Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Muze THC pomoct starym lidem... ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Muze THC pomoct starym lidem... ? Příspěvek č. 1

Mam babicku co je ji pres 80 let, cely zivot byla hodne aktivni, ale pred par lety se ji stal uraz na kole - zlomila si nanekolikrat ruku, ktera uz se ji nikdy poradne nevylecila a dodnes v ni citi znacny bolesti a ma ji malo pohyblivou. Uraz zpusobil nejen problemy s rukou, ale v podstate se ji "rozsypalo" cely telo, takze od ty doby hur a hur chodila a dneska chodi jen o 2 berlich a s bolesti. Problem je nejen ve zdravotnich problemech fyzickych, ale hodne i v psychice, ktera se od ty doby taky jen horsi a horsi... Doslo to tak daleko, ze uz nema zajem temer o nic - cteni, radio, televizi, rucni prace... Pokazdy se jen modli aby uz umrela... A tak si rikam, jestli by tady nepomohlo THC. Mam uz par let rozpusteny medovo-alkoholovy koncentrat s palickama, tak bych ji to mohl pridavat do caje, ale presto, ze uz se toho na jeji psychice a zdravotnim stavu moc zhorsit neda (i kdyz nikdy neni tak spatne, aby nemohlo byt jeste hur...), mam strach... Otevrene ji tohle ale nabidnout nepripada v uvahu, ona i jeji synove (otec) jsou naprosto rezolutne proti jakymkoliv "drogam"...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 14-01-2006 v 22:30 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100Thermal
Stálý Člen

Karma uživatele 100Thermal - 49% PěstitelskáKarma uživatele 100Thermal - 49% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 2

No nevim nevim, co by to bylo pro tak starého člověka za šok, nejen psychický, ale i tělesný. To už je spíše zahrávání si. Ve vysokém věku jsou tělesné funkce a vůbec celý metabolismus dosti zpomalený a už vše nefunguje tak, jak by mělo. Pokud jí přivodíš stav, který v životě nezakusila, neví o co se jedná a není psychicky v pohodě, jak píšeš, tak by to mohlo skončit docela špatně. Raději od toho upusť a vyvez ji někam do přírody, třeba na místa, kde to měla ráda, když byla mladší nebo tak, ať se rozveselí. I když je konopí i lék, je THC přece jen pro tělo jedovatá látka a způsobit starému člověku otravu může vést k jeho usmrcení. Neriskuj proto a nezahrávej si se zbytky zdraví staré paní.

Old Post 14-01-2006 v 23:02 PM
100Thermal je offline   Profil uživatele 100Thermal   Find more posts by 100Thermal   Foto galerie člena 100Thermal   Click here to Send 100Thermal a Private Message   Add 100Thermal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 3

100Thermal:
Ale ja jsem to V ZADNYM PRIPADE nemyslel tak, aby se tim zhulila, jen ze bych toho pridal do caje trochu, aby to nezhulovalo, ale pomohlo od bolesti a malinko pozvedlo naladu...

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 14-01-2006 v 23:24 PM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

pročti http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1489 - Léčebné účinky marihuany, minimálně by Tě asi zajímal příspěvek č. 2 a 39, ale pokud vím, zmínky o pomoci prarodičům hlavně s klouby tam jsou. Takže na fyzičku mast, na psychiku zkus velmi opatrně ten koncentrát, teda já bych to zkusila, Ty jsi schopen to uvážit, babičku znáš.

Old Post 15-01-2006 v 08:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od 4C3
100Thermal:
Ale ja jsem to V ZADNYM PRIPADE nemyslel tak, aby se tim zhulila, jen ze bych toho pridal do caje trochu, aby to nezhulovalo, ale pomohlo od bolesti a malinko pozvedlo naladu...



Taky bych rád mněl něco, co bych mohl dát někomu potřebnému do čaje a odstranilo bolest a malinko pozvedlo náladu jak píšeš , ale náladu to už je vlastně prví fáze začínající zhulenosti . Oddělit ty dva stavy jako radost a bolest a aby to nezhulovalo , což je v podstatě lehká zhulenost asi nejde . Nemyslím samozrějmě stav STONEDE. Já dělal extrakt trávy v podobě výroby téru , spotřeboval jsem 4 litky vodky a dělal přesně podle návodu v pískacím hrnci , spotřeboval jse na to 150 g dobré trávy a vznikli mi asi 4 polévkévé lžíce téru. Dával jsem pozor na teplotu a podobné věci , mám kámoše kteří nekouří a vzhlem k pozornosti , kterou vzbudíš kouřením v hospodě jsem chtěl mit něco co bych si třeba v zimě dal v hospodě do čaje. Když jsem viděl ten tér , tak jsem si říkal ,bacha aŤ si nikdo nelízne , protože by mohl být 2 dny v komatu.
Výsledek - postupně jsem to rozpouštel v rumu a nakonec toho bylo asi 300ML. Zvětšoval jsem dávky , ale účinek žádný , až jsem dal velkého frťana a nic. To mně nasralo , protože náklady na 4l vodky 800 Kč a to nepočítám trávu na č. trhu a výsledek O.
Nevím kde soudruzi s NDR udělali chybu , ale historka baví hodně lidí, na můj účet.

Old Post 15-01-2006 v 09:03 AM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 6

uvažuju o něčem podobném... bábi před pár lety srazilo auto (má geniální styl přebíhání přes přechod ale jaksi to nevychytala ) a děda má teď zasádrovanou nohu, rozsekal se na náledí a zlomil si bércovou kost a rozsekl hlavu...
ale moje přednášky o konopí moc úspěch nesklízejí vždycky jsem odkázán do prdele a prostě dokud bude u planých keců tak nic nedokážu
indoor semůžu a out je v nedohlednu holt budu muset čekat.... a čekat... a čekat

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 15-01-2006 v 10:05 AM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 7

Nevim jak ze zdravotniho hlediska, ale intelektove jim to rozhodne moc neprida.. Urcite potom nebudou aktivnejsi, spis jim bude vsechno cim dal vic jedno... Budou sedet po kresilkach u telnovel zpukani z mlika/masla atd., mozna je nebudou tolik bolet klouby, ale nevim jestli budou stastnejsi..

p s y c h o 8 4

Old Post 17-01-2006 v 18:36 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 8

Zdravim vsechny, chtel bych se zeptat jestli je mozne aby marihuana pomohla jakkoliv ( at uz psychicky nebo fyzicky) proti rakovine.
Muj deda ma 65let a ma nalez rakoviny na ledvine jatrech a plicich + ma bolesti kloubu, tak me zajima jestli by mu neco mohlo fakt ulehcit.. diky za odpovedi a omlouvam se vsem co me budou nadavat za to ze nehledam...

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 28-01-2006 v 16:33 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

psycho: tady se nemluví o zhulenosti, tráva nepomáhá jen v případě, že jsi zhulenej, naopak třeba mastičkou se nezhulíš - ale kouby po ní nebolej; myslím, že pan Ponikelský nebyl zhuleným důchodcem, ale čiperným starším pánem, kterýmu to chodilo a myslelo (ač měl slušnýho Parkinsona)

takže základem je pečlivě hodnotit dávku a způsob podání

Fantasie: marjánka by HYPOTETICKY mohla pomoct i se samotnou rakovinou, ale mám obavy, že to pořád je spíš v oblasti přání a možných "zázraků" - třeba se to vyplní, ale třeba taky ne. Každopádně na klouby bych vyzkoušela mast.

Takže marjánku u nádoru spíš na bolest, mrkni na
http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=rakovina (je to sice konkrétně na chemošku a ozařování, ale soudím, že na bolesti a stimulaci ducha jsou tam také informace)
http://grower.cz/forum/showthread.p...5329#post275329 (snad použitelný něco na bolest, nevím už, jestli se tam přímo zmiňuje cancer)

ad THC vs. rakovina
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=2136
http://grower.cz/forum/showthread.p...hlight=rakovina
http://grower.cz/forum/showthread.p...6855#post266855
http://grower.cz/forum/showthread.p...1788#post301788

a další
http://grower.cz/forum/showthread.p...6701#post266701

no nejjednodušší asi fakt nakonec bude, když si do hledání dáš "rakovina", je toho tu fakt strašně moc, budeš si z toho muset vybrat, je-li něco vhodné

Old Post 29-01-2006 v 19:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alcon
Nový Člen

Karma uživatele Alcon - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 10

100Thermal: nechápu co jsi myslel tím že THC je pro tělo jedovatá látka. Tohle tvrzení bych nečekal od pípla kterej má už napsaných 215 příspěvků. Radím víc číst a míň psát.

(samozřejmě se můžu mýlit já ale je to nepravděpodobné(pro mě))

(((:

Old Post 11-02-2006 v 11:02 AM
Alcon je offline   Profil uživatele Alcon   Find more posts by Alcon   Foto galerie člena Alcon   Click here to Send Alcon a Private Message   Add Alcon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stratus
Nový Člen

Karma uživatele Stratus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 11

Alcon: samozřejmě, že je thc pro tělo jedovatá látka, pokud si myslíš něco jinýho, tak máš docela mohutný mezery ve vzdělání. Co si myslíš, že je zhulenost? Obyčejná otrava, intoxikace.

Old Post 11-02-2006 v 11:07 AM
Stratus je offline   Profil uživatele Stratus   Find more posts by Stratus   Foto galerie člena Stratus   Click here to Send Stratus a Private Message   Add Stratus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alcon
Nový Člen

Karma uživatele Alcon - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 12

Stratus: nechci se pouštět do debat, které nemají jednoznačnou odpověď. Ale podle tvého tvrzeni mi připadá že bereš gajnu naprosto povrchně, pouze jako prostředek k ubíjení času bezůčelným a nepraktickým způsobem. (citace: red dwarf Kryton) A připodobňovat to když si myslím že ganja není pro lidské tělo toxická k tomu že mám velké mezery ve vzdělání je zaprvé docela rana pod pas a navíc je to naprosto nepodložený fakt. Prostě výkřik do tmy. Ganja neni k ubíjení času bezůčelným a nepraktickým způsobem ale k rozvoji intelektu neustálím zdokonalováním a svích názorů a ideálů. THC není toxická látka!! je to energie, produkt přírody která tvůj mozek ovliňuje nejet chemickými reakcemi, ale i živoucí všeprostupující pozitivní přírodní energií.
Doufam že sem se tě ničím nedotkl včechno myslím v dobrém.

Old Post 11-02-2006 v 11:29 AM
Alcon je offline   Profil uživatele Alcon   Find more posts by Alcon   Foto galerie člena Alcon   Click here to Send Alcon a Private Message   Add Alcon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
100Thermal
Stálý Člen

Karma uživatele 100Thermal - 49% PěstitelskáKarma uživatele 100Thermal - 49% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 135 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Alcon
THC není toxická látka!! je to energie, produkt přírody která tvůj mozek ovliňuje nejet chemickými reakcemi, ale i živoucí všeprostupující pozitivní přírodní energií.


Alcon: Mno, nevim sice, kolik ti je, ale měl bys už zahodit svoje romantické představy o světě a brát věci tak, jak jsou ve skutečnosti. Jistěže je THC pro lidské tělo toxická látka. Stejně jako alkohol, psylocibin a tak dále a tak dále. Chápu, že je snažší si nepřiznat, že ta muchomůrka, kterou jsem sežral není jedovatá, je to jenom přírodní energie, ze které sice bliju, ale ty hezký barvičky jsou neškodným dílem přírody, ale pravda je jinde mladíku. Vše jsou to toxické látky, které způsobují zabíjení nejen mozkových buněk, poruchy paměti a pokud se buděš vzdělávat, zjistíš, že organismu ubližují mnohem více. Jestli žiješ v představě, že zkouřenost je jenom jakási neškodná energie z přírody, pak je mi tě líto. Nedopadneš pravděpodobně dobře.

Old Post 11-02-2006 v 11:48 AM
100Thermal je offline   Profil uživatele 100Thermal   Find more posts by 100Thermal   Foto galerie člena 100Thermal   Click here to Send 100Thermal a Private Message   Add 100Thermal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stratus
Nový Člen

Karma uživatele Stratus - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 14

Alcon: nemají jednoznačnou odpověď?To se moooc pleteš, tady existuje JEN JEDNOZNAČNÁ odpověď, a ta zní: Ano, THC je pro tělo toxická látka. Píšeš jak kdybys patřil do "spolku" Vesmírných lidí, raději se na věci dívej ze základního, to jest chemickýho hlediska. Přečti si něco o mechanismech účinku. Jinak souhlasím se 100Thermalem.

Old Post 11-02-2006 v 12:06 PM
Stratus je offline   Profil uživatele Stratus   Find more posts by Stratus   Foto galerie člena Stratus   Click here to Send Stratus a Private Message   Add Stratus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alcon
Nový Člen

Karma uživatele Alcon - 44% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 15

100Thermal: mrzí mě s jakou mírou neporozumění jsi moje příspěvky pochopil. Zároveň se omlouvám všem, které otravuju s těmito určitě už tolikrát omývanými příspěvky. Samozřejmě vím že tyto následující články nemusejí být pravdivé ale to bych taky nemusel věřit tomu že se právě nenacházím na Marzu. Uznávám ale tvůj argument že THC je toxická látka. Ale pokud pozřu tolik bombonů že se jimi zadávím pak musím říct že tyto bonbony jsou pro me též toxické. Ale dík za tvou reakci a jsem rád za tvůj názor. Abych se alespoň částečně držel tématu tohoto thredu myslím si že vyjma lidí s poruchou srdce a lidí s jinými zdrav. koplikacemi pro ktere je uřivani marihuany nebezpečné je použití marihuany různými způsoby naprosto prospěšné. Nechci aby to byl nekonečný zápas nevyčerpatelných argumentů. Proto doufám že se s tebou shodnu že Ganja je moc fajn. Mimo to všechno je mi 19let ((:
a předem omlouvám se za hrubky (:

Toxicita je vlastnost chemických sloučenin, spočívající ve vyvolání otravy osob nebo zvířat, které látku požily, vdechly nebo absorbovaly přes kůži.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Toxicita
--------------------------------------------------------------------------------------------
K doplnění článku "CANNABIS:Perspektivní protinádorový lék" ještě jedna krátká informace: Americký tým Dr. Blocka z University of Iowa provedl pomocí nejnovějších technik výzkum skupiny silných kuřáků marihuany s ohledem na možné poškození mozku. Výzkum byl proveden mezi 17 velmi silnými kuřáky kanabis, kteří kouří 7 a vícekrát týdně po dobu 4 let. Kontrolní skupinu tvořilo 12 mladých lidí, kteří nikdy drogy neužívali

Pomocí PET (Positron Emission Tomography) bylo u takových kuřáků zjištěno, že během aplikace dochází ke snížení průtoku krve mozečkem, (centrum pro kontrolu pohybu, paměti, pozornosti apod.) o zhruba 18%; které přetrvává ještě celý den po aplikaci. Toto zjištění s sebou přineslo otázku, zda díky sníženému průtoku nedochází i k jiným změnám. Proto Blockův tým vypracoval samostatnou studii, zabývající se případnými změnami ve struktuře mozku. Vyšetření MRI však potvrdilo, že ani silné a dlouhodobé kouření konopí s sebou nepřináší žádné příznaky atrofie nebo poškození struktury mozku.
http://www.biotox.cz/enpsyro/pj3pcancl7.html
---------------------------------------------------------------------------------------------
Aktuální toxicita THC nahoru

Co se týče akutní toxicity samotného THC, tak je velice malá. Smrtelné dávky THC které byly injekčně aplikované myším, odpovídaly ekvivalentnímu množství hašišového oleje ve kterém by se daly utopit. V části "Články a studie" naleznete i články se studiemi o toxicitě THC a kouření marihuany (např. Vliv silného kouření marihuany na poškození mozku).
http://www.biotox.cz/enpsyro/pj3pcanu1.html#tox
---------------------------------------------------------------------------------------------

Naposledy upravil 11-02-2006 v 18:49 PM

Old Post 11-02-2006 v 12:27 PM
Alcon je offline   Profil uživatele Alcon   Find more posts by Alcon   Foto galerie člena Alcon   Click here to Send Alcon a Private Message   Add Alcon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

100Thermal: nemůžu souhlasit s jedinou věcí - pokud jsem pochopila, marjánka patří do množiny látek, který zabíjejí mozkový buňky? Kouř ano, ale to není marihuana. Nebylo prokázáno, že by marjánka zabíjela mozkový buňky.
http://www.ereska.cz/postrehy/marih...v3_document.htm - na drogy-info, kde je totéž v pps, to už nemůžu najít

Alcon: marihuana je tělu cizí; to, že jedna ze složek či jedna skupina složek (kannabinoidy) má v našem těle receptory a že existují endokannabinoidy, bohužel neznamená, že je tělu vlastní či bezvýhradně příznivá. Potom by totéž byl heroin - obsahuje opioidy, na které taky máme receptory, a samozřejmě jsou i endogenní opioidy (např. endorfiny).

Old Post 11-02-2006 v 19:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5268450 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív