Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » prvni hydro sklizen
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Guch
Stálý Člen

Karma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 50  

prvni hydro sklizen Příspěvek č. 1








Vazeni pratele, po nekolika letech snazeni v substratu jsem nasel odvahu presedlat na hydroponi system a nemohu rict nic jineho, nez ze je to narez. Nebe a dudy. Obavy z toho, ze vysledny produkt bude hnusna chemka se nepotvrdily, stacilo v poslednim tydnu kytky procistit vodou bez jakehokoliv hnojiva a od "bezne" pestenych kytek k nerozeznani. Teda az na mnozstvi a dobu rustu. Fotky sem davam trochu se spozdenim kvuli technickym problemum. Jinak to je 6 kytek, model euforie a vymackl jsem z nich 300 susenyho Od rizku po sklizen cca 2 mesice A abych nezapomnel - 400W

Naposledy upravil Guch 21-08-2006 v 12:55 PM

Old Post 21-08-2006 v 12:42 PM
Guch je offline   Profil uživatele Guch   Find more posts by Guch   Foto galerie člena Guch   Click here to Send Guch a Private Message   Add Guch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 2

no je to fakt super! taky by mě zajímalo vybavení skříně,hnojky,jaká lampa atd... jednoznačně K+!

Old Post 21-08-2006 v 13:49 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guch
Stálý Člen

Karma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 3

Tak ke skrini - 150cm x 100cm x 60cm, fotky dodam jindy, ted sem bez fotaku, ale strucny popis pestebniho prostoru: poridil jsem si growtank z hydroponicu (NFT 424), lampa Philips Son-T PIA 400W (osvedcenej typ) ktera je v kombinaci s cernobilou folii bez chyby, cooltube, jeden vetrak do skrine, jeden ven a jeden z venku pres trubice primo do cooltube. Hnojivo klasicka trojslozka od General Hydroponics Europe a na PH dve ruzny kyseliny - PH bloom a PH grow. Akorat bych snad jenom dodal kdysi tak popularni index vynosnosti: 0,8621 - coz uz jde a v porovnani se substratem je to neuveritelnej rozdil...hlavne to celkove trvalo od 10.4. do 11.6.

Old Post 21-08-2006 v 16:13 PM
Guch je offline   Profil uživatele Guch   Find more posts by Guch   Foto galerie člena Guch   Click here to Send Guch a Private Message   Add Guch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 4

nadhernej grow
jen by me zajimalo, jak dlouho si mel kyti na kvetu? imho by si je mohl nechat dyl zrat, krystalky mi prijdou dost pruzracny.

FIRST INDOOR 150W

Old Post 21-08-2006 v 22:49 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guch
Stálý Člen

Karma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 5

Na rust 14 dni, kvet cca 6 tydnu. Mozna jsem je mohl nechat jeste tyden-dva, ale ja mam radsi kytky, ktery nejsou uplne zabijacky,ale spis do pohody... kazdopadne vzorek funguje stejne jak vypada,takze jsem asi udelal dobre

Old Post 22-08-2006 v 09:05 AM
Guch je offline   Profil uživatele Guch   Find more posts by Guch   Foto galerie člena Guch   Click here to Send Guch a Private Message   Add Guch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
unq
Nový Člen

Karma uživatele unq - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 6

Pekne kyti .
Meril si EC ??

Old Post 22-08-2006 v 15:36 PM
unq je offline   Profil uživatele unq   Find more posts by unq   Foto galerie člena unq   Click here to Send unq a Private Message   Add unq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guch
Stálý Člen

Karma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 7

EC samozrejme merim-pri rustu 0,4-0,8,po prepnuti 1,3-1,6 a v zaveru 1,4-1,8. Pri vymene vody to bylo ze zacatku dost slozity, protoze prvni den-dva ma voda o poznani nizsi hodnoty nez pozdeji. Ale nepostupoval sem podle navodu na hnojivu-vodu jsem nedoleval, jak radi oni, ale kompletne menil-tzn.vypustil starou a nalozil novou. Btw-musel sem quli tomu udelat ve dnu tanku vypustny kohoutek. Je to sice malickost, ale strasne uzitecna.

Old Post 22-08-2006 v 16:12 PM
Guch je offline   Profil uživatele Guch   Find more posts by Guch   Foto galerie člena Guch   Click here to Send Guch a Private Message   Add Guch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 8

Vypada to pohodove, akorat mi prijde, ze tam mas zbytecne moc spodnich kvetu - to bych v cca.14dnu kvetu prostrihal at to jede vsechno do vrsku. EC bych si asi taky troufnul dat vetsi nez ty, ale jestli nechces chemku tak to chapu. A zda se mi to, nebo tam v zadu je jedna mrtva a uz sucha kytka, ze?

Old Post 22-08-2006 v 22:32 PM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guch
Stálý Člen

Karma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 9

4Firestarter: To se ti nastesti zda - tahle palicka se mi nestastnou nahodou malinko na jedny strane prismahla o lampu. S tim prostrihavanim s tebou souhlasim, trosku me ta hydropponie prekvapila, u substratu jsem nemel s hustotou listi problem, takze o nejakym strihani listi a spodnich vetvi jsem ani nepremyslel. Kazdopadne jsem se poucil (coz byl jeden z cilu prvniho pokusu s hydrem) a kytiiz co mi jedou ted uz pekne upravuju. S tim EC je to presne jak rikas, ja se nebojim, ze se spali, ale preci jenom to nechci s chemii zbytecne prehanet.

Old Post 23-08-2006 v 01:12 AM
Guch je offline   Profil uživatele Guch   Find more posts by Guch   Foto galerie člena Guch   Click here to Send Guch a Private Message   Add Guch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guch
Stálý Člen

Karma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 10

jj, s General Hydroponic mam vyborny zkusenosti. AH jsem nikdy nezkousel, hlavne z toho duvodu, ze kamos je testnul a pokorne se navratil k General. S ph problem nemam, spis se s ubyvajici vodou brutalne zvysuje EC, proto menim vodu priblizne po ubytku cca poloviny nadrze. Ten kouhoutek je tam fakt spis jako takova malickost...je to rychlejsi a pohodlnejsi. Kazdopadne souhlasim, ze kombo GH a NFT je asi cileny vyvoj a proste a jednoduse k sobe tyhle dve zalezitosti patri btw-100 litru? kua,tolik mista nemam...

Old Post 28-08-2006 v 09:38 AM
Guch je offline   Profil uživatele Guch   Find more posts by Guch   Foto galerie člena Guch   Click here to Send Guch a Private Message   Add Guch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guch
Stálý Člen

Karma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 11

Hm,tak to je fakt big...to by se mi do bytecku neveslo...cim na to budes svitit a kolik tam chces dat kytiiiz?

Old Post 28-08-2006 v 15:55 PM
Guch je offline   Profil uživatele Guch   Find more posts by Guch   Foto galerie člena Guch   Click here to Send Guch a Private Message   Add Guch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od scatche
guch:

bude na to svítít 600watová GIBka i s GIB PRO - V- I- T (nebo tak nejak) předřadníkem, tak sem take zvedav stinidlo je adjust a wing, ktere fakt umí , po stěnách bude sříbrná fólie od klečky, odtah obstará ufo 320m3/h přes pacháč 250m3/h, živiny pojedu od GH 3složky, a AH bude cropmax, green sensation , root stimator, enzymy a phyťák, EC+PH od ADWA digitální no snad nezklamou(za ty penize),no kytek uvažuju no presne jeste nevim , ale spíše 16 max 20 podle toho jak to sezenu,a zkusím SCRoG. Pojedu to poprve , nemam moc zkušeností , ale grower sem pročetl snad skoro cely, tak uvidime co sem pochytil.


scatche: sám sem taky vlastníkem NFT 100 litrový vany, setup skoro stejnej. Jinak sem kupoval z druhý ruky jetý dvě sklizně a typoň doporučoval na vanu 14 ks - měl udělanou desku s otvorama na malý květníčky, odpoledne hodim foto, chystám se rozjet na podzim. Jinak ty další hnoje nejsou od AH, co píšeš, ale Plagron. Kámoš do NFT dává Green sensation a nemůže ho vynachválit, já půjdu asi do Metropů. jinak mám taky Adwy a sem na ně zvědavej. Sem rád, že se v poslední době konečně roztrhl pytel s lidma co jedou nft a postujou.

Old Post 29-08-2006 v 09:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guch
Stálý Člen

Karma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Rappa


scatche: sám sem taky vlastníkem NFT 100 litrový vany, setup skoro stejnej. Jinak sem kupoval z druhý ruky jetý dvě sklizně a typoň doporučoval na vanu 14 ks - měl udělanou desku s otvorama na malý květníčky, odpoledne hodim foto, chystám se rozjet na podzim. Jinak ty další hnoje nejsou od AH, co píšeš, ale Plagron. Kámoš do NFT dává Green sensation a nemůže ho vynachválit, já půjdu asi do Metropů. jinak mám taky Adwy a sem na ně zvědavej. Sem rád, že se v poslední době konečně roztrhl pytel s lidma co jedou nft a postujou.


JJ, nemuzu nez souhlasit, ze NFT je velikej narez. On je ale problem v porizovaci cene, jinak by to jelo asi mnohem vic lidicek. Preci jenom je to investice nekolika tisic a to neni malo. Jinak kdyz bych udelal prepocet podle svoji skrine, tak bych do ty 100 litrovy videl idealne tak 16 kytek, ale je zapotrebi udelat z nich krasny bonsaje, protoze se hodne tahnou za svetlem...

Old Post 29-08-2006 v 11:57 AM
Guch je offline   Profil uživatele Guch   Find more posts by Guch   Foto galerie člena Guch   Click here to Send Guch a Private Message   Add Guch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Guch
Stálý Člen

Karma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% PěstitelskáKarma uživatele Guch - 52% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od scatche
guch:

no ja bych je nechal i trošicku povyrůst, mám jen přece dobrou výšku boxu, asi cca od vany k max poloze lampy tak 170cm, ale nevim jak vysoko mam dat tu sít? [/B]


170 cm neni zas az tolik, kolik by se ti mohlo zdat...zalezi samozrejme na modelu, ale moje zkusenost (zatim jedina)s NFT je, ze zpusob dodavani zivin a prutoku vody kytickam dava maximum, takze jedou nehoraznym fofrem. S tim pletivem (siti) si to budes muset vychytat, aby si mel dobry pristup k rostlinkam i v dobe, kdy budou vysoky a kosaty.

Old Post 29-08-2006 v 17:34 PM
Guch je offline   Profil uživatele Guch   Find more posts by Guch   Foto galerie člena Guch   Click here to Send Guch a Private Message   Add Guch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 15

scratche: na scrog pod 600 bych se vyprd.. 6koule má dostatečnou sílu prosvítit kytky celý, mříž je imho zbytečná.. taky by se ti špatně dostávalo třeba ke kytkám veprostřed..

promysli si to..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 30-08-2006 v 07:25 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Obecné Příspěvek č. 16

jj jak pise kwjeton, scrog je zbytecnej. Jen co bude dost haku pokupe tak du du toho taky, moc se mi to libi

Naposledy upravil hena 30-08-2006 v 08:57 AM

Old Post 30-08-2006 v 08:51 AM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-09-2014 - První Hydro 600W - 40 odpovědí
20-02-2010 - První hydro NFT 600W - 52 odpovědí
05-09-2003 - První sklizen - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0841120 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív