Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. secret indoor 70HPS pokus . . .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 33

Nakoniec je to "happy end" ked sa to tak vezme, som zvedavy kolko toho bude moj tym slaby 2dl poharik ale to je len zatial veeeelmi odoka

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 06-03-2006 v 23:12 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

66. den qetu Příspěvek č. 34


Zatim to tak vypada, muj tip je tak +-20g(EDIT: strizlivejsi odhad o den pozdeji: 15g). Dneska sem zdvojil pachovy filtr, kyti sice temer vubec nevoni, ale pro jistotu . . . a kdyz uz sem byl v tom tak sem udelal srovnavaci makro se zapikem, myslim ze je moc pekne

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 09-03-2006 v 17:47 PM

Old Post 07-03-2006 v 13:12 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

70.den Příspěvek č. 35

Tak dnes(vcera) spatrila kyti naposledy sve slunce, pres vikend ji jeste necham ve tme bez vody(ventilator odtahu sem nechal na 3V, aby nahodou nestoupla vlhkost->mozna plisen). Jestli jeste nekoho napada neco, co bych pro ni mohl udelat, klidne to sem napiste, kytka uz moc casu nema . . . Jinak bliznicky jsou v prumeru z poloviny hnede, vice na spodnich palkach, mene na nekterych hornich. Lupou sem se pokousel pozorovat zabarveni pryskyrice, ale na to je asi treba mikroskop. Poslednich par dnu se mi zdalo, ze kyti se temer vubec nevyviji, tak sem se rozhodl to skoncit . . .
Urcite jeste prihodim nejake fota, ale asi az v pondeli pred popravou. Pestirnu bych chtel pak pouzit jako susirnu, akorat pridam vic vrstev pachovyho filtru-myslim, ze pri suseni budou kurewsky vonet Mejte se . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 11-03-2006 v 00:30 AM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Pohodička Den D - 73. Příspěvek č. 36







Caute, tak po vikendove tmove kure sem dneska kyti sklidil. Poslednich 20 dni sem zalival jenom vodou. Zaverecna manikura trvala hodinu a pul, lituju vsechny 400W+ growery . Ted kyti visi vcelku v pestirne, pres pachovy filtr neni nic citit . . .
cazin: nebudu to vazit, nemam na cem. ale myslim, ze tech 15g sem odhadl dobre, viz foto salamu. karmu sem nedostal?

Fotky:

1,4 - salamy po setnuti

2,3 - makra

5 - v "susirne"

6 - jak si kdo ustele . . .

Jeste nekdy napisu poradny smokereport a nejake shrnuti, az budu mit cas. Zatim sem zkousel kousicek spodni palicky + bordel co mi zbyl na prstech po manikure, a je to vyborne - energicky stav, dlouhy(pres 2 hodiny! - z dvou prdu) a silny, kupodivu to neskrabe

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 13-03-2006 v 17:31 PM

Old Post 13-03-2006 v 16:47 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Powerplant smokereport Příspěvek č. 37

Tak po kratsi pauze(zapraskany skolni povinnosti ) prihazuju smokereport . . .

Grass ma zvlastni, skoro az nekonopnou, hustou vuni(to se jeste mozna zmeni az poradne doschne). Pri huleni vubec neskrabe a zanechava mirne nasladlou chut na jazyku. High nastupuje pomalu, ale jiste ,a trva dlouho. Zhuluje energicky - nabudi, a obveseli pri jakekoliv cinnosti . Uz 2x se mi stalo, ze sem po tom nemohl vecer usnout, protoze mi to furt srotovalo(normalne po huleni usinam velice rychle). S kamosem sme dali dymku po 4 pivech, a byl sem uplne neskutecne rozbity (jak dopadl kamos se dozvim zitra, mel potom instalovat winXP, tak sem zvedavy jestli to dal). Nejlepsi na tom je, ze presne takovy vzorek sem chtel vypestovat, takze sem maximalne spokojeny . . .
diky vsem za karmice, s takovou budu brzo povysen na dvoukostkace

edit: kuwa psal sem jeste takove shrnuti pestu, uz sem to skoro mel a nechte sem si restartoval komp tak nekdy jindy . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 17-03-2006 v 19:23 PM

Old Post 17-03-2006 v 18:57 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 38


Zdravim vsechny, tak jeste pridavam slibene shrnuti, + veci co bych priste udelal jinak . . .:

Pestirna: pro utajeny pest se mi psaci stul osvedcil, nevim kde jinde bych doma pestoval . . . a PC skrine jsou moc masochisticky(i bigtower ), navic vynos byl celkem slusny(kdyby dozily obe kyti, bylo by to +-30g)
- vice bych zkratil supliky - aby tam bylo alespon +-30cm mista(hloubka) -> vynos odhadem 40g ze 2 kyti
- vnitrek polepit mylarem nebo growfolii, alobal je fuckt na howno(ale lepsi nez nic) - rychle se spini a spatne cisti

Slunce: 70W sodik je na takto maly prostor dobra volba, ale
- vsechny 70W vybojky se delaji v nekolika provedenich - obycejne(6000lm), a pro, plus atd.(6600lm). Rozdil v cene bude maly, takze bych radsi vzal tu lepsi . . .
-cooltube neni treba(staci ofuk 8cm vetrakem @ 6V), ale mohla by vyresit pripadne problemy s teplotou
-nepodcenovat stinitko, dobre stinitko je zaklad

Genetika: vzhledem k omezene vysce bych volil nejakou indiku nebo hybrida z rizku, aby se to pekne vetvilo samo. Powerplant vyrostl na vice nez dvojnasobek po prepnuti na kvet a dost sem to musel ohybat
- kyti staci 1-2, vice nema smysl

Kvetnik+substrat: kvetinac je treba pro kazdou kyti 1, ja mel 2 spolecne a jedina vyhoda byla ze sem mohl kyti privazovat mezi sebou a jeste prenaset. Nemusi byt ani extra nizky, zase tolik mista to neusetri . . . substrat na pokojove kvetiny byl vpoho, priste bych ho smichal s perlitem pro lepsi vzdusnost

Hnojky: wuxal na rust je dobrej, na kvet bych dal OBM, ale nebranim se i jinym hnojivum(krome kristalonu )

Vetrani: dost sem ze zacatku podcenil, kdo chce pachovy filtr do odtahu(uhlikovy pro digestore, nastrihany na rozmer vetraku) by mel jit do 12cm vetraku, nejlepe 2 za sebou - 2x8cm@12V to nedavaly(teplota pres 35°C). Na rust je treba 1-2 vrstvy filtru, na kvet 2-4 . . .
- ten uhlikovy filtr je dost dobry, temer vsechnu vuni vychytal
- na pritah staci 1x8cm vetrak nekde dole

Ostatni: predradnik je dobre dat mimo pestirnu, me tak klesla teplota o 3°C. Predradnik mam v krabici od PC zdroje, je to bezpecne, nenapadne . . . nezapomente vsechny kovove casti svitidla(stinitko, drzak balastu) spojit zemnicim kabelem(zeleny/zeleno-zluty) - neni treba se kvuli konope zabit . . .


jinak dalsi pest ted nechystam, za mesic jedu do anglie za praci do podzimu. Pak mozna opet rozzehnu 70W slunce . . .
mejte se, J.P.

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 20-11-2006 v 17:16 PM

Old Post 18-03-2006 v 14:02 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hanoj
Nový Člen

Karma uživatele hanoj - 16% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 39

ahoj prosim mohl by jsi vice osvetlit to vetrani hlavne v dobe kvetu diky hombre......
ja jsme cetl o nejak aktivnim uhli ci co , ktere se da koupit rozvazovane,ale potom musim ze dvou tub nejak vychytat valec a mezi to naserec ci co a cele je to zakoncene vetrakem, ktery to tedy ventiluje,ale zda se me to moc slozite predem diky

Old Post 21-03-2006 v 15:20 PM
hanoj je offline   Profil uživatele hanoj   Find more posts by hanoj   Foto galerie člena hanoj   Click here to Send hanoj a Private Message   Add hanoj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 40


hanoj: sorry za pozdni odpoved ale nejak divne mi (ne)funguje upozornovani . . .
vpodstate mam v odtahu par vrstev uhlikoveho filtru do digestore(cele to bylo tak 40x60cm, tluste 4mm z jemnych uhlikovych vlaken) nastrihane na rozmer odtahu(mam 8cm vetraky takze na 8x8cm). na rust stacila 1 vrstva,
na kvet 2-3(me stacily 2 - kyti moc nevonely). jestli do toho pudes tak ber 12cm vetraky, ty 8cm jsou slabe . . .

jinak uz je asi 1/2 zhulena, je to fakt dobrej kour . . . z horsi casti matrose sem udelal tinkturu(diky Jedubabce za link ) a jeste se chystam na mast, ale z kamosovych listu.

foto - po dosuseni

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 13-04-2006 v 19:55 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karloz
Stálý Člen

Karma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% PěstitelskáKarma uživatele Karloz - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 41

Zdravim, máš to fakt super, jek otázka k tý výbojce,, měl si jednu výbojku na růst a jednu na květ? Nebo jestli si měl jen jednu, tak kdyžtak nějakej odkaz nebo přesnej název,, díkes,,

Old Post 01-03-2009 v 18:12 PM
Karloz je offline   Profil uživatele Karloz   Find more posts by Karloz   Foto galerie člena Karloz   Click here to Send Karloz a Private Message   Add Karloz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:48 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-08-2006 - 1st Indoor pls. poradit - 2 odpovědí
03-09-2006 - Muj 1.secret indoor - 38 odpovědí
17-11-2005 - 1st indoor 600W sodik - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8168000 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív