Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Můj první indoor
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Nápad Můj první indoor Příspěvek č. 1




Zdar tak to je můj první indoor,světlo 2x cool white celkem 22W zatim na růst později 50 nebo70W sodík nebo pouliční výbojka,osazenstvo 13X noname skunk a 20 zatim nevyklíčeních stejný model,režim svícení 18/6 růstová fáze 12/12 fáze květení.Zítra budu dělat lepší stínítko a ovetrávání to tam zatim nejni ale zítra.Další fotky budou tak do 14 dnů.
Foto:1,sazeničky
Foto:2,pohled na zářivky
Foto:3,pohled do skříně

Naposledy upravil Vyhulda 07-11-2005 v 21:52 PM

Old Post 07-11-2005 v 21:42 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Nápad Můj první indoor Příspěvek č. 2




Foto:4,zavřená skřín
Foto:5,sazeničky z blízka
Foto:6,outdoor z letošní sklizně sušim vedle skříně

Omlouvám se za špatnou kvalitu fotek foceno mobilem

Naposledy upravil Vyhulda 07-11-2005 v 22:00 PM

Old Post 07-11-2005 v 21:50 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 3

Zdar tak dnes budu rozsazovat sazeničky a taky dělat nové stínítko ke světlu a odvětrávání.Myslim že na můj první indoor by my zatim 70W sodík stačil nato že bydlim s rodičema tak nemůžu tolik plejtvat elektrikou.Skřín je umístěná v podkrovní místnosti u babičky

Los Ganjos

Old Post 08-11-2005 v 07:01 AM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 4

Vyhulda,síce si nenapísal rozmery skrine,ale ak by sa Ti podarilo,radšej tam daj 100W sodík,má skoro raz toľko Lumenov ako 70W a je to len o 30W viac a cena nebude o moc vyššia.Určite sa to oplatí.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 08-11-2005 v 13:06 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 5

Taky jsem přemýšlel o 100W sodíku a měla by žrát jenom 400Kč za 59dní(29 růst,30dní květ) což nejni zas tak tolik to by nemuseli rodiče poznat a kdyžtak tátovy to nevadí,v ceně 400kč je i spotřeba za větrání a chod spínaček zaokrouhlil jsem to nahoru popřeýštim otom zítra si jdu pro 2 sodíkové žárovky i s příslušenstvím vykradu jendu lampu u nádraží je nízká asi 2,5m a je daleko od železničních drátu takže se nemůžu usmažit a tkaj sem zvědavej kolik to budou watážový sodíky ale myslim si že tak 200W zítra se ozvu jo sazeničky jsou už přesazení a dodám zítra rozměry skříně Zdar Vyhulda

Old Post 08-11-2005 v 20:41 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 6

Jejda tak to díky za radu dám si nato bacha,jo špatně jsem to spočítal máš pravdu za 60dní

Old Post 09-11-2005 v 07:35 AM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 7

Tak mám dobrou správu už mám doma 70W sodík dnes jsem si ho přivez od známího a zítra si ještě přivezu ostatní aby to frčelo.Neměl jsem dneska čas změřit tu skřín tak snad zítra a o výkendu chci udělat nové fotky možná už se sodíkem zdar Vyhulda

Old Post 09-11-2005 v 18:49 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 8

Tak dnes jsem si přivezl ostatní věci k fungování lapmy,zítra bych měl přidělat ke stínítku,sestavit a zapnout a taky udělat odvětráváni od lampy.Hřeje hodně 70W sodík? v sobotu nebo ještě zítra by jsem chtěl udělat nové foto a vložit sem.
Kritizujte,komentujte,radte a hulte zdar Vyhulda

Old Post 10-11-2005 v 22:01 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 9

Prosim rychlé odpovědi-chci zapojit výbojku ale nevim jestli to můžu přidělat na stínítko jestli tam nebude moc velká teplota a nezníčilo se my to jde o zapalovač,tlumivku a to další nevim ještě jsem to nestudoval prosim poradte rychle ad to můžu co nejdříve zapojit předem dík Vyhulda

Old Post 11-11-2005 v 07:55 AM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 10

rastafan,možno ma do toho nič nie je,ale prečo si nezaložíš vlastný thread?Ale možno to zakladateľovi vadiť nebude
Vyhulda,balast na tú výbojku nechaj vonku,zbytočne Ti to bude v skrini hriať,myslím,že tlmivka má prevádzkovú teplotu okolo 80°C,tak by si to musel ešte chladiť.70W by veľmi kúriť nemala.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 11-11-2005 v 15:08 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalas
Stálý Člen

Karma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% PěstitelskáKarma uživatele dalas - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 498  

Příspěvek č. 11

expiry_date1:jj

rastafan:zaloz si svuj thread

Chronic, Mazar-bubler, 400W-Sklizeno
PwP-bubler,400W--Sklizeno
JH, PoG - Bubler, 400W-Sklizeno
Zabezpečení pěstírny aneb využití mob tel.

Old Post 11-11-2005 v 16:14 PM
dalas je offline   Profil uživatele dalas   Find more posts by dalas   Foto galerie člena dalas   Click here to Send dalas a Private Message   Add dalas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 12

Hele dík to jsem přesně potřeboval,zítra jí tam naistaluju a taky budu dělat vetrání mám 2 ventilátory z PC jeden větší a jeden menší na odtah a větší na přívod vzduchu co myslíte je to tak dobrý měl by být větší na přívod a menší na odtah?
Pište,kritizujte,radte a hulte zdar Vyhulda

Old Post 11-11-2005 v 19:23 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 13

Daj väčší na odťah,menší na príťah+nejaký ten otvor na pasívny príťah,meší by Ti brzdil ten väčší,ale ďalší pasívny príťah to spraví
A samozrejme niečo na ofukovanie kytiek.

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 11-11-2005 v 19:53 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 14

Včera a dnes jsem koumal proč my nesvítí skřín tak jsem se naštval světlo rozebral přenes do garáže skusil zapojit a svítilo tak jsem to smontoval a přines ke skříny a zas nesvítilo a už vim čim to je.Skřín mám na barákem na půdě a je tam asi malé napětí a tak to přemýstim nad garáž na půdu a tam to bude frčet.Tady jsou ty rozměry skříně 55šířka,65hloubka a 100 výška.Tenhle týden bych chtěl dodat nové foto tak se těště bude to už bude zapojen i sodík.
Zdar Vyhulda

Old Post 13-11-2005 v 19:42 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 15

Jo chtěl jsem se ještě zeptat vyhořela vám někdy skřín? jestli ano jakou příčinou? bojim se že my někdy taky vyhoří ale snažim se vše dokonale udělat abych tomu zabránil předem dík Vyhuda

Old Post 13-11-2005 v 19:49 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vyhulda
Stálý Člen

Karma uživatele Vyhulda - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 16

Přemýšlel jsem otom že bych mohl udělat květináče z pet flašek uříznout je tak 20cm ode dna a udělat do dna díry na odtok vody.Protože nemám prachy nakoupit květníky a doma taky žádní nemám.Nevadí kořenům že by naně šlo světlo? kdyžtak pet květníky něčim obalim aby neprosvítalo světlo a je to.

Pište,kritizujte,radte a hulte zdar Vyhulda

Old Post 13-11-2005 v 20:55 PM
Vyhulda je offline   Profil uživatele Vyhulda   Find more posts by Vyhulda   Foto galerie člena Vyhulda   Click here to Send Vyhulda a Private Message   Add Vyhulda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-04-2022 - Pomoc.. první indor ..díky - 2 odpovědí
11-04-2021 - Semena indoor - 1 odpovědí
09-04-2021 - Začínám první pěst (indoor) - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3822460 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív