Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » zlepsovak za milion
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Nápad Příspěvek č. 1

Cau lidickove,
Tento tyden jsem si poprve vsiml, ze pokud jste zkoureni a pomalu se presouvate prez high, staci se na chvili <ja jsem zkusil minutu> predklonit <vlastne jsem prikladal do nizkych kamen> . Prodlouzil jsem tak o nejakou dobu stav high, zkousel jsem to nekolikrat a pokazde to fungovalo.
Takova nahrazka vany...
Podle meho nazoru se vic krve nahrne do mozku a s ni i THC a uz je to........ zkuste to, zajimalo by me, jestli to byla haluz, nebo to opravdu funguje vsem......
Být dvakrát high........... co přát si více........ být trikrát high.......
Tak smele do toho a zitra si rekneme

Mnoho prijemnych chvil

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 18-12-2001 v 08:04 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
\/\/ickpick
Stálý Člen

Karma uživatele \/\/ickpick - 78% PěstitelskáKarma uživatele \/\/ickpick - 78% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 63 

ddevil, Příspěvek č. 2

a zkoušel ses už pověsit vzhůru nohama, nebo si na posteli lehnout hlavou dolůůůůůůů???
to je pak docela maso. vono to s tebou zamotá i když seš střízlivej, natož pak when flying high.
Ale pozor, nesmí se to přehánět. jenom chvilku a dost, mě pak dycky začne bolet hlava a to je pak sračka. jestli vás někdy někoho bolela hlava když ste byli zhulený, tak víte o čem mluvim. to je horší a jak migréna a slabší povahy jdou z tý bolesti házet šavli.

Jo, abych nezapoměl, veselý Vánoce všem

\/\/ickpick
-growin' better-

Old Post 18-12-2001 v 11:24 AM
\/\/ickpick je offline   Profil uživatele \/\/ickpick   Find more posts by \/\/ickpick   Foto galerie člena \/\/ickpick   Click here to Send \/\/ickpick a Private Message   Add \/\/ickpick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_houbajzz_
Nový Člen

Karma uživatele _houbajzz_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 15 

jj je to ulet:))) Příspěvek č. 3

hele fuckt to funguje ..... he he to je ulet a hlava ani neboli (newim zkusil sem to jenom chvilicku ) ale po takovy hodince .......... to bych o tom zwraceni fakt asi uvazoval takze honem vsichni zkusit

Old Post 18-12-2001 v 14:13 PM
_houbajzz_ je offline   Profil uživatele _houbajzz_   Find more posts by _houbajzz_   Foto galerie člena _houbajzz_   Click here to Send _houbajzz_ a Private Message   Add _houbajzz_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 4

Já občas udělám deset dřepů, krev s THC se rozproudí a trošku to nakopne.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 18-12-2001 v 14:26 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

hehe Příspěvek č. 5

no, az prestanu mit ten davivej kasel, tak to rozhodne vyzkousim k4U

Old Post 18-12-2001 v 16:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koza
Nový Člen

Karma uživatele koza - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 6

Jo, ddevile ono to predkloneni pomaha, ja na to prisel tak, ze jsem si jednou takhle sel umejt hlavu do umyvadla..............a myl jsem si ji sakra poradne!

Old Post 18-12-2001 v 17:04 PM
koza je offline   Profil uživatele koza   Find more posts by koza   Foto galerie člena koza   Click here to Send koza a Private Message   Add koza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Nápad Příspěvek č. 7

Tak to je v pohode, chtel jsem si jen overit, ze to neni jen moje haluz.
Tak, kdo zna jeste nejaky supr zlepsovak? (ne michani s chlastem, to me dojde barbarské)

Joooo, jinak....... Ta Mnaga co mi tu hraje je superrrrrrrr jooo, vlak druzby

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 18-12-2001 v 17:28 PM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Příspěvek č. 8

Třeba točit se dokola, ale nedoporučuju někde na zastávce nebo kde je víc lidí

Old Post 18-12-2001 v 18:37 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 9

mno já jsem zdědil dědičně slabý tlak, takže podobné tzv. haluze mám i když nejsem zhulený a někde dlouho sedím a prudce se zvednu. Jelikož se mi nedaří prudce zvednou kdyže jsem zmaštěnej, takže mi podobné stavy nehrozí - naštěstí - protože i tak mam někdy tendence ztratit vědomí a švihnout sebou - naštěstí stím počítám - takže se mi ještě nestalo ale občas mam namále..........................


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 18-12-2001 v 19:13 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_houbajzz_
Nový Člen

Karma uživatele _houbajzz_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 15 

hehe Příspěvek č. 10

vcera jsem zkousel hulit skunk a delat u toho drepy no docela hukot akorat se me po tom motala hlava tak sem sednul k TV a zasek sem se ) hulit a hulit a zkusit drepy

Old Post 19-12-2001 v 07:44 AM
_houbajzz_ je offline   Profil uživatele _houbajzz_   Find more posts by _houbajzz_   Foto galerie člena _houbajzz_   Click here to Send _houbajzz_ a Private Message   Add _houbajzz_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Příspěvek č. 11

A co tak skusit holotropne dychanie alebo zacvicit si Piatich Tibetanov? Je to tiez celkom fajny napek a nielen v stave ganjoveho opojenia

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 19-12-2001 v 09:15 AM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nakashi
Nový Člen

Karma uživatele nakashi - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 12

ojojoj! holotropní cviky...

Old Post 19-12-2001 v 09:52 AM
nakashi je offline   Profil uživatele nakashi   Find more posts by nakashi   Foto galerie člena nakashi   Click here to Send nakashi a Private Message   Add nakashi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
campo
Stálý Člen

Karma uživatele campo - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 19 

Zdraví Příspěvek č. 13

No, s tema holotropama. Ne ze by to nebylo dobry, ale jednou po hodne hustym modelu me malinko odesla psycha. Neni to sranda. Mel jsem zivej sen - vize. Kamarad mel docala sok, protoze jsem se probral az po 15 minutach. Je to muj zazitek a od tej doby to nijak zvlast nepreferuju. Ne ze bych to nejak moc odsuzoval. Bylo to bozsky. Jsem zvedav s cim prijdou dalsi. Howgh

Old Post 19-12-2001 v 19:48 PM
campo je offline   Profil uživatele campo   Find more posts by campo   Foto galerie člena campo   Click here to Send campo a Private Message   Add campo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

Sakra, kterej vořech tohle spustil? Příspěvek č. 14

Tak jsem to zkusil s tím předklonem...a teď se nemůžu narovnat!

Úsměvem ke zdraví!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 19-12-2001 v 20:18 PM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ianick
Stálý Člen

Karma uživatele ianick - 8% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 63 

hh-tope Příspěvek č. 15

jestli můžu, opět poradím. V předklonu se spusť na všechny čtyři (dvě přední ruce a dvě zadní kolena) a pak se překul na záda
Nedávno se mi to stalo taky. Nesportoval jsem při hulení. V obchodě jsem kupoval flašku rumu. Byla úplně ve spodním regálu.....:,)

ianick

Old Post 19-12-2001 v 21:26 PM
ianick je offline   Profil uživatele ianick   Find more posts by ianick   Foto galerie člena ianick   Click here to Send ianick a Private Message   Add ianick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hh-top
Čestný Člen
2001 - 2004

Karma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% PěstitelskáKarma uživatele hh-top - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 405 

:)jo, už jsem zase na svejch:) Příspěvek č. 16

Profíkům prachy, amatérům rum!

Vítejte u Dr@Kotoučka

Old Post 20-12-2001 v 04:24 AM
hh-top je offline   Profil uživatele hh-top   Find more posts by hh-top   Foto galerie člena hh-top   Click here to Send hh-top a Private Message   Add hh-top to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0664240 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív