Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » legalita
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

a co s prodejem Příspěvek č. 17

Nikdo zatím nerozvedl jestli prodává. Já mám na prodej názor takovej, že když vypěstuješ kvalitní peprnej model, tak proč něco neprodat? Vrátí se ti náklady. Jinak alkohol ti prodaj klidně i na pumpě. Nevidím v tom problém. Dělaj bububu, ale alkohol ti prodá v týhle republice kdejakej jouda. A co hospody. Leješ do sebe drogu abys byl sjetej . Je to normál Coffeeshop. No comment. Sakra štve mě to. Jsme 50 let za. Inteligentní melý národy si legalizujou Belgie v plným rozsahu, Švícary- ojeb na celou zemy. Prej jen v nějakým kantonu. Nesmysl hulí a prodává se tam všude. No my nejsme zas tak velký, sle s tou inteligencí nevím nevím.
Co třeba Registr partnerství, eutanasie a pod. V týhle zemi neprošel už dost dlouho jedinej dobrej inteligentní zákon. Vznik strany? Je to cesta? Já osobně bych volil stranu která by se jasně postavila na jednu stranu v určitých lidem lidských věcech,zákonech atd. A o tom Severovy jsem čerpal z hlavy co jsem o tomto pánovy slyšel a četl viz reflex-Doležal.Sám bych rád uceleně viděl nějakej výpis toho co kdy od koho.............. .
Pokusím se něco vyhrabat ve starých časákách. Mohlo by vzniknout forum na Severu,Komorous a pod....

Old Post 10-03-2001 v 21:18 PM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Víla
Nový Člen

Karma uživatele Víla - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 4 

Obecné svobodná mysl Příspěvek č. 18

Legalizace prostě MUSÍ přijít ! Nechci, aby mě někdo stíhal a nechci, aby někdo jakkoliv ublížil mým kámošům.
trestní sazby jsou v našem státě úplně nepochopitelný.

Jedna matka dostala za vraždu svýho děťátka jen 2 roky! Bez nějakýho léčení " No co - byla ožaralá!Pak se vrátí do normálního života a může rozsévat zlo, jak se jí líbí.


V tomhle státě se prostě musí změnit pohled na chlast jako takový.
Z hulení tu všichni dělaj nechutný procesy a chlast?
No, tak, jsme Češi, je to náš národní sport, že ? Je mi z toho pěkně na nic.

Proč někdo do nás -svobodných lidiček s vlastními názory na věci a dění kolem nás neustále musí drbat?
Nelíbíme se bengám,politikům,holomrdům a vůbec celý střední třídě !
A možná je to i dobře.? snad to v nás posiluje ten úžasný pocit neuchopitelnosti vlastní individuality - kterou si stále víc uvědomujeme právě díky těmhle lidem.
Ať žije lidská individualita!!

Old Post 14-03-2001 v 21:27 PM
Víla je offline   Profil uživatele Víla   Find more posts by Víla   Foto galerie člena Víla   Click here to Send Víla a Private Message   Add Víla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné Příspěvek č. 19

Ať mě celá střední třída políbí prdel... Já je k životu nepotřebuju...

Víla: Jedna matka dostala za vraždu svýho děťátka jen 2 roky! ???????????????????????? Tak DOPRDELE KURWA KDE TO SME... A my normální huliči máme chodit na 8 let ??????????????? Viz Libor Frič ???

Neserte mě nebo rozmlátím vzteky svůj komp a už se neozvu... To je v prdeli..... Kde to zasraně žijem... V jakém hnusném zlém státě...

Český statistický úřad: Odpočítejte si jednoho člověka z vašich otravných dotazníků... Dokuď tu nebude legalizovaná marihuana tak se stydím za to, že jsem čech... K týhle český národnosti se prostě přestávám hlásit a stydím se za to, že sem se tu kdy narodil...

Chlast je legální a nějaká kráva zabije své dítě ?
Zabil bych i jí... Svini jednu...

Už jste viděli nějakýho zhulenýho aby něco takovýho udělal ????? Já ne...

Už toho mám zasraně dost...

---> Víla.... 100 procentně s tebou souhlasím...

Old Post 15-03-2001 v 10:31 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muf
Stálý Člen

Karma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% PěstitelskáKarma uživatele Muf - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 337 

Obecné Příspěvek č. 20

PROFIX
Co je podle tebe relaxační hulení?
Něco jako jednou za měsíc sednout na louku a poslouchat hudbu? Tohle si pod tím představuju já.

Old Post 20-03-2001 v 19:42 PM
Muf je offline   Profil uživatele Muf   Find more posts by Muf   Foto galerie člena Muf   Click here to Send Muf a Private Message   Add Muf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 21

legalizovat , legalizovat .
Hulit hulit
Bit skiny po hlavach
Chodit nakupovat do mekace s dlazebnima kostkama
sedet si doma se spekem
pit si dobry cesky pivo
fakovat policajty
a tlemit se


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 14-04-2001 v 06:34 AM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Ty jo, tak to je sada... Příspěvek č. 22

Tohle Fórum mě jenom utvrzuje v tom, že to hulení je prostě a jednoduše zázrak. Myslel jsem, že takový názory má jen pár lidí (i když třeba nehulej) ale asi o tom přemejšlí KAŽDEJ normální hulič. Fakt pánové čumim jak janek...
Tady je to těžký už jen kvůli tomu, že to hulení tady nemá tradici (viz Samotáři) Kdyby naši předci nevařili pivo, ale pěstovali marihuanu, tak by nás tady dneska zas zavírali za alkos... lidi si udělali z huličů moc moc špatnej předsudek a to je zlý, proto za tu legalizaci budeme ještě ňákej čas bojovat... Naordinoval bych to všem grázlům, agresorům, falešňákům, no prostě všem špatnejm lidem (Severa), ty by se úplně změnili, ty by čuměli jak janci...
Tráva je prostě pro člověka, (kterej to samozřejmě chce hulit) jednoznačný dar a pozitivum... (i když kouř je kouř, no...), ale pro společnost je lepší, bejt tady 60 let jako pohodář, než 80 let a celej život nasranej a otrávenej, jako morous... marihuana člověka prostě doslova '' naučí ''...

Old Post 19-04-2001 v 23:43 PM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
negr
Nový Člen

Karma uživatele negr - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 5 

Palec dolů Příspěvek č. 23

Plně s váma souhlasim,akorát si myslim,že ta legalizace musí přijít dřiv.ted se vo tom jedná i v Portugalsku a ještě někde.

Old Post 20-04-2001 v 22:24 PM
negr je offline   Profil uživatele negr   Find more posts by negr   Foto galerie člena negr   Click here to Send negr a Private Message   Add negr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roofer
Stálý Člen

Karma uživatele roofer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 34 

Obecné Příspěvek č. 24

No u nás už se taky hejbou ledy po demonstračce.. Byli jste tam někdo lidi? Tolik energie dohromady jsem necítil už hodně dlouho....

Old Post 09-05-2001 v 13:57 PM
roofer je offline   Profil uživatele roofer   Find more posts by roofer   Foto galerie člena roofer   Click here to Send roofer a Private Message   Add roofer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Nápad DYŤ JE TO LEGÁLNÍ! Příspěvek č. 25

Jestli jste někdo četl Zákon o návykových látkách,tak jste si určitě všimli,co je u nás legální:a)samec b)kytka bez palic.Je to takhle:"Pro účely tohoto zákona se konopím rozumí rostlina z rodu Cannabis obsahující vrcholík(palice),nebo nadzemní část rostliny z rodu Cannabis,jejíž součástí je vrcholík."Takže to co nemá palice,není podle zákona konopí(takže je to legální).V seznamu omamných a psychotropních látek v příloze zákona je hulení hned 4krát:konopí(takže i technický s nulovým obsahem THC,ale obsahující palice,je zakázaný),pryskyřice z konopí,THC a delta-9 THC.A teď se držte:"Lékař smí bez povolení k zacházení předepsat přípravek obsahující látku ze seznamu ..,5,..!"A v seznamu 5 je delta-9 THC!Takže pro zdravotní účely už je to 2 roky,co ten zákon platí,legální,JEN NÁM TO JEŠTĚ NIKDO NEŘEKL!(miluju nepořádek v zákonech -ti hoši v parlamentu podle mě ani neví,co vlastně schválili!Jestli je tady nějakej právník,tak ať to potvrdí nebo vyvrátí,ale podle mě je to tak,že si zajdete ke známému doktorovi s nespavostí,ten vám předepíše Jacka Herera a už to povalí!

Old Post 14-05-2001 v 06:37 AM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hullto
Stálý Člen

Karma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% PěstitelskáKarma uživatele Hullto - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 288  

Zní to echt, ale... Příspěvek č. 26

To Roman. Nezní to špatně, asi ses v tom nějak vrtal, proto jestli to de, co je to PŘESNĚ za brožuru, z který to je ? Má to ňáký jméno, číslo, ročník...atd. Jo a právník nejsem...

[Edited by Hullto on 26-05-2001 at 04:26 AM]

Old Post 26-05-2001 v 03:22 AM
Hullto je offline   Profil uživatele Hullto   Find more posts by Hullto   Foto galerie člena Hullto   Click here to Send Hullto a Private Message   Add Hullto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roman Dirda
Stálý Člen

Karma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roman Dirda - 91% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 294 

Re: Zní to echt, ale... Příspěvek č. 27

Je to zákon 167/99Sb.,seženeš to v někrerých knihkupectvích(třeba v Brně naproti Kapucínům) a součástí je i seznam omamných a psychotropních látek a jedů(pěkný počtení,fakt jsem netušil že tolik drog vůbec ekistuje).A pak si najdi trestní zákoník,tam je to jako Nedovolená výroba a držení omamných...okolo č.187.

Old Post 27-05-2001 v 15:38 PM
Roman Dirda je offline   Profil uživatele Roman Dirda   Find more posts by Roman Dirda   Foto galerie člena Roman Dirda   Click here to Send Roman Dirda a Private Message   Add Roman Dirda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
debil
Stálý Člen

Karma uživatele debil - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 89 

Příspěvek č. 28

čus lidi,mám tady s tý debaty velkou radost,protože jsem stejného myšlení i hulení,ale abych neplácal jenom blbosti,jednu příhodu,možná i těžko uvěřitelnou.Mám asi 35letýho kámoše,kterej dělá osobní stráž celkem významným politikům(dříve Klaus,Zeman,Gross...).Asi před rokem sem mu dal nějakou ganju a výborně sme se zhulili a asi každý měsíc vždycky nějakýho špeka dáme.Momentálně tedy má na starosti nuceného správce IPB(nebudu jmenovat,ale kdo chce,tak není problém zjistit) a jak už asi tušíte,tak vězte,že je to opravdu tak.I takový nucený správce(asi 30let) si dá párkrát za měsíc špeka se svoji ochrankou,nevím tedy jestli bude pokračovat až ochranka nebude třeba,ale to co mi vyprávěl ten kámoš,tak hulej všichni,jenom se o tom prostě neví a ti lidé na této úrovni i když jsou stejného nebo alespoň podobného myšlení,tak se prostě bojí otevřeně přiznat.A to je ten hlavní problém(myslím si).Bavíte se s nějakým ne moc známím člověkem,konverzace umírá,ale když jeden přizná že občas zahulí,druhý se k němu přidá taky bez jakéhokoli studu.Tak to dělám já,někdo mě sice odsoudí ale takový člověk není prostě moje krevní skupina.Nestydím se za to a ani není za co,otevřeně se bavit a učit lidi nebát se o tom bavit.

Zdarec a pozdravuju naše bankovního kolegu

Mějte rádi DEBILI,my za to nemůžeme

Old Post 27-05-2001 v 20:51 PM
debil je offline   Profil uživatele debil   Find more posts by debil   Foto galerie člena debil   Click here to Send debil a Private Message   Add debil to your buddy list     Navštiv homepage uživatele debil! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
delph
Stálý Člen

Karma uživatele delph - 13% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 109 

Příspěvek č. 29

Mel bych par připomínek: BOWIE teda fakt sorry (ted si asi vysloužim negativni karmu protože budu kritizovat jak prase) ale jak si psal ty věci o Severovi myslim si ze to je totalni kravina. Plne souhlasim s Psychoelfem.
Hlavne by ses mel zamyslet o tom co pisou noviny apod. protože pak bys mohl klesnout na uriven moji 70-ti
lety babicky pro kterou je svaty vsechno co rekne Mr. Ironman. Samozrejme ti neberu tvoje nazory , ale…….
Cemu veris nebo neveris do toho mi nic není. Zkus se spis zamyslet nad souvislostma……!!!!!!

O ty legalizaci: sem zasadne pro. Chci aby mi na zahrade rostly 3,5 metrovy kytky v poctu neomezenem, ale….
Asi bysme měli vsichni rychle vychladnout, protože nazor DEU (nevim kurva jak se to sklonuje) je žel bohu pravdivej od zacatku az do konce. At chceme nebo ne. Musime krucek po krucku se k tomuv propěstovat, prohulit.
A pak pride takovej blbštajn jako je minister zdravotnictvi a klidne si v TV zverejni ze když se uzakoni marihuana pro lekarske uceli tak za rok to muze bejt heroin, hasis (nevim co tam kvakal ale jedno z toho to bylo) A tuto nam vladne. Nez něco zverejni mel by si precist fakta.

PS: Severu nesnasim, když ho vidim naskakuje mi vyrazka. Takový bych věšel za střeva do průvanu

svoboda prvního končí tam kde začíná svoboda druhýho

When you walk through a storm,
Hold your head up high,
And don't be afraid of the dark,
At the end of the storm is a golden sky.
And the sweet silver song of a lark.

Old Post 01-08-2001 v 18:26 PM
delph je offline   Profil uživatele delph   Find more posts by delph   Foto galerie člena delph   Click here to Send delph a Private Message   Add delph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

Co svět píše o dekriminalizaci v ČR Příspěvek č. 30

Přečtěte si tohle , moc zajímavý počteníčko, i když některý věci se mi zdají trochu divný.

http://svet.namodro.cz/go/r-art.asp...28561&t=magazin



[Edited by Marcus on 10-08-2001 at 11:26 AM]

Marcus
---------------------------
Welcome to the soft parade

Old Post 09-08-2001 v 10:45 AM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marcus
Stálý Člen

Karma uživatele Marcus - 54% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 45 

167/98 Sb. Příspěvek č. 31

Tak tohle je celé znění snad nejméně respektovaného zákona v zemi
http://www.sagit.cz/_texty/sb98167.htm

[Edited by Marcus on 10-08-2001 at 11:06 AM]

Marcus
---------------------------
Welcome to the soft parade

Old Post 10-08-2001 v 09:57 AM
Marcus je offline   Profil uživatele Marcus   Find more posts by Marcus   Foto galerie člena Marcus   Click here to Send Marcus a Private Message   Add Marcus to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Marcus! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 32

Zákon o návykových látkách http://www.sagit.cz/_texty/sb98167.htm

a protože jsem si až teď všiml, že to tu je ;-)

http://spbi.hgf.vsb.cz/html/zakony/167-98.htm

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 09-09-2001 v 08:23 AM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2001 - legalizace... - 1 odpovědí
08-04-2013 - Legalizace - 52 odpovědí
28-01-2005 - Legalizace - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1214480 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív