Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Operace, marihuana, anestetika - HELP!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
CTMan
Nový Člen

Karma uživatele CTMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 1 

Operace, marihuana, anestetika - HELP!! Příspěvek č. 1

Ahoj lidi, predem se omlouvam za ten skandalni titulek, ale potrebuju tuto vec znat do zitrejsiho rana :

reaguje nejak marihuana s anestetiky, ktere se podavaji pri operaci (myslim i lokalni i celkovou anestezu), pripadne jake jsou ucinky, po jake dobe je jeste hrozba nejakych problemu a po jake dobe by to melo byt "zdravotne nezavadne" ??

dik moc.

Old Post 14-12-2005 v 19:45 PM
CTMan je offline   Profil uživatele CTMan   Find more posts by CTMan   Foto galerie člena CTMan   Click here to Send CTMan a Private Message   Add CTMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

www.drogovaporadna.cz

Old Post 14-12-2005 v 21:01 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Škůdci anestezika podle amatera....... Příspěvek č. 3

Takze u lokalniho si Myslím ze skoro vubec neovlivnuje telo.. krome mista kolem rany.....


Na N20 coz je jedno z celkovych anestezik (plyn rajský to jest)
si klidně zahul... není se čeho bát....

n2o..v nemocnici je luxus poněvadž ti to redi vzduchem (profici)
riskujes jen , ze usnes driv nez si uzijes stav... (tak to má žel bohu být) (v nemocnici samo)
Doma si vícenásobné nádechy nedávejte... riskujete tím odumírání mozkových buněk...(necitíš že se dusíš (nemáš kyslík => dead for brainBITs ))




čéstó... a drzim palec... nemam rad doktory.. especially DENTIST

(zubaři sou na vlastni thread.. jejich anestezikum na me nefici.. tak tam jdu vzdy opily !! )

Old Post 14-12-2005 v 21:56 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

inVALIDa >
N2O je OK, ale v nemocnici se micha jeste ze spoustou dalsich latek, a poslednich 15 let se pouziva jen jako hnaci plyn.

doma si klidne nekolikanasobneho dej, teda pokud chceš spáchat velice velmi příjemnou a bezbolestnou sebevraždu :-))

Old Post 14-12-2005 v 22:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 5

myslím že akutní účinek THC by se v anestetikama rvát mohl, ale pokud máš jenom latentní THC v krvi tak by to mohlo maximálně zvětšovat účinek
a myslím že pokud jsou tam solidní doktoři tak se s něma můžeš i poradit

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 14-12-2005 v 22:18 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 6

Buď v klidu. Před nějakým časem jsem měl nehodu. Dostal jsem do horního rtu šutrákem odlítlým od sekačky a shodou okolností jsem asi 5 minut předtím požil nukleární koláček!

Do špitálu jsem se dostal v okamžiku, kdy pečiwo najelo! Papuli mi šili ve stavu, kdy jsem byl fakt solidně na sračky (ještěže jsem měl zakrytej xicht tím jejich hadrem), anestetika fungovaly úplně v pohodě, takže mi to relativně bezbolestně zašili... Akorát ta injekce stála zaprd!

Takže neboj!

Fotr woe!

Old Post 15-12-2005 v 07:17 AM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4626570 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív