je zavrhoval, v určitých situacích mají své kouzlo.

... KonArt ...
__________________
Světlo - Spektrum slunečního záření, fotosyntéza
Léčebné účinky marihuany - Konopná mast

Old Post 19-10-2001 v 08:41 AM
konart je offline   Profil uživatele konart   Find more posts by konart   Foto galerie člena konart   Click here to Send konart a Private Message   Add konart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička material? Příspěvek č. 5

SKLO. Sklo je inertni a amorfni. Kazi to jeho krehkost, ale nevypaluje se jako drevo, nestipe se (kdyz mate dobry sklo) jako keramika a kdyz mate potrebny chemikalie tak ho dokazete nadherne vycistit a vymejt.

DREVO: tvrdy drevo, ktery vydrzi. Tresen, visen, mozna buk. Ale driv nebo pozdejc se vypali.

KOV: Ocel je dobra, ale nesmi se cistit agresivni chemkou. Reaguje, oxiduje. Je lepsi nez drevo. Hlinik je svinstvo.

HLINA: Na chilum je gut, jen je dost krehka. Odlitavaj z ni obcas supinky, mozna jsem se nesetkal se spravnou hlinou.

KAMEN: Tady opravdu nevim, ale myslim, ze kdyz to nebude slida nebo opuka, tak to pujde. Ale chce to nereaktivni mineraly, ten mramor je asi idealni.

Ja osobne pouzivam bud sklicko (sklenena spicka na cigara z polskyho trhu), nebo handmade drevenou fajfku utocenou na parodii na soustruh se zapustenym kotlem ze sifonovy/slehackovy bombicky

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 19-10-2001 v 10:43 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepiča
Nový Člen

Karma uživatele Pepiča - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 6 

Pohodička Materiál ??? Příspěvek č. 6

Souhlasím s tebou (konart).Kamená fajka je lepší možná
ještě než hliněná,ta hlína je hodně křehká,není tak tvrdá jako ten kámen.

Sklo je taky dobrý,ale snadno se rozbije a je vidět jak se rychle špiní.

S tím dřevem to je taky pravda, že se dřiv nebo později
propálí.

Každej ten materiál má nějakou svou vlastnost a svoje
PRO a PROTI i ten Joint, kterej je zase vo něčem jinym.

Pepiča

Old Post 04-11-2001 v 17:28 PM
Pepiča je offline   Profil uživatele Pepiča   Find more posts by Pepiča   Foto galerie člena Pepiča   Click here to Send Pepiča a Private Message   Add Pepiča to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seeder
Stálý Člen

Karma uživatele Seeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 7

Ja jsem si ted udelal dymku z rohoviny, pekne obrousil, zahladil (dutej kravskej roh) a do tohoto korpusu sem nasadil osoustruzenou visnovou vetev s kotlikem vypada pekne a hlavne taky pekne funguje

______
seeder.

Old Post 04-11-2001 v 20:15 PM
Seeder je offline   Profil uživatele Seeder   Find more posts by Seeder   Foto galerie člena Seeder   Click here to Send Seeder a Private Message   Add Seeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blou
Stálý Člen

Karma uživatele blou - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 33 

to pan-dan> Příspěvek č. 8

Zajimalo by me proc si myslis,ze hlinik je k pouziti na slukovku shit.Mam slukovku nekolik let,na ocelove,chromovane trubicce je hlinikovej kotel a sem s ni na 100%spokojenej.Mam ji hrozne rad a nevymenil bych ji za nic na svete.

blou

Old Post 05-11-2001 v 19:05 PM
blou je offline   Profil uživatele blou   Find more posts by blou   Foto galerie člena blou   Click here to Send blou a Private Message   Add blou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CorWin
Stálý Člen

Karma uživatele CorWin - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 26 

Upozornění Opuka Příspěvek č. 9

Na opuku pozor, jako materiál na fajky je velice moc dobrá.
Kamarád má fajfky z opuky, od jednoho týpka, který šlukny vyrábí jak na běžícím pásu. Ale pozor, to jsou dokonalý umělecký díla!
Viděli jste snad fajku v podobě psa, co má na hlavě kotel, z ocasu taháš a v mordě má táhlodirku? Viděl jsem ještě pár exponátů a jeden lepší než druhej.

Takže pozor opuku nezatracovat a zvesela používat na výrobu fajek.


Old Post 06-11-2001 v 13:23 PM
CorWin je offline   Profil uživatele CorWin   Find more posts by CorWin   Foto galerie člena CorWin   Click here to Send CorWin a Private Message   Add CorWin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Obecné Kořen a stonek.. Příspěvek č. 10

Já teda osobně nejradši kouřím z vodníka z pálené(asi i glazované nebo jak se tomu říká když se to leskne)keramiky,ovšem nejsylovější je rozhodně šlukovka ze zdřevnatělého stonku konopí.Řeknete si možná,že tento materiál je měkký a bude se opalovat!Opak je ovšem pravdou,pokud byla kytka dostatečně velká a tudíž stonek úplně zdřevnatělý.Kamosh takovou měl 2 roky a kouřil z ní pořád a kdyby ji neztratil má ji dodnes(i když po 2 letech opálená už byla,ale snesitelně).

Old Post 06-11-2001 v 13:31 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

materialy Příspěvek č. 11

to blou:
Mam taky hlinikovou fajfku, nekazi se, je v pohode. Ale s tou tepelnou kapacitou je to horsi a hlavne, hlinik se uklada v mozku. Rozpousti se v kyselim prostredi (imho i v puse). Je fakt, ze zatim se nejakyho skladovani aluminia nebojim, ale kdyz kov, tak ocel od 13ky nahoru. Zeby naroky?

Dobra beru zpet to, co jsem rek o hliniku. Je to spis osobni zalezitost

ad opuka: aha, jestli opuka neni kamen, kterej vystavenej vyssi teplote puka, tak jsem se splet... Jeden znamej myho znamyho dela kamenny fajfky z nejaky (mozna) opuky ze Statu, prej to delali leta indiani... takze SORRYYY

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 06-11-2001 v 15:04 PM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ender
Stálý Člen

Karma uživatele Ender - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 51 

Dotaz Příspěvek č. 12

Mhm.....dostal jsem od pritelkyne vodnicku ze skla k vanocum...pekne v pouzdyrku... Da se takova sklenena nechat vyvarit ve vode? Nepraskne?
Dik

Ender Wiggin

Old Post 21-12-2001 v 17:20 PM
Ender je offline   Profil uživatele Ender   Find more posts by Ender   Foto galerie člena Ender   Click here to Send Ender a Private Message   Add Ender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Koblihostrom
Tree Grower

Karma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% PěstitelskáKarma uživatele Koblihostrom - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 308 

Příspěvek č. 13

zdravím Ender jestli jí budeš vyvařovat,tak ti zcela jistě praskne,zkus raději nějakou chemku.alkohol atd.zdravím,podle mě je jedno z čeho je fajfka vyrobená,teda myslím tím z jakýho dřeva.Já když udělám fajfku,dám do kotle kov,aby se to nepálilo,a pak to vydrží navěky.Stačí uříznout kousek z nějaký nereztrubky,a vložit do kotle,pozor musíte ten kotel udělat tak,že tu trubku tam opatrně zaklepete kladívkem.Otvor pro trubku nesmí být moc velký,to vám pak už nepomůže ani lepidlo,já dělám fajfky teď z bambusu,a jsou skvělý,je to něco na způsob indiánskýho kalumetu,a výborně se přes to zhuluje.Ve skle jsem taktéž kapánek pokročil,jo tak trochu se lidi šťouráte v mým koníčku,za tu dobu co mě chytlo dělání lufek jsem jich udělal takových 500 dřevo,5000 sklo,a nějaká ta hlína,ale nemám pec,tak je problém s vypalováním.Nějak se mi to doma hromadilo,tak jsem začal prodávat,a už mi začíná koníček lést krkem,nestihám vyrábět skleněnky,zásobuji pár místních čajoven,a obchůdků

Stromový kytičky,voňavý paličky

Old Post 21-12-2001 v 18:12 PM
Koblihostrom je offline   Profil uživatele Koblihostrom   Find more posts by Koblihostrom   Foto galerie člena Koblihostrom   Click here to Send Koblihostrom a Private Message   Add Koblihostrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulič
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

... Příspěvek č. 14

Já mám železnou.

Old Post 22-12-2001 v 14:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Palec nahoru nepálí Příspěvek č. 15

Já mám faju ze železa, která se dá smontovat do podoby lisohlávky.Je to pohoda, kotel mě vábec nepálí.

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 23-12-2001 v 16:46 PM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ibuprofen
Stálý Člen

Karma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ibuprofen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 79  

Pohodička materiál na fajku Příspěvek č. 16

Zajímalo by mě jakej je nejlepší materiál na fajku. Včera jsem byl koupit šlukovku, ale nevím jestli se nemůže něco z těch materiálů (mosaz, nerez, barvený dřevo ...) uvolňovat. Nejlepší je asi sklo ale... Tak jestli někdo víte že se uvolňuje nějaký svinstvo při žehu, tak dejte vědět. Nechci si přece plíce plnit nějakým svistvem.

--==@@ Welcome to reality @@==--

Boglegum v bubláku
K2 a NEBULA pod 100W
konopná MAST
NEJ Vapík

Old Post 25-11-2003 v 08:43 AM
Ibuprofen je offline   Profil uživatele Ibuprofen   Find more posts by Ibuprofen   Foto galerie člena Ibuprofen   Click here to Send Ibuprofen a Private Message   Add Ibuprofen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3210620 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív