Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Kryshpeenovo ántré
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Kryshpeenovo ántré Příspěvek č. 1

Úštipky okousanejch nehtů už pomalu začínají tvořit roztodivné hromádky na mojí klávesnici a mezerník vlivem toho začíná vydávat podivně chroupavé skřípavé nehtodrhnoucí zvuky, při každém dalším úderu mých spocených, třesoucích se rukou...skostnatělé paže tápají v mihotajícím se světle hledajíc písmeno po písmeni...stavy úskosti se mění chvíly od chvíle...otírám si krůpěje potu z čela aby mnou o sekundu později projel třeskutý mráz...
Zarudlýma očima mžourám na monitor ve snaze alespoň nahrubo kontrolovat správný slovosled a základní alespoň základní gramatiku, leč snaha nic nemění na beznadějnosti mého počínání....žaludek se bouří,(o střevech nemluvě) hlava mi třeští, a všechny ty simptomy se víc než k dopité lahvi burbonu na stole váží k mé momentální situaci, kdy se moje paranoidní, éterická existence konečně odhodlala zavdat svůj první příspěvek do fóra slovutné komunity Groweru......

...Zdravíčko vašnostové!

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 09-02-2006 v 19:16 PM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 2

Zdravíčko pantáto!

!

Po pár letech zpět.

Old Post 09-02-2006 v 19:50 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 3

no, podla toho popisu som cely cas predpokladal, ze pises diplomku, alebo tak nieco

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 09-02-2006 v 20:25 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 4

Ha!
První kontakt s neznámou sortou lidí!...mno ehm...vlastně ne až zas tak neznámou, jak už to tak bývá už sem tu předtim páreček hodin strávil dychtivym pročítáním diskuzí, a ještě dychtivějšim slintánim nad fotečkami místních pěstitelů...(kdo neumí ten aspoň čumí že?).....
Až to pohlo s mym ambicióznim já a začal sem (zatim v hlavě) budovat sen o vlastní úrodě na podobný úrovni...
Out už sem cosi vypěstoval, ale až loni to cosi vypadalo trochu k světu, jen škoda že pak, jak už to tak občas bývá, zaůřadoval neznajbožský lupič, a jediná fotečka co mi zbyla je jen ubohá na mobilu (nemluvě o zasloužené naturální odměně)...
Momentálně mě láká Indoor ale bojim se že na to nebudu mít dostatečný finanční prostředky...
ale toť vše ve hvězdách, rozhodně to nějak dopadne a doufam že se mi sen splní a já se budu moci brzo (ach ta relativita pojmů) pochlubit!...

2inf3cti: Dík sem poctěn ("pobaven") jen sem se chtěl uvýst vlastnim štýlem, a lehce tak obohatit, (dle mého názoru) trochu fádní uvítací část fóra...

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 09-02-2006 v 23:58 PM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 5

na indoor je hlavne mat priestory. ak nemas priestory, proste nemas tu skrinku/sud/ cojaviemco kam umiestnit, tak to je blbe. ak ale prietory mas, tak peniaze nie su az taky problem - len ta to bude stat viac casu to pozhanat. Vela veci kupis v bazaroch za smiesne ceny, substrat zo zaciatku staci hlina, hnojiva nemusis kupovat hned tie najlepsie, lampu takisto(nizku wattaz), a tych par stoviek/tisicok do zaciatku snad nasetris... a postupne mozes vylepsovat. najviac stoji cele to dat dohromady, ked uz mas vychytanu technologiu, udrziavacie naklady su znesitelne az zanedbatelne.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 10-02-2006 v 01:01 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kryshpeen
Stálý Člen

Karma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% PěstitelskáKarma uživatele Kryshpeen - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 112  

Příspěvek č. 6

inf3cti:
Tak podle toho co řikáš, tak ten největší problém (prostor) takřka neřešim...Jen se na to váže že bohužel sem nucen bydlet s otcem, kterýžto moje kouření/pěstování vidí nerad...přez všechny moje argumenty stojí u něj marihuana na stejném místě pomyslného žebříčku, salkoholem (jakošto jedinou drogou s kterou má skušenost) a to mě uráží...
Mno ale na druhou stranu pracuje v rostlinolékařství, a fytopatologii, takže už mi poskytoval základní rady při otdooru, a ty pěstírny množárny, a buhvícoještě obrovských rozměrů u něj v ústavu mě fascinujou....skrátka ja skušenější grower než já...tak se mi ho snad podaří přesvědčit...
Jinak tvoje vize vypadá jednoduše, ani ne tak těch pořizovacích nákladů se bojim těch provozních...ale nějakejch začátečních 70w by snad utáhnout šlo....díky za dodání motivace

standing by the neurofunk division...

neberte život příliš vážně...stejně z něj nevyváznete žívý...



outdoor 07- Kryshpeen´s highlands jungle 07

první indoor (sklizeno)- first steps double 70w

Old Post 10-02-2006 v 10:38 AM
Kryshpeen je offline   Profil uživatele Kryshpeen   Find more posts by Kryshpeen   Foto galerie člena Kryshpeen   Click here to Send Kryshpeen a Private Message   Add Kryshpeen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Příspěvek č. 7

to Kryshpeen: vitaj doma

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 11-02-2006 v 11:25 AM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1338880 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív