Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » zvázané ruce, čili aké su ix pravomoce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
toonco
Stálý Člen

Karma uživatele toonco - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 38  

zvázané ruce, čili aké su ix pravomoce Příspěvek č. 1

možná lacné teéma, ale nexci nad tým tápať, som stym zmjereny, no rád sa dozvjem nječo novéého..

Kde bolo tam bolo, fajčil týpek trávu.. obdržal správu, jestli neposunje trávu dalej (klasika predaj) no a reku hej. V tom ti dojde tlupa xlápkov, všetko známe xichty,... no až na to že odxadzaju bez zaplatenia.
ono jasné to bolo všetkým ako to môže dopadnuť.. dopadlo to v pohode-
nedostal som,aj keď...

no a iba taka otázočka na náš civilizovaný právny štát (tak všeobecne)
ako oxrániť v takomto prípade človeka závisleho, či nezavislého konopníka pred tým aby došlo k normálnej krádeži,či hrozby fizyckého napadnutia, nedajbože vydjeranie... no skratka ako sa tento nanajvíš xorobne závislý fajčiar môže dočkať spravodlivosti, lepšie povedané ako vôbec myslí štát na takýxto ludí..

láska je umenie milovať.. láska je hora, ktorú malo kto zdolá...

Old Post 11-02-2006 v 15:30 PM
toonco je offline   Profil uživatele toonco   Find more posts by toonco   Foto galerie člena toonco   Click here to Send toonco a Private Message   Add toonco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 2

Jestli sem to dobre pochopil tak si prodaval travu a oni te pri tom okradli je to tak ?

Old Post 11-02-2006 v 16:03 PM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toonco
Stálý Člen

Karma uživatele toonco - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 3

nje ja sa ilba pýtam kto sa zaujma o toho platiča daní, o občana kt. ma právo isť akurát tak na lampáren,.. ako on je veselý a zdraví, takže sa nič nestalo, ja len že na určitej hrstke ludí sa tým pádom legálne môže paxať trestná činnosť. dosť zarážajúce.. jakšTakšľ

láska je umenie milovať.. láska je hora, ktorú malo kto zdolá...

Old Post 11-02-2006 v 19:15 PM
toonco je offline   Profil uživatele toonco   Find more posts by toonco   Foto galerie člena toonco   Click here to Send toonco a Private Message   Add toonco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AwS
Stálý Člen

Karma uživatele AwS - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 4

spravne by ti co te o to okradli meli jit na policii a vse na tebe nabonzovat a vsechno jim tam vysypat na stul - podle zakona cr nevim jak na sr. Kazdopadne jestli si myslis, ze kdyz platis dane atd. tak ti to dava moznost...to je blbost dane plati kazdej. Divej se skrz ten zakon...huleni je ilegal, jakykoli prospech z neho je neopravneny, odcizeny neopravneny prospech z nikoho nevymuzes. Na to zapomen.
Jedine reseni ktere muzes pouzit najdes v knhach o mafii, ne v zakonech a bude to taky cernota
to je zacarovany kruh, legalize it!

Old Post 13-02-2006 v 18:23 PM
AwS je offline   Profil uživatele AwS   Find more posts by AwS   Foto galerie člena AwS   Click here to Send AwS a Private Message   Add AwS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toonco
Stálý Člen

Karma uživatele toonco - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 5

ano, legalizácia by tuto reťaz pretrhla..
no ajTak, zákon určite sa snaží vipadať naVonok ludský, čiže mal by sa držať určitýx hodnôt.. čiže keď poctíví občan, fajčí trávu neporušuje zaákon
hadam nijak, no ak ho o jeho trávu, ktorú si pokjal nevypestoval (čo je tjež ilegal) musel kupíť, bo inak zadovážiť na vlastné náklady, môže byť o ňu odcuzený bez nároku na spravodlivosť. bez na roku vratenia, čo mu právom(neprávom) patrí. rad by som si pozrel, sudcu, kt. by mohol byť trebarz aj kresťan, ako by danen problem vyrješil. krestan preto, nex to posúdi ako znalec dobrýx a zlýx skutkov, kto sa ako previnil. šak sme asi oba dva štaáty ako kresťanské,.. (nemam vzaáujme sem ťahať, njejak naboženstva, len ma to tak napadlo. ved box je spravodliví...

láska je umenie milovať.. láska je hora, ktorú malo kto zdolá...

Old Post 14-02-2006 v 16:57 PM
toonco je offline   Profil uživatele toonco   Find more posts by toonco   Foto galerie člena toonco   Click here to Send toonco a Private Message   Add toonco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

No u nás, by se to čistě teoreticky dalo stočit na to, že ty jsi spáchal přestupek (držení) a on trestný čin (výroba, transport 3 osobě). Takže by s toho mohl mít větší bordel on než ty.
1. Nevím, jak je to na SK
2. je to teorie, v praxi by to asi bylo jinak

Old Post 16-02-2006 v 05:42 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8302460 seconds with 21 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív