Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Bushka Bryndová
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
ddevil
Stálý Člen

Karma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% PěstitelskáKarma uživatele ddevil - 27% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 270 

Příspěvek č. 1

Tak pred touto pani smekam
Tuna
je link na její práce : Trocha konopné sociologie

http://svet3.namodro.cz/go/r-art.asp?id=1010319810

příjemné čtení přeju

Kdyz nejde o zivot, de o hovno
DDevil

Old Post 13-12-2001 v 11:35 AM
ddevil je offline   Profil uživatele ddevil   Find more posts by ddevil   Foto galerie člena ddevil   Click here to Send ddevil a Private Message   Add ddevil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teta Bushka
Čestný Člen


Registrován: May 2002
Příspěvků: 34 

Obecné Diky za uznani :o)) Příspěvek č. 2

Jestli Te me clanky zajimaji, tak se podivej na muj GanjaWeb, kde jich je cela hromada a dalsi materialy o ganje, vcetne stranky o novem § 188a o sireni toxikomanie.

http://www.bushka.narodni.cz/ganjaweb/clanky.html

Cela rada dalsich clanku je na http://www.legalizace.cz - posledni je o MMM ve svete a predposledni o tom, ze expertni komise kanadskeho senatu dospela k nazoru, ze marihuanova represe je blbost a vyhazovani penez z okna a vlade doporuci marihuanu zaradit do stejne kategorie jako tabak a alkohol.

Prijemne cteni preju! ))

Kde vzal člověk v sobě tu aroganci zakazovat rostlinám růst?

Old Post 12-05-2002 v 03:03 AM
Teta Bushka je offline   Profil uživatele Teta Bushka   Find more posts by Teta Bushka   Foto galerie člena Teta Bushka   Click here to Send Teta Bushka a Private Message   Add Teta Bushka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Teta Bushka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 3

milá teto, škoda, že takovejch lidí co prozřelo je tak málo, bohužel jsou lidi v tý naší zemi furt tak omezení a nevěřim, že se to někdy pohne k lepšímu, holt se s tim asi musíme smířit, že když chcem žít s tou naší rostlinou budou se na nás ostatní vždycky čumět zvrchu :-(

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 12-05-2002 v 04:00 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 4

jasne, tuto literaturu mam nastudovanou uz celkem dlouhou dobu a poslouzila jako osveta mym rodicum. Moc diky za to..

p.s. Taky sem precetl ty clanky okolo WTC. Sem rad, ze se i podobnym tematem nekdo zaobira.

Old Post 12-05-2002 v 12:41 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teta Bushka
Čestný Člen


Registrován: May 2002
Příspěvků: 34 

Pohodička 2 oton Příspěvek č. 5

Mily otone, nebud zas takovy pesimista )) V nasi spolecnosti se nazor na marihuanu pomalu, ale jiste meni. Vcera jsem mela na navsteve dve stare kamaradky ze zakladni skoly, ktere jsem nevidela pres dvacet let, protoze behem emigrace jsem ztratila kontakty s vetsinou starych pratel (nasly mne pres web)). Obe maji dospivajici deti a rozumny nazor na marihuanu, i kdyz samy nehulej (ani tabak). Tech par predsudku, ktere jeste mely ohledne jejich skodlivych ucinku jsem jim hned vyvratila, ale i bez toho jiz byly v pohode. A nejsou to zadne undergroundacky, ale jen obycejne ceske maminy!

Jak na Tebe lide budou koukat zalezi jen na Tobe samotnem - na tom, co delas, jak se k lidem chovas a nikoliv na tom, jakou substanci uzivas k relaxaci. Ja hulim jiz pres 20 let a nijak se s tim netajim a lide se na mne kvuli tomu svrchu urcite nedivaji. Nekteri se na mne tak divaji kvuli tomu, ze sve znalosti a schopnosti nevyuzivam k vydelavani tezkych prachu u nejake nadnarodni firmy, ale to mne fakt ani trochu neboli. Mam takto sice malo penez, ale hodne svobody a nezavislosti!

Uvidis, bude lip! ))

Kde vzal člověk v sobě tu aroganci zakazovat rostlinám růst?

Old Post 12-05-2002 v 13:08 PM
Teta Bushka je offline   Profil uživatele Teta Bushka   Find more posts by Teta Bushka   Foto galerie člena Teta Bushka   Click here to Send Teta Bushka a Private Message   Add Teta Bushka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Teta Bushka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teta Bushka
Čestný Člen


Registrován: May 2002
Příspěvků: 34 

2 marc Příspěvek č. 6

K tem clankum o WTC - vis ono to vse spolu jistym zpusobem souvisi. Cely ten humbuk okolo valky proti teroristum velmi dobre poslouzil k upevneni moci tem, kteri ji maji a k ziskani jeste vice pravomoci k potirani tech, kteri se jim nelibi. Napriklad Americane ted zacali oznacovat ekologicke aktivisty za teroristy a chystaji se proti nim ostre zakrocit. Kdo bude dalsi na rade? Kdyby USA skutecne chtely bojovat proti terorismu, tak by nejprve vyhlasily moratorium na prodej zbrani a prosadily celosvetovou legalizaci vsech drog. Protoze drogy tvori jeden z hlavnich zdroju penez drtive vetsiny vsech teroristickych hnuti. Jenze oni to nechteji, protoze potrebuji strasaka, kterym by oduvodnili naklady na tajne sluzby, zbrojeni atd. - a navic s temito teroristy manipuluji tak, ze jim to dava zaminku ziskat do sve sfery vlivu dalsi zeme (jako treba ted byvale stredoasijske republiky ex-SSSR).

Chtela bych jeste upozornit, ze ty aktualni clanky k WTC se nachazeji v Britskych listech (ne ve Svete Namodro) a jsou to tyto:

http://www.blisty.cz/txt.php?id=10121&iid=999

http://www.blisty.cz/txt.php?id=10210

http://www.blisty.cz/txt.php?id=10223

Kde vzal člověk v sobě tu aroganci zakazovat rostlinám růst?

Old Post 12-05-2002 v 13:20 PM
Teta Bushka je offline   Profil uživatele Teta Bushka   Find more posts by Teta Bushka   Foto galerie člena Teta Bushka   Click here to Send Teta Bushka a Private Message   Add Teta Bushka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Teta Bushka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyng
Stálý Člen

Karma uživatele Kyng - 20% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 83 

Palec nahoru 2 Bushka Příspěvek č. 7

Hezky!

Old Post 12-05-2002 v 22:47 PM
Kyng je offline   Profil uživatele Kyng   Find more posts by Kyng   Foto galerie člena Kyng   Click here to Send Kyng a Private Message   Add Kyng to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avitas
Stálý Člen

Karma uživatele Avitas - 10% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 81 

2 Bushka Příspěvek č. 8

Vítej mezi námi !

Tvůj web znám dlouho a přečtu si rád každý článek na něm.

Doporučuji všem !




Každý musíme snést názor druhého. Demokracie znamená diskusi. T.G.M.

Old Post 13-05-2002 v 07:11 AM
Avitas je offline   Profil uživatele Avitas   Find more posts by Avitas   Foto galerie člena Avitas   Click here to Send Avitas a Private Message   Add Avitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deu
Grower Team

Karma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% PěstitelskáKarma uživatele Deu - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2000
Příspěvků: 300 

Palec nahoru 2 Bushka Příspěvek č. 9

Vítej mezi námi, Bushko !
Respekt za tvá slova na MMM, vystihlas to přesně, málo kdo by měl odvahu říct co ty. Letos nás tam bylo 4000, příště tam budou davy jako hrom. Jsem velmi rád, že se lidé konečně probudili a vyšli do ulic říci svůj názor. Když to takhle půjde dále, za 2-3 roky budem pěstovat legálně !

Deu

Old Post 13-05-2002 v 11:02 AM
Deu je offline   Profil uživatele Deu   Find more posts by Deu   Foto galerie člena Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Add Deu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Deu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wind
Nový Člen

Karma uživatele Wind - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 11 

Palec nahoru Příspěvek č. 10

No to je parada, ze mame za zady takovou podporu.Kdyby moje rodice taky mely takovej nazor.Mluvim o tom s nima porad ale draha maminka se o tom proste nechce bavit.Ale presto do me porad cpou nejakou tu sklenku vina(odmitam protoze mi to proste nechutna!!!)No nic.Jsem rad ze existuje Grower, ze svet se stale meni(at uz k lepsimu nebo horsimu), a ze jsou lide, kteri chapou my nazory.Dekuju za pozornost.

V>N>Wind

Old Post 13-05-2002 v 11:47 AM
Wind je offline   Profil uživatele Wind   Find more posts by Wind   Foto galerie člena Wind   Click here to Send Wind a Private Message   Add Wind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teta Bushka
Čestný Člen


Registrován: May 2002
Příspěvků: 34 

Palec dolů Cenzura fotek Britskych listu z MMM Příspěvek č. 11

Pamatujete se na takoveho okravatovaneho fotografa z Britskych listu, ktery na MMM delal fotky? Tak prave jsem se dozvedela, ze tam sice udelal 200 fotek (z toho 50 tajnych fizlu), ale Jan Culik, sefredaktor BL vaha s jejich zverejnenim na serveru (kvuli osobnim neshodam s redaktory)!

Bylo by treba, aby Culik dostal co nejvic mailu s zadosti o zverejneni fotogalerie MMM od ucastniku. Muzete zareagovat a rozhlasit to dal?

Culikuv mail je:

jcu2@cableol.co.uk

Napiste neco v tom smyslu, ze jste byli na MMM, videli tam jejich fotografa a kde jsou tedy ty fotky?

Moc diky,

Kde vzal člověk v sobě tu aroganci zakazovat rostlinám růst?

Old Post 13-05-2002 v 16:16 PM
Teta Bushka je offline   Profil uživatele Teta Bushka   Find more posts by Teta Bushka   Foto galerie člena Teta Bushka   Click here to Send Teta Bushka a Private Message   Add Teta Bushka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Teta Bushka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maggie
Stálý Člen

Karma uživatele Maggie - 6% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 318 

Příspěvek č. 12

No, s panem Čulíkem jsem (bohužel) měla tu čest spolupracovat a proto mě tak nějak VŮBEC tenhle jeho krok neudivil....

Old Post 14-05-2002 v 07:42 AM
Maggie je offline   Profil uživatele Maggie   Find more posts by Maggie   Foto galerie člena Maggie   Click here to Send Maggie a Private Message   Add Maggie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 13

to Teta Bushka: díky za slova plná otimismu :-)

jen sem chtěl říct, že jsem nemyslel, že se zrovna na mě někdo kouká zvrchu kvuli hulení, a že mi to vadí, já jsem se svým huličstvím naprosto smířenej a nestydim se za to, ani to nijak netajim, vim že hulení ze mě nedělá horšího člověka, a myslim, že člověk se soudí dle svých činů a dle toho jak se chová k ostatním a pod. ne podle toho co kouří nebo pije :-)

chtěl sem to říct spíš tak, že u nás(ČR) na lidi co kuří kouká tak nějak zvrchu celá společnost a bohužel je k tomu vede naše politická scéna a represe, a to se mi nelíbí!

Old Post 14-05-2002 v 11:05 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frexam
Stálý Člen

Karma uživatele frexam - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 14

2 Bushka:
Pred jistym casem jsem vam psal maila ohledne spoluprace na akcich spojenych s L. PELTIEREM a vubec jste mi neodpovedela.
Tak by me zajinalo jestli jste na nej v posledni dobe trochu nezapomela (jiste ted tu bylo opravdu dost jinech veci ale ...)

Old Post 16-05-2002 v 18:45 PM
frexam je offline   Profil uživatele frexam   Find more posts by frexam   Foto galerie člena frexam   Click here to Send frexam a Private Message   Add frexam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Teta Bushka
Čestný Člen


Registrován: May 2002
Příspěvků: 34 

Re: Peltier Příspěvek č. 15

Moc se omlouvam, ze jsem neodpovedela - nebylo dost dobre co (pokud jsi to byl Ty, kdo mi psal jako "ferryman"?), a ja prave v te dobe dodelavala velky update meho webu (pres 20 novych stranek - vetsina o Peltierovi). Byla jsem pres zimu dost vazne nemocna a nemohla jsem pouzivat pocitac (problemy s ocima), takze jeste dodnes bojuji se zahnivajicimi maily, cekajicimi na odpoved ))

Na Peltiera jsem nezapomnela, neboj - jednak diky me tiskove zprave o jeho zalobe na FBI vysly v casopisu TYDEN dva clanky o nem a na mem webu je uz pres mesic nova galerie 36 Peltierovych oleju a litografii s doprovodnymi texty v CJ a AJ (nikde jinde na internetu nic takoveho neexistuje, mam na to povoleni od jeho obhajoby). Je tam take jiz daleko starsi vyzva, aby lide Peltierovi psali, ze jim to kdyz tak zdarma prelozim do anglictiny - ale dosud se na mne nikdo s touto zadosti neobratil, taxe bud asi fsichni umej perfekt english, nebo na to hazej bobek. A co Ty - uz jsi mu napsal, kdyz Te jeho osud tak zajima?

V cervenci prijede navazska skupina BLACKFIRE a stejne jako loni jim organizuji turne po CR a pri nem se bude zase o Peltierovi mluvit. Nevim jake jine akce si predstavujes, ale pokud mas nejaky rozumny a realizovatelny napad, tak mi ho napis. Jeden squely mladik treba ted udelal novy web o Peltierovi a prisel s tim uplne sam od sebe - chce to taky nejakou osobni iniciativu a necekat, az to za Tebe nekdo vymysli, ne?

Jestli chces Peltierovi opravdu pomoct, tak si vytiskni modelove dopisy US senatorum na mych strankach a posli je do US a taky napis Peltierovi do vezeni. On jiz velmi dobre vi, ze v CR jsou lidi, kterym neni jeho osud lhostejny a pry ho to velmi dojalo (vsadim se, ze mu dalo dost prace prijit na to gde ta mrnava Czech Republic vubec je )) - to mam od matky Blackfire, ktera s nim mluvila. Peltier minuly mesic namaloval portret Jonese Benallyho - otce Blackfire, znameho navazskeho medicinmana.

V kazdem pripade, diky za zajem! ))

Kde vzal člověk v sobě tu aroganci zakazovat rostlinám růst?

Old Post 16-05-2002 v 19:25 PM
Teta Bushka je offline   Profil uživatele Teta Bushka   Find more posts by Teta Bushka   Foto galerie člena Teta Bushka   Click here to Send Teta Bushka a Private Message   Add Teta Bushka to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Teta Bushka! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Patule
Nový Člen

Karma uživatele Patule - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 14 

- Příspěvek č. 16

-

[Edited by Patule on 13-08-2002 at 09:32 PM]

Old Post 18-05-2002 v 17:15 PM
Patule je offline   Profil uživatele Patule   Find more posts by Patule   Foto galerie člena Patule     Add Patule to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:54 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-11-2005 - Kdo je Bushka Bryndová? - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9274700 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív