Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Konstruktivně-kriticko-diskuzní thread k vyjasňování MOD vs. USERs interakci
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
chell
Grower Rastawoman

Karma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% PěstitelskáKarma uživatele chell - 41% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 426  

Příspěvek č. 49

byla sme liny cist cely to vase dohadovani.. takze salvej proti ni nic.... ale de oto ze ty prodavas susenou a oto de... to je jako kdyby tady nekdo prodaval gramace.. proste fuck off deel
púrodavejte cokoli co se da pestovat co je na black listu ale nic co se da jen pouzit...

jo jelikoz uz ti bylo nekolikrat vysvetleno ze se susenyho nic neprodava taxem ti dala body za neleg. drog transkace... a nepis mi pm res to radeji tady pac nemam silu to vysvetlovat je to snad jasny

člověk miluje jen to co uplně nevlastní...



žiju díky marihuaně

knihy o konopí

The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love

Old Post 27-11-2005 v 08:13 AM
chell je offline   Profil uživatele chell   Find more posts by chell   Foto galerie člena chell   Click here to Send chell a Private Message   Add chell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
festis
Stálý Člen

Karma uživatele festis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 50

2 chell: prodej susene salveje mi byl POVOLEN modem dudem, o den pozdeji mi to zatrhnul admin,takze v pohode..respektuju to,ale dodatecne za tohle nedorozumeni mi dat trestne body?neni to trochu zbytecne?

SALVIA 4ever

"I see trees of green, psylocibe mushrooms too
I see them bloom for me and you
And I think to myself what a wonderful world"

Old Post 27-11-2005 v 14:11 PM
festis je offline   Profil uživatele festis   Find more posts by festis   Foto galerie člena festis   Click here to Send festis a Private Message   Add festis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

to festis:
Dude Ti 24.11. ve 13,06 napsal "hele sundej si podpis a dej si tryd do baziku"

Carlos se předevčírem (soudím, že 25.11.) v 00,57 tady veřejně vyjádřil "Prodávat jakýkoliv finální produkt - drogu - je proti nejdůležitějšímu pravidlu na Groweru (jedno že se jedná o drogu tolerovanou)."

chell Ti dnes (27.11.) dala trestný body

pokud budu někde prodávat kuřata a správce serveru mi sdělí, že tohle se na daným serveru prostě nesmí z toho a toho důvodu, že to porušuje pravidla, tak první, co udělám, bude, že si projedu svoje příspěvky (pokud si nejsem stopro jistá, že diskutovaný byl jediným se zveřejněným problematickým textem) a sundám všechno, o čem jsem se dověděla, že to porušuje pravidla, zvlášť, když jsem názor správce veřejně akceptovala
nebudu čekat, nevykašlu se na to, protože pak nutím správce či jím pověřené lidi, aby zakročili - vědomě porušuju pravidla, naprosto nic s tím nedělám

carlos to tu napsal předevčírem, TB jsi dostal dnes - proč, kdyžs carlosovo názor akceptoval, jsi příspěvek nesmazal či neupravil, aby neporušoval pravidla? potom bys žádný trestňáky dostat za to nemohl

toť JEN MŮJ názor

Old Post 27-11-2005 v 19:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
festis
Stálý Člen

Karma uživatele festis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 52

taky mi ale dude 24.11. ve 13:12 napsal:

Dude jako Moderator oficialne povoluje festisovo thread v bazaru

dokonce i s touto oficiální potvrzovací certifikací

ale ok, jestli jsou ty TB za to,ze jsem si neprojel vsechny svoje predesle prispevky,tak to beru..

SALVIA 4ever

"I see trees of green, psylocibe mushrooms too
I see them bloom for me and you
And I think to myself what a wonderful world"

Old Post 28-11-2005 v 06:58 AM
festis je offline   Profil uživatele festis   Find more posts by festis   Foto galerie člena festis   Click here to Send festis a Private Message   Add festis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 53

jo, povolil jsem tred v abaziku, protoze mi z logickeho hlediska prislo, ze festis nedela az tak nic spatnyho..to ze to potom carlos (nejvyssi instance na groweru) zatrhl, uz je vec jina a to (at se nam to libi ci ne) musime respektovat .-)

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 28-11-2005 v 08:17 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

festisi, jestli Ti to Dude povolil s certifikátem nebo vyhlášením veřejným rozhlasem, je přece jedno, když to bylo PŘEDTÍM, než to carlos zatrhl pokud sis všiml, TB jsi dostal PO carlosově vyjádření, ne před ním, takže Dudeho povolení bylo respektováno, na svůj názor má plný právo, stejně jako je respektován i Dudem carlosův názor, promiň, Tvoje reakce, že Ti to Dude povolil "dokonce i s touto certifikací", mi připadá jako od malýho dítěte, "ale dědeček řekl, že můžu orvat švestky, dokonce mi ke stromu sám přistavil žebřík, tatínek mi to pak zakázal, maminko, takhle to bylo, no přece musíš brát v úvahu to, že mi to ale dědeček předtím povolil!"

Old Post 28-11-2005 v 09:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
festis
Stálý Člen

Karma uživatele festis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 55

plyne z toho tedy ponauceni, ze ptat se modu je nesmysl, protoze kdyz cloveku neco povoli tak za to vzapeti muze dostat TB od admina?

SALVIA 4ever

"I see trees of green, psylocibe mushrooms too
I see them bloom for me and you
And I think to myself what a wonderful world"

Old Post 28-11-2005 v 10:44 AM
festis je offline   Profil uživatele festis   Find more posts by festis   Foto galerie člena festis   Click here to Send festis a Private Message   Add festis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
festis
Stálý Člen

Karma uživatele festis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 56

jinak reakce "dokonce i s touto certifikací" byla dudeova slova z toho prispevku,kde to povolil, takze kecicky o malym diteti si muzes strcit za klobouk =)

SALVIA 4ever

"I see trees of green, psylocibe mushrooms too
I see them bloom for me and you
And I think to myself what a wonderful world"

Old Post 28-11-2005 v 10:45 AM
festis je offline   Profil uživatele festis   Find more posts by festis   Foto galerie člena festis   Click here to Send festis a Private Message   Add festis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 57

TB jsi dostal od MODky chellky vcera, kdyz jsi o5 v nejakem prispevku , uz po zakazani inzerce carlosem, znovu inzeroval prodej .-)
ad moje certifikace - nevim jak ti to znovu napsat uz - tady nebyl jasne stanovenej precedens, jakym zpusobem postupovat, pri techto pripadech - po konzultaci s jedu, JSEM SE rozhodl, ze to je v poradku - nasledne karlos intervenoval a prohlasil, ze na SVEM serveru si podobne veci nepreje. Tim cela vec konci. TECKA.

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 28-11-2005 v 10:57 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
festis
Stálý Člen

Karma uživatele festis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 58

TB jsi dostal od MODky chellky vcera, kdyz jsi o5 v nejakem prispevku , uz po zakazani inzerce carlosem, znovu inzeroval prodej .-)
...
to je blbost, nic jsem po tom uz samozrejme nepsal, nejsem hloupej,abych to po zakazu nekam psal..

SALVIA 4ever

"I see trees of green, psylocibe mushrooms too
I see them bloom for me and you
And I think to myself what a wonderful world"

Old Post 28-11-2005 v 11:02 AM
festis je offline   Profil uživatele festis   Find more posts by festis   Foto galerie člena festis   Click here to Send festis a Private Message   Add festis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 59

ponaučení z toho plyne - že kdekterej přechytralej hrdina si tu bude upravovat pravidla podle sebe - srát na mody - dělat si co chce - a když si někdo dovolí ho upozornit že neni u mámy doma a měl by se chovat podle pravidel a podle doporučení modů tak začne hystericky ublíženě řvát že neni všechno podle něj - takovýhle rozmazlený parchanty mam fakt hooodně rád. uvědom si festisi že tohle je web vlastněnej konkrétní osobou která má právo si dělat co chce - až si uděláš vlastní web tak si na něm prodávej třeba tuny šalvěje - dokud seš na groweru tak dělej co ti řeknou modi nebo admin a neměj kolem toho tuny zbytečnejch keců - anebo di do prdele - doufam že to tu celý konečně někdo rychle smaže

Snark in the System

Old Post 28-11-2005 v 11:06 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
festis
Stálý Člen

Karma uživatele festis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 60

jezisi, no to jsi se zase ukazal. tvoje prispevky jsou znacne "prinosny" a je videt, ze slovo dialog ti nic nerika.. dale te nebudu komentovat

SALVIA 4ever

"I see trees of green, psylocibe mushrooms too
I see them bloom for me and you
And I think to myself what a wonderful world"

Old Post 28-11-2005 v 11:18 AM
festis je offline   Profil uživatele festis   Find more posts by festis   Foto galerie člena festis   Click here to Send festis a Private Message   Add festis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 61

festisi, sorry, ale fakt mi připomínáš mě, když mi bylo pět, kdykoliv mi někdo něco řekl, že nesmím, tak sice jsem prohlásila "ano, maminko", ale nikdy jsem se nespokojila s pouhým potvrzením, vždycky jsem dodala "no ale tatínek mi to předtím povolil" promiň, prostě celá já v pěti letech
tím končím, tohle fakt nemá smysl buď jsem všechno pochopila špatně já, anebo Ty

Old Post 28-11-2005 v 11:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 62

Dialog - k průběhu standardního dialou je potřeba několik věcí - za prvé subjekty dialogu - to bysme byli ty a já a to by bylo v pořádku - a za druhé objekt dialogu - tedy předmět diskuze - a ten neexistuje - není o čem vést dialog neboť o této věci již bylo rozhodnuto - stejně tak nemá smysl vést dialog o správnosti nebo nesprávnosti tohoto rozhodnutí - chápeš to už????? nebo to potřebuješ vysvětlit jednodušeji??? už v názvu tohoto threadu je nonsens - co chceš kritizovat ???? rozhodnutí admina nebo na něj navazující úkony modů??? nezkusíš se radši někde na pěstitelskej fórech abgébovat užitečněji???

Snark in the System

Old Post 28-11-2005 v 11:46 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
festis
Stálý Člen

Karma uživatele festis - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 63

nazev threade nepochazi z me hlavy, takze no comment, to se vztekej jak chces..

SALVIA 4ever

"I see trees of green, psylocibe mushrooms too
I see them bloom for me and you
And I think to myself what a wonderful world"

Old Post 28-11-2005 v 11:54 AM
festis je offline   Profil uživatele festis   Find more posts by festis   Foto galerie člena festis   Click here to Send festis a Private Message   Add festis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
3103
Nový Člen

Karma uživatele 3103 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 64

Túto tému diskusie by mal MOD uzavrieť, lebo sem píšu už iba tí, čo nemajú čo na práci. Veď je už rozhodnuté a už ani ktorýkoľvek MOD s tým nič nespraví.

*** Moje pestovanie Psilocybe cubensis Cambodia ***

Old Post 28-11-2005 v 13:32 PM
3103 je offline   Profil uživatele 3103   Find more posts by 3103   Foto galerie člena 3103   Click here to Send 3103 a Private Message   Add 3103 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele 3103! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6609550 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív