Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » THC, jiné halucinogeny * psychické problémy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
marek123
Nový Člen

Karma uživatele marek123 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 65

2 OptieX: Zkusim se vrátit k tomu, co píšeš nahoře. Myslim si, že se v drogách trochu vyznam, je mi skoro 30 a drogy (hulení, tabák) užívam vcelku často (přesto mam slušnou práci se solidnim platem, fungující vztrah, atd. a sám sebe hodnotim jako vcelku úspěšnýho člověka). Takže to, co píšeš znam: Je na to nejlepší lék - přestat na pár měsíců hulit, začít dělat něco, co tě baví (klidně začni pěstovat novou úrodu ), začít s pravidelnym denim režimem (večer spát, ráno vstávat) a dodat tělu to, co potřebuje (vitamíny, maso, atd), jo a v neposlední pravidelný řadě pohyb - může to bejt cokoliv (procházky, kolo, fotbálek).

A drogy - kór halucinogeny, mezi který tráva patří jsou PODLE MÉHO NÁZORU všechny škodlivé. O fyzice se bavit nebudeme, tam je to jasný (zadehtovaný plíce, kardo problémy, atd.), ale ani psychice nepomáhají, resp. spíš naopak, řekne ti to většina lidí, co má tu odvahu si to přiznat. Přesto mám travku rád a dávam si jí, je to příjemný a - jak už tady někdo psal - člověk se dostává na jinou hladinu myšlení bez práce. Bez práce - myslim, že existujou i jiný metody, jak se dostat do těchle stavů, ale je to pracný, takže to nikoho moc vlastně nezajmá (holotropní dýchání, meditace, ale stačí si jít zaběhat a nechat vyplavit endorfíny).

Bavit se o hulení obecně je hodně těžký, protože je to hodně individuální záležitost, ale pokud máš depky, tak bych se na to minimálně na pár měsíců vysral, pročistil si hlavu a pak uvidíš. Třeba si už pak nikdy nedáš, třeba po pár měsících zjistíš, že si můžeš dát uplně v klidu a jsi v poho. Na mně osobně hulení působí tak, že pokud hulim v nějakym období víc, tak mam taky depky (asi z tohodle "krutýho" světa:-)), jsem míň společenskej a míň empatickej. Pro mou kariéru, profesní a společenskej život, zdraví obecně ale i třeba schopnost balit ženský by bylo lepší, kdybych nehulil.

Stejně to ale dělam a trochu si tim koleduju. Vim ale že zvyšuju malinko riziko všechn těch výše uvedených negativ, a na oplátku od toho získávam něco, kvůli čemu hulim. Co, to už má asi každej vyzkoušený, takže netřeba rozepisovat. :-D

Old Post 27-04-2006 v 16:06 PM
marek123 je offline   Profil uživatele marek123   Find more posts by marek123   Foto galerie člena marek123   Click here to Send marek123 a Private Message   Add marek123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

Figaro, já jsem nekomentovala to, že Jelimánkovo thread vznikl (to bych ho z Kuřárny nepřesouvala do Léčitelství); komentovala jsem pouze větu "Grower mi neposkytl objektivní informace o všech rizicích!"

pak smažu

Old Post 27-04-2006 v 17:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 67

presne toto sa stalo aj mne ked som zacinal ale potom som objavil druhu stranku marihuany ne tu "zhulit sa jak prasa"ale inu ktora mi nieco dava a som zasa "clovek" takze by som ti poradil v trave hladat nieco ine

Old Post 29-08-2006 v 11:22 AM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 68

Takže:
Oficiálně žádnou psych. nemoc nemám, psychiatři jsou na tyhle informace skoupí. Jenže psychicky v pořádku asi úplně nejsem. No člověk se psychicky "přestane" vyvíjet až 21 letech. Tak uvidíme až to přeskočim :-)Třeba je to právě timhle dospívacim obdobim.

Aby bylo jasno tak Marihuanu skoro neužívám, jenom velmi mírně. Ale už si kupuju vybavení a začnu.

Problém je že sem zjistil, že z tátový strany byla v rodině schizofrenie. Má babička ji měla a táta ji prý taky nějakej krátkej čas/v dětství/ měl. A podle studií je desetiprocentní šance, že schizofrenii dostaneš, když ji má jeden z tvejch rodičů.......a marihuana ji může spustit.


No ale já potřebuju nějakou drogu úniku..

Naposledy upravil OptieX 30-08-2006 v 19:49 PM

Old Post 30-08-2006 v 19:42 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 69

Jen bych se tě zeptal jestli jsi ty stavy měl už pře tím než jsi začal hulit? A deprese z hulení to mívam taky nekdy je lepší vysadit třeba když jsem vůbec nevěděl a hulíval měsíc v kuse nebo dva tak to byl docela dobrý hardcore. Tato rostlina je posvátná a kouzelná hulim asi tak 5 let a už poznám že to mění okolí a lidi okolo tebe. Rozhodně jsem si všiml jednoho postřehu že nemůžu zhulovat lidi kteří jsou tak trošku mimo není to pro ně dobré a já z toho taky nemám dobrý pocit. Nikdy nikoho jsem nenutil a vždy si každý vzal sám, a nejvíc mě těši to že jsem si nikdy nemusel kupovat(až na nějaké vyjímky dobroty). Být tebou a být va takových stavech tak bych rozhodně nezkoušel experimentovat z nečím jinším než je ganja, protože ze své valstní zkušenosti vím že to může být perfekt anebo uplné psycho kdy se můžeš zbláznit pokud neunes tíhu a stíhu toho stavu který nikdy nepochopíš. ROZHODNĚ SI DEJ PAUZU ASPOŇ NA MĚSÍC A UVIDÍŠ ŽE SE TO ZLEPŠÍ!!!

DRUHÁ STRANA

Zdravim všechny zapálené huliče i Ty kteří se chtějí dozvědět více o přírodních látkách.

Bohuzel asi některé z Vás sklamu ,ale tento článek nebude ani tak o tom jak je skvěle uživat si stavu který následuje po požití této kouzelné rostlinky...:-)

Chtel bych jen rozebrat to co následuje po delší době užívání hulim už tak asi 6 let ooo to už je šest let rauše.

Skvělé z počátku se to jeví jako nejlepší věc co tu existuje, ano je to nejlepší věc s tím 100% souhlasím, ale její dlouhodobé užíváni vymazáva krátkodobou pamět částečně i dlohodobou, den splývá s nocí,zkuř s realitou a vzpomínky na páteční a sobotní noci probděné s jointem v ruce a několika promile v krvi krásný to pocit.... druhý den je nutno se zhoolit a tak se jde zhoolit

a další den taky a pak taky A ty západy slunce všechny ty krásy přirody které jsou vidět jinak než běžně. určitě víte o čem mluvim alespoň někteří(prokouřenější)-

a tak to prostě pokračuje až už se to stává každodení rutinou a člověk náhle zjistí že není den v Měsíci který by se nezkouřil.....

Ale krásný měsíc... Nevědomí a vnímání jen svého niterního prožitku a spoustu zážitků. Takové to pokračování začne vrtat hlavou začne ji napadat znamí všem Brouk PYtlík

občas se vyskytnou depresivní stavy pocity beznaděje že jsem tu sám že na mě každý sere jsem sám proti všem atd... to jsou jenom ty zkurvený pocity do té doby než si pak zahulím(e) no a pak je vše v poho

známe pravidlo zní Všeho moc škodí a myslím si že to platí vice méně i tu.

jenže jsem si všiml že některým lidem tato kouzelná rostlinka přidá do osobnosti a některým vezme kus osobnosti.. nedoporučoval bych zhulovat slabší jedince kteří už mají dost problému a nezvládají kolektiv lidí třeba jim to pomůže a nebo taky ne, spíš ne, ale znám i typy kterým to hodně pomohlo.

znám mooc dobře ty nápady vyhlídnout jedince a zkouřit ho jako motyku pak pozná spoustu bezvadných lidí a pochopí spoustu věcí, ale nikdy nikoho nenuťte ja to dělam tak že nabýdnu a pokud nechce, tak řeknu je to tvá volba do ničeho tě nenutím zkus nebo nech být....Většinou to zabralo:-)

Protože pokud někoho nutíte už má vůči vám i tomu co nabýzíte odpor a nevěří ikdyž ví.

Ja osobně se snažím tuto rostlinku pokuřovat s mírou a vím jedno že míra není KAŽDÝ DEN (taky byla) .Tak ji vetšinou zkouřím v příležitostech které jsou pro to vhodné a dají mi inspiraci nebo obohacujicí rozhovor. Jsem vděčen za to jak vidím díky teto rostlině, ale už konečně chápu že ji nemám brát jako každodení stravu, prošel jsem tím mnohokrát a snad si mužu dovolit něco takového napsat.

Někoho může napadnou šak jsme mladí tak proč se omezovat???!!!!! Jen jen jedna odpověď a ta zní neomezujeme se v ničem a nikdy se nikdo omezovat nemusí je to jen pocit který dojde každému že je něčeho moc a když s tím jde něco udělat pro lepší pocit sebe tak proč to neudělat?

Vím jedno kouřit tuto roslinku nepřestanu v pruběhu roku ani druhém snad ani třetím prostě to přijde samo.

Mám ji rád a to co mi dává. A je jisté že se nedá srovnávat s alkoholem protože chlast je drsnější.


P.S tohle není výpověď o tom jak by se mělo přestat hulit atd není to jen tato v uvozovkách droga kterou jsem vyzkoušel ale je to Věc které jsem zatím propadnul něco jak když si jdete dát jednou za čas pivko (na to chodím furt):-) klidně Hulte zhulujte bavte se jak je dle libosti

tento článek je jen pohled z jiného úhlu a tak doufám že ho tak budete brát.

Všem dík za přečtení tohoto blabolu......

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 31-08-2006 v 08:47 AM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 70

OptieX:psychicky sa clovek vyvyja(moze vyvyjat)cely zivot.s mozgom je to tak ako so svalmi,ked ho necvicis tak chradne



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 01-09-2006 v 11:23 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Galen Aldaron
Stálý Člen

Karma uživatele Galen Aldaron - 63% PěstitelskáKarma uživatele Galen Aldaron - 63% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 71

citace:
Původní příspěvek od OptieX
...
No ale já potřebuju nějakou drogu úniku..


No, hele, nemyslim si, ze je dlouhodobe optimalni pohlizet na travu (a na ostatni, silnejsi psychedelika uz vubec ne), jako na unik z reality. Meditace ci jine "dusevni techniky" taky neslouzi jako utek.

Ostatne, drogy, jako utek nastroj k uteku od spolecnosti jsou jen nasledkem represi v prvni polovine 20. stoleti.. Ci i drivejsich...

Mám zato, a nejsem sam, ze hlavni potencionelni prinos techto latek je presne opacny. Tedy pres pocatecni okouzleni temito stavy k uvedomneni si a prevedeni techto "v zasade prirozenych kouzel" do zivota.

Inability to accept the mystic experience is more than an intellectual handicap. Lack of awareness of the basic unity of organism and environment is a serious and dangerous hallucination. (Alan Watts)

Old Post 03-09-2006 v 21:13 PM
Galen Aldaron je offline   Profil uživatele Galen Aldaron   Find more posts by Galen Aldaron   Foto galerie člena Galen Aldaron   Click here to Send Galen Aldaron a Private Message   Add Galen Aldaron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bonkwodny
Stálý Člen

Karma uživatele bonkwodny - 36% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 72

tak moment vedecky bolo dokazane ze marihuana nevplyva na dlhodobu pamat iba na kratkodobu

Old Post 04-09-2006 v 15:28 PM
bonkwodny je offline   Profil uživatele bonkwodny   Find more posts by bonkwodny   Foto galerie člena bonkwodny   Click here to Send bonkwodny a Private Message   Add bonkwodny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laras
Stálý Člen

Karma uživatele Laras - 62% PěstitelskáKarma uživatele Laras - 62% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 73

Jo jasne je to unik, ale pokud budeš na sobě něco pozorovat po delším užívání nějaké měkčí drogy tak proč to nepopsat ja třeba öbčas pišu na www.biotox.cz pod nickem Abnormatik a toto jen popis toho čeho jsem si všiml těch negací a rozhodně jich je míň než těch plusů co mi dává tráva. Mě osobně dává inspiraci pro moji tvorbu a hlavní důvod proč o tom se tu bavím je ten že mě baví pěstovat a nechci platit svinským dealerům za věc kterou si můžu vypěstovat. Ale plně chápu situaci ostatních lidí kteří nemají takové možnosti jako mi co můžeme pěstovat. Tak skuste popsat to svoje a uvidíse-. jestli jste troch sebekritičtí rozhodně to nemělo být chápáno jako urážka nebo boj proti něčemu co je svobodné ale prostě všeho moc škodí a buď si toho někdo všimne dřív a nebo později. A hulit jsem fakt nepřestal kde bych bral tu podřebnou inspiraci pro svou tvorbu. tak zatim čus

Smích je života koření a smíchu koření je hulení.

Protože
čas ,který uběhl nikdy nedohoníme proto nemá smysl spěchat!

Old Post 04-09-2006 v 16:54 PM
Laras je offline   Profil uživatele Laras   Find more posts by Laras   Foto galerie člena Laras   Click here to Send Laras a Private Message   Add Laras to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Laras! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 74

citace:
Původní příspěvek od Galen Aldaron


No, hele, nemyslim si, ze je dlouhodobe optimalni pohlizet na travu (a na ostatni, silnejsi psychedelika uz vubec ne), jako na unik z reality. Meditace ci jine "dusevni techniky" taky neslouzi jako utek.

Ostatne, drogy, jako utek nastroj k uteku od spolecnosti jsou jen nasledkem represi v prvni polovine 20. stoleti.. Ci i drivejsich...

Mám zato, a nejsem sam, ze hlavni potencionelni prinos techto latek je presne opacny. Tedy pres pocatecni okouzleni temito stavy k uvedomneni si a prevedeni techto "v zasade prirozenych kouzel" do zivota.


Vím, lidi s depresema obvykle končej s heroinem v žíle. To s tim únikem jsem řekl nadneseně, ale zčásti to tak je.
Marihuana mi nezpůsobila takové stavy, měl jsem jí jen párkrát(skoro se stydim tohle říct :-)) ) A hlavně se to stalo dřív, než jsem ji měl.

Old Post 14-09-2006 v 15:29 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.BIG.imejl
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.BIG.imejl - 12% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 75

Přesedlejte na šalvěj, ta čistí hlavu. a travičku jen občas s přáteli ;-)

pčidávej více a více šalvěj huleb a ubírej cannabis huleb.
ted hulím obojí

Sháním modré neony na škodu 120, značka: "Spěchá".

Old Post 01-11-2006 v 18:32 PM
Mr.BIG.imejl je offline   Profil uživatele Mr.BIG.imejl   Find more posts by Mr.BIG.imejl   Foto galerie člena Mr.BIG.imejl   Click here to Send Mr.BIG.imejl a Private Message   Add Mr.BIG.imejl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od OptieX


Vím, lidi s depresema obvykle končej s heroinem v žíle. To s tim únikem jsem řekl nadneseně, ale zčásti to tak je.
Marihuana mi nezpůsobila takové stavy, měl jsem jí jen párkrát(skoro se stydim tohle říct :-)) ) A hlavně se to stalo dřív, než jsem ji měl.

Nemyslím,že sa musíš hanbiť(stydět ) za to,že si hulil len pár krát.Nemyslím,že grower je len na "súťaž o najväčšieho huliča"

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 01-11-2006 v 19:44 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Muškát
Stálý Člen

Karma uživatele pan Muškát - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 30 

Hm Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od OptieX
Takže:
Oficiálně žádnou psych. nemoc nemám, psychiatři jsou na tyhle informace skoupí. Jenže psychicky v pořádku asi úplně nejsem. No člověk se psychicky "přestane" vyvíjet až 21 letech. Tak uvidíme až to přeskočim :-)Třeba je to právě timhle dospívacim obdobim.

Aby bylo jasno tak Marihuanu skoro neužívám, jenom velmi mírně. Ale už si kupuju vybavení a začnu.

Problém je že sem zjistil, že z tátový strany byla v rodině schizofrenie. Má babička ji měla a táta ji prý taky nějakej krátkej čas/v dětství/ měl. A podle studií je desetiprocentní šance, že schizofrenii dostaneš, když ji má jeden z tvejch rodičů.......a marihuana ji může spustit.


No ale já potřebuju nějakou drogu úniku..
Jestli ti něco může pomoct, tak bych nepochyboval o tom, že by to mohli být drogy. Je tu ale problém - nikdo neví jaký drogy. Drogy nám mohou pomoci, ale je třeba si uvědomit, že hlavní roli v tom hrajeme mi sami. Tedy tím myslím, že užívání drogy nemá hlavní vliv na výsledek (pouze mu napomáhá).
Zkus se nad tim trochu zamyslet, třeba na něco přijdeš a pomůže ti to...
Nechci říkat nic konkrétního, já o tobě nic nevím, ty se znáš nejlépe a ty sám si můžeš pomoci nejvíc. Zkus to!

Až budu veliký, bude ze mě dědek kořenář!

Old Post 10-11-2006 v 19:30 PM
pan Muškát je offline   Profil uživatele pan Muškát   Find more posts by pan Muškát   Foto galerie člena pan Muškát   Click here to Send pan Muškát a Private Message   Add pan Muškát to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pan Muškát! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magickland
Nový Člen

Karma uživatele magickland - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 78

Halucinogeny jsou v kombinaci s depkou celkem průser, pokud ovšem člověk není zrovna expert na neuroprogramování v rozšířených stavech vědomí. Na depku bych drogy vůbec nedoporučoval, snad jen tinkturu z kanny (sceletium), která se udělá z 5 g luhovaných 4-6 týdnů v alkoholu.
Obchod s kannou

Old Post 29-11-2006 v 19:33 PM
magickland je offline   Profil uživatele magickland   Find more posts by magickland   Foto galerie člena magickland   Click here to Send magickland a Private Message   Add magickland to your buddy list     Navštiv homepage uživatele magickland! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganja Tuner
Stálý Člen

Karma uživatele Ganja Tuner - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 79

nikdy jste copak neslyseli o ceskoslovenskym vyzkumu kdy lecili pacienty se schizofrenii pomoci LSD,fungovalo to,stahl sem z netu pulhodinovou mp3 o tom projektu,rozhovor s chlapikem co provadel cast toho vyzkumu.ale uz nemuzu najit odkaz

Old Post 08-12-2006 v 09:46 AM
Ganja Tuner je offline   Profil uživatele Ganja Tuner   Find more posts by Ganja Tuner   Foto galerie člena Ganja Tuner   Click here to Send Ganja Tuner a Private Message   Add Ganja Tuner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zvire
Stálý Člen

Karma uživatele zvire - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 80

Hi!
taky sem mel takovy naky haluzz ale uvedomil jsem si ze to je jen haluzz i neco jako neci hlasi ale pak mi doslo ze si vlastne kecam pro sebe kdyz jsem poslouchal co ze mi to neco povida?
tak po shodnoceni situace (tak mesic prubezneho vyhodnocovani a usuzovani podle toho co sem slysel a t.d.) jsem si uvedomil ze si vlastne jenom kecam sam pro sebe sice to slysim ale vym ze to vyslo z moji hlavi takze spis hlasi z podvedomi. Po tom co jsem si tohle uvedomil tak rozeznam co je haluz. Nekdy treba vdalce misto znacky vidim nekoho stat ale uz vim ze to muze bejt jen haluzz kouknu se o par kroku dal a ejhle znacka.
Taky jsem mel bobky protoze kdyz jsem prijel z akce po lejstru-lsd
tak to bylo takovy vetsi peklicko. ale hulim dost a jsem happy!

Pokud me ovsem za dva roky nehrabne a budu si cvrnkat kulickama v blazinci

Old Post 03-01-2007 v 21:52 PM
zvire je offline   Profil uživatele zvire   Find more posts by zvire   Foto galerie člena zvire   Click here to Send zvire a Private Message   Add zvire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0244340 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív