Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » kytka 7tejdnu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
oozy
Nový Člen

Karma uživatele oozy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 6  

Obecné kytka 7tejdnu Příspěvek č. 1




čau lidi.... chtěl bych vám ukázat svoji kytku s tim že se mi moc nezdá že by se něco dělo----- prostě se mi nezdá že by tohle byl stav v 7 tejdnech.... spodni listy zežloutly (což mi nepřijde moc good zase je pak kytka nemusi vyživovat.... takže víc zbyde na vršek...).... no Ph mam OK..... a akorát se mi zdá že vršek je moc řidkej... nepřijde vám tak? docela by mě helplo kdybyste mi trosku poradili co treba dělam špatně.... nebo jestli je to normal...

Old Post 06-08-2006 v 18:59 PM
oozy je offline   Profil uživatele oozy   Find more posts by oozy   Foto galerie člena oozy   Click here to Send oozy a Private Message   Add oozy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oozy
Nový Člen

Karma uživatele oozy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 2




ještě fotečky mladejch

Old Post 06-08-2006 v 19:09 PM
oozy je offline   Profil uživatele oozy   Find more posts by oozy   Foto galerie člena oozy   Click here to Send oozy a Private Message   Add oozy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 3

stacilo by presadit do vacsieho objemu a myslim ze by z nej bolo nieco viac. ale uz je asi neskoro. heh

FUCK BUSH

TREEGROW 2006

TRAAFKA 2008

Old Post 06-08-2006 v 19:11 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reggaemanista
Stálý Člen

Karma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% PěstitelskáKarma uživatele Reggaemanista - 71% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 4

Jn, přesně jak píše PUNKie, přesadit do většího, se divím že ti tak v tom malým květináči vůbec vyrostla... A další hovadina je sadit kytky do květináče po dvou či více ! Kytky potřebujou nějaký ten životní prostor, ale ty jim ho nedopřáváš a takhle se ti odměňují... Doporučuji všechny rozsadit, a bacha na to abys jim příliš nepotrhal kořeny...

Old Post 06-08-2006 v 19:26 PM
Reggaemanista je offline   Profil uživatele Reggaemanista   Find more posts by Reggaemanista   Foto galerie člena Reggaemanista   Click here to Send Reggaemanista a Private Message   Add Reggaemanista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oozy
Nový Člen

Karma uživatele oozy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

tak jsem to přesadil podle rady....ale jelikož je poměrně už tma a ještě prší tak jsem to nejak nevychytal se substratem..... no věc se ma tak že jsem to tam soupnul zasypal substrátem no a pytel jsem vyprázdnil a sem teplve uprostredka květináče..... teda jako je to dost velkej obr oproti tomu předchozimu.... no ale proste je zaplněná jenom půlka.... musim zejtra koupit a doplnit..... taky pošlu foto když jsem ty dva květináče srovnával tak jsem se docela zasmál.... jo a ještě dotaz použivám samohnojící substrát nebo tak něco asi 8 tejdnů by se měl saohnojit nebo nejak tak..... doufam že to není špatně....

Old Post 06-08-2006 v 20:06 PM
oozy je offline   Profil uživatele oozy   Find more posts by oozy   Foto galerie člena oozy   Click here to Send oozy a Private Message   Add oozy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anabolon
Nový Člen

Karma uživatele Anabolon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Anabolon - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 6

skus obcas substrat nechat proschnout a vypada to ze tam mas takovi kurvy nevim jak se jmenujou a le dej na vrch kvetinace platky brambor a uvidis ze se to zlepsi

Old Post 08-08-2006 v 10:14 AM
Anabolon je offline   Profil uživatele Anabolon   Find more posts by Anabolon   Foto galerie člena Anabolon   Click here to Send Anabolon a Private Message   Add Anabolon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oozy
Nový Člen

Karma uživatele oozy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 7



tak tady foto po presazeni..... trochu vetsi kvetinacek.... vysypal jsem do nej pulku substratu...

Old Post 08-08-2006 v 16:45 PM
oozy je offline   Profil uživatele oozy   Find more posts by oozy   Foto galerie člena oozy   Click here to Send oozy a Private Message   Add oozy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oozy
Nový Člen

Karma uživatele oozy - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 8

no a samozrejme druhaa fotka je miho hlidace .....

Old Post 08-08-2006 v 16:47 PM
oozy je offline   Profil uživatele oozy   Find more posts by oozy   Foto galerie člena oozy   Click here to Send oozy a Private Message   Add oozy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1284270 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív