Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak naučím mladou hulit?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 33

...už není koho učit, už není nikoho s kym se dělit o společný chvíle štěstí, porozumnění a lásky...
...ale moc vám děkuju, chtěli ste pomoct a to se kurva cení!!!

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 18-02-2006 v 19:48 PM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gustav makovec
Stálý Člen

Karma uživatele gustav makovec - 27% PěstitelskáKarma uživatele gustav makovec - 27% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 139  

Obecné Diskriminace ! Příspěvek č. 34

Vy si ty svoje mladý můžete vyměňovat jak dlouho chcete,až najdete tu která hulí, ALE jak naučím hulit MOU STAROU ??? Docela rád bych zažil splynutí duší a těl pod vlivem, leč její zatvrzelost nemohu přemoci...už jsem uvažoval o různých podlostech, leč sám sobě bych to neprominul...

Old Post 19-02-2006 v 19:24 PM
gustav makovec je offline   Profil uživatele gustav makovec   Find more posts by gustav makovec   Foto galerie člena gustav makovec   Click here to Send gustav makovec a Private Message   Add gustav makovec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nehulit je hezká věc, ale "umět" si zahulit je obohacující Příspěvek č. 35


Dá se říct, že mně je spíš sympatický když nehulí No, ale na pohodu ... na to musí přijít sama, proč někoho do něčemu nutit. Problém je když ti to zakazuje, to bych to rovnou uzavřel

Old Post 19-02-2006 v 19:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 36

Claune

Souhlasím s tebou je lepši když ona nehulí.

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Old Post 19-02-2006 v 19:55 PM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 37

Moje slečna nehulí,kritizuje mne jen zlehka,a tím je pro mně lepším člověkem než jsem já-tolerance rulezzzzz

Jinak souhlas s cirkusákem:Je lepší když ona nehulí.....

Old Post 20-02-2006 v 08:18 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prdelac
Stálý Člen

Karma uživatele Prdelac - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 43 

Příspěvek č. 38

no tak ja opacny problem ))))
vzdy jsem mela chlapa nehulice - nevim jak jsem to dokazala pri me povaze a postupem let jsem zjistila, ze je lepsi kdyz clovek jako ja ma chlapa, ktery ho jeste v jeho silenych napadech nepodporuje, ale brzdi.
Horsi to bylo vzdycky doma ututlat, ze jsem vlastne ready a schopna vykonavat bezne veci a netvarit se pritom jako totalni kreten.

Není nad to dát si s vášní krásnou modelku, která Ti do ničeho nekecá a ještě Tě tak úžasně pobaví.

Tenhle život nechci jenom žít, já ho chci prožít.

Old Post 19-05-2008 v 10:49 AM
Prdelac je offline   Profil uživatele Prdelac   Find more posts by Prdelac   Foto galerie člena Prdelac   Click here to Send Prdelac a Private Message   Add Prdelac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

Skoda skazit mladu,ked nehuli to je len dobre.

Old Post 23-05-2008 v 16:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Harapasch
Nový Člen

Karma uživatele Harapasch - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 40

POcuj a co tej tvojej dievke daco decentne nenavaris.

Old Post 24-05-2008 v 22:52 PM
Harapasch je offline   Profil uživatele Harapasch   Find more posts by Harapasch   Foto galerie člena Harapasch   Click here to Send Harapasch a Private Message   Add Harapasch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 41

Raketopes : ehm v poslednom case som riesil porodbny problem ... ale nakoniec sme nasli kompromis ze hulit si mozem kolko chcel ... ale nemam byt zhuleny v jej pritomnosti. nic moc ale je to lepsie ako skryvat sa

Old Post 25-05-2008 v 13:15 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grundik
Nový Člen

Karma uživatele grundik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 42

zdravíko chalani ,
a co takto klasicka vodna fajka kde k origos tabaku pomrvís trocha materiálu?
myslím , že to by mohlo byt v uplnej pohode.
len by ma zaujímalo ci pritom stalom nahrati uhlikom by THC neodchadzalo kopec len tak do vzduchu popripadne nedegradovalo nejak.

Old Post 28-05-2008 v 16:02 PM
grundik je offline   Profil uživatele grundik   Find more posts by grundik   Foto galerie člena grundik   Click here to Send grundik a Private Message   Add grundik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

grundik: hehe, nevíš o čem mluvíš

ganja do šíšy je vražda...nedělal bych to

Old Post 29-05-2008 v 13:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grundik
Nový Člen

Karma uživatele grundik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 44

uff tak som vedla
prosímta oprav ma , lebo mam v plane to skusit s mojou bejb a rozhodne nechcem aby sa ja jej cosi stalo....
pre nu to bude prvy raz a model je pomerne dost potentný.
Neviem nefajčí cigarety tak neviem , chcem aby z hulenia daco mala nech mi nevykalse vsetko out a tiez nech sa mi neprehuli

Old Post 29-05-2008 v 15:20 PM
grundik je offline   Profil uživatele grundik   Find more posts by grundik   Foto galerie člena grundik   Click here to Send grundik a Private Message   Add grundik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 45

grundik: no pokud nikdy nehulila tak jí rozhodně nedávej šíšu nacpanou trávou, to je blbost

hele, tady je problém asi takovej - vem si kolik toho do sebe nasaješ z brčka nebo skla a kolik toho nasaješ z šíšy.

Jednou jsme takhle kouřili u kámoše šíšu, nacpal tam jenom obyč. noname venek a jako v jednu chvíli jsem měl pocit že mě budou muset křísit. Nevim, nedoporučoval bych ti to. Spíš jí zkus přesvědčit na brčko nebo bong, to by bylo mnohem lepší.
(jako zastánce bongu bych ti spíš doporučil bong - tolik to neškrábe)

Old Post 29-05-2008 v 15:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grundik
Nový Člen

Karma uživatele grundik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 46

vidím to na cigaretu " odtabakovanu" alebo suchy bong nejaka klasika z pet flasky
hold kdo hce hulit nemoze byt ciciak a musi cosi vydrzat!

Old Post 29-05-2008 v 16:43 PM
grundik je offline   Profil uživatele grundik   Find more posts by grundik   Foto galerie člena grundik   Click here to Send grundik a Private Message   Add grundik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grundik
Nový Člen

Karma uživatele grundik - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 47

vaporizér , no jedine ze si ho nakreslím...
tak ja som taky rekreacny hulič , nehulim často ani vela.
vidím to tak , že to "poriedim" tabakom a spravim taky maly cigareto joint. Nechám jej tak dva , maximalne tri puky ( sorta fakt ma gule)
nech si to kus otuká jej teličko a na druhy raz uz dáme bonga

Old Post 29-05-2008 v 20:59 PM
grundik je offline   Profil uživatele grundik   Find more posts by grundik   Foto galerie člena grundik   Click here to Send grundik a Private Message   Add grundik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

jsem: ehm ehm, jseš přesvědčenej o tom že stejná dávka bude mít stejnej účinek u huliče a nehuliče?

na ganju neexistuje tolerance...tzn. čim dál kouříš tim míň ti stačí na pořádnej stav...obráceně vzato nehuliče stejný množství, který oddělalo huliče, prostě neoddělá

vim z vlastní zkušenosti...dam si chvilku pauzu, pak si dam bong a skoro ho nedokouřim protože mě první potah zkope do krychličky

Old Post 29-05-2008 v 21:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2019 - Jak Moc HulÍte? - 232 odpovědí
19-02-2010 - Jak casto hulite? - 423 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8627500 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív