Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Šemikova pěstírna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
šemik
Nový Člen

Karma uživatele šemik - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 4 

Obecné Šemikova pěstírna Příspěvek č. 1











Šemikova pěstírna je to vypěstovaný z řízků co jsem dostal od mejch kámošů. Bohužel jim někdo ty jejich kytí šlohnul.
Taky bych Vám mohl napsat něco o tý skříni:
Je to úplně obyčejná dřevěná skříň a má rozměry ( asi )
160 cm × 80 cm × 60 cm.
Mam tam dvě zářivky 2×18W plus jeden sodík 150W.
Ty tlumivky tak strašně topěj že jsem je dal nahoru na skříň.
Dneska je mam dva měsíce a už jsou v květu takže až seženu foťák tak přidam nějaký fotky do galerie.

Naposledy upravil šemik 23-10-2003 v 21:23 PM

Old Post 22-10-2003 v 22:57 PM
šemik je offline   Profil uživatele šemik   Find more posts by šemik   Foto galerie člena šemik   Click here to Send šemik a Private Message   Add šemik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele šemik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šemik
Nový Člen

Karma uživatele šemik - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 2

Nazdárek lidičky musim na to reagovat.
Mám tam tři zářivky a každá 18 W .
Svítil jsem s nima asi jeden měsíc a kytky mi jeli jako o život.
Asi po měsíci jsem to doplnil o sodík 150 W a přepnul 12/12.
Po jednom měsíci na kytkách mám cca 4 cm bambule a někde už dokonce začali hnědnout.
Bohužel do dneška jsem si nepůjčil foťák tak zatim nemám žádný nový fotky ale budou brzo. Založil jsem novou stránku o hulení, pěstování atd. http://www.sweb.cz/zhu.lenec
Tak se tam mrkněte zatim hulení zdar.

Old Post 29-10-2003 v 20:20 PM
šemik je offline   Profil uživatele šemik   Find more posts by šemik   Foto galerie člena šemik   Click here to Send šemik a Private Message   Add šemik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele šemik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šemik
Nový Člen

Karma uživatele šemik - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 3

Tu sodíkovku mám asi tak 10-15 cm a teplota je v poho něco kolem 30 C.
Než jsem to přepnul 12/12 tak to mělo cca 45-50 cm a teď maj okolo
110 cm. Zalejvam jednou za tři dny a jednou za šest dní hnojim kristalonem start ( je úpplně zbytečný kupovat jyný hnojiva jako je plod a květ atd protože ty maj akorát větší koncentraci.
Já dávám 2 odměrky hnojiva na 2 litry vody ( má se dávat 1 odměrka na 5 litrů )

Old Post 30-10-2003 v 15:10 PM
šemik je offline   Profil uživatele šemik   Find more posts by šemik   Foto galerie člena šemik   Click here to Send šemik a Private Message   Add šemik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele šemik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šemik
Nový Člen

Karma uživatele šemik - 23% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 4







Nazdárek zhulenci mam pro Vás nový fotečky. Na poslední chvíli jsem je vyfotil

Old Post 08-11-2003 v 05:34 AM
šemik je offline   Profil uživatele šemik   Find more posts by šemik   Foto galerie člena šemik   Click here to Send šemik a Private Message   Add šemik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele šemik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wimpy[vp]
Stálý Člen

Karma uživatele Wimpy[vp] - 4% PěstitelskáKarma uživatele Wimpy[vp] - 4% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 141  

Příspěvek č. 5

Kolikrát si už sklidil?Měl jsme pocit že už máš tu skříň dýl?Jo a taky mě napadlo,když vaši o té skříni nevijou tak asi s něma už nebydlíš zhe?jo a díky za ten popisek cenových relací.Hej,povedla se mi vyfotit celkem hezká fotečka kámoše.až se dostanu do školy tak si to naskenuju a pošlu ti ji.Zatím se měj net Frende!jo a ta kočička je hezká,taky by se mi líbila taková kamarádka s kterou bych dělal prasečinky.Já mam na to jen svoji stálou slečnu ale až tak moc uchylná neníOna je jenom trochu exibicionistka…sakra kde už všude to bylo…

Některé dorgy nejsou zakázané proto že by byly nebezpečné,ale jsou nebezpečné proto že jsou zakázané!!!

Kreslite si ? - Galerie

Old Post 15-11-2003 v 12:00 PM
Wimpy[vp] je offline   Profil uživatele Wimpy[vp]   Find more posts by Wimpy[vp]   Foto galerie člena Wimpy[vp]   Click here to Send Wimpy[vp] a Private Message   Add Wimpy[vp] to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulo
Nový Člen

Karma uživatele P@ulo - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6

šemik- mohl bych se te zeptat co to vlastne pjestujes? a jinak je mas docela dobry predem se omlouvam jesli jsem to prehlid ale myslim ze to tu nikde neni napsaný dík peac

Old Post 22-04-2006 v 08:25 AM
P@ulo je offline   Profil uživatele P@ulo   Find more posts by P@ulo   Foto galerie člena P@ulo   Click here to Send P@ulo a Private Message   Add P@ulo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 7

prosimte semiku mohl by si napsat v cem to pestujes v jake hline a jestli treba budes ke konci propichovat stonek hrebykem aby si tam mel vic priskyrice? PeAcE

zivot je kratkej tak si ho uzit dokud to de!

Old Post 22-04-2006 v 08:29 AM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Speady
Nový Člen

Karma uživatele Speady - 11% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 8

Paulo chtel bych se te zeptat na par vjeci za prve cim svítíš ve skříni
za druhe nejsi nahodou z okolí chlomku
a za tretí by mě ta otázka co jsi měl na šemíka docala zajímala taky

Old Post 22-04-2006 v 15:25 PM
Speady je offline   Profil uživatele Speady   Find more posts by Speady   Foto galerie člena Speady   Click here to Send Speady a Private Message   Add Speady to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P@ulo
Nový Člen

Karma uživatele P@ulo - 20% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 9

cus Speady tak svítim 2krat 45W Luxus z chlomku nejsem a ta otazka byla normalni doufam ze bude i odpovjed

sory ještě bych měl dodat že svítim 2krat 45W Luxus ale úsporkama což se vječinou nestává tak peace

Naposledy upravil 23-04-2006 v 11:09 AM

Old Post 22-04-2006 v 15:31 PM
P@ulo je offline   Profil uživatele P@ulo   Find more posts by P@ulo   Foto galerie člena P@ulo   Click here to Send P@ulo a Private Message   Add P@ulo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-10-2016 - Moje první pěstírna - 2 odpovědí
30-11-2011 - Wekova matkárna - 23 odpovědí
20-06-2006 - stavba pěstírny - 174 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4954020 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív