Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Pěstování v kbelících... (v rákosí etc...)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Dotaz Pěstování v kbelících... Příspěvek č. 1

Mám akutní dotaz, dneska jsem přišel do jídelny... A tam nabízej takový plastový kbelíky, jeden za deset korun. Cena prakticky zadarmo. Ale jsou to tak deseti až dvaceti litrový kbelíky. Tak mě tak napadlo, že bych mohl aplikovat to co jsem psal teď někam na grower a tedy pěstování v mokřadech. Chtěl bych se vás tedy zeptat jestli to má prespektivu... Myslím tím velikost kbelíku. Je 15 litrů dost? Říkal jsem si kdybych jich koupil tak deset. Ale kdyby bylo 15 litrů málo tak by to asi nemělo cenu... A tenhle thread si smažu sám až ten svůj problém vyřeším, tak mě za něj nekritizujte a něříkejte mi pls že mám používat hledání který stejně skoro nefunguje...

Old Post 11-01-2006 v 14:23 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 2

cim viac litrov tym vacsia rastlina

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 11-01-2006 v 14:36 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 3

To mě je jasný, ale 15 litrů na outdoor mě příjde docela málo, ale když to vemu zase z druhý strany kdo by se tahal s 50 -100 litrovejma kýblema. Ještě teda trochu tu otázku poupravím, kolik by měl mít kbelík, aby v něm rostlina měla tolik prostoru aby se necítila omezována a pokud někdo pěstujete outdoor v kbelících tak kolik litrů ty kýble maj? Díkas moc...

Old Post 11-01-2006 v 14:40 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 4

cmoud [IRL]

: Důvod proč sadit do kýble jsem myslím napsal. 1. velkej problém je kam sadit aby ti to nikdo nenašel. To jsem vyřešil - mokřady a bažiny... Ale tam je kyselá půda a vlastně žádná půda je tam jen mokro a nic. Tak tam přece semínko nezasadíš, ale postavit si tam nějakou primitivní konstrukci ze dřeva - to nebude problém a na to dát kýble - ta konstrukce je aby rostlina nenatahovala vodu z těch mokřad, protože kyselá voda asi nebyla nejlepší zálivkou. Vím že bych ta¨m musel chodit často, ale to že mi rostlinky neukradnou mi za tu oběť stojí!!!

Old Post 11-01-2006 v 14:43 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 5

božičku proč ne 15 litráčky - di do nich klidně - udělej si keříčky, slušnou drenáž a v klidu .-)
spousta lidí pěstuje v kýblech...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 11-01-2006 v 16:47 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 6

Drenáž v kbelících? Něco jako díry do dna? Nebo myslíš nějakej složitější systém? Jak jsem psal v tech mokřinách ty kýble budou muset být vyzvednutý nad zem, tím se připravím o vlhkost z půdy. Říkal jsem si, že bych dal ke každýmu aspoň dvoulitrovku vody s tím keramickým kolíkem kterej pouští vodu jen když je sucho. Sice tam budu chodit často, ale kdyby náhodou, člověk nikdy neví, něco mu do toho vleze a bylo by po kytkách...

Old Post 11-01-2006 v 16:54 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
romaniak
Stálý Člen

Karma uživatele romaniak - 90% PěstitelskáKarma uživatele romaniak - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 117  

Příspěvek č. 7

to mesiah taky v lete povalim kyticky v kbelicich nekde sem tady mel thread kde sem se ptal jak velky bonzaje vyrostou a bylo mi receno 30cm na 4litry tusim

Old Post 11-01-2006 v 16:59 PM
romaniak je offline   Profil uživatele romaniak   Find more posts by romaniak   Foto galerie člena romaniak   Click here to Send romaniak a Private Message   Add romaniak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 8

No tak to je příjemnej odhad... 15/4=3,75*30=112 a něco centimetrů... No mít deset metrovejch kytiček, no to by bylo super. Ok asi zítra ty kýble koupím...

Old Post 11-01-2006 v 17:21 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 9




15 litru a je uplne v poho...co bych za takovy kbely dal....jen tak pro nazornost co vyrostlo v 5ti litrovejch kbelikach od kecupu, tatarky a horcice (ziskano od kamose kuchtika).....je to z roku 04: byly moc zastipovany a pri tomto foceni jeste nebyly dozraly....

schrnuti: kdyz 5L, tak nezastipovat vubec a vyrostou krasny paldy, v 10L se uz da zastipovat, ale vic nez jednou bych to neriskoval

P.S.: 10L UPLNA PARADICKA

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 11-01-2006 v 17:53 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirico
Stálý Člen

Karma uživatele mirico - 49% PěstitelskáKarma uživatele mirico - 49% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 10


mesias: tak tie 15 l su parada v takich ti vyrastu super rastliny mam to vyskusane .........ale pred tym ako som vypestoval pekne velke rastliny tak som daval do 10l kibla viac rastlin a to bola chiba ale ked tam budes mat jednu v 15 l tak to bude parada .........ja to chcem spravit tento rok na sistem knot ktori som obkukal z groweru a je super ...

Old Post 11-01-2006 v 18:22 PM
mirico je offline   Profil uživatele mirico   Find more posts by mirico   Foto galerie člena mirico   Click here to Send mirico a Private Message   Add mirico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 11

Já vím že jsem slíbil že thread do 20:00 smažu, ale jeden MOD mi řekl, ať ho nemažu, že začíná být dost obsáhlí. Stejně jsem ho chtěl smazat, ale nevím jak. Nemůžu najít fci smazat...
mrnin: No teda fakt dík za obrázky, krásný kytí se ti podařili v kyblících. To je argument kterému nelze nevěřit. Zítra nakoupím minimálně deset kbelíčků!
mirico: No dvacet kbelíků asi kupovat nebudu, zkusím to s tou vodou vyřešit nějak jinak, ale ten tvůj návod je celkem pěknej... Můžeš mi říct jaký iál knotu a drenáže hodláš použít prosím?

Old Post 11-01-2006 v 19:15 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 12

|8| : Jásný poradit si nechám ještě nevím jak to přesně udělám s drenáží a s vodou... A ten link je super už jsem to sice kdysi viděl, ale nikdy není na škodu si takovéto krásky připomenout!

Old Post 11-01-2006 v 20:00 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirico
Stálý Člen

Karma uživatele mirico - 49% PěstitelskáKarma uživatele mirico - 49% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 124  

Příspěvek č. 13

tak ako knot pourijem lano ale zakim priemerom neviem ake zozeniem a funguje to aj tak ze stare handri nastrihas a upleties povras ktori funguje velmi podobne spravim to jednoducho .................nejake paradne hnojiva dokupin a dobru zeminu mam viskusanu palmovu pre bananovniki a tak je super ma dobri opsach a dobru cenu ..........a jedine co mi ostava je to pestovat priamo na stomoch pretoze trnto rok stem mat urodu ........prajem ti vela uspechov at ti to rastie .....

Old Post 12-01-2006 v 06:16 AM
mirico je offline   Profil uživatele mirico   Find more posts by mirico   Foto galerie člena mirico   Click here to Send mirico a Private Message   Add mirico to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 14

Kýble jsou opravdu v pohodě a dají se v nich vypěstovat nádherné kytí. Já je na zahradě používám právě z toho důvodu, že kytky nejsou tak velký a neocenitelná je jejich mobilita - zkrátka kytku vemeš a přeneseš tam, kde to vyhovuje. Pokud jde o drenáže, vůbec nepoužívám, ale to je dáno právě i tím, že je mám na zahradě a denně pod kontrolou. V kyblích udělám asi 10cm ode dna několik děr, aby mohla odtékat voda a to je vše.
Jinak dávat kýble ven (tím myslím mimo svou zahradu) se mi zdá zbytečné, tedy pokud nepěstuješ na stromě, tam bys to těžko řešil jinak. Jednak se ochudíš o úrodu jak už psal cmoud [IRL] a na zváženou je v tomto případě i mnou opěvovaná mobilita, protože:
1) zjistíš, že ti tam někdo chodí, pak máš tedy možnost ty kytky vzít a přenést jinam - to je super ,
2) ale taky můžeš přijít a zjistit, že je přenes někdo místo Tebe - a to už je prů..r.

Takže, já bych se klonil spíše k tomu, zasadit přímo do země, ale pokud je to místo v mokřinách opravdu dobrý a myslíš, že tam nikdo nebude šmejdit, jdi do toho, neměj strach a ať se daří
Jinak v odkazu dole najdeš v případě zájmu několik kytek pěstovaných v kýbli minulý rok.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 12-01-2006 v 10:25 AM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 15

Tak dnes jsem koupil 10 patnácti litrových kýblů. To místo v těch mokřinách je stoprocentní. Je to u lesa, a strejda je myslivec takže vím co myslivci tak většinou pročmejděj takže v pohodě. Dva nebo tři kýble zkusím dát na strom a pár malejch políček po pár sazeničkách. Nemyslete si že jsem nějakej megaloman když chci tolik polí, ale jak vím z Groweru, tak čorky jsou všude a já chci aspoň část svého prvního outdooru sklidit!

čepra: 10 cm ode dna díry? Jako po obvodu a do dna je neděláš?

Old Post 12-01-2006 v 15:56 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 16

čepra: 10 cm ode dna díry? Jako po obvodu a do dna je neděláš?

Hej po obvodu. Když uděláš díry do dna, při zálevání bude voda odtékat pryč. Taky jsem to zkoušel a myslím, že takhle je to lepší, protože ti tam zbude a kytka bude mít nějakou dobu ještě z čeho brát.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 12-01-2006 v 18:20 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5606340 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív