Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » THC, jiné halucinogeny * psychické problémy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15
Autor
Téma 
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 225

.

Komár neni mucha pyčo

Naposledy upravil Pflusik 20-01-2013 v 20:36 PM

Old Post 15-09-2011 v 19:56 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 226

Pflusik...komplexnejsi ale stale trochu zjednoduseny pohlad si myslim.Vplyv tychto latok je natolko sirokospektralny ze do jeho zhodnotenia sa da zhrnut takmer vsetko.Ako si spomenul najdolezitejsi je postoj tej ktorej osoby a vacsina nasledkov sa odvija od toho.Travka ma tu dobru vlastnost ze dokaze obrusovat hrany psychickych pochodov a je uz na tej ktorej osobe ako sa k tomu postavi.

Old Post 15-09-2011 v 20:44 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 227

citace:
Původní příspěvek od Pflusik


To je dost zjednodušeně řečeno kámo... pár panickejch záchvatů sem zažil. Depresi znám taky moc dobře a řeknu ti, že jsem si jistej, že jsou to vyléčitelný nemoci. Jenom né vyléčitelný konvenčním způsobem. A to, že každej, kdo někdy zažil badtrip musí nutně spadnoud do chronicky patogenního stavu je taky blbina jak brno. To by potom 90% lidí na tomhle fóru trpělo psychickým onemocněním. Není to nikde jinde než v naší hlavě. Dlouhodobě negativní uvažování + psychedelika, dobrá kombinace na rozjetí všech možnejch sraček. To je pravda. Ale proto taky každýho, kdo hulí poprvý v mí přítomnosti, vyslýchám a chci prvně vědět jak na tom je psychicky. V naprostý většině případů není na vině úbytek serotoninu vyvolanej chemickejma změnama v organismu. Tyhlety endogenní vlivy jsou v celkový statistice zanedbatelný. Takřka vždy je chemická nerovnováha vyvolaná tím, jak přemýšlíme. Jednoduše řečeno, neustále se stresuj, nerelaxuj, žij jenom strachem z práce, školy atd. a tvůj mozek si na ten typ uvažování zvykne. Vytvoří se cyklická struktura pesimistickejch myšlenek a si v prdeli. Tráva, stejně tak jako ostatní psychedelika a halucinogeny, může tenhle proces akcelerovat. Je důležitý sám sebe dobře znát a teprve potom experimentovat. Asi tak nějak.


heh, ktore 14 rocne decko zacinajuce s travou pozna sameho seba a je v pernamentnom strese?

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 17-09-2011 v 00:25 AM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 228

citace:
Původní příspěvek od kammo
Pflusik...komplexnejsi ale stale trochu zjednoduseny pohlad si myslim.Vplyv tychto latok je natolko sirokospektralny ze do jeho zhodnotenia sa da zhrnut takmer vsetko.Ako si spomenul najdolezitejsi je postoj tej ktorej osoby a vacsina nasledkov sa odvija od toho.Travka ma tu dobru vlastnost ze dokaze obrusovat hrany psychickych pochodov a je uz na tej ktorej osobe ako sa k tomu postavi.


Jistě, ale abych to tu rozepsal komplexně a uceleně, musel bych si s tím dát práci na pár hodin a popsat kvantum stránek. To se mi nechce

Komár neni mucha pyčo

Old Post 17-09-2011 v 02:13 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cumshot4444
Nový Člen

Karma uživatele cumshot4444 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 229

Ale nás by to veľmi potešilo a možno by to niektorým aj pomohlo

Old Post 21-09-2011 v 20:30 PM
cumshot4444 je offline   Profil uživatele cumshot4444   Find more posts by cumshot4444   Foto galerie člena cumshot4444   Click here to Send cumshot4444 a Private Message   Add cumshot4444 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 230

Uvidíme...

Komár neni mucha pyčo

Old Post 22-09-2011 v 00:22 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cumshot4444
Nový Člen

Karma uživatele cumshot4444 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 231

Ešte mám otázku...
Možno je to úplná blbosť, ale predsa ma to zaujíma.
Známy mi hovoril, že niekoľkokrát skúšal marihuanu, ale že nikdy mu to nezaberalo.
Ale nedávno sme sa spolu opili a on mi povedal ( možno zo žartu ? neriešil som to ďalej ), že on sa cítiť byť vkuse ako zhulený...

Existuje niečo také ? Že človeku prepne a je nastálo mimo ?

Ak áno, čo to môže spustiť ?

Old Post 28-09-2011 v 19:48 PM
cumshot4444 je offline   Profil uživatele cumshot4444   Find more posts by cumshot4444   Foto galerie člena cumshot4444   Click here to Send cumshot4444 a Private Message   Add cumshot4444 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 232

...tak kamarád spíš nezávazně konverzačně žertoval, ale jinak samozřejmě se lidi můžou zbláznit a ano, může to spustit i marihuana.

Old Post 30-09-2011 v 16:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Grow - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 233

Ahoj, řeknu vám můj názor (příběh) o drogách.
Začal jsem asi jako každý s trávou, někdy v 7 třídě na základní škole. V té době jsem taky zkoušel šalvěj. Hulení trávy bylo ze začátku opravdovým dobrodružstvím. Prožíval jsem nové stavy, ale po delším a častějším užíváním (z hlediska několika let) to s mojí psychykou určitě pohlo. Občas jsem se uzavíral sám do sebe, nedokázal jsem řešit jednoduché problémy, zato jsem ale získal nadhled nad životnímy situacemi, některé věci jsem přestal brát velmi osobně. Ale za tu dobu co hulím se stalo mnoho událostí které mě připomněly že drogy nejsou to pravé a měli by se užívat s mírou. Po tom co jsem hulil několik měsíců každý den, jsem se cítil úplně vymazaný, neschopný komunikace s lidmi. Myslím že jsem si to v čas uvědomil a s trávu omezil, na to že si dám párkrát za rok. A to mi opravdu stačí, protože vždy aspon jednou za rok zažiju stav, který mi připomene že nemám kouřit travku.
K šalvěji - zkoušel jsem jak obyčejnou tak 5x a 20x extrakt. Na 20x extrakt nemám opravdu dobré vzpomínky. Jak se říká: Jednou a dost. Opravdu mi to stačilo. Zkoušel jsem taky houbičky, avšak po dlouhé pauze od hulení. To už sem byl starší a rozhodl jsem se pro houby sám, ne z přemluvení přátel. Zatím jsem na houbách nezažil nic špatného, vždy mě pomohly vidět skutečnosti ve větším rozsahu. Ale zase de o to kolik si hub dáte že jo...

Abych to shrnul. Člověk by měl okusit přírodní drogy, od toho nám je příroda nabízí, ale měl by zachovat chladnou hlavu a prozkoumat co u něj tyto stavy změny vědomí vyvolávají. Ne totiž každý člověk je připraven. Hlavně se vyhnout dlouhodbému užívání.

S postupem času stejně každý dojde k tomu, že užívat si života může i bez drog, stačí najít cestu a lásku v životě. Ale drogy nás od této cesty svádějí někam jinam a občas je cesta návratu velmi obtížná, neli ztracená.

LIVE in PEACE
WORK in PEACE
<a href="http://hightimes.com/gallery/ht_admin/5462/5210">mazec</a>

Old Post 02-01-2013 v 13:42 PM
Dr.Grow je offline   Profil uživatele Dr.Grow   Find more posts by Dr.Grow   Foto galerie člena Dr.Grow   Click here to Send Dr.Grow a Private Message   Add Dr.Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 234

Tak i já přispěju do mlýna...
Asi před 2 a pul rokem sem začal hulit, od začátku to bylo super cool a já nevim co všechno ještě.Potom sem začal pěstovat a s každou sklizní nadcházely týdny v rauši s kámošema, bylo to fakt super - metodou zhul kolik můžeš, nevídaný stavy pohody, klidu, ale i neovladatelný myšlenkový toky. V tuhle chvíli mi to dávalo, pak se to ale někde zvrtlo a už si to ani nepamatuju kdy to bylo, zkončili prázdniny a najednou bezmoc, bez každodenního zhulení od rána do večera najednou šlus konec. Každý další zhulení od tý doby už bylo jiný a přitom stejný, už to nebyl a není ten stávek kterej sem mýval od začátku, zdá se mi to jenom jako konzumní. Od tý doby kdy mi to přestalo dávat ( jak kdy třeba 1/8 užití bylo podobný těm prvním stávkům ) ne jako že bych se nesmál atp. ale víc sem přemejšlel nad blbejma věcma, blbá nálada, a bez zhulení to je ještě horší, bezemoční jednání , nedokážu se třeba za zhulena tvářit - prostě bez emocí.Pocity toho že ve skupině lidí tě každý sleduje, a to nejhorší jako kdybych četl přímo myšlenky na koho se podívám, nejen o mě ale tak vůbec jako bych prostě věděl.A od tý doby co ty stávky nejsou tak radostný, tak ale zase přicházim na hodně ,,životních " moudrostí, věci na který se fakt musí přijít.Jinak když se hulilo nejvíc tak to bylo třeba 10-20 bongů 10 buků naký blunty atp... denně. Teď asi už 1 rok sem vydržel nehulit max 5 dní asi jinak každej druhej den třeba v průměru 1-4 buky deně, nepočítám akce...
A poznatek když k hůlu vhodně připojím chlast - jakoby to všechno zmizelo, po chlastu získám kurážnost a je mi to v pí*i

No a před pár dnama sem si dal nakej fakt hrozně přehnanej model, za 2,5 roku sem nikdy nic takovýho neviděl paldy jako z katalogu šutry zapryskyřicovaný, po 1. prdu ze špíčka asi 0,3g pro dva sem už cejtil nájezd a když sme to dohulili o.O konec, bylo to na cestě domů a v tu chvíli už nejen že sem věděl kdo si co myslí ale sluchový halušky nastoupily :/, řeknu vám dokonalej očistec to byl.

Tohle se mi stalo tak možná po 2. prostě když už je to skéro fakt tak přehuštěný že to vorá mozek - v jednu chvíli sem dokonce chytnul stiha že to snad musí máčet v perníku ( nedivil bych se )

No a právě stojím před rozhodnutím - HULIT či NEHULIT
Po takových stávcích bych samo neměl hulit ale co ty kdy je mi zase dobře, a navíc poslech hudby je nepřekonatelnej kdy doslova svým tělem vnímáte každej tón a je vám dobře ... to sou zase nezapomenutelný chvíle, a možnost přijít na něco novýho, najít svojí cestu.
Mám nakoupený vybavení na grow, a baví mě to je to můj koníček, a něco jako skill prostě, rád to zdokonaluju.
Takže moje volba je dát si voraz pár tejdnů ( od zejtra třeba )
A pěstovat 100% indiky - a vybírat je podle http://www.leafly.com/explore účinků - dost dobrá věc.
Jelikož a protože indiky se používají na léčby psychyckých onemocnění a pokud si de vybrat účinky tak proč ne žejo

PS: Zkoušel sem parkrát houbičky, a nemohl sem si stěžovat, nálada ke konci účinku kolísala, ale to spíš protože už to hezký končilo

Jo a bacha - jakožto alergik používám dennodenně léky proti alergii, a už asi před rokem sem vysledoval když si je dám mám po zhulení schýzy, ne vždy --- ale, nedávno sem četl článek ! že pokud pociťujete příznaky jakékoli schýzy meli byste se jim vyvarovat !!! FUCK měl sem věřit svejm pocitům.

Naposledy upravil 06-01-2013 v 11:50 AM

Old Post 06-01-2013 v 11:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Nápad 10 let Příspěvek č. 235

ZDRAVÍ PRAHA 9, PO LETECH JSEM ZPĚT
Od doby, co jsem založil tohle téma uplynulo 10 let a když mi je teď 27, tak mi bylo kolem 18ti, když jsem to postnul.

Pokusím se napsat, co se změnilo vzhledem k nemoci a vlivu marihuany na tu nemoc.

Moje diagnóza se ustálila na vyhýbavou poruchu osobnosti : krásná psychiaatrická dignóza: celej den jste v křeči/úzkostech z věcí co i třeba víte že toho nejsou hodny, ale to nic nemění.
Hlavním příznakem téhle choroby je přecitlivělost na kritiku Kritika Vás moc bolí, pamatujete si ji roky a jste v úzkostech už jenom z toho, že teoreticky může přijít. Od kolegů v práci, od známých a jo, i od lidí na ulici. No fakt, nikdy nevíte, kdy Vás někdo seřve že jste zahodili vajgla na chodník. A tak toho vajgla típáte do koše. Z toho si vyvoďte jak to s lidma jako já vypadá v práci. Jste nervózní abyyste neudělal chybu(kritika) a právě, jak jste nervózní, děláte chyby. Šílený.

Osobní život? Nemáte kamarády, nemáte partnera/ku.

A co marihuana? Takovej život ulehčuje. Mně jo. Když ji máte. Což ji nemáte, když nemáte kamarády a už ani možnost ji pěstovat.

Pod vlivem jste zbaven úzkostí(opět, můj případ) a jsem přesvědčenej, že když high dozní, tak pořád x dní mírně působí, když se Vám ukládá v tucích?! a pomalu uvolňuje.

A co udělá člověk jako já, když má takový stavy, nemá jak získat trávu a co nabízí psychiatrie tolik nepomáhá? Začne chlastat. Dost dlouho jsem chlastal, protože jsem neviděl cestu, jak si jinak pomoct. Ne, alkohol není na tohle lék . Nebudu popisovat typickej průběh alkoholickýho života, ale dopadlo to tak, že jsem přestal a už pár měsíců nepiju. Nevím, jak dlouho to teda vydržím.

Takže ze svých zkušeností říkám: Na úzkostný poruchy travku ano, opatrně, alkohol ne.

Old Post 17-03-2016 v 14:59 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 236

Zdar OptieX , pamatuju si na tvoje starší posty Tak vítej zpět, snad se tady na tebe moc kritiky nesnese...

Zeptám se, v čem je problém s pěstováním, když (jak píšeš) žiješ sám?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 17-03-2016 v 16:00 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OptieX
Stálý Člen

Karma uživatele OptieX - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 237

Nežiju sám a prostě to už nejde.

Old Post 17-03-2016 v 17:40 PM
OptieX je offline   Profil uživatele OptieX   Find more posts by OptieX   Foto galerie člena OptieX   Click here to Send OptieX a Private Message   Add OptieX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 238

Alkohol je metla... neříkám že nepiju, ale teď už opravdu jen o zvláštních příležitostech (do roka bych to spočítal na prstech jedný ruky, nepočítám jedno beero po obědě apod.).

Řekl bych Ti jen ať si z kravin zkrátka neděláš hlavu... ale pro flegmu jako já to je too easy. Ani si nedovedu představit co to musí bejt...

Hlavně s tim opatrně a drž se chlape... lepší travička než chlast nebo prášky (nedej bože to zkombinovat).

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 17-03-2016 v 18:37 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4785080 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív