Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » stavba pěstírny
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6

Pěstování ve sklepě?
This poll is closed.
Ano šel bych do toho 32 88.89%
Ne do toho bych nešel 4 11.11%
Total: 36 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od jestedman
ano vzhledem ke globálním problémum, je ten můj "že jsem se posral" vcelku zanedbatelnej, ale pálí mně víc než terorismus
pokud to sou studenti, tak at jdou na brigadu, skrinku delali ve 4 lidech, si myslim, že za tři dny (každej) někde ve fabrice to dá dohromady min. 5000, tak jakypakcopak

Jasne,peace
Ale niekto sa možno potrebuje najskôr popáliť,aby pochopil...Väčšina ľudí sa radšej učí z vlastných chýb

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 30-05-2006 v 13:30 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 82

dealera som robil..je to humus...ani nevis a zrazu ti zacnu volat ludia ani nevis jaky..najvacsie paranoje a.. v klude pohulit...tak to nepoznas...rychlo som s tym sekol..kym sa dalo..a aj som si hubu nabil..dealovat je humus...radsej si potajme pestuj..ked dakdo xe kupit..tak ani nevies ze co to ta marihuana je..bo ti na dvere zaklopu kuklacikovia..a mas po chlebe...a ked xe dakdo kupit...tak jedine v malom..podstivo..a dvovernemu znamemu...ale vo velkom..tak to sa nerobi...bo je to mrte nebezpecne..pamataj ze ty ludia si ta zapamatuju..viem o com hovorim..budes xet zarobit..a nakonec prerobis..ale ked tak pisem..no nevim co by som ja bez tych dealerov robil...ale teraz xem sam pestovat..a potajme..

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 30-05-2006 v 18:51 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jarin250
Stálý Člen

Karma uživatele jarin250 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 83

Zdarec tak jen abych reagoval na všechny poznámky zde je celkem nutný jak to sleduju.

Z toho co jsme měli jsme nevydělali ani 15000 dokonce ani 20000 Kč jak by si někdo myslel. Spoustu jsme vyhulili a zbytek jsme prodali za velmi přátelskou cenu 150 a vydělali jsme tak na novej rozprašovač a větrák hlínu a hnojky. Což podle mě není tak hrozný. Pravda je, že jsme studenti jeden z nás dokonce ZŠ. Peněz na zbyt nemáme a jsme rádi, že jsme na začátku sehnali tu 20 na rozjezd. A k tomu Dealerství jsme z místa kde to lidi uvítali i mnohem starší než mi, že se oběvil někdo kdo do toho šel. Protože ostatní co známe budou radši jen zewlit a říkat jak je to na piču že nemaj, ale do něčeho podobnýho by nešli. Jasně že prodávat je vo hubu a po telefonu to u nás nepřipadá v úvahu. Taky bych radši koupil g v zelinářství než z toho dělat černej obchod, ale dokud to tak nebude tak se najdou lidi kteří sou vděční, že můžou koupit. Vy se na to díváte jen z pohledu pěstitelů, kteří jsou v podstatě dobře zásobení svou skříní, ale co ti co ji mít nemůžou. Kouří taky rádi a kdyby se to v tý skříni objevovalo zadarmo tak se rozdám ale sami víte dobře co to stojí.

Každopádně dík za názory všem je to dobrý vo tom pokecat a snažit pochopit jeden druhého co si o tom myslí.


Fotky druhého pokusu tu budou co nevidět. Protože kytičky se už pomalu a jistě chystají ke kvetení. A říkám vám, že ten rozdíl díky poznatkům z minula je fakt markantní. Dokonce mám pocit, že jsme
tam minule pěstovali seno, ale chybama se člověk jen učí.

Tak peace se všema

Old Post 20-06-2006 v 00:43 AM
jarin250 je offline   Profil uživatele jarin250   Find more posts by jarin250   Foto galerie člena jarin250   Click here to Send jarin250 a Private Message   Add jarin250 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aryan
Stálý Člen

Karma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% PěstitelskáKarma uživatele Aryan - 41% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 84

student ZS ... rozluc se s growerem ... FU!

kdo jsi bez miny, hoď kamenem

Old Post 20-06-2006 v 06:16 AM
Aryan je offline   Profil uživatele Aryan   Find more posts by Aryan   Foto galerie člena Aryan   Click here to Send Aryan a Private Message   Add Aryan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sqott
Stálý Člen

Karma uživatele sqott - 93% PěstitelskáKarma uživatele sqott - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 282  

Příspěvek č. 85

mas to pekny ale mohl by ses naucit zastrihawat...budes sklizat tak petkrat tolik....

-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 2.<-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 2
-->TADY JE MOJE KITI POD 400w..for grower 1. <-- OSVĚTLOVÁNÍ ROSTLIN 1
WOKO ZA WOKO A NAKONEC BUDEME WŠICI SLEPÝ....
... A ŘEKL:..BUDIŽ SWĚTLO...A ZAČALO SE SWÍTIT KYTKÁM....
...SEX DROGY DRUM IN BASS... ... //...// ...DEJ TOMU ČAS A UWIDÍŠ CO SE STANE......
Co je osmý diw swěta????--->GANJA .../// ... .....A KOUKNI SE SEM..

Old Post 20-06-2006 v 10:31 AM
sqott je offline   Profil uživatele sqott   Find more posts by sqott   Foto galerie člena sqott   Click here to Send sqott a Private Message   Add sqott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 86

citace:
Původní příspěvek od sqott
mas to pekny ale mohl by ses naucit zastrihawat...budes sklizat tak petkrat tolik....


kde bych našel stránky s nějakým užitečnym návodem se zastřiháváním?
Mám s tim taky trošku problémy..
díkec

a nepište mi prosím,že mám použít hledání..

super optickej klam!!!

Old Post 20-06-2006 v 12:28 PM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 87

co takhle
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=142

Old Post 20-06-2006 v 12:33 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-04-2006 - Šemikova pěstírna - 22 odpovědí
09-08-2002 - Mutova pěstírna - 53 odpovědí
15-01-2004 - BUTCHOVA pěstírna - 40 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0830530 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív