Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Sundacův 400w.mrazáček:)stavba,hotovo.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Palec nahoru Sundacův 400w.mrazáček:)stavba,hotovo. Příspěvek č. 1

Zdravím vás všechny a v tomto příspěvku vám chci představit svůj mrazáček.
Není to tak dávno,co jsem jel pod 2x400w,ale jelikož jsem si chtěl hezky v klidu hrát s kytkama-ohýbat,lámat atd.prostě dělat pokusym,tak jem si postavil o něco menší prostor ve kterém budu mít mnohem větší přehled o kytkách než v té džungli kterou jsem měl předtím(na prostoru 1mx1m bylo 16 kytek)

Mrazáček jsem si přivezl z práce už nefungující a tak ho stačilo jenom vykuchat a dostat ho do podkroví ve kterém přebívám-to byla fuškaodnesla to zeď a plovoucí podlaha

Ještě vám napíšu rozměry a to bude asi tak vše-zbytek na fotkách.(myslím že už tady je dost takovýchto staveb lépe popsaných).
Hloubka 79cm.Výška 95cm.šířka 60cm.

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 22-07-2006 v 10:53 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 2




takže ty fota.....

Old Post 22-07-2006 v 10:55 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 3




Výroba pacháče a věci k tomu potřebné.
Větrák je jakejsi mazaxial od tesly Náchodvložen do pixly od balkánského sýra-padnul tam jak prdel na hrnec

Old Post 22-07-2006 v 11:05 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 4




.........

Old Post 22-07-2006 v 11:10 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 5


A takhle to vypadá hotové

Old Post 22-07-2006 v 11:12 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 6


A takhle to vypadá v provozu-zatím jsem tam frknul řezy které jsem dostával do formy na akci 3x400w.

Old Post 22-07-2006 v 11:15 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 7

cuz mas to pekny jak info?? co mas za substrat? hnojivo? jak dlouho t nechas rust kdy budes prepinat? atd dik bramborak

Old Post 24-07-2006 v 00:21 AM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 8


Hele,jak jsem psal na posledy-ty kytky tam jsou šoupnutý jenom taik na oko,víš?Ty řezance vypadaj teď tekhle........

Old Post 24-07-2006 v 00:50 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Punkaskunk
Stálý Člen

Karma uživatele Punkaskunk - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 9

vypada to pekne, ale nemyslis ze je na to ta wataz moc vysoka?

Old Post 24-07-2006 v 14:01 PM
Punkaskunk je offline   Profil uživatele Punkaskunk   Find more posts by Punkaskunk   Foto galerie člena Punkaskunk   Click here to Send Punkaskunk a Private Message   Add Punkaskunk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 10

Jooo,mě se to také zdá krapet přemrštěné ale nechá se to uchladit,takže bych to už nějak nepředělával-a stejně teď nemám po ruce menší watáže než 4kila....

Old Post 24-07-2006 v 15:45 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Morgan
sex & drugs and ska

Karma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% PěstitelskáKarma uživatele Morgan - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 11

to si pis !

show must go on

Old Post 29-07-2006 v 01:31 AM
Morgan je offline   Profil uživatele Morgan   Find more posts by Morgan   Foto galerie člena Morgan   Click here to Send Morgan a Private Message   Add Morgan to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Morgan! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 12

Indi88-Děkuji,já jsem zatím v očekávání skoušek,ty provedu na ostro až tak na konci září páč jedno 4kilo je v provozu na akci tady....http://grower.cz/forum/showthread.p...6407#post436407
Neboj,i já tam nemám nějaké exktra větráky ale jak nad tím přemýšlím tak nějaké budu potřebovat,každopádně nepůjdu do nějakých drahých věcí.

Sundance...

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 09-08-2006 v 00:20 AM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 13


Tak jak jsem již naznačil,ten mrazáček rozjedu někdy na konci září,tudíž jak jsem řek tak také konám.
První věc,jsem na vážkách co tam šoupnout,mám na výběr za dvou genetik a sice.SKUNK N.ONE.
SHIVA SHANTI 2.
Řekněte si samy,kterému modelu to mám nandat(přikláněl bych se k té Shivě,Number One už mi kvete u sousedů-ve vedlejší místnosti,takže zbytečné je mít stejné modely,ne?).
Původ je,jak jasně vydíte na výsost jasnej.

Takže čekám do neděle na vaše názory!!!

Sundance

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 11-08-2006 v 16:01 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 14

Jsem jednoznačně pro Shivu... Ale chtěl bych jí mít na zahradě! Ne vážně, proč mít dva modýlky? A ještě k tomu Shiva je modýlek na výsost zajmavej. Pokud bude rozhodovat počet hlasů tak su pro schivu!!!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 11-08-2006 v 17:58 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Příspěvek č. 15

Shivu bych nebral ani náhodou mám s ní velmi špatné zkušenosti!!

Old Post 11-08-2006 v 18:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 16

Shiva(Nirvana)

Indika/Sativa Mix s prevahou sativy(v pripade kytky na fotce dost silna prevaha sativy).

Na tomhle modelu ocenite predevsim vuni a chut, ktere jsou famozni, ovocne, grandiozni, proste super.

Ohledne zpusobu pestovani, hnojeni atd. plati totez co pro Satori(viz vyse) s ti rozdilem, ze Shiva je v 35 dnu kvetu(sklizen nekdy mezi 60 a 70 dnem kvetu).

High je celkem v pohode a je komplexni, jak head, tak body. Nesmi se to ale prehnat. Jinak utlum a nic moc stavy. Proste takovy vecerni huleni, kdy uz nemusite nic delat, ale druhej den muzete/musite do prace.

Jediny na co bych chtel upozornit a co se mi libi na tyhle odrude, ze "oroseny" jsou i listy daleko od palic, coz je patrny i na fotce. Do jidla, mlika, masla... jak delany.

Negativum je, ze prehnane roste po prepnuti na kvet, cili je trochu narocnejsi na skoleni a zkusenosti pri pesteni.



Tento text sem podle okopíroval z:

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

Prostě Shiva je jasná volba...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 13-08-2006 v 17:26 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2753890 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív